حواشی جنجالی اختتامیه جشنواره فجر ۹۷ |از پیش بینی فراستی تا اعتراض مهناز افشار!

حواشی جنجالی اختتامیه جشنواره فجر ۹۷ |از پیش بینی فراستی تا اعتراض مهناز افشار!چهره ها
مراسم اختتامیه جشنواره فجر 97 آنقدر حاشیه دارد که نمی دانیم از کجا شروع کنیم. در این مطلب تصاویر دیدنی از این مراسم ، لیست کامل برندگان جوایز ، اعتراض تند مهناز افشار ، گریه های الناز شاکردوست ، پیش بینی عجیب مسعود فراستی که به واقعیت پیوست و اعتراض استاد علی نصیریان را داریم.در قسمت بعدی هم حاشیه های جالب تری را داریم که خواندنش خالی از لطف نیست!

اختتامیه جشنواره فجر ۹۷ هم برگزار شد . شاید یکی از پر سر و صدا ترین داوری های جشنواره را در این دوره شاهد بودیم. در حالی که لیست برگزیدگان جشنواره روز قبل در چند کانال سینمایی اعلام شده بود دیشب دیدیم که این افراد پر بیراه هم نگفته بودند و نزدیک به هشتاد درصد لیستی که پیشاپیش منتشر کردند درست بوده است! امسال فیلم ” شبی که ماه کامل شد” نرگس آبیار تقریبا همه جوایز را درو کرد (البته آبیار یکی از موفق ترین و خوب های سینمای ایران می باشد که حداقل زبان جشنواره فجر را خیلی خوب بلد است) و اثر سعید روستایی که پیش بینی می شد از نظر جوایز یکی از موفق ترین فیلم های جشنواره فیلم فجر امسال باشد فقط توانست جایزه بهترین فیلم از نگاه تماشگران را ببرد! در ادامه به حواشی اختتامیه جشنواره فجر ۹۷ پرداخته ایم و تصاویر هنرمندان در این شب را هم گرداوری کرده ایم. با ما همراه باشید.

آنچه در اختتامیه جشنواره فجر ۹۷ گذشت

ابتدا مروری بر برندگان داریم :

لیست کامل برگزیدگان سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر:
.
بهترین فیلم نگاه نو:
مسخره‌باز (همایون غنی‌زاده)

بهترین فیلم نگاه ملی:
۲۳ نفر (مهدی جعفری)

بهترین جلوه‌های ویژه میدانی:
ماجرای نیم‌روز ۲: رد خون (ایمان کرمیان)

بهترین جلوه‌های ویژه بصری:
مسخره‌باز (جواد مطوری)

بهترین چهره‌پردازی:
شبی که ماه کامل شد (ایمان امیدواری)

بهترین طراحی لباس:
شبی که ماه کامل شد (محمدرضا شجاعی)

بهترین طراحی صحنه:
غلامرضا تختی (کیوان مقدم)

بهترین صدابرداری:
متری شش‌و‌‌نیم (ایرج شهزادی)

بهترین صداگذاری:
ماجرای نیم‌روز ۲: رد خون (مهرشاد ملکوتی)

بهترین تدوین:
متری شش‌و‌نیم (بهرام دهقانی)

بهترین موسیقی متن:
قصر شیرین (امین هنرمند)

بهترین فیلم‌برداری:
غلامرضا تختی (حمید خضوعی ابیانه)

بهترین نقش مکمل زن:
فرشته صدر عرفایی(شبی که ماه کامل شد)

بهترین نقش مکمل مرد:
علی نصیریان (مسخره‌باز)

بهترین انیمیشن:
آخرین داستان

بهترین فیلم هنر و تجربه:
مسخره‌باز

بهترین بازیگر نقش اول زن:
الناز شاکردوست (شبی که ماه کامل شد)

بهترین بازیگر نقش اول مرد:
هوتن شکیبا (شبی که ماه کامل شد)

