مشاهده : 9734اخبار روز چهره های مشهور, استوری هنرمندان, چهره ها در شبکه های اجتماعیRSS

واکنش چهره ها به قتل همسر محمد علی نجفی | از ترس نادری تا توصیه و دعای ژوله!

واکنش چهره ها به قتل همسر محمد علی نجفی | از ترس نادری تا توصیه و دعای ژوله!چهره ها
قتل میترا استاد ، همسر محمد علی نجفی شهردار سابق تهران یکی از جنجالی ترین موضوعات چند وقت اخیر بوده است که با واکنش گسترده از سوی چهره های مشهور مواجه شده. در این مطلب نوشته های افراد مشهور پس از قتل میترا استاد توسط همسرش را ببینید.

خبر شوکه کننده ای که دیروز منتشر شد و حتی در رسانه های خارجی هم بازتاب داشت این بود : همسر محمد علی نجفی به قتل رسید. ساعاتی از این خبر نگذشته بود که مشخص شد قاتل میترا استاد ، محمد علی نجفی است که او را با شلیک پنج گلوله از اسلحه شخصی خودش که دوتای آن با مقتول اصابت کرده بود به قتل رسانده است . محمد علی نجفی سابقه ریاست وزارت آموزش و پرورش را داشت که مدتی پیش به عنوان شهردار تهران انتخاب شد اما خودش استعفا کرد. او ساعاتی پس از ارتکاب قتل به گفته خودش به شهر قم و بر سر مزار پدرش رفت و سپس به تهران بازگشت و خودش را تسلیم اداره آگاهی کرد. در ادامه واکنش چهره های معروف ایرانی به قتل میترا استاد توسط محمد علی نجفی پرداخته ایم.

واکنش ها به قتل همسر محمد علی نجفی

محمد علی نجفی در اولین مصاحبه اش در اداره آگاهی علت قتل را مشکلات زناشویی و خانوادگی اعلام کرد و گفت که اسلحه را فقط برای تهدید بیرون آوردم ولی پس از حمله میترا استاد به خودم تیر از اسلحه آماده شلیک شد.
وکالت محمد علی نجفی را سیدمحمود علیزاده طباطبایی بر عهده دارد . او جز فعالان سیاسی اصلاح‌طلب و عضو هیئت‌مدیره کانون وکلای دادگستری مرکز است و سابقه وکالت افراد مشهوری مانند مهدی هاشمی دارد. او همچنین وکیل روزنامه شرق در جریان تعطیلی این روزنامه هم بود.

اولیای دم میترا استاد هم سه نفر هستند و در اولین واکنش خواستار قصاص محمد علی نجفی شدند. این سه نفر شامل پدر و مادر میترا استاد و همچنین پسر ۱۳ ساله اش می باشد ولی با توجه به صغر سنی پسر میترا استاد در این رابطه پدرِ این پسر یعنی همسر اول میترا استاد صاحب نظر است!

واکنش چهره های معروف به ماجرای قتل همسر محمد علی نجفی

همسر محمد علی نجفی

آزاده نامداری :

ازصبح دیروز بهت زده ام،قبل از اینکه دکترنجفی قتل رابه عهده بگیرند به هرپست یاهرخبری دراین باره واکنش نشان میدادم،وقت خواب نفسم بندآمده بود وتاچشمهایم رامی بستم تصاویری عذاب آور از پیش چشمم میگذشت،امروز هیچ بخش خبری راندیدم نمیتوانم تحمل کنم،هزار هزار سوؤال دارم که پاسخش رانمیدانم اما مهمترینش این که چطور مرد نخبه،مؤدب،مدیر اجرایی همه ی این دوره ها به همسراولش میگوید مجبورم ازدواج کنم؟چرا دوبار درفاصله ی کم قصد خودکشی دارد؟چه چیزی در آن نامه بود؟وچه واکنشی چنین مرد آرام ومتشخصی را به جنون میکشاند؟

من نه اهل سیاستم نه خبرنگار نه قاضی.من انسانم،شهروندی ساده که غمگینم برای مرگ یک انسان،زن،مادر و اینکه چطور مردی باگذشته ای درخشان و سابقه ی اجرایی ومهم‌تر ازهمه باهوشی‌فوق العاده،حالا اینطور باید سوژه ی خبر وقضاوت برخی باشد
.
پ.ن.باورم نمیشود کسی از فرو ریختن یک انسان خوشحال باشد اگر هستند وااسفا به عصری که درآن‌زندگی میکنم

