مشاهده : 9952اخبار روز چهره های مشهور, استوری هنرمندان, چهره ها در شبکه های اجتماعیRSS

واکنش چهره ها به قتل همسر محمد علی نجفی | از ترس نادری تا توصیه و دعای ژوله!

واکنش چهره ها به قتل همسر محمد علی نجفی | از ترس نادری تا توصیه و دعای ژوله!چهره ها
قتل میترا استاد ، همسر محمد علی نجفی شهردار سابق تهران یکی از جنجالی ترین موضوعات چند وقت اخیر بوده است که با واکنش گسترده از سوی چهره های مشهور مواجه شده. در این مطلب نوشته های افراد مشهور پس از قتل میترا استاد توسط همسرش را ببینید.

خبر شوکه کننده ای که دیروز منتشر شد و حتی در رسانه های خارجی هم بازتاب داشت این بود : همسر محمد علی نجفی به قتل رسید. ساعاتی از این خبر نگذشته بود که مشخص شد قاتل میترا استاد ، محمد علی نجفی است که او را با شلیک پنج گلوله از اسلحه شخصی خودش که دوتای آن با مقتول اصابت کرده بود به قتل رسانده است . محمد علی نجفی سابقه ریاست وزارت آموزش و پرورش را داشت که مدتی پیش به عنوان شهردار تهران انتخاب شد اما خودش استعفا کرد. او ساعاتی پس از ارتکاب قتل به گفته خودش به شهر قم و بر سر مزار پدرش رفت و سپس به تهران بازگشت و خودش را تسلیم اداره آگاهی کرد. در ادامه واکنش چهره های معروف ایرانی به قتل میترا استاد توسط محمد علی نجفی پرداخته ایم.

واکنش ها به قتل همسر محمد علی نجفی

محمد علی نجفی در اولین مصاحبه اش در اداره آگاهی علت قتل را مشکلات زناشویی و خانوادگی اعلام کرد و گفت که اسلحه را فقط برای تهدید بیرون آوردم ولی پس از حمله میترا استاد به خودم تیر از اسلحه آماده شلیک شد.
وکالت محمد علی نجفی را سیدمحمود علیزاده طباطبایی بر عهده دارد . او جز فعالان سیاسی اصلاح‌طلب و عضو هیئت‌مدیره کانون وکلای دادگستری مرکز است و سابقه وکالت افراد مشهوری مانند مهدی هاشمی دارد. او همچنین وکیل روزنامه شرق در جریان تعطیلی این روزنامه هم بود.

اولیای دم میترا استاد هم سه نفر هستند و در اولین واکنش خواستار قصاص محمد علی نجفی شدند. این سه نفر شامل پدر و مادر میترا استاد و همچنین پسر ۱۳ ساله اش می باشد ولی با توجه به صغر سنی پسر میترا استاد در این رابطه پدرِ این پسر یعنی همسر اول میترا استاد صاحب نظر است!

واکنش چهره های معروف به ماجرای قتل همسر محمد علی نجفی

همسر محمد علی نجفی

آزاده نامداری :

ازصبح دیروز بهت زده ام،قبل از اینکه دکترنجفی قتل رابه عهده بگیرند به هرپست یاهرخبری دراین باره واکنش نشان میدادم،وقت خواب نفسم بندآمده بود وتاچشمهایم رامی بستم تصاویری عذاب آور از پیش چشمم میگذشت،امروز هیچ بخش خبری راندیدم نمیتوانم تحمل کنم،هزار هزار سوؤال دارم که پاسخش رانمیدانم اما مهمترینش این که چطور مرد نخبه،مؤدب،مدیر اجرایی همه ی این دوره ها به همسراولش میگوید مجبورم ازدواج کنم؟چرا دوبار درفاصله ی کم قصد خودکشی دارد؟چه چیزی در آن نامه بود؟وچه واکنشی چنین مرد آرام ومتشخصی را به جنون میکشاند؟