بهترین فیلم‌نامه:
محسن قرایی، محمد داوودی (قصر شیرین)

جایزه ویژه هیات داوران:
سرخ‌پوست (نیما جاویدی)

بهترین کارگردانی:
نرگس آبیار (شبی که ماه کامل شد)

بهترین فیلم:
شبی که ماه کامل شد (تهیه‌کننده: محمدحسین قاسمی)

بهترین فیلم از نگاه تماشاگران:
متری شش‌و‌نیم

پیش بینی عجیب مسعود فراستی درباره برندگان سیمرغ

مسعود فراستی در برنامه هفت دیشب درباره برندگان سیمرغ پیش بینی هایی کرده بود که امروز در مراسم اختتامیه این پیش بینی ها به حقیقت پیوست.

اختتامیه جشنواره فجر 97

پیش بینی فراستی درباره برندگان جشنواره فجر ۹۷

اشک و صحبت‌های الناز شاکردوست در اختتامیه جشنواره فجر ۹۷

الناز شاکردوست در سال گذشته دچار مصدومیت شدیدی در ناحیه کمر شده بود. امسال با فیلم «شبی که ماه کامل شد» در جشنواره حضور پیدا کرد.

الناز شاکردوست: “همیشه خیال می کردم این مسیر را تا اینجا می دوم؛ نشد با دو بیایم اما بالاخره شد. خدایا شکرت. خیلی خوشحالم. واقعا الان که اینجا ایستادم فکر می کنم تشویق های شما ارزش آن همه سختی را داشت.

از بانو نرگس آبیار تشکر می کنم که در تاریک‌ترین بخش زندگیم آمد و کنارم ایستاد و فرصت زندگی در این نقش را داد. خانم آبیار شما جدا از نبوغتان یک انسان واقعی هستد. نقش فائزه برای من یک مسئولیت بزرگ داشت. فائزه نماینده همه مادرانی است که به جز خوشبختی بچه هایشان آرزوی دیگری ندارند.

امروز در جمع ما مادر نقشی که بازی کردم هم حضور دارند و من را دخترم خطاب کرد و به من گفت فائزه و این بزرگترین جایزه بود. من با احترام به تک تک کاندیداها خانم معتمدآریا که اسطوره من هستند، خانم ژاله صامتی، مهناز عزیزم که می دانم چقدر سختی کشیده و بهنوش جان طباطبایی خسته نباشید می گویم. از هیات داوران تشکر می کنم و ممنونم که فائزه را شایسته جایزه دانستید و در آخر امیدوارم بتوانم امانتدار خوبی باشم.”

صحبت های علی نصیریان در اختتامیه جشنواره فجر ۹۷

علی نصیریان به عنوان بهترین بازیگر نقش مکمل مرد انتخاب شد. او در لحظه دریافت جایزه گفت که سیمرغ درجه دو به من دادند اما من می پذیرم.

واکنش تند مهناز افشار به سیمرغ نگرفتنش

مهناز افشار بعد از آن‌که سیمرغ بلورین بهترین نقش اول زن را دریافت نکرد، در توییترش نوشت: “بعضی وقتها دیده نشدن و جایزه نگرفتن به نفع بعضی آدمها میشه، نه اینکه دلم سیمرغ نمیخواست که اتفاقا میخواست.
من تافته خوبی برای جشنواره امسال نبودم.
”همینی که هست” واژه ای است جدی در این ۴۰سال!
مبارک همه برندگان و الناز عزیز مبارکت باشه.

