تسلیت چهره های مشهور برای درگذشت عزت الله انتظامی | از رضا گلزار تا امیرمهدی ژوله (۱)

تسلیت چهره های مشهور برای درگذشت عزت الله انتظامی | از رضا گلزار تا امیرمهدی ژوله (۱)چهره ها
امروز صبح عزت الله انتظامی , بازیگر معروف سینما و تلویزیون و یکی از مفاخر دنیای هنر ایران درگذشت. به همین مناسبت هنرمندان و چهره های مشهور در اینستاگرام پیام های تسلیت فراوانی منتشر کردند که گزیده ای از آن ها را مشاهده می کنید.

عزت سینمای ایران امروز درگذشت. خبر کوتاه بود و تلخ. عزت الله انتظامی که در خرداد ماه سال ۱۳۰۳ در تهران به دنیا آمده بود صبح امروز جمعه ۲۶ مرداد ۱۳۹۷ بر اثر مشکلات بسیاری اعم از کلیه، کبد، مغز و غیره دیده از چهان فرو بست. در این شماره از درگذشت افراد مشهور پیام های تسلیت درگذشت عزت الله انتظامی توسط چهره های معروف را ببینید. پرشین وی هم به خانواده استاد عزت الله انتظامی و جامعه هنری تسلیت می گوید.

درگذشت عزت الله انتظامی

درگذشت عزت الله انتظامی

ارژنگ امیرفضلی :

😞😞😞😞😞😞😞
استاد عزت الله انتظامی دار فانی را وداع گفتند . –

تسلیت میگم به گلنوش و اقا مجید عزیز و همه بستگانشون 🌺🌺🌺🌺🌺😞😞😞😞#-

اقای انتظامی عزیز جایتان همیشه در سینما خالی خواهد ماند


سلام ما را به پروردگارمان برسانید 🌸😞🌸😞🌸😞🌸😞🌸😞🌸😞🌸😞🌸😞🌸😞🌸😞🌸😞

درگذشت عزت الله انتظامی

افروز بوجاریا :

تسلیت 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼روحش شاد🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼

درگذشت عزت الله انتظامی

امیر غفارمنش :

آقای بازیگر خداحافظ
تنها همکاری ام به فیلم خانه روی آب خلاصه شد و دیگر سعادتی قسمتم نشد
یک بازیگر شش دانگ در سینما
با شاهکار هایی مثل آقای هالو . گاو .کمال الملک . هزار دستان . روسری آبی. هامون .خانه خلوت .دایره مینا و و و…..

درگذشت عزت الله انتظامی

امیرمهدی ژوله :

مث باباها،مث بابابزرگا،مث بزرگا،مث اونا که همیشه بودن،اونا که همیشه باید باشن….چه برهوتی داره میشه روزگار بی شما،شماها.

درگذشت عزت الله انتظامی

بهنام تشکر :

🌹🌹🌹

پیام های تسلیت درگذشت عزت الله انتظامی

درگذشت عزت الله انتظامی

پژمان جمشیدی :

زندگی به همین بی ارزشی است…عزت یک ملت هم که باشی روزی میروی…چقدر دوستون داشتم.چقدر جاتون خالی شد و چقدر تمام شهر از رفتنتون غمگینه….عاقبت به خیر شدن یعنی همین….خدا نگهدار اقای بازیگر

درگذشت عزت الله انتظامی

تینا پاکروان :

جمعه نوشته ی من با اشک با غصه با غم برای شماست برای عزت سینمای ایران .
از مرثیه فراریم و از مرگ بیزار اما مگر می شود برای شما که تکرار نخواهید شد و همپا نخواهید داشت با مرکب سیاه نوشت و خون نگریست .
شما هزاردستان بودی و هزارداستان تصویر کردی برای سه نسل از گذشته تا کنون .کسی که بتواند از گاو تا انسان از فقیر تا غنی از رعیت تا شاه از وکیل تا وزیر بازی کند بطور قطع ابربازیگر است ،ابر انسان .
هنوز و تا ابد تن صداتون ،لحن بیانتون و نگاه پرنفوذتون با ماست و خواهد بود .

این اعجاز سینماتوگراف است در خانه خلوت ما که به حق سینماتوگراف آدم تربیت می کند و شما استادی به همین قانون نانوشته ی محرز .
آرام بخواب استاد که این زمانه از جنس شما نیست نه از جنس آموخته های ما از شما حتی .
آسوده بخواب استاد اما تا همیشه سینمای ایران شما را کم خواهد داشت .
جمعه روز بدی بود.

