حواشی جنجالی اختتامیه جشنواره فجر ۹۷ |از پیش بینی فراستی تا اعتراض مهناز افشار!

حواشی جنجالی اختتامیه جشنواره فجر ۹۷ |از پیش بینی فراستی تا اعتراض مهناز افشار!چهره ها
مراسم اختتامیه جشنواره فجر 97 آنقدر حاشیه دارد که نمی دانیم از کجا شروع کنیم. در این مطلب تصاویر دیدنی از این مراسم ، لیست کامل برندگان جوایز ، اعتراض تند مهناز افشار ، گریه های الناز شاکردوست ، پیش بینی عجیب مسعود فراستی که به واقعیت پیوست و اعتراض استاد علی نصیریان را داریم.در قسمت بعدی هم حاشیه های جالب تری را داریم که خواندنش خالی از لطف نیست!

اختتامیه جشنواره فجر ۹۷ هم برگزار شد . شاید یکی از پر سر و صدا ترین داوری های جشنواره را در این دوره شاهد بودیم. در حالی که لیست برگزیدگان جشنواره روز قبل در چند کانال سینمایی اعلام شده بود دیشب دیدیم که این افراد پر بیراه هم نگفته بودند و نزدیک به هشتاد درصد لیستی که پیشاپیش منتشر کردند درست بوده است! امسال فیلم ” شبی که ماه کامل شد” نرگس آبیار تقریبا همه جوایز را درو کرد (البته آبیار یکی از موفق ترین و خوب های سینمای ایران می باشد که حداقل زبان جشنواره فجر را خیلی خوب بلد است) و اثر سعید روستایی که پیش بینی می شد از نظر جوایز یکی از موفق ترین فیلم های جشنواره فیلم فجر امسال باشد فقط توانست جایزه بهترین فیلم از نگاه تماشگران را ببرد! در ادامه به حواشی اختتامیه جشنواره فجر ۹۷ پرداخته ایم و تصاویر هنرمندان در این شب را هم گرداوری کرده ایم. با ما همراه باشید.

آنچه در اختتامیه جشنواره فجر ۹۷ گذشت

ابتدا مروری بر برندگان داریم :

لیست کامل برگزیدگان سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر:
.
بهترین فیلم نگاه نو:
مسخره‌باز (همایون غنی‌زاده)

بهترین فیلم نگاه ملی:
۲۳ نفر (مهدی جعفری)

بهترین جلوه‌های ویژه میدانی:
ماجرای نیم‌روز ۲: رد خون (ایمان کرمیان)

بهترین جلوه‌های ویژه بصری:
مسخره‌باز (جواد مطوری)

بهترین چهره‌پردازی:
شبی که ماه کامل شد (ایمان امیدواری)

بهترین طراحی لباس:
شبی که ماه کامل شد (محمدرضا شجاعی)

بهترین طراحی صحنه:
غلامرضا تختی (کیوان مقدم)

بهترین صدابرداری:
متری شش‌و‌‌نیم (ایرج شهزادی)

بهترین صداگذاری:
ماجرای نیم‌روز ۲: رد خون (مهرشاد ملکوتی)

بهترین تدوین:
متری شش‌و‌نیم (بهرام دهقانی)

بهترین موسیقی متن:
قصر شیرین (امین هنرمند)

بهترین فیلم‌برداری:
غلامرضا تختی (حمید خضوعی ابیانه)

بهترین نقش مکمل زن:
فرشته صدر عرفایی(شبی که ماه کامل شد)

بهترین نقش مکمل مرد:
علی نصیریان (مسخره‌باز)

بهترین انیمیشن:
آخرین داستان

بهترین فیلم هنر و تجربه:
مسخره‌باز

بهترین بازیگر نقش اول زن:
الناز شاکردوست (شبی که ماه کامل شد)

بهترین بازیگر نقش اول مرد:
هوتن شکیبا (شبی که ماه کامل شد)