واکنش هنرمندان به کشته شدن همسر محمد علی نجفی

همسر محمد علی نجفی

اردشیر احمدی :

پایان تلخ داستان محمدعلی نجفی، نه سوژه ی طنز است و نه فرصتی برای عقده گشایی از مسئولان دولتی که دل خوشی از آنها نداریم. مردی با سواد، آرام، معتدل و خوشنام به درستکاری به چه حدی از پریشانی روحی رسید که در سن شصت و هفت سالگی مرتکب قتل شد. چه قدر تحت فشار و آزار روحی بود که ابتدا دست به خودکشی زد و سپس از سمت خود استعفا داد. قتل توجیهی ندارد. او هم قصد توجیه ندارد و اشتباهش را پذیرفته، اما یادمان باشد این نقطه تاریک در زندگی همه وجود دارد. جامعه ما به شدت افسرده و مریض است. مریضی سوژه ی خوبی برای طنز نیست

همسر محمد علی نجفی

نیلوفر لاری پور

همسر محمد علی نجفی

احسان کرمی

واکنش چهره های معروف به قتل همسر محمد علی نجفی

همسر محمد علی نجفی

فواد طاهری

همسر محمد علی نجفی

حانیه زاهد

همسر محمد علی نجفی

بهاره رهنما

همسر محمد علی نجفی

محمد نادری :

عجیب، عجیب، عجیب
ترسناک، ترسناک، ترسناک

هنوز گیج گیجم و کمی ترسیده. ترسم بیشتر از خونسردیِ قاتله. از اینکه می بینم چند ساعت بعد از قتل تو آگاهی داره چای می خوره و انگار نه انگار. ترسم بابت اینه که قاتل دکتر نجفیه. الان برای هرگونه تحلیل و قضاوت زوده. خیلی زود. فقط اتفاقات و اخبار رو یکبار دیگه برای خودم مرور می کنم.

قاتل چند ساعت بعد از ارتکاب قتل با لبخند و با پای خود وارد آگاهی می شه. دوربین صدا و سیما به طرز عجیبی همه جا هست. حتا توی بازجویی. قاتل چند ماه پیش خودکشی کرده. قاتل قبلتر به بهانه بیماری قلبی از پست شهردار تهران استعفا داده. قاتل وزیر و معاون رییس جمهور بوده. قاتل استاد دانشگاه شریف بوده. مقتول قبل از قتل قرار مصاحبه اش رو عقب انداخته…. گیجی ام بیشتر و ترسم شدیدتر می شه.

یه جایی خونده بودم یه مرد که از زندگی بریده بود می گفت: اگه الان یه کسی رو بکشم. مردم خیلی جدی نمی گیرن. می گن یه خلافکارِ معتاد زده یکیو کشته اما اگه پولدار شم. یه شرکت بزرگ راه بندازم. با یه زن خوشگل ازدواج کنم. از اون زن بچه دار شم. تو اوج خوشبختی که همه ما رو به هم نشون میدن زن و بچه ها مو بکشم؛ اونوقت موفق شدم. موفق شدم به همه نشون بدم زندگی چقدر گَنده.
ورق بزنید……..
#نجفی #دکتر_نجفی

همسر محمد علی نجفی

محسن افشانی:

نظرتون در مورد این اتفاق چیه؟این توضیحات قابل قبوله؟؟؟؟توجیهى وجود داره؟بنظرتون قانون چجورى با شهودار سابق برخورد میکنه؟

واکنش چهره ها به قتل همسر محمد علی نجفی | از ترس نادری تا توصیه و دعای ژوله!