عکس های مراسم اختتامیه جشنواره فجر ۹۷

اختتامیه جشنواره فجر 97

هوتن شکیبا، فرشته صدرعرفایی، آرمین رحیمیان…بازیگران فیلم شبی که ماه کامل شد

اختتامیه جشنواره فجر 97

هوتن شکیبا…بهترین نقش اول مرد

اختتامیه جشنواره فجر 97

هوتن شکیبا …برنده سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش اول مرد

اختتامیه جشنواره فجر 97

نرگس آبیار پس از دریافت سیمرغ بهترین کارگردانی

اختتامیه جشنواره فجر 97

تبریک به فرشته صدر عرفایی عزیز

اختتامیه جشنواره فجر 97

ریحانه پارسا در اختتامیه جشنواره فیلم فجر ۹۷

اختتامیه جشنواره فجر 97

ریحانه پارسا در اختتامیه سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر

اختتامیه جشنواره فجر 97

حامد بهداد در اختتامیه جشنواره فیلم فجر ۹۷

اختتامیه جشنواره فجر 97

فرشته صدرعرفایی برنده سیمرغ نقش مکمل زن

اختتامیه جشنواره فجر 97

بهنوش طباطبایی در اختتامیه سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر

اختتامیه جشنواره فجر 97

بغض الناز شاکردوست در مواجهه با مادر شهیدان فائزه و شهاب منصوری، هم‌اکنون در مراسم اختتامیه جشنواره فیلم فجر…الناز شاکردوست بازیگر نقش فائزه در فیلم «شبی که ماه کامل شد» و نامزد کسب سیمرغ بهترین بازیگر زن است

اختتامیه جشنواره فجر 97

الناز شاکردوست و نرگس آبیار …اختتامیه جشنواره فیلم فجر

اختتامیه جشنواره فجر 97

استاد على نصیریان …برنده سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش مکمل مرد

