مشاهده : 11832اخبار روز چهره های مشهورRSS

حواشی جنجالی اختتامیه جشنواره فجر ۹۷ |از پیش بینی فراستی تا اعتراض مهناز افشار!

حواشی جنجالی اختتامیه جشنواره فجر ۹۷ |از پیش بینی فراستی تا اعتراض مهناز افشار!چهره ها
مراسم اختتامیه جشنواره فجر 97 آنقدر حاشیه دارد که نمی دانیم از کجا شروع کنیم. در این مطلب تصاویر دیدنی از این مراسم ، لیست کامل برندگان جوایز ، اعتراض تند مهناز افشار ، گریه های الناز شاکردوست ، پیش بینی عجیب مسعود فراستی که به واقعیت پیوست و اعتراض استاد علی نصیریان را داریم.در قسمت بعدی هم حاشیه های جالب تری را داریم که خواندنش خالی از لطف نیست!

اختتامیه جشنواره فجر ۹۷ هم برگزار شد . شاید یکی از پر سر و صدا ترین داوری های جشنواره را در این دوره شاهد بودیم. در حالی که لیست برگزیدگان جشنواره روز قبل در چند کانال سینمایی اعلام شده بود دیشب دیدیم که این افراد پر بیراه هم نگفته بودند و نزدیک به هشتاد درصد لیستی که پیشاپیش منتشر کردند درست بوده است! امسال فیلم ” شبی که ماه کامل شد” نرگس آبیار تقریبا همه جوایز را درو کرد (البته آبیار یکی از موفق ترین و خوب های سینمای ایران می باشد که حداقل زبان جشنواره فجر را خیلی خوب بلد است) و اثر سعید روستایی که پیش بینی می شد از نظر جوایز یکی از موفق ترین فیلم های جشنواره فیلم فجر امسال باشد فقط توانست جایزه بهترین فیلم از نگاه تماشگران را ببرد! در ادامه به حواشی اختتامیه جشنواره فجر ۹۷ پرداخته ایم و تصاویر هنرمندان در این شب را هم گرداوری کرده ایم. با ما همراه باشید.

آنچه در اختتامیه جشنواره فجر ۹۷ گذشت

ابتدا مروری بر برندگان داریم :

لیست کامل برگزیدگان سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر:
.
بهترین فیلم نگاه نو:
مسخره‌باز (همایون غنی‌زاده)

بهترین فیلم نگاه ملی:
۲۳ نفر (مهدی جعفری)

بهترین جلوه‌های ویژه میدانی:
ماجرای نیم‌روز ۲: رد خون (ایمان کرمیان)

بهترین جلوه‌های ویژه بصری:
مسخره‌باز (جواد مطوری)

بهترین چهره‌پردازی:
شبی که ماه کامل شد (ایمان امیدواری)

بهترین طراحی لباس:
شبی که ماه کامل شد (محمدرضا شجاعی)

بهترین طراحی صحنه:
غلامرضا تختی (کیوان مقدم)

بهترین صدابرداری:
متری شش‌و‌‌نیم (ایرج شهزادی)

بهترین صداگذاری:
ماجرای نیم‌روز ۲: رد خون (مهرشاد ملکوتی)

بهترین تدوین:
متری شش‌و‌نیم (بهرام دهقانی)

بهترین موسیقی متن:
قصر شیرین (امین هنرمند)

بهترین فیلم‌برداری:
غلامرضا تختی (حمید خضوعی ابیانه)

بهترین نقش مکمل زن:
فرشته صدر عرفایی(شبی که ماه کامل شد)

بهترین نقش مکمل مرد:
علی نصیریان (مسخره‌باز)

بهترین انیمیشن:
آخرین داستان

بهترین فیلم هنر و تجربه:
مسخره‌باز

بهترین بازیگر نقش اول زن:
الناز شاکردوست (شبی که ماه کامل شد)

بهترین بازیگر نقش اول مرد:
هوتن شکیبا (شبی که ماه کامل شد)

بهترین فیلم‌نامه:
محسن قرایی، محمد داوودی (قصر شیرین)

جایزه ویژه هیات داوران:
سرخ‌پوست (نیما جاویدی)

بهترین کارگردانی:
نرگس آبیار (شبی که ماه کامل شد)

بهترین فیلم:
شبی که ماه کامل شد (تهیه‌کننده: محمدحسین قاسمی)

بهترین فیلم از نگاه تماشاگران:
متری شش‌و‌نیم

پیش بینی عجیب مسعود فراستی درباره برندگان سیمرغ

مسعود فراستی در برنامه هفت دیشب درباره برندگان سیمرغ پیش بینی هایی کرده بود که امروز در مراسم اختتامیه این پیش بینی ها به حقیقت پیوست.