من نه اهل سیاستم نه خبرنگار نه قاضی.من انسانم،شهروندی ساده که غمگینم برای مرگ یک انسان،زن،مادر و اینکه چطور مردی باگذشته ای درخشان و سابقه ی اجرایی ومهم‌تر ازهمه باهوشی‌فوق العاده،حالا اینطور باید سوژه ی خبر وقضاوت برخی باشد
.
پ.ن.باورم نمیشود کسی از فرو ریختن یک انسان خوشحال باشد اگر هستند وااسفا به عصری که درآن‌زندگی میکنم

واکنش هنرمندان به کشته شدن همسر محمد علی نجفی

همسر محمد علی نجفی

اردشیر احمدی :

پایان تلخ داستان محمدعلی نجفی، نه سوژه ی طنز است و نه فرصتی برای عقده گشایی از مسئولان دولتی که دل خوشی از آنها نداریم. مردی با سواد، آرام، معتدل و خوشنام به درستکاری به چه حدی از پریشانی روحی رسید که در سن شصت و هفت سالگی مرتکب قتل شد. چه قدر تحت فشار و آزار روحی بود که ابتدا دست به خودکشی زد و سپس از سمت خود استعفا داد. قتل توجیهی ندارد. او هم قصد توجیه ندارد و اشتباهش را پذیرفته، اما یادمان باشد این نقطه تاریک در زندگی همه وجود دارد. جامعه ما به شدت افسرده و مریض است. مریضی سوژه ی خوبی برای طنز نیست

همسر محمد علی نجفی

نیلوفر لاری پور

همسر محمد علی نجفی

احسان کرمی

واکنش چهره های معروف به قتل همسر محمد علی نجفی

همسر محمد علی نجفی

فواد طاهری

همسر محمد علی نجفی

حانیه زاهد

همسر محمد علی نجفی

بهاره رهنما

همسر محمد علی نجفی

محمد نادری :

عجیب، عجیب، عجیب
ترسناک، ترسناک، ترسناک

هنوز گیج گیجم و کمی ترسیده. ترسم بیشتر از خونسردیِ قاتله. از اینکه می بینم چند ساعت بعد از قتل تو آگاهی داره چای می خوره و انگار نه انگار. ترسم بابت اینه که قاتل دکتر نجفیه. الان برای هرگونه تحلیل و قضاوت زوده. خیلی زود. فقط اتفاقات و اخبار رو یکبار دیگه برای خودم مرور می کنم.

قاتل چند ساعت بعد از ارتکاب قتل با لبخند و با پای خود وارد آگاهی می شه. دوربین صدا و سیما به طرز عجیبی همه جا هست. حتا توی بازجویی. قاتل چند ماه پیش خودکشی کرده. قاتل قبلتر به بهانه بیماری قلبی از پست شهردار تهران استعفا داده. قاتل وزیر و معاون رییس جمهور بوده. قاتل استاد دانشگاه شریف بوده. مقتول قبل از قتل قرار مصاحبه اش رو عقب انداخته…. گیجی ام بیشتر و ترسم شدیدتر می شه.

یه جایی خونده بودم یه مرد که از زندگی بریده بود می گفت: اگه الان یه کسی رو بکشم. مردم خیلی جدی نمی گیرن. می گن یه خلافکارِ معتاد زده یکیو کشته اما اگه پولدار شم. یه شرکت بزرگ راه بندازم. با یه زن خوشگل ازدواج کنم. از اون زن بچه دار شم. تو اوج خوشبختی که همه ما رو به هم نشون میدن زن و بچه ها مو بکشم؛ اونوقت موفق شدم. موفق شدم به همه نشون بدم زندگی چقدر گَنده.
ورق بزنید……..
#نجفی #دکتر_نجفی

همسر محمد علی نجفی

محسن افشانی:

نظرتون در مورد این اتفاق چیه؟این توضیحات قابل قبوله؟؟؟؟توجیهى وجود داره؟بنظرتون قانون چجورى با شهودار سابق برخورد میکنه؟

واکنش چهره ها به قتل همسر محمد علی نجفی | از ترس نادری تا توصیه و دعای ژوله!