صادق زیبا کلام

قتل همسر محمد علی نجفی

همسر محمد علی نجفی

روح الله بالش آبادی :

نجفی به قتل همسرش اعتراف کرد «شهریاری» سرپرست دادسرای امور جنایی تهران:
لحظاتی قبل محمد علی نجفی به پلیس آگاهی تهران مراجعه کرده و خود را تسلیم مأموران کرد.
نجفی با اعتراف به قتل همسرش انگیزه خود را از ارتکاب جنایت، اختلافات خانوادگی مطرح کرده است.
#شهردار_تهران

همسر محمد علی نجفی

حمید فرخ نژاد :

یا ستارالعیوب ،چقد سخته خواری و در ماندگی بزرگی رو دیدن ، چقد تلخه بازی روزگار !
اون لحظه ایی که ممکنه در کمین همه مون باشه و لحظه ایی که بی بازگشته ، خدایا خودت مواظبمون باش.
جای این مرد، توی این لباس نبود و این تلخی این داستان غم انگیز رو دو چندان میکنه
تسلیت به خانواده خانم میترا استاد .

همسر محمد علی نجفی

آناهیتا همتی

همسر محمد علی نجفی

سید احمد خمینی

همسر محمد علی نجفی

شبنم مقدمی

همسر محمد علی نجفی

نیلوفر لاری پور

واکنش چهره ها به قتل همسر محمد علی نجفی | از ترس نادری تا توصیه و دعای ژوله!

محسن افشانی

واکنش چهره ها به قتل همسر محمد علی نجفی | از ترس نادری تا توصیه و دعای ژوله!

پرستو صالحی

همسر محمد علی نجفی

مونا برزویی

همسر محمد علی نجفی

مهدی شاه حسینی

همسر محمد علی نجفی

سید علی صالحی

همسر محمد علی نجفی

حانیه زاهد

همسر محمد علی نجفی

نیلوفر لاری پور

همسر محمد علی نجفی

علی ضیا

همسر محمد علی نجفی

نیلوفر لاری پور

همسر محمد علی نجفی

امیرمهدی ژوله :

پست اخر رو اینستا پاک کرد.احتمالا به خاطر عکسش که حاوی این پیام بود که سرمان در شلوار خودمان باشد.
.
ترسناک تر از مردی که پنج گلوله به زنش شلیک میکند،ما هستیم که چنین فرو ریختنی را به مضحکه و قضاوت و
عقده گشایی نشسته ایم
خدایا ما را یک آن به خودمان و به خَلق ت و به خبرنگار صدا وسیما وا مگذار.