اختتامیه جشنواره فجر 97

سلفی الناز شاکردوست و هوتن شکیبا …اختتامیه جشنواره فیلم فجر

اختتامیه جشنواره فجر 97

محمدحسین مهدویان

2019-02-12 / گردآوری:
نظر خود را بنویسید-نظرات کاربران (۰)
فیلم پرشین وی
ورزشکاران در شبکه های اجتماعی (۵۹) از با ارزش ترین دارایی فروزان تا دلتنگی کاظمیان!ورزشکاران در شبکه های اجتماعی (۵۹) از با ارزش ترین دارایی فروزان تا دلتنگی کاظمیان!
ازدواج امیرحسین صدیق با باران خوش اندام |فیلم لورفته از عروسی امیرحسین صدیق!ازدواج امیرحسین صدیق با باران خوش اندام |فیلم لورفته از عروسی امیرحسین صدیق!
اینستاگرام هنرمندان (۱۴۴) از کودک درون ویدا جوان تا سلفی سرِ صبحی مهراوه شریفی نیا!!!اینستاگرام هنرمندان (۱۴۴) از کودک درون ویدا جوان تا سلفی سرِ صبحی مهراوه شریفی نیا!!!
تیپ و استایل چهره های ایرانی ۱۹ | از لباس عروسکی مریم تا انگشترهای جالب لالهتیپ و استایل چهره های ایرانی ۱۹ | از لباس عروسکی مریم تا انگشترهای جالب لاله
اینستاگرام هنرمندان (۱۴۵) از پرواز ژوله به سوی سرزمین فیلترها و فیلتر شکن ها تا چهره عجیب آناهیتا درگاهی!!!اینستاگرام هنرمندان (۱۴۵) از پرواز ژوله به سوی سرزمین فیلترها و فیلتر شکن ها تا چهره عجیب آناهیتا درگاهی!!!
اینستاگرام ستاره های خارجی ۲۱ از کیم کارداشیان تا ویل اسمیت!اینستاگرام ستاره های خارجی ۲۱ از کیم کارداشیان تا ویل اسمیت!
چهره ها در شبکه های اجتماعی (۶۲۷) از جندتایی شدن ژوله تا تولد تیپ زرد بهنوش طباطبایی!!!چهره ها در شبکه های اجتماعی (۶۲۷) از جندتایی شدن ژوله تا تولد تیپ زرد بهنوش طباطبایی!!!
چهره ها در شبکه های اجتماعی (۶۲۸) از خبر فوری محسن چاوشی تا تولد دختر مهراب قاسم خانی!!!چهره ها در شبکه های اجتماعی (۶۲۸) از خبر فوری محسن چاوشی تا تولد دختر مهراب قاسم خانی!!!
اینستاگرام هنرمندان (۱۳۳) از پیشنهاد بی شرمانه به مهراب قاسم خانی تا نینجا شدن ترلان پروانه !!!اینستاگرام هنرمندان (۱۳۳) از پیشنهاد بی شرمانه به مهراب قاسم خانی تا نینجا شدن ترلان پروانه !!!
خبر ازدواج حمید گودرزی برای بار دوم از زبان خودش!خبر ازدواج حمید گودرزی برای بار دوم از زبان خودش!
تیپ و استایل چهره های ایرانی ۲۱ | از ست پدر پسری بازیگر تا تیپ عجیب ریحانه در جشنوارهتیپ و استایل چهره های ایرانی ۲۱ | از ست پدر پسری بازیگر تا تیپ عجیب ریحانه در جشنواره
چهره ها در شبکه های اجتماعی ۵۳۵ +تصاویرچهره ها در شبکه های اجتماعی ۵۳۵ +تصاویر
چهره ها در شبکه های اجتماعی (۵۴۰) از مهراب قاسمخانی تا هانیه توسلیچهره ها در شبکه های اجتماعی (۵۴۰) از مهراب قاسمخانی تا هانیه توسلی
تیپ و استایل چهره های ایرانی ۶ | از تم بنفش تولد بهاره تا النگوی بهنوش !تیپ و استایل چهره های ایرانی ۶ | از تم بنفش تولد بهاره تا النگوی بهنوش !
استوری هنرمندان در اینستاگرام (۱۲)استوری هنرمندان در اینستاگرام (۱۲)
اینستاگرام هنرمندان (۱۰۵) از گولاخ خونه نرگس محمدی و علی اوجی تا راه های رسیدن به قله موفقیت شیلا خداداد!!!اینستاگرام هنرمندان (۱۰۵) از گولاخ خونه نرگس محمدی و علی اوجی تا راه های رسیدن به قله موفقیت شیلا خداداد!!!
اینستاگرام ستاره های خارجی ۲۸ از کارداشیان ها تا دختر زیبای دیوید بکهاماینستاگرام ستاره های خارجی ۲۸ از کارداشیان ها تا دختر زیبای دیوید بکهام
برزو ارجمند ؛ از خواستگاری جالب تا تولد پسرش بدون حضور او در خارج!| سبک زندگی افراد مشهور(۲۸۶)برزو ارجمند ؛ از خواستگاری جالب تا تولد پسرش بدون حضور او در خارج!| سبک زندگی افراد مشهور(۲۸۶)