بهترین فیلم‌نامه:
محسن قرایی، محمد داوودی (قصر شیرین)

جایزه ویژه هیات داوران:
سرخ‌پوست (نیما جاویدی)

بهترین کارگردانی:
نرگس آبیار (شبی که ماه کامل شد)

بهترین فیلم:
شبی که ماه کامل شد (تهیه‌کننده: محمدحسین قاسمی)

بهترین فیلم از نگاه تماشاگران:
متری شش‌و‌نیم

پیش بینی عجیب مسعود فراستی درباره برندگان سیمرغ

مسعود فراستی در برنامه هفت دیشب درباره برندگان سیمرغ پیش بینی هایی کرده بود که امروز در مراسم اختتامیه این پیش بینی ها به حقیقت پیوست.

اختتامیه جشنواره فجر 97

پیش بینی فراستی درباره برندگان جشنواره فجر ۹۷

اشک و صحبت‌های الناز شاکردوست در اختتامیه جشنواره فجر ۹۷

الناز شاکردوست در سال گذشته دچار مصدومیت شدیدی در ناحیه کمر شده بود. امسال با فیلم «شبی که ماه کامل شد» در جشنواره حضور پیدا کرد.

الناز شاکردوست: “همیشه خیال می کردم این مسیر را تا اینجا می دوم؛ نشد با دو بیایم اما بالاخره شد. خدایا شکرت. خیلی خوشحالم. واقعا الان که اینجا ایستادم فکر می کنم تشویق های شما ارزش آن همه سختی را داشت.

از بانو نرگس آبیار تشکر می کنم که در تاریک‌ترین بخش زندگیم آمد و کنارم ایستاد و فرصت زندگی در این نقش را داد. خانم آبیار شما جدا از نبوغتان یک انسان واقعی هستد. نقش فائزه برای من یک مسئولیت بزرگ داشت. فائزه نماینده همه مادرانی است که به جز خوشبختی بچه هایشان آرزوی دیگری ندارند.

امروز در جمع ما مادر نقشی که بازی کردم هم حضور دارند و من را دخترم خطاب کرد و به من گفت فائزه و این بزرگترین جایزه بود. من با احترام به تک تک کاندیداها خانم معتمدآریا که اسطوره من هستند، خانم ژاله صامتی، مهناز عزیزم که می دانم چقدر سختی کشیده و بهنوش جان طباطبایی خسته نباشید می گویم. از هیات داوران تشکر می کنم و ممنونم که فائزه را شایسته جایزه دانستید و در آخر امیدوارم بتوانم امانتدار خوبی باشم.”

صحبت های علی نصیریان در اختتامیه جشنواره فجر ۹۷

علی نصیریان به عنوان بهترین بازیگر نقش مکمل مرد انتخاب شد. او در لحظه دریافت جایزه گفت که سیمرغ درجه دو به من دادند اما من می پذیرم.

واکنش تند مهناز افشار به سیمرغ نگرفتنش

مهناز افشار بعد از آن‌که سیمرغ بلورین بهترین نقش اول زن را دریافت نکرد، در توییترش نوشت: “بعضی وقتها دیده نشدن و جایزه نگرفتن به نفع بعضی آدمها میشه، نه اینکه دلم سیمرغ نمیخواست که اتفاقا میخواست.
من تافته خوبی برای جشنواره امسال نبودم.
”همینی که هست” واژه ای است جدی در این ۴۰سال!
مبارک همه برندگان و الناز عزیز مبارکت باشه.