درگذشت عزت الله انتظامی

رامبد جوان :

آنقدر جاودان هستید که حرفى براى رفتنتون نمى شه نوشت…بدرود …آقاى #انتظامى

درگذشت عزت الله انتظامی

زهرا اویسی :

خدای من باورم نمیشه اسطوره سینمای ایران، عزت و افتخار ایران، ما رو تنها گذاشت و به دیار باقی شتافت .. عجب روزگار نامردیه ..عالیجناب روحتان شاد و قرین رحمت الهی

درگذشت عزت الله انتظامی

سارا منجزی پور :

بزرگ مردسینمای ایران رفت،سلطان روحت شاد🙏🏻🙏🏻🙏🏻

درگذشت عزت الله انتظامی

سامان احتشامی :

گفتم آقا سلام…گفت به به استاد … چاکرم…فک کن هیوده سالم بود…گفتم دارم همکارتون میشم…نمایش قبول شدم…گفت:زمان ما هنرپیشگى نون داشت…برو همون پیانوتو بزن قد و قوارت به بازى نمیخوره…نقش خوب بهت نمیدن …روحت شاد مرد که راهنماى درست زندگیم بودى…عزت سینما هم رفت…مجید جان انتظامى روح پدر نازنینت شاد.

تسلیت درگذشت عزت الله انتظامی

درگذشت عزت الله انتظامی

سید مجید صالحی :

جمعه سیاه…آقاى (ضیاالدین درى)عزیز؛ کارگردان سینما و تلویزیون هم متاسفانه ….روحشان شاد یادشان گرامى💔🖤🌹

درگذشت عزت الله انتظامی

شهاب حسینی :

چقدر دلتنگ چشمان همیشه نمناکتان خواهیم شد. چقدر دلتنگ طنین صدا و صمیمیت لحن سرشار از زندگیتان خواهیم شد. پرچم عزت افراشتید و به آغوش خالق عزت شتافتید. نوشتان باد وصال معشوق.

درگذشت عزت الله انتظامی

شیما محمدی :

حرفى ندارم😞حیف افسوس تأسف ، تکرار نشدنى تسلیت، چرا اونایى که باید برن سفت چسبیدن، ولى اونایى که بودنش مفیده و عزته یه مملکته باید برن؟ نمى دونم والله

درگذشت عزت الله انتظامی

فرهاد مجیدی :

🖤

درگذشت عزت الله انتظامی

کوروش سلیمانی :

عزت الله انتظامى هرگز نمى میرد

درگذشت عزت الله انتظامی

گیلدا جهانشاهی :

خبری تلخ … آقای بازیگر از میان ما رفت … روحتان شاد و قرین رحمت الهی 😞🙏🏻⚫️ تسلیت به مردم هنردوست ایران #انتظامی #عزت_الله_انتظامی#هنرمند #آقای_بازیگر

درگذشت عزت الله انتظامی

مجید جوانی :

اقاى سینما بدرود🌹🌹🌹

درگذشت عزت الله انتظامی

محمدرضا گلزار :

اینجاست که، هیچ جمله و کلامی …قادر به بیان احساس من …در این لحظه نخواهد بود….پس سکوت به احترام وسعت تو،…و بدرود ای مرد بزرگ.

درگذشت عزت الله انتظامی

مینو غزنوی :

عزت سینمای ایران رفت…روحش شاد

درگذشت عزت الله انتظامی

هدیه تهرانی :

نگاه کن‌ که من کجا رسیده ام …به کهکشان …به بیکران …به جاودان …

درگذشت عزت الله انتظامی

وحید مهین دوست :

خداحافظ استاد🌑🌑🌑🌑🌑

2018-08-17 / گردآوری:

