مشاهده : 421چهره هاRSS

حضور احسان خواجه امیری در مراسم تقدیر از پدرش/همکاری ایرج با زنده یاد جلیل شهناز

حضور احسان خواجه امیری در مراسم تقدیر از پدرش/همکاری ایرج با زنده یاد جلیل شهنازچهره ها
به گزارش باشگاه خبرنگاران حاضر در مراسم بزرگداشت حسین خواجه امیری با نام هنری ایرج , که شامگاه گذشته در فرهنگسرای اندیشه برگزار شد، این مراسم از جانب باشگاه هنرمندان ایران و به منظور ارج نهادن به فعالیت های هنری ایرج برگزار شد.پدربزرگ حسین خواجه امیری از خوانندگان مشهور دوره ناصر الدین شاه بوده است […]
 حضور احسان خواجه امیری در مراسم تقدیر از پدرشبه گزارش باشگاه خبرنگاران حاضر در مراسم بزرگداشت حسین خواجه امیری با نام هنری ایرج , که شامگاه گذشته در
فرهنگسرای اندیشه برگزار شد، این مراسم از جانب باشگاه هنرمندان ایران و به منظور ارج نهادن به فعالیت های هنری
ایرج برگزار شد.
پدربزرگ حسین خواجه امیری از خوانندگان مشهور دوره ناصر الدین شاه بوده است و وی توسط پدر خود با موسیقی
و ردیف های آن آشنایی پیدا کرد.
وی در سال ۱۳۳۶ وارد مکتب ابوالحسن خان صبا شد و تاکنون سابقه آواز و تصنیف خوانی در بیش از
۱۰۰۰ قطعه را داشته است.
وی با هنرمندان نامداری چون زنده یاد جلیل شهناز، زنده یاد فریدون حافظی، فرهنگ شریف و پرویز یاحقی همکاری کرده
است.
احسان خواجه امیری خواننده پر طرفدار موسیقی پاپ کشورمان فرزند این هنرمند و الیکا خواجه امیری نیز دیگر فرزند اوست
که در زمینه نوازندگی پیانو چیره است.
همچنین آلبوم موسیقی “قصه زندگی” ایرج سال گذشته منتشر شد.
در ابتدای این برنامه پس از قرائت قرآن کردیم و پخش سرود ملی ایران، امیر احسان فدایی، خواننده جوایی که
صدایی بسیار شبیه به صدای حسین خواجه امیری دارد با اعضای گروهش روی صحنه حاضر شد و به اجرای برنامه
پرداخت که نکته قابل توجه در این اجرا این بود که فدایی علاوه بر خوانندگی , نوازندگی ویلن را نیز
بر عهده داشت.
در دقایق نخستین آغاز این برنامه مخاطبان متوجه شدند که مجری برنامه نیز، خود از اهالی سینما و تلویزیون و
هنرمند است و مرتضی کاظمی کسی بود که جرای این مراسم را بر عهده داشت.
جواد طوسی منتقد سینما در مراسم تقدیر از ایرج روی صحنه حاضر شد و اظهار داشت: تاثیرگذاری صدای ماندگار ایرج
در دو دوره تاریخی بیش از سایر دوره ها احساس می شود که در دوره اول همکاری او با اهنگسازانی
چون اسفندیار منفرد و در دوره بعدی همکاری و فعالیت او با آهنگسازانی چون حسین واثقی به چشم می خورد.
بهروز خلجی کارگردانی که چند سال مشغول تولید فیلمی از زندگی ایرج بود، در این مراسم تصریح کرد: در فیلم
” پهلوان آواز” ۶۸ هنرمند حضور داشته اند و ساخت و تولید آن ۸ سال طول کشیده است.
وی افزود: خوشحال هستم که امروز و در مراسم تقدیر از ایرج، این اثر تولید شده به بار نشسته است.
حسین خواجه امیری در این مراسم گفت: احسن پسرم برای اجرای برنامه در کیش بود که البته خود را برای
این مراسم رساند و اکنون در بین ماست.