اختتامیه جشنواره فجر 97

پیش بینی فراستی درباره برندگان جشنواره فجر ۹۷

اشک و صحبت‌های الناز شاکردوست در اختتامیه جشنواره فجر ۹۷

الناز شاکردوست در سال گذشته دچار مصدومیت شدیدی در ناحیه کمر شده بود. امسال با فیلم «شبی که ماه کامل شد» در جشنواره حضور پیدا کرد.

الناز شاکردوست: “همیشه خیال می کردم این مسیر را تا اینجا می دوم؛ نشد با دو بیایم اما بالاخره شد. خدایا شکرت. خیلی خوشحالم. واقعا الان که اینجا ایستادم فکر می کنم تشویق های شما ارزش آن همه سختی را داشت.

از بانو نرگس آبیار تشکر می کنم که در تاریک‌ترین بخش زندگیم آمد و کنارم ایستاد و فرصت زندگی در این نقش را داد. خانم آبیار شما جدا از نبوغتان یک انسان واقعی هستد. نقش فائزه برای من یک مسئولیت بزرگ داشت. فائزه نماینده همه مادرانی است که به جز خوشبختی بچه هایشان آرزوی دیگری ندارند.

امروز در جمع ما مادر نقشی که بازی کردم هم حضور دارند و من را دخترم خطاب کرد و به من گفت فائزه و این بزرگترین جایزه بود. من با احترام به تک تک کاندیداها خانم معتمدآریا که اسطوره من هستند، خانم ژاله صامتی، مهناز عزیزم که می دانم چقدر سختی کشیده و بهنوش جان طباطبایی خسته نباشید می گویم. از هیات داوران تشکر می کنم و ممنونم که فائزه را شایسته جایزه دانستید و در آخر امیدوارم بتوانم امانتدار خوبی باشم.”

صحبت های علی نصیریان در اختتامیه جشنواره فجر ۹۷

علی نصیریان به عنوان بهترین بازیگر نقش مکمل مرد انتخاب شد. او در لحظه دریافت جایزه گفت که سیمرغ درجه دو به من دادند اما من می پذیرم.

واکنش تند مهناز افشار به سیمرغ نگرفتنش

مهناز افشار بعد از آن‌که سیمرغ بلورین بهترین نقش اول زن را دریافت نکرد، در توییترش نوشت: “بعضی وقتها دیده نشدن و جایزه نگرفتن به نفع بعضی آدمها میشه، نه اینکه دلم سیمرغ نمیخواست که اتفاقا میخواست.
من تافته خوبی برای جشنواره امسال نبودم.
”همینی که هست” واژه ای است جدی در این ۴۰سال!
مبارک همه برندگان و الناز عزیز مبارکت باشه.

عکس های مراسم اختتامیه جشنواره فجر ۹۷

اختتامیه جشنواره فجر 97

هوتن شکیبا، فرشته صدرعرفایی، آرمین رحیمیان…بازیگران فیلم شبی که ماه کامل شد

اختتامیه جشنواره فجر 97

هوتن شکیبا…بهترین نقش اول مرد

اختتامیه جشنواره فجر 97

هوتن شکیبا …برنده سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش اول مرد

اختتامیه جشنواره فجر 97

نرگس آبیار پس از دریافت سیمرغ بهترین کارگردانی

اختتامیه جشنواره فجر 97

تبریک به فرشته صدر عرفایی عزیز

اختتامیه جشنواره فجر 97

ریحانه پارسا در اختتامیه جشنواره فیلم فجر ۹۷

اختتامیه جشنواره فجر 97

ریحانه پارسا در اختتامیه سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر

اختتامیه جشنواره فجر 97

حامد بهداد در اختتامیه جشنواره فیلم فجر ۹۷

اختتامیه جشنواره فجر 97

فرشته صدرعرفایی برنده سیمرغ نقش مکمل زن

اختتامیه جشنواره فجر 97

بهنوش طباطبایی در اختتامیه سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر

اختتامیه جشنواره فجر 97

بغض الناز شاکردوست در مواجهه با مادر شهیدان فائزه و شهاب منصوری، هم‌اکنون در مراسم اختتامیه جشنواره فیلم فجر…الناز شاکردوست بازیگر نقش فائزه در فیلم «شبی که ماه کامل شد» و نامزد کسب سیمرغ بهترین بازیگر زن است

اختتامیه جشنواره فجر 97

الناز شاکردوست و نرگس آبیار …اختتامیه جشنواره فیلم فجر

اختتامیه جشنواره فجر 97

استاد على نصیریان …برنده سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش مکمل مرد