نو عروس

دکتر طاهری

مسابقه گردشگری

نظر خود را بنویسید-نظرات کاربران (۰)
فیلم پرشین وی
ورزشکاران در شبکه های اجتماعی (۴۷) از تبریک های مهدی رحمتی تا شکرگزاری رونالدو برای وجود همسرش!ورزشکاران در شبکه های اجتماعی (۴۷) از تبریک های مهدی رحمتی تا شکرگزاری رونالدو برای وجود همسرش!
سحر ولدبیگی ؛ از ازدواج غیابی تا سریال آرماندو!| سبک زندگی افراد مشهور (۲۵۵)سحر ولدبیگی ؛ از ازدواج غیابی تا سریال آرماندو!| سبک زندگی افراد مشهور (۲۵۵)
اینستاگرام هنرمندان (۱۳۰) از مود مهناز افشار تا صبح ترلان پروانه!!!اینستاگرام هنرمندان (۱۳۰) از مود مهناز افشار تا صبح ترلان پروانه!!!
اینستاگرام هنرمندان (۹۸) از دیدار بهاره رهنما و برادرش پس از ۷ سال تا گربه با نمک مهراب قاسمخانی!!اینستاگرام هنرمندان (۹۸) از دیدار بهاره رهنما و برادرش پس از ۷ سال تا گربه با نمک مهراب قاسمخانی!!
تسلیت هنرمندان مشهور برای درگذشت پیام صابری ،همسر زیبا بروفه (۳) | از نیوشا ضیغمی تا مهناز افشار !تسلیت هنرمندان مشهور برای درگذشت پیام صابری ،همسر زیبا بروفه (۳) | از نیوشا ضیغمی تا مهناز افشار !
هدی زین العابدین ؛ از مدل تبلیغات تلویزیون تا رقصیدن روی شیشه | سبک زندگی افراد مشهور(۳۰۲)هدی زین العابدین ؛ از مدل تبلیغات تلویزیون تا رقصیدن روی شیشه | سبک زندگی افراد مشهور(۳۰۲)
اینستاگرام هنرمندان (۱۳۹) از روز خوش امیرحسین آرمان تا خستگی شدید مهناز افشار!!!اینستاگرام هنرمندان (۱۳۹) از روز خوش امیرحسین آرمان تا خستگی شدید مهناز افشار!!!
اینستاگرام هنرمندان (۱۰۶) از مهناز افشار و سی سی تا خوشحالی الهه حصاری!!!اینستاگرام هنرمندان (۱۰۶) از مهناز افشار و سی سی تا خوشحالی الهه حصاری!!!
تیپ و استایل چهره های ایرانی | از بهاره رهنمای بنفش پوش تا سادگی علی صادقیتیپ و استایل چهره های ایرانی | از بهاره رهنمای بنفش پوش تا سادگی علی صادقی
تبریک روز مادر ۹۷ توسط چهره های مشهور | از حالِ متفاوت نیوشا تا دست بوسی مریم کاویانی!(۱)تبریک روز مادر ۹۷ توسط چهره های مشهور | از حالِ متفاوت نیوشا تا دست بوسی مریم کاویانی!(۱)
استوری هنرمندان در اینستاگرام (۲۶)استوری هنرمندان در اینستاگرام (۲۶)
ورزشکاران ایران و جهان در شبکه های اجتماعی (۱۵) از تیپ عروسی علی کریمی تا تولد برادر مهدی قائدی !ورزشکاران ایران و جهان در شبکه های اجتماعی (۱۵) از تیپ عروسی علی کریمی تا تولد برادر مهدی قائدی !
اینستاگرام هنرمندان (۹۰) از پرستو صالحی با مامان هاش تا اولین سالگرد ازدواج بهاره رهنما!!!اینستاگرام هنرمندان (۹۰) از پرستو صالحی با مامان هاش تا اولین سالگرد ازدواج بهاره رهنما!!!
حمید فرخ‌ نژاد ؛ از جنگ لفظی با علیزاده تا افشای درآمد میلیاردی | سبک زندگی افراد مشهور (۲۶۳)حمید فرخ‌ نژاد ؛ از جنگ لفظی با علیزاده تا افشای درآمد میلیاردی | سبک زندگی افراد مشهور (۲۶۳)
هدایای سورپرایزی عجیب هواداران بازیگران ؛ از دسته گل میلیونی الهام حمیدی تا نجات جانِ الناز شاکردوست!هدایای سورپرایزی عجیب هواداران بازیگران ؛ از دسته گل میلیونی الهام حمیدی تا نجات جانِ الناز شاکردوست!
ورزشکاران در شبکه های اجتماعی (۷۲) از نبرد آینده امیرعلی اکبری تا شلوار کوتاه طارمی !ورزشکاران در شبکه های اجتماعی (۷۲) از نبرد آینده امیرعلی اکبری تا شلوار کوتاه طارمی !
چهره ها در شبکه های اجتماعی ۵۲۷ +تصاویرچهره ها در شبکه های اجتماعی ۵۲۷ +تصاویر
ورزشکاران ایران و جهان در شبکه های اجتماعی (۱۹) از سپهر حیدری و همسر و پسرش تا دیوید بکام با شاخ گوزن!ورزشکاران ایران و جهان در شبکه های اجتماعی (۱۹) از سپهر حیدری و همسر و پسرش تا دیوید بکام با شاخ گوزن!