صادق زیبا کلام

قتل همسر محمد علی نجفی

همسر محمد علی نجفی

روح الله بالش آبادی :

نجفی به قتل همسرش اعتراف کرد «شهریاری» سرپرست دادسرای امور جنایی تهران:
لحظاتی قبل محمد علی نجفی به پلیس آگاهی تهران مراجعه کرده و خود را تسلیم مأموران کرد.
نجفی با اعتراف به قتل همسرش انگیزه خود را از ارتکاب جنایت، اختلافات خانوادگی مطرح کرده است.
#شهردار_تهران

همسر محمد علی نجفی

حمید فرخ نژاد :

یا ستارالعیوب ،چقد سخته خواری و در ماندگی بزرگی رو دیدن ، چقد تلخه بازی روزگار !
اون لحظه ایی که ممکنه در کمین همه مون باشه و لحظه ایی که بی بازگشته ، خدایا خودت مواظبمون باش.
جای این مرد، توی این لباس نبود و این تلخی این داستان غم انگیز رو دو چندان میکنه
تسلیت به خانواده خانم میترا استاد .

همسر محمد علی نجفی

آناهیتا همتی

همسر محمد علی نجفی

سید احمد خمینی

همسر محمد علی نجفی

شبنم مقدمی

همسر محمد علی نجفی

نیلوفر لاری پور

واکنش چهره ها به قتل همسر محمد علی نجفی | از ترس نادری تا توصیه و دعای ژوله!

محسن افشانی

واکنش چهره ها به قتل همسر محمد علی نجفی | از ترس نادری تا توصیه و دعای ژوله!

پرستو صالحی

همسر محمد علی نجفی

مونا برزویی

همسر محمد علی نجفی

مهدی شاه حسینی

همسر محمد علی نجفی

سید علی صالحی

همسر محمد علی نجفی

حانیه زاهد

همسر محمد علی نجفی

نیلوفر لاری پور

همسر محمد علی نجفی

علی ضیا

همسر محمد علی نجفی

نیلوفر لاری پور

همسر محمد علی نجفی

امیرمهدی ژوله :

پست اخر رو اینستا پاک کرد.احتمالا به خاطر عکسش که حاوی این پیام بود که سرمان در شلوار خودمان باشد.
.
ترسناک تر از مردی که پنج گلوله به زنش شلیک میکند،ما هستیم که چنین فرو ریختنی را به مضحکه و قضاوت و
عقده گشایی نشسته ایم
خدایا ما را یک آن به خودمان و به خَلق ت و به خبرنگار صدا وسیما وا مگذار.