عکس های مراسم اختتامیه جشنواره فجر ۹۷

اختتامیه جشنواره فجر 97

هوتن شکیبا، فرشته صدرعرفایی، آرمین رحیمیان…بازیگران فیلم شبی که ماه کامل شد

اختتامیه جشنواره فجر 97

هوتن شکیبا…بهترین نقش اول مرد

اختتامیه جشنواره فجر 97

هوتن شکیبا …برنده سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش اول مرد

اختتامیه جشنواره فجر 97

نرگس آبیار پس از دریافت سیمرغ بهترین کارگردانی

اختتامیه جشنواره فجر 97

تبریک به فرشته صدر عرفایی عزیز

اختتامیه جشنواره فجر 97

ریحانه پارسا در اختتامیه جشنواره فیلم فجر ۹۷

اختتامیه جشنواره فجر 97

ریحانه پارسا در اختتامیه سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر

اختتامیه جشنواره فجر 97

حامد بهداد در اختتامیه جشنواره فیلم فجر ۹۷

اختتامیه جشنواره فجر 97

فرشته صدرعرفایی برنده سیمرغ نقش مکمل زن

اختتامیه جشنواره فجر 97

بهنوش طباطبایی در اختتامیه سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر

اختتامیه جشنواره فجر 97

بغض الناز شاکردوست در مواجهه با مادر شهیدان فائزه و شهاب منصوری، هم‌اکنون در مراسم اختتامیه جشنواره فیلم فجر…الناز شاکردوست بازیگر نقش فائزه در فیلم «شبی که ماه کامل شد» و نامزد کسب سیمرغ بهترین بازیگر زن است

اختتامیه جشنواره فجر 97

الناز شاکردوست و نرگس آبیار …اختتامیه جشنواره فیلم فجر

اختتامیه جشنواره فجر 97

استاد على نصیریان …برنده سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش مکمل مرد