2019-05-30 / گردآوری:
دکتر طاهری
نظر خود را بنویسید-نظرات کاربران (۰)
فیلم پرشین ویدکتر طاهری
چهره ها در شبکه های اجتماعی (۶۷۱) از عروسی لیندا تا تبریک عزتی به مهلقا جانش!چهره ها در شبکه های اجتماعی (۶۷۱) از عروسی لیندا تا تبریک عزتی به مهلقا جانش!
سارا خوئینی ها ؛از ماجرای ۳ ازدواج و طلاق احتمالی تا سریال گاندو| سبک زندگی افراد مشهور(۳۲۹)سارا خوئینی ها ؛از ماجرای ۳ ازدواج و طلاق احتمالی تا سریال گاندو| سبک زندگی افراد مشهور(۳۲۹)
اینستاگرام هنرمندان (۱۹۱) از انتشار نامه خودکشی توسط امیر جدیدی تا افتتاحیه الناز شاکردوست!اینستاگرام هنرمندان (۱۹۱) از انتشار نامه خودکشی توسط امیر جدیدی تا افتتاحیه الناز شاکردوست!
اینستاگرام ستاره های خارجی ۴۳ از جاستین بیبر تا کیتی پری در لباس خاصاینستاگرام ستاره های خارجی ۴۳ از جاستین بیبر تا کیتی پری در لباس خاص
خبر ازدواج حمید گودرزی برای بار دوم از زبان خودش!خبر ازدواج حمید گودرزی برای بار دوم از زبان خودش!
تیپ و استایل چهره های ایرانی ۵۰ | از دستبند علی تا گوشواره النازتیپ و استایل چهره های ایرانی ۵۰ | از دستبند علی تا گوشواره الناز
شب قدر بازیگران چگونه گذشت؟ | از التماس دعای ژوله تا سقاخونه رفتن بهنوش طباطبایی!شب قدر بازیگران چگونه گذشت؟ | از التماس دعای ژوله تا سقاخونه رفتن بهنوش طباطبایی!
ورزشکاران در شبکه های اجتماعی (۱۱۵) از عید سپهر حیدری و کوئین تا حمایت از برانکو!ورزشکاران در شبکه های اجتماعی (۱۱۵) از عید سپهر حیدری و کوئین تا حمایت از برانکو!
سعید کنگرانی ؛ از افشاگری جنجالی علیه گوگوش و شهره آغداشلو و اشرف پهلوی تا درگذشت!| سبک زندگی افراد مشهور (۲۵۹)سعید کنگرانی ؛ از افشاگری جنجالی علیه گوگوش و شهره آغداشلو و اشرف پهلوی تا درگذشت!| سبک زندگی افراد مشهور (۲۵۹)
ورزشکاران در شبکه های اجتماعی (۱۱۳) از تولد دختر فرهاد مجیدی تا فخر فروختن رونالدو با ماشین جدیدش!ورزشکاران در شبکه های اجتماعی (۱۱۳) از تولد دختر فرهاد مجیدی تا فخر فروختن رونالدو با ماشین جدیدش!
اینستاگرام هنرمندان (۹۹) از خمیر بازی مهراب قاسمخانی تا نوشیدنی خفن سحر قریشی !!اینستاگرام هنرمندان (۹۹) از خمیر بازی مهراب قاسمخانی تا نوشیدنی خفن سحر قریشی !!
اینستاگرام هنرمندان (۱۳۳) از پیشنهاد بی شرمانه به مهراب قاسم خانی تا نینجا شدن ترلان پروانه !!!اینستاگرام هنرمندان (۱۳۳) از پیشنهاد بی شرمانه به مهراب قاسم خانی تا نینجا شدن ترلان پروانه !!!
چهره ها در شبکه های اجتماعی (۶۰۹) از درخواست شیلا خداداد از تا نسخه ی غمگینِ ترلان پروانه !!!چهره ها در شبکه های اجتماعی (۶۰۹) از درخواست شیلا خداداد از تا نسخه ی غمگینِ ترلان پروانه !!!
سوگل قلاتیان ؛ از تجربه تلخ لیسانسه ها و در حاشیه تا کر و لال شدن| سبک زندگی افراد مشهور(۳۱۵)سوگل قلاتیان ؛ از تجربه تلخ لیسانسه ها و در حاشیه تا کر و لال شدن| سبک زندگی افراد مشهور(۳۱۵)
چهره ها در شبکه های اجتماعی (۶۶۰) از ملکه نیما تا مژده الناز !!!چهره ها در شبکه های اجتماعی (۶۶۰) از ملکه نیما تا مژده الناز !!!
ورزشکاران در شبکه های اجتماعی (۶۵) از حنیف در رختِ دامادی تا افتخارآفرینی سردار !ورزشکاران در شبکه های اجتماعی (۶۵) از حنیف در رختِ دامادی تا افتخارآفرینی سردار !
چهره ها در شبکه های اجتماعی (۶۲۷) از جندتایی شدن ژوله تا تولد تیپ زرد بهنوش طباطبایی!!!چهره ها در شبکه های اجتماعی (۶۲۷) از جندتایی شدن ژوله تا تولد تیپ زرد بهنوش طباطبایی!!!
چهره ها در مراسم تشییع جمشید مشایخی | از تاثرِ لیلا حاتمی تا ناباوری علی نصیریان!چهره ها در مراسم تشییع جمشید مشایخی | از تاثرِ لیلا حاتمی تا ناباوری علی نصیریان!