2019-05-30 / گردآوری:
دکتر طاهری
نظر خود را بنویسید-نظرات کاربران (۰)
فیلم پرشین ویدکتر طاهری
اینستاگرام هنرمندان (۱۹۲) از مراقب پوست الناز تا سانسورگرافی نیکی !اینستاگرام هنرمندان (۱۹۲) از مراقب پوست الناز تا سانسورگرافی نیکی !
اشک شوق مهران غفوریان برای به دنیا آمدن دخترش !| سبک زندگی افراد مشهور(۲۸۸) +فیلماشک شوق مهران غفوریان برای به دنیا آمدن دخترش !| سبک زندگی افراد مشهور(۲۸۸) +فیلم
اینستاگرام هنرمندان (۹۸) از دیدار بهاره رهنما و برادرش پس از ۷ سال تا گربه با نمک مهراب قاسمخانی!!اینستاگرام هنرمندان (۹۸) از دیدار بهاره رهنما و برادرش پس از ۷ سال تا گربه با نمک مهراب قاسمخانی!!
رفتارهای عجیب سلبریتی‌ های ایرانی و همسرانشان جلوی دوربین!|از امیرعلی نبویان و دست‌ بوسی همسرش تا مورد عجیب شقایق دهقان و مهراب قاسمخانی!رفتارهای عجیب سلبریتی‌ های ایرانی و همسرانشان جلوی دوربین!|از امیرعلی نبویان و دست‌ بوسی همسرش تا مورد عجیب شقایق دهقان و مهراب قاسمخانی!
چهره ها در جشنواره جهانی فیلم فجر ۹۸| از سادگی المیرا دهقانی تا پارسا پیروزفرِ متفاوت !چهره ها در جشنواره جهانی فیلم فجر ۹۸| از سادگی المیرا دهقانی تا پارسا پیروزفرِ متفاوت !
محمد بحرانی ؛ از زندگی جالب قبل از جناب خان تا هیولای کنونی | سبک زندگی افراد مشهور(۳۲۸)محمد بحرانی ؛ از زندگی جالب قبل از جناب خان تا هیولای کنونی | سبک زندگی افراد مشهور(۳۲۸)
مراسم ازدواج شادی کرم رودی ؛ بازیگر پر استعداد دارکوب | سبک زندگی افراد مشهور (۲۶۱)مراسم ازدواج شادی کرم رودی ؛ بازیگر پر استعداد دارکوب | سبک زندگی افراد مشهور (۲۶۱)
چهره ها در شبکه های اجتماعی (۶۱۷) از دلخوری محسن چاوشی از دوستانش تا کظم غیظ مهراب قاسم خانی!!!چهره ها در شبکه های اجتماعی (۶۱۷) از دلخوری محسن چاوشی از دوستانش تا کظم غیظ مهراب قاسم خانی!!!
فاطمه گودرزی از ممنوعه تا افتتاحیه سالن زیبایی| سبک زندگی افراد مشهور(۲۹۷)فاطمه گودرزی از ممنوعه تا افتتاحیه سالن زیبایی| سبک زندگی افراد مشهور(۲۹۷)
اینستاگرام هنرمندان (۸۲) از نسخه با حجاب و معمولی سحر قریشی تا الناز حبیبی درکنار هنرمند محبوبش!اینستاگرام هنرمندان (۸۲) از نسخه با حجاب و معمولی سحر قریشی تا الناز حبیبی درکنار هنرمند محبوبش!
همه چیز از تولد تا فوت بهنام صفوی | از علاقه به جراحی زیبایی تا سامِ ۲/۵ ساله!همه چیز از تولد تا فوت بهنام صفوی | از علاقه به جراحی زیبایی تا سامِ ۲/۵ ساله!
چهره های مشهور در افتتاحیه سریال رقص روی شیشه | از سحر قریشی تا مهتاب کرامتی!چهره های مشهور در افتتاحیه سریال رقص روی شیشه | از سحر قریشی تا مهتاب کرامتی!
شیدا خلیق؛ از سختی تک دخترِ بازیگر معروف بودن تا بازی در زوج یا فرد| سبک زندگی افراد مشهور(۳۰۳)شیدا خلیق؛ از سختی تک دخترِ بازیگر معروف بودن تا بازی در زوج یا فرد| سبک زندگی افراد مشهور(۳۰۳)
مریم مومن | از ورود به دنیای بازیگری با کمک خاله تا علایق عجیب!| سبک زندگی افراد مشهور(۲۸۲)مریم مومن | از ورود به دنیای بازیگری با کمک خاله تا علایق عجیب!| سبک زندگی افراد مشهور(۲۸۲)
المیرا دهقانی ؛ از کسب بورسیه بازیگری تا یاسمنِ لحظه گرگ و میش!| سبک زندگی افراد مشهور(۲۹۴)المیرا دهقانی ؛ از کسب بورسیه بازیگری تا یاسمنِ لحظه گرگ و میش!| سبک زندگی افراد مشهور(۲۹۴)