اسماعیل آذر مدرس و پژوهشگر ادبیات فارسی در این آئین با اشاره به ویژگی های این هنرمند پیشکسوت اظهار داشت:
در سن ۱۸ سالگی و به وسیله تاج اصفهانی با حسین خواجه امیری آشنا شدم و در طی این سال
ها متوجه شدم که وی متواضع ترین شخصیت هنری کشورمان است.
در بخشی دیگر از این برنامه از افرادی چون فارغ فخرالدینی، اصغر همت، ناصر عظیمی، جمشید حمیدی سید مهدی کاظمی
و سید رسوا رئیسی به عنوان ۶ تن از اساتید تاثیر گذار کشورمان در حوزه ورزش و فرهنگ و هنر
تقدیر به عمل آمد.
در قسمتی از این مراسم حسین خواجه امیری روی صحنه رفت و با اجرای دو قطعه طرفداران خود را به
حال و هوای موسیقی گذشته اش برد.
همچنین اهدای تندیس و هدایا به این هنرمند پیشکسوت از دیگر بخش های این برنامه به شمار می رود.
محمد رضا شجریان در این مراسم گفت: از دورانی که به دبیرستان می رفتم، ایرج معیار من در زمینه آواز
بود زیرا همیشه برای مثال زدن در رابطه با قدرت و صلابت یک صدا، نام ایرج آورده می شود.
در این مراسم هنرمندانی چون احسان خواجه امیری , علی دهکردی , اصغر همت , سعید شهروز , امیر احسان
فدایی , محمد رضا شجریان و فرهنگ شریف حضور داشتند.
2013-08-31 / گردآوری:
نظر خود را بنویسید-نظرات کاربران (۰)
فیلم پرشین وی
ورزشکاران در شبکه های اجتماعی (۶۱) از تولد پسر میثاقی تا بیلیارد بازی رونالدو!ورزشکاران در شبکه های اجتماعی (۶۱) از تولد پسر میثاقی تا بیلیارد بازی رونالدو!
چهره های مشهور در افتتاحیه سریال رقص روی شیشه | از سحر قریشی تا مهتاب کرامتی!چهره های مشهور در افتتاحیه سریال رقص روی شیشه | از سحر قریشی تا مهتاب کرامتی!
چهره های مشهور در روز دهم جشنواره فجر ۹۷ | از استایل سبز بهنوش طباطبایی تا وقار طناز طباطبایی!چهره های مشهور در روز دهم جشنواره فجر ۹۷ | از استایل سبز بهنوش طباطبایی تا وقار طناز طباطبایی!
اشک شوق مهران غفوریان برای به دنیا آمدن دخترش !| سبک زندگی افراد مشهور(۲۸۸) +فیلماشک شوق مهران غفوریان برای به دنیا آمدن دخترش !| سبک زندگی افراد مشهور(۲۸۸) +فیلم
چهره ها در شبکه های اجتماعی ۵۲۷ +تصاویرچهره ها در شبکه های اجتماعی ۵۲۷ +تصاویر
رفتارهای عجیب سلبریتی‌ های ایرانی و همسرانشان جلوی دوربین!|از امیرعلی نبویان و دست‌ بوسی همسرش تا مورد عجیب شقایق دهقان و مهراب قاسمخانی!رفتارهای عجیب سلبریتی‌ های ایرانی و همسرانشان جلوی دوربین!|از امیرعلی نبویان و دست‌ بوسی همسرش تا مورد عجیب شقایق دهقان و مهراب قاسمخانی!
سحر صباغ سرشت ازدواج کرد !| از جیران روزگار جوانی تا تهیه کنندگی و ازدواجسحر صباغ سرشت ازدواج کرد !| از جیران روزگار جوانی تا تهیه کنندگی و ازدواج
مراسم ازدواج شادی کرم رودی ؛ بازیگر پر استعداد دارکوب | سبک زندگی افراد مشهور (۲۶۱)مراسم ازدواج شادی کرم رودی ؛ بازیگر پر استعداد دارکوب | سبک زندگی افراد مشهور (۲۶۱)
چهره های مشهور در روز پنجم جشنواره فجر ۹۷ | از بهنوش طباطبایی در نقش ملکه زمستان تا استایل شیک طناز طباطبایی !چهره های مشهور در روز پنجم جشنواره فجر ۹۷ | از بهنوش طباطبایی در نقش ملکه زمستان تا استایل شیک طناز طباطبایی !