افتتاحیه پر ستاره فیلم ما همه با هم هستیم | از رضا گلزار تا هلیا امامی! +فیلمافتتاحیه پر ستاره فیلم ما همه با هم هستیم | از رضا گلزار تا هلیا امامی! +فیلم
اینستاگرام ستاره های خارجی ۳۷ از تیلور سویفت تا تیپ بانمک پسر شکیرااینستاگرام ستاره های خارجی ۳۷ از تیلور سویفت تا تیپ بانمک پسر شکیرا
چهره ها در شبکه های اجتماعی (۶۴۶) از سایه بازی مهناز و لیانا تا خبر بد منوچهر هادی!!!چهره ها در شبکه های اجتماعی (۶۴۶) از سایه بازی مهناز و لیانا تا خبر بد منوچهر هادی!!!
اینستاگرام ستاره های خارجی ۳۵ از دیوید بکهام تا عشق های میشل اوبامااینستاگرام ستاره های خارجی ۳۵ از دیوید بکهام تا عشق های میشل اوباما
ورزشکاران در شبکه های اجتماعی (۷۰) از درگیری فرهاد با پلیس تا افتخار حنیف به خشایار الوندورزشکاران در شبکه های اجتماعی (۷۰) از درگیری فرهاد با پلیس تا افتخار حنیف به خشایار الوند
اینستاگرام هنرمندان (۸۹) از هدیه ای که ترلان پروانه گرفته تا شباهت هستی مهدوی و یک میمون!!!اینستاگرام هنرمندان (۸۹) از هدیه ای که ترلان پروانه گرفته تا شباهت هستی مهدوی و یک میمون!!!
رضا یزدانی ؛ از دندان پزشکی و دروازه بانی تا خوانندگی و بازیگری!| سبک زندگی افراد مشهور(۳۱۸)رضا یزدانی ؛ از دندان پزشکی و دروازه بانی تا خوانندگی و بازیگری!| سبک زندگی افراد مشهور(۳۱۸)
ورزشکاران ایران و جهان در شبکه های اجتماعی (۲۸) از تیتر دیدنی روزنامه ایتالیایی برای سعید معروف تا دامادی محسن فروزان!ورزشکاران ایران و جهان در شبکه های اجتماعی (۲۸) از تیتر دیدنی روزنامه ایتالیایی برای سعید معروف تا دامادی محسن فروزان!
ورزشکاران ایران و جهان در شبکه های اجتماعی (۳) از خاطره بازی احمدرضا عابدزاده تا خبر بزرگ مسی !ورزشکاران ایران و جهان در شبکه های اجتماعی (۳) از خاطره بازی احمدرضا عابدزاده تا خبر بزرگ مسی !
تیپ و استایل چهره های ایرانی ۲۳ | از میکاپ زیبای الهام تا ظاهر ژولیده ی النازتیپ و استایل چهره های ایرانی ۲۳ | از میکاپ زیبای الهام تا ظاهر ژولیده ی الناز
برزو ارجمند ؛ از خواستگاری جالب تا تولد پسرش بدون حضور او در خارج!| سبک زندگی افراد مشهور(۲۸۶)برزو ارجمند ؛ از خواستگاری جالب تا تولد پسرش بدون حضور او در خارج!| سبک زندگی افراد مشهور(۲۸۶)
تسلیت چهره های مشهور برای درگذشت سعید کنگرانی | از شیلا خداداد تا مهناز افشار و رامبد جوان!تسلیت چهره های مشهور برای درگذشت سعید کنگرانی | از شیلا خداداد تا مهناز افشار و رامبد جوان!
چهره ها در شبکه های اجتماعی (۶۷۱) از عروسی لیندا تا تبریک عزتی به مهلقا جانش!چهره ها در شبکه های اجتماعی (۶۷۱) از عروسی لیندا تا تبریک عزتی به مهلقا جانش!
جدیدترین عکس های بازیگران و افراد مشهور را در این قسمت ببینید . در این شماره عکس هایی از روناک یونسی ، مهناز افشار ، سپند امیرسلیمانی و رامبد جوان ، مارال فرجاد ، لیندا کیانی ، مهراب قاسمخانی ، نفیسه روشن ، محسن کیایی ، علی صادقی ، ویدا جوان ،  هوتن شکیبا ، ویشکا آسایش ، نیلوفر پارسا و ... را داریم.
سوژه های روز رو این جا ببینید !
فال روزانه
از بین بردن چاقی موضعی به آسانی و فوری !
تعبیر خواب
اینستاگرام هنرمندان (۱۹۴) از خاطره بازی علی اوجی تا اختلاف مهناز افشار با خواهرشوهرش!
آریا عظیمی نژاد ؛ از ناشنوایی و نجات از مرگ تا عصر جدید| سبک زندگی افراد مشهور(۳۳۲)
چهره ها در شبکه های اجتماعی (۶۷۰) از دختر گل بهنوش تا سحر آشفته و گریان!
ورزشکاران در شبکه های اجتماعی (۱۱۷) از از اشتباهات علی کریمی تا نهار خانواده حیدری با هوروش بند!
اینستاگرام هنرمندان (۱۹۳) از بی حسی فریبا نادری تا مود مهناز افشار !