اینستاگرام هنرمندان (۱۴۲) از نقش کاشی در صورت ترلان پروانه تا کنسرت رفتن بهاره رهنما بعد از دنبال دزد رفتن!!!اینستاگرام هنرمندان (۱۴۲) از نقش کاشی در صورت ترلان پروانه تا کنسرت رفتن بهاره رهنما بعد از دنبال دزد رفتن!!!
چهره ها در شبکه های اجتماعی (۵۹۴) از خاطره ویدا جوان و سانسورچی تا سنگ تمام شیلا خداداد برای تولد همسرش!!!چهره ها در شبکه های اجتماعی (۵۹۴) از خاطره ویدا جوان و سانسورچی تا سنگ تمام شیلا خداداد برای تولد همسرش!!!
اینستاگرام هنرمندان (۱۲۴) از تولد لیلا بلوکات تا صبح پاییزی الناز شاکردوست !!!اینستاگرام هنرمندان (۱۲۴) از تولد لیلا بلوکات تا صبح پاییزی الناز شاکردوست !!!
فاطمه گودرزی از ممنوعه تا افتتاحیه سالن زیبایی| سبک زندگی افراد مشهور(۲۹۷)فاطمه گودرزی از ممنوعه تا افتتاحیه سالن زیبایی| سبک زندگی افراد مشهور(۲۹۷)
چهره های مشهور در اختتامیه جشنواره جهانی فجرچهره های مشهور در اختتامیه جشنواره جهانی فجر
حواشی و استایل چهره های معروف در بیستمین جشن سینمای ایران | از پریناز ایزدیار تا هانیه توسلیحواشی و استایل چهره های معروف در بیستمین جشن سینمای ایران | از پریناز ایزدیار تا هانیه توسلی
چهره های مشهور در روز پنجم جشنواره فجر ۹۷ | از بهنوش طباطبایی در نقش ملکه زمستان تا استایل شیک طناز طباطبایی !چهره های مشهور در روز پنجم جشنواره فجر ۹۷ | از بهنوش طباطبایی در نقش ملکه زمستان تا استایل شیک طناز طباطبایی !
سانیا سالاری ؛ از تئاتر تا پاسخش به لابی گری برای بازی در دلدادگان!| سبک زندگی افراد مشهور (۲۶۶)سانیا سالاری ؛ از تئاتر تا پاسخش به لابی گری برای بازی در دلدادگان!| سبک زندگی افراد مشهور (۲۶۶)
ورزشکاران ایران و جهان در شبکه های اجتماعی (۵) از سپهر حیدری با خانواده تا دیوید بکام در یک نمایش باور نکردنی !ورزشکاران ایران و جهان در شبکه های اجتماعی (۵) از سپهر حیدری با خانواده تا دیوید بکام در یک نمایش باور نکردنی !
چهره ها در شبکه های اجتماعی (۶۳۵) از عقدکنون مریم کاویانی تا فحش خوری مهراب!!!چهره ها در شبکه های اجتماعی (۶۳۵) از عقدکنون مریم کاویانی تا فحش خوری مهراب!!!
ناصر چشم آذر ؛ نابغه ی دوست داشتنیِ موسیقی | سبک زندگی افراد مشهور (۲۲۲)ناصر چشم آذر ؛ نابغه ی دوست داشتنیِ موسیقی | سبک زندگی افراد مشهور (۲۲۲)
ورزشکاران ایران و جهان در شبکه های اجتماعی (۲۵) از علی کریمی و امیر نوری تا سپهر حیدری و خانواده!ورزشکاران ایران و جهان در شبکه های اجتماعی (۲۵) از علی کریمی و امیر نوری تا سپهر حیدری و خانواده!
ورزشکاران در شبکه های اجتماعی (۸۷) از خانواده شاد شهرام محمودی تا لبخند شاراپوا !ورزشکاران در شبکه های اجتماعی (۸۷) از خانواده شاد شهرام محمودی تا لبخند شاراپوا !
جدیدترین عکس های ورزشکاران ایرانی و خارجی را در این قسمت ببینید . در این شماره عکس هایی از برانکو ایوانکوویچ و دالیچ ، شیث رضایی ، علی کریمی ، بختیار رحمانی ، حسین ماهینی ، سیاوش اکبرپور ، سعید عبدولی ، دل پیرو ، رونالدو ، فرناندو تورس ، کاوه رضایی و ... را داریم.
سوژه های روز رو این جا ببینید !
اگر اهل سفر و هیجان هستید ، حتما ببینید !
یک عروسی رویایی داشته باشید ! | بهترین ها را اینجا ببینید
زیبایی اندام خانم ها( جمع کردن باسن و بالا کشیدن سینه ) در زمانی کوتاه
چهره ها در شبکه های اجتماعی (۶۴۱) از تغییر و تاخیر الناز تا دوچرخه سواری مهناز !!!
ورزشکاران در شبکه های اجتماعی (۸۶) از تیپ عیدانه عجیب سوشا تا حمایت علی کریمی از عادل !
اینستاگرام هنرمندان (۱۵۸) از نگاه عاشقانه لیلا اوتادی تا زیایی بانوی عمارت!!!
تیپ و استایل چهره های ایرانی ۳۳ | از دختران زیبای استخری تا دو چرخه سواری مهناز افشار
مدل های متنوع سفره هفت سین بازیگران ۹۸ | از خوش سلیقگی بهاره کیان افشار تا شیک بودن مریم کاویانی!
تعبیر خواب