اینستاگرام ستاره های خارجی ۲۲ | از جاستین بیبر تا عکس تبلیغاتی سلنا گومزاینستاگرام ستاره های خارجی ۲۲ | از جاستین بیبر تا عکس تبلیغاتی سلنا گومز
چهره ها در شبکه های اجتماعی (۶۰۴) از سفره دل بهنوش طباطبایی تا پارسا پیروزفر در نمایشگاه نقاشی آناهیتا درگاهی !!!چهره ها در شبکه های اجتماعی (۶۰۴) از سفره دل بهنوش طباطبایی تا پارسا پیروزفر در نمایشگاه نقاشی آناهیتا درگاهی !!!
تیپ و استایل چهره های ایرانی ۹ | از عکس جدید تاره عروس و داماد سینما تا تغییر چهره حدیث فولادوندتیپ و استایل چهره های ایرانی ۹ | از عکس جدید تاره عروس و داماد سینما تا تغییر چهره حدیث فولادوند
تبریک اینستاگرامی چهره ها به مناسبت روز پدر و مرد (۱)تبریک اینستاگرامی چهره ها به مناسبت روز پدر و مرد (۱)
سمیرا حسن‌ پور ؛ از رژیم غذایی جالب تا بازی در پایتخت و دلدادگان | سبک زندگی افراد مشهور (۲۶۹)سمیرا حسن‌ پور ؛ از رژیم غذایی جالب تا بازی در پایتخت و دلدادگان | سبک زندگی افراد مشهور (۲۶۹)
اشک های سوزناک هنرمندان مشهور در تشییع پیکر یدالله صمدی | از هنگامه قاضیانی تا ستاره اسکندریاشک های سوزناک هنرمندان مشهور در تشییع پیکر یدالله صمدی | از هنگامه قاضیانی تا ستاره اسکندری
هنرمندان در شب یلدا ۹۷ (۲) | از مهناز افشار تا لیلا اوتادیهنرمندان در شب یلدا ۹۷ (۲) | از مهناز افشار تا لیلا اوتادی
چهره ها در شبکه های اجتماعی (۵۷۶) از حیاط باصفای بهنوش طباطبایی تا همینجوری های سحر قریشی!چهره ها در شبکه های اجتماعی (۵۷۶) از حیاط باصفای بهنوش طباطبایی تا همینجوری های سحر قریشی!
اینستاگرام ستاره های خارجی ۳۴ از تولد پسر سلین دیان تا عاشقانه رونالدواینستاگرام ستاره های خارجی ۳۴ از تولد پسر سلین دیان تا عاشقانه رونالدو
ورزشکاران ایران و جهان در شبکه های اجتماعی (۳) از خاطره بازی احمدرضا عابدزاده تا خبر بزرگ مسی !ورزشکاران ایران و جهان در شبکه های اجتماعی (۳) از خاطره بازی احمدرضا عابدزاده تا خبر بزرگ مسی !
هنرمندان در شب یلدا ۹۷ (۳) | از آناهیتا درگاهی تا شاهرخ استخریهنرمندان در شب یلدا ۹۷ (۳) | از آناهیتا درگاهی تا شاهرخ استخری
اینستاگرام ستاره های خارجی ۳۱ از بیانسه تا عینک دودی خواهران حدیداینستاگرام ستاره های خارجی ۳۱ از بیانسه تا عینک دودی خواهران حدید
ورزشکاران در شبکه های اجتماعی (۵۹) از با ارزش ترین دارایی فروزان تا دلتنگی کاظمیان!ورزشکاران در شبکه های اجتماعی (۵۹) از با ارزش ترین دارایی فروزان تا دلتنگی کاظمیان!
جدیدترین عکس های ورزشکاران ایرانی و خارجی را در این قسمت ببینید . در این شماره عکس هایی از مجتبی جباری ، محسن خلیلی ، آرمین تشکری ، محسن مسلمان ، رونالدو ، دی بالا ، دیوید بکام ، علی کریمی ، علیرضا بیرانوند ، محسن فروزان ، جواد کاظمیان و ... را داریم.
سوژه های روز رو این جا ببینید !
دیگر جشن عروسی نگیرید، بدون عروسی ساز !!!
فال حافظ
شیک ترین و جدیدترین مدل های لباس عروس , سفره عقد , آرایش عروس و ...
اینستاگرام هنرمندان (۱۴۷) از الناز مجرد تا احساسات چهره ها !!!
چهره ها در شبکه های اجتماعی (۶۲۹) از رونمایی سام درخشانی از برکه تا شکایت الهام حمیدی!!!
الناز شاکردوست ؛ از تجربه ای نزدیک مرگ تا سیمرغ| سبک زندگی افراد مشهور(۲۸۹)
ورزشکاران در شبکه های اجتماعی (۵۸) از کادوی لاکچری علی دایی تا معجزه مادرید!
ورزشکاران در شبکه های اجتماعی (۵۷) از صندلی دخترانه عابدزاده تا خانه های علی دایی در کرمانشاه!
زیبایی اندام خانم ها( جمع کردن باسن و بالا کشیدن سینه ) در زمانی کوتاه
فال حافظ
فال روزانه
تعبیر خواب