چهره ها در شبکه های اجتماعی (۵۷۷) از دلبرانگی بهنوش طباطبایی تا خستگی سحر قریشی در گرما!چهره ها در شبکه های اجتماعی (۵۷۷) از دلبرانگی بهنوش طباطبایی تا خستگی سحر قریشی در گرما!
اینستاگرام هنرمندان (۹۸) از دیدار بهاره رهنما و برادرش پس از ۷ سال تا گربه با نمک مهراب قاسمخانی!!اینستاگرام هنرمندان (۹۸) از دیدار بهاره رهنما و برادرش پس از ۷ سال تا گربه با نمک مهراب قاسمخانی!!
خواستگاری از هنرمندان | جنجالی ترین و سیریش ترین خواستگار های افراد مشهور!خواستگاری از هنرمندان | جنجالی ترین و سیریش ترین خواستگار های افراد مشهور!
چهره ها در شبکه های اجتماعی (۶۲۱) از مانتو پروانه ای فریبا نادری تا پیشنهاد آناهیتا درگاهی!!!چهره ها در شبکه های اجتماعی (۶۲۱) از مانتو پروانه ای فریبا نادری تا پیشنهاد آناهیتا درگاهی!!!
چهره ها در شبکه های اجتماعی (۵۹۶) از سمانه پاکدل و قشنگی های پاییز تا شهاب حسینی و خانواده !!!چهره ها در شبکه های اجتماعی (۵۹۶) از سمانه پاکدل و قشنگی های پاییز تا شهاب حسینی و خانواده !!!
اینستاگرام هنرمندان (۱۰۰) از وقتی مهراب قاسمخانی لباس نداشت تا مهناز افشار !!اینستاگرام هنرمندان (۱۰۰) از وقتی مهراب قاسمخانی لباس نداشت تا مهناز افشار !!
اینستاگرام هنرمندان (۱۴۲) از نقش کاشی در صورت ترلان پروانه تا کنسرت رفتن بهاره رهنما بعد از دنبال دزد رفتن!!!اینستاگرام هنرمندان (۱۴۲) از نقش کاشی در صورت ترلان پروانه تا کنسرت رفتن بهاره رهنما بعد از دنبال دزد رفتن!!!
اینستاگرام هنرمندان (۸۲) از نسخه با حجاب و معمولی سحر قریشی تا الناز حبیبی درکنار هنرمند محبوبش!اینستاگرام هنرمندان (۸۲) از نسخه با حجاب و معمولی سحر قریشی تا الناز حبیبی درکنار هنرمند محبوبش!
مریم مومن | از ورود به دنیای بازیگری با کمک خاله تا علایق عجیب!| سبک زندگی افراد مشهور(۲۸۲)مریم مومن | از ورود به دنیای بازیگری با کمک خاله تا علایق عجیب!| سبک زندگی افراد مشهور(۲۸۲)
اینستاگرام هنرمندان (۹۰) از پرستو صالحی با مامان هاش تا اولین سالگرد ازدواج بهاره رهنما!!!اینستاگرام هنرمندان (۹۰) از پرستو صالحی با مامان هاش تا اولین سالگرد ازدواج بهاره رهنما!!!
اینستاگرام هنرمندان (۱۰۳) از پریدن بهاره رهنما از روی دیوار مدرسه قدیمی اش تا سحر قریشی با سحر!!!اینستاگرام هنرمندان (۱۰۳) از پریدن بهاره رهنما از روی دیوار مدرسه قدیمی اش تا سحر قریشی با سحر!!!
اینستاگرام هنرمندان (۱۲۴) از تولد لیلا بلوکات تا صبح پاییزی الناز شاکردوست !!!اینستاگرام هنرمندان (۱۲۴) از تولد لیلا بلوکات تا صبح پاییزی الناز شاکردوست !!!