اختتامیه جشنواره فجر 97

سلفی الناز شاکردوست و هوتن شکیبا …اختتامیه جشنواره فیلم فجر

اختتامیه جشنواره فجر 97

محمدحسین مهدویان

2019-02-12 / گردآوری:
نظر خود را بنویسید-نظرات کاربران (۰)
فیلم پرشین وی
همه چیز از زندگی خصوصی داوران عصر جدید | سبک زندگی افراد مشهور(۲۹۱)همه چیز از زندگی خصوصی داوران عصر جدید | سبک زندگی افراد مشهور(۲۹۱)
بازیگران زن در جشنواره جهانی فجر ۹۷ چه مدل مانتوهایی پوشیدند؟بازیگران زن در جشنواره جهانی فجر ۹۷ چه مدل مانتوهایی پوشیدند؟
برای روز زن و مادر چه هدیه ایی بخرم ؟برای روز زن و مادر چه هدیه ایی بخرم ؟
چهره ها در شبکه های اجتماعی (۵۵۷) از چهره های مشهوری که به روسیه رفتند تا بهنوش طباطبایی با تیپ عروسی!چهره ها در شبکه های اجتماعی (۵۵۷) از چهره های مشهوری که به روسیه رفتند تا بهنوش طباطبایی با تیپ عروسی!
امیرحسین خنجری؛ از بدلکاری در سریال مختارنامه تا حادثه وحشتناک در سریال پایتخت| سبک زندگی افراد مشهور (۲۳۶)امیرحسین خنجری؛ از بدلکاری در سریال مختارنامه تا حادثه وحشتناک در سریال پایتخت| سبک زندگی افراد مشهور (۲۳۶)
چهره ها در شبکه های اجتماعی (۶۲۷) از ترانه علیدوستی با غزل و گلاره تا شیلا خداداد و جوجه هاش!!!چهره ها در شبکه های اجتماعی (۶۲۷) از ترانه علیدوستی با غزل و گلاره تا شیلا خداداد و جوجه هاش!!!
استوری هنرمندان در اینستاگرام (۳۶)استوری هنرمندان در اینستاگرام (۳۶)
تیپ و استایل چهره های ایرانی ۲۰ | از عروس جشنواره فجر تا دستبند بی نهایت بهارهتیپ و استایل چهره های ایرانی ۲۰ | از عروس جشنواره فجر تا دستبند بی نهایت بهاره
از غرور الناز حبیبی تا تشکر رضا گلزار از کیروش | واکنش افراد مشهور به بازی ایران و پرتغال در جام‌جهانی (۳)از غرور الناز حبیبی تا تشکر رضا گلزار از کیروش | واکنش افراد مشهور به بازی ایران و پرتغال در جام‌جهانی (۳)
شایعه ارتباط ترلان پروانه و فرشاد احمدزاده بعد از انتشار یک فیلم جنجالی!شایعه ارتباط ترلان پروانه و فرشاد احمدزاده بعد از انتشار یک فیلم جنجالی!
حاشیه جنجالی امروز : ارتباط سعید عزت‌ اللهی با مدل معروف| سبک زندگی افراد مشهور (۲۴۴)حاشیه جنجالی امروز : ارتباط سعید عزت‌ اللهی با مدل معروف| سبک زندگی افراد مشهور (۲۴۴)
هنرمندان ایرانی که با هم ازدواج کرده‎اند ۲هنرمندان ایرانی که با هم ازدواج کرده‎اند ۲
آناهیتا درگاهی از طلاق پر سرو صدا تا خواستگاری سورپرایزی| سبک زندگی افراد مشهور (۲۰۴)آناهیتا درگاهی از طلاق پر سرو صدا تا خواستگاری سورپرایزی| سبک زندگی افراد مشهور (۲۰۴)
ریما رامین فر ، از پدرِ کارخانه دار تا همسرِ هنرمند! | سبک زندگی افراد مشهور (۲۱۸)ریما رامین فر ، از پدرِ کارخانه دار تا همسرِ هنرمند! | سبک زندگی افراد مشهور (۲۱۸)
حواشی جنجالی اختتامیه جشنواره فجر ۹۷ |از پیش بینی فراستی تا اعتراض مهناز افشار!حواشی جنجالی اختتامیه جشنواره فجر ۹۷ |از پیش بینی فراستی تا اعتراض مهناز افشار!
تبریک چهره های مشهور به برندگان جشنواره فجر ۹۷ | از تمسخر رفتار غنی زاده توسط ژوله تا شیلا خداداد!تبریک چهره های مشهور به برندگان جشنواره فجر ۹۷ | از تمسخر رفتار غنی زاده توسط ژوله تا شیلا خداداد!
بهنوش بختیاری فرزند خوانده اش را پس فرستاد! +فیلمبهنوش بختیاری فرزند خوانده اش را پس فرستاد! +فیلم
چهره ها در شبکه های اجتماعی (۵۵۹) از تمجید ویدا جوان از عروسی ساده جان اسنو و رز لزلی تا جد پدری آناهیتا درگاهی!چهره ها در شبکه های اجتماعی (۵۵۹) از تمجید ویدا جوان از عروسی ساده جان اسنو و رز لزلی تا جد پدری آناهیتا درگاهی!