اینستاگرام هنرمندان (۱۷۵) از تولد بهاره تا حمله به مهراب !!!اینستاگرام هنرمندان (۱۷۵) از تولد بهاره تا حمله به مهراب !!!
چهره ها در شبکه های اجتماعی (۶۵۶) از شیلا و دکتر در رستوران تا دختر نیوشا !!!چهره ها در شبکه های اجتماعی (۶۵۶) از شیلا و دکتر در رستوران تا دختر نیوشا !!!
بهرنگ علوی ؛ از ابراز عشق به ماریا شاراپوا تا افشاگری یک روزنامه علیه او | سبک زندگی افراد مشهور(۳۰۵)بهرنگ علوی ؛ از ابراز عشق به ماریا شاراپوا تا افشاگری یک روزنامه علیه او | سبک زندگی افراد مشهور(۳۰۵)
تیپ و استایل چهره های ایرانی | از بهاره رهنمای بنفش پوش تا سادگی علی صادقیتیپ و استایل چهره های ایرانی | از بهاره رهنمای بنفش پوش تا سادگی علی صادقی
چهره های مشهور در روز پنجم جشنواره فجر ۹۷ | از بهنوش طباطبایی در نقش ملکه زمستان تا استایل شیک طناز طباطبایی !چهره های مشهور در روز پنجم جشنواره فجر ۹۷ | از بهنوش طباطبایی در نقش ملکه زمستان تا استایل شیک طناز طباطبایی !
حاشیه ها و تصاویر چهره ها در مراسم ختم بهنام صفوی | از بهنام بانی تا برادران خسروی !+فیلمحاشیه ها و تصاویر چهره ها در مراسم ختم بهنام صفوی | از بهنام بانی تا برادران خسروی !+فیلم
حسام منظور ؛ از بزرگی در تئاتر تا بازی در بانوی عمارت |سبک زندگی افراد مشهور(۲۷۹)حسام منظور ؛ از بزرگی در تئاتر تا بازی در بانوی عمارت |سبک زندگی افراد مشهور(۲۷۹)
تسلیت هنرمندان مشهور برای فوت پیام صابری، همسر زیبا بروفه (۲) | از روناک یونسی تا رامبد جوان !تسلیت هنرمندان مشهور برای فوت پیام صابری، همسر زیبا بروفه (۲) | از روناک یونسی تا رامبد جوان !
ورزشکاران در شبکه های اجتماعی (۶۲) از حرف های پشت سرِ عزت اللهی تا خوشحالی پرسپولیسی ها!ورزشکاران در شبکه های اجتماعی (۶۲) از حرف های پشت سرِ عزت اللهی تا خوشحالی پرسپولیسی ها!
تصاویر دیدنی از روز اول تا چهارم جشنواره فیلم کوتاه تهران | از تیپ نامتعارف ریحانه پارسا تا شلوار کوتاه نیکی مظفری!تصاویر دیدنی از روز اول تا چهارم جشنواره فیلم کوتاه تهران | از تیپ نامتعارف ریحانه پارسا تا شلوار کوتاه نیکی مظفری!
اینستاگرام هنرمندان (۹۰) از پرستو صالحی با مامان هاش تا اولین سالگرد ازدواج بهاره رهنما!!!اینستاگرام هنرمندان (۹۰) از پرستو صالحی با مامان هاش تا اولین سالگرد ازدواج بهاره رهنما!!!
ورزشکاران در شبکه های اجتماعی (۴۷) از تبریک های مهدی رحمتی تا شکرگزاری رونالدو برای وجود همسرش!ورزشکاران در شبکه های اجتماعی (۴۷) از تبریک های مهدی رحمتی تا شکرگزاری رونالدو برای وجود همسرش!
هدایای سورپرایزی عجیب هواداران بازیگران ؛ از دسته گل میلیونی الهام حمیدی تا نجات جانِ الناز شاکردوست!هدایای سورپرایزی عجیب هواداران بازیگران ؛ از دسته گل میلیونی الهام حمیدی تا نجات جانِ الناز شاکردوست!
حواشی و استایل چهره های معروف در بیستمین جشن سینمای ایران | از پریناز ایزدیار تا هانیه توسلیحواشی و استایل چهره های معروف در بیستمین جشن سینمای ایران | از پریناز ایزدیار تا هانیه توسلی
ورزشکاران ایران و جهان در شبکه های اجتماعی (۲۵) از علی کریمی و امیر نوری تا سپهر حیدری و خانواده!ورزشکاران ایران و جهان در شبکه های اجتماعی (۲۵) از علی کریمی و امیر نوری تا سپهر حیدری و خانواده!