حواشی و استایل چهره های معروف در بیستمین جشن سینمای ایران | از پریناز ایزدیار تا هانیه توسلیحواشی و استایل چهره های معروف در بیستمین جشن سینمای ایران | از پریناز ایزدیار تا هانیه توسلی
چهره های مشهور در اولین جشن آکادمی سینما سینما | از طناز طباطبایی تا نوید محمدزاده (۱)چهره های مشهور در اولین جشن آکادمی سینما سینما | از طناز طباطبایی تا نوید محمدزاده (۱)
اینستاگرام هنرمندان (۱۲۶) از انگشتری که برای متین ستوده دردسرساز شد تا بهنوش بختیاری در پاییز !!!اینستاگرام هنرمندان (۱۲۶) از انگشتری که برای متین ستوده دردسرساز شد تا بهنوش بختیاری در پاییز !!!
تصاویر دیدنی از روز اول تا چهارم جشنواره فیلم کوتاه تهران | از تیپ نامتعارف ریحانه پارسا تا شلوار کوتاه نیکی مظفری!تصاویر دیدنی از روز اول تا چهارم جشنواره فیلم کوتاه تهران | از تیپ نامتعارف ریحانه پارسا تا شلوار کوتاه نیکی مظفری!
مراسم تشییع پیکر عزت الله انتظامی | از هدیه تهرانی تا بهنوش طباطبایی !(۲)مراسم تشییع پیکر عزت الله انتظامی | از هدیه تهرانی تا بهنوش طباطبایی !(۲)
هدایای سورپرایزی عجیب هواداران بازیگران ؛ از دسته گل میلیونی الهام حمیدی تا نجات جانِ الناز شاکردوست!هدایای سورپرایزی عجیب هواداران بازیگران ؛ از دسته گل میلیونی الهام حمیدی تا نجات جانِ الناز شاکردوست!
مسعود فروتن ؛ از دخترش که هرشب خوابش را می بیند تا فحش خوردن برای سریال پدر| سبک زندگی افراد مشهور (۲۵۰)مسعود فروتن ؛ از دخترش که هرشب خوابش را می بیند تا فحش خوردن برای سریال پدر| سبک زندگی افراد مشهور (۲۵۰)
حاشیه های مراسم تشییع پیکر سعید کنگرانی با حضور چهره های مشهورحاشیه های مراسم تشییع پیکر سعید کنگرانی با حضور چهره های مشهور
حسام منظور ؛ از بزرگی در تئاتر تا بازی در بانوی عمارت |سبک زندگی افراد مشهور(۲۷۹)حسام منظور ؛ از بزرگی در تئاتر تا بازی در بانوی عمارت |سبک زندگی افراد مشهور(۲۷۹)
چهره های مشهور در افتتاحیه سریال رقص روی شیشه | از سحر قریشی تا مهتاب کرامتی!چهره های مشهور در افتتاحیه سریال رقص روی شیشه | از سحر قریشی تا مهتاب کرامتی!
دیشب مراسم افتتاحیه سریال رقص روی شیشه با حضور چهره های مشهوری مانند بیتا فرهی ، مهتاب کرامتی ، سحر قریشی ، حامد کمیلی ، هدی زین العابدین ، نگار فروزنده ، مهسا کاشف ، مهدی دارابی ، نگین معتضدی ، نورا هاشمی ، همایون ارشادی و... اشاره کرد.
سوژه های روز رو این جا ببینید !
دیگر جشن عروسی نگیرید، بدون عروسی ساز !!!
فال حافظ
شیک ترین و جدیدترین مدل های لباس عروس , سفره عقد , آرایش عروس و ...
ورزشکاران در شبکه های اجتماعی (۶۱) از تولد پسر میثاقی تا بیلیارد بازی رونالدو!
اینستاگرام هنرمندان (۱۴۸) از کارهای کی مرام تا شکایت بهنوش!!!
ورزشکاران در شبکه های اجتماعی (۶۰) از تولد دختر سیدجلال تا حس خاص سوشا!
اینستاگرام ستاره های خارجی ۳۵ از دیوید بکهام تا عشق های میشل اوباما
چهره ها در شبکه های اجتماعی (۶۳۰) از مدل عروس شدن لیندا تا مادر ریحانه پارسا !!!
زیبایی اندام خانم ها( جمع کردن باسن و بالا کشیدن سینه ) در زمانی کوتاه
فال حافظ
فال روزانه
تعبیر خواب