تیپ و استایل چهره های ایرانی ۲۲ | از گردنبند آویز بهنوش تا سالگرد ازدواج بازیگرتیپ و استایل چهره های ایرانی ۲۲ | از گردنبند آویز بهنوش تا سالگرد ازدواج بازیگر
چهره ها در شبکه های اجتماعی (۵۶۴) از سکوت سحر قریشی تا گریه الناز حبیبی !چهره ها در شبکه های اجتماعی (۵۶۴) از سکوت سحر قریشی تا گریه الناز حبیبی !
از فرزاد فرزین و بهاره رهنما تا سوژه شدن چهره سوگلی های ناصرالدین شاه! | تبریک روز دختر توسط چهره های مشهوراز فرزاد فرزین و بهاره رهنما تا سوژه شدن چهره سوگلی های ناصرالدین شاه! | تبریک روز دختر توسط چهره های مشهور
بازیگران و افراد مشهور و فرزندانشان ۱۸۷بازیگران و افراد مشهور و فرزندانشان ۱۸۷
بازیگران و افراد مشهور و فرزندانشان ۱۹۱ | از امیرمهدی ژوله و دخترش در کنار آرش تا ترانه علیدوستی و دخترش حنابازیگران و افراد مشهور و فرزندانشان ۱۹۱ | از امیرمهدی ژوله و دخترش در کنار آرش تا ترانه علیدوستی و دخترش حنا
اینستاگرام هنرمندان (۱۴۵) از سحر قریشی در کافی شاپ تا بهنوش بختیاری در جشنواره!!!اینستاگرام هنرمندان (۱۴۵) از سحر قریشی در کافی شاپ تا بهنوش بختیاری در جشنواره!!!
هنرمندان ایرانی که با هم ازدواج کرده‎اند (۱)هنرمندان ایرانی که با هم ازدواج کرده‎اند (۱)
تصاویر چهره های مشهور در اولین سالگرد عارف لرستانیتصاویر چهره های مشهور در اولین سالگرد عارف لرستانی
ازدواج پرستو صالحی در شب سال نو میلادی و انتشار حلقه ازدواج بسیار زیبای این بازیگرازدواج پرستو صالحی در شب سال نو میلادی و انتشار حلقه ازدواج بسیار زیبای این بازیگر
اینستاگرام هنرمندان (۶۸) از نیمرخ سحر قریشی تا ترلان پروانه در اکران مستند اسب سردار آزمون!اینستاگرام هنرمندان (۶۸) از نیمرخ سحر قریشی تا ترلان پروانه در اکران مستند اسب سردار آزمون!
محل تولد فرزند نیوشا ضیغمی | انتقاد تند از او به دلیل بی‌ارزش خواندن پاسپورت ایرانیمحل تولد فرزند نیوشا ضیغمی | انتقاد تند از او به دلیل بی‌ارزش خواندن پاسپورت ایرانی
از هدیه تهرانی تا مهناز افشار ، واکنش افراد مشهور به برد تاریخی تیم ملی ایران در جام‌جهانی (۲)از هدیه تهرانی تا مهناز افشار ، واکنش افراد مشهور به برد تاریخی تیم ملی ایران در جام‌جهانی (۲)
همه چیز از زندگی خصوصی داوران عصر جدید | سبک زندگی افراد مشهور(۲۹۱)همه چیز از زندگی خصوصی داوران عصر جدید | سبک زندگی افراد مشهور(۲۹۱)
سید بشیر حسینی ، آریا عظیمی نژاد ، امین حیایی و رویا نونهالی ترکیبی عجیب ، پرحاشیه و پر سر و صدا از داوران برنامه عصر جدید می باشد که هر کدام زندگی های جالب و به نوبه خود پر سر و صدایی دارند. در این مطلب با زندکی خصوصی تک تک این افراد بیشتر آشنا شوید.
سوژه های روز رو این جا ببینید !
دیگر جشن عروسی نگیرید، بدون عروسی ساز !!!
فال حافظ
شیک ترین و جدیدترین مدل های لباس عروس , سفره عقد , آرایش عروس و ...
ورزشکاران در شبکه های اجتماعی (۶۲) از حرف های پشت سرِ عزت اللهی تا خوشحالی پرسپولیسی ها!
چهره ها در شبکه های اجتماعی (۶۳۰) از شکایت ساعد برای سانسور تا محرم اسرار الناز!!!
چهره های مشهور در افتتاحیه سریال رقص روی شیشه | از سحر قریشی تا مهتاب کرامتی!
ورزشکاران در شبکه های اجتماعی (۶۱) از تولد پسر میثاقی تا بیلیارد بازی رونالدو!
اینستاگرام هنرمندان (۱۴۸) از کارهای کی مرام تا شکایت بهنوش!!!
زیبایی اندام خانم ها( جمع کردن باسن و بالا کشیدن سینه ) در زمانی کوتاه
فال حافظ
فال روزانه
تعبیر خواب