اختتامیه جشنواره فجر 97

سلفی الناز شاکردوست و هوتن شکیبا …اختتامیه جشنواره فیلم فجر

اختتامیه جشنواره فجر 97

محمدحسین مهدویان

2019-02-12 / گردآوری:
دکتر طاهری
نظر خود را بنویسید-نظرات کاربران (۰)
فیلم پرشین ویدکتر طاهری
اینستاگرام هنرمندان (۲۱۱) از تغییر استایل هنگامه تا لعنتِ شاهرخ به اسنپ چت!اینستاگرام هنرمندان (۲۱۱) از تغییر استایل هنگامه تا لعنتِ شاهرخ به اسنپ چت!
جشن حافظ ۹۸ | از همسر دوم حمید گودرزی تا تقدیر گلاب از همسرش مهدی هاشمی!جشن حافظ ۹۸ | از همسر دوم حمید گودرزی تا تقدیر گلاب از همسرش مهدی هاشمی!
نوزدهمین جشن حافظ | از سخنرانی عادل تا تقدیر سیما تیرانداز از جاری سابقش گلاب!نوزدهمین جشن حافظ | از سخنرانی عادل تا تقدیر سیما تیرانداز از جاری سابقش گلاب!
رامبد جوان و نگار جواهریان بچه دار می شوند | جنسیت بچه رامبد جوان و نگار ؟؟! +فیلمرامبد جوان و نگار جواهریان بچه دار می شوند | جنسیت بچه رامبد جوان و نگار ؟؟! +فیلم
ازدواج احمد مهرانفر و مونا فائز پور |جشن عروسی زوج هنری با ۱۴ سال اختلاف سنی!ازدواج احمد مهرانفر و مونا فائز پور |جشن عروسی زوج هنری با ۱۴ سال اختلاف سنی!
ساره بیات ؛ زیبا و جذاب اما تکراری!| سبک زندگی افراد مشهور (۲۵۴)ساره بیات ؛ زیبا و جذاب اما تکراری!| سبک زندگی افراد مشهور (۲۵۴)
اینستاگرام هنرمندان (۱۵۶) از گردش مهناز افشار و لیانا تا بلوند کردن ویدا جوان!!!اینستاگرام هنرمندان (۱۵۶) از گردش مهناز افشار و لیانا تا بلوند کردن ویدا جوان!!!
لاله صبوری ؛ از ازدواج با مردی متولد آمریکا تا کنایه تند به مهران مدیری و شوخی با علی ضیا| سبک زندگی افراد مشهور (۲۶۵)لاله صبوری ؛ از ازدواج با مردی متولد آمریکا تا کنایه تند به مهران مدیری و شوخی با علی ضیا| سبک زندگی افراد مشهور (۲۶۵)
نیما کرمی ؛ از بیماری عجیب و غریب تا تولد دومین فرزندش| سبک زندگی افراد مشهور (۲۵۳)نیما کرمی ؛ از بیماری عجیب و غریب تا تولد دومین فرزندش| سبک زندگی افراد مشهور (۲۵۳)
مریم سلطانی ؛ از اختلاف شدید مدیر شبکه با او تا کنار گذاشتن بازیگری| سبک زندگی افراد مشهور(۳۱۲)مریم سلطانی ؛ از اختلاف شدید مدیر شبکه با او تا کنار گذاشتن بازیگری| سبک زندگی افراد مشهور(۳۱۲)
اندیشه فولادوند ؛ از شرایط مادر شدن تا بانوی عمارت | سبک زندگی افراد مشهور(۲۸۴)اندیشه فولادوند ؛ از شرایط مادر شدن تا بانوی عمارت | سبک زندگی افراد مشهور(۲۸۴)
سیما تیرانداز ؛ از تلاش برای کنسرواتوار اتریش و ازدواج و طلاق از ناصر هاشمی تا هیولا | سبک زندگی افراد مشهور(۳۲۷)سیما تیرانداز ؛ از تلاش برای کنسرواتوار اتریش و ازدواج و طلاق از ناصر هاشمی تا هیولا | سبک زندگی افراد مشهور(۳۲۷)
اینستاگرام هنرمندان (۱۴۷) از الناز مجرد تا احساسات چهره ها !!!اینستاگرام هنرمندان (۱۴۷) از الناز مجرد تا احساسات چهره ها !!!
عزت الله انتظامی ، از علت درگذشت عزت الله انتظامی تا خانواده و فرزندان عزت الله انتظامیعزت الله انتظامی ، از علت درگذشت عزت الله انتظامی تا خانواده و فرزندان عزت الله انتظامی
تیپ و استایل چهره های ایرانی ۱۳ | از رنگ مو خرمایی بهاره تا لاغری نعیمه نظام دوستتیپ و استایل چهره های ایرانی ۱۳ | از رنگ مو خرمایی بهاره تا لاغری نعیمه نظام دوست