مشاهده : 12277 اخبار روز چهره های مشهور, استوری هنرمندان, چهره ها در شبکه های اجتماعی RSS

واکنش چهره ها به قتل همسر محمد علی نجفی | از ترس نادری تا توصیه و دعای ژوله!

واکنش چهره ها به قتل همسر محمد علی نجفی | از ترس نادری تا توصیه و دعای ژوله! چهره ها
قتل میترا استاد ، همسر محمد علی نجفی شهردار سابق تهران یکی از جنجالی ترین موضوعات چند وقت اخیر بوده است که با واکنش گسترده از سوی چهره های مشهور مواجه شده. در این مطلب نوشته های افراد مشهور پس از قتل میترا استاد توسط همسرش را ببینید.

خبر شوکه کننده ای که دیروز منتشر شد و حتی در رسانه های خارجی هم بازتاب داشت این بود : همسر محمد علی نجفی به قتل رسید. ساعاتی از این خبر نگذشته بود که مشخص شد قاتل میترا استاد ، محمد علی نجفی است که او را با شلیک پنج گلوله از اسلحه شخصی خودش که دوتای آن با مقتول اصابت کرده بود به قتل رسانده است . محمد علی نجفی سابقه ریاست وزارت آموزش و پرورش را داشت که مدتی پیش به عنوان شهردار تهران انتخاب شد اما خودش استعفا کرد. او ساعاتی پس از ارتکاب قتل به گفته خودش به شهر قم و بر سر مزار پدرش رفت و سپس به تهران بازگشت و خودش را تسلیم اداره آگاهی کرد. در ادامه واکنش چهره های معروف ایرانی به قتل میترا استاد توسط محمد علی نجفی پرداخته ایم.

واکنش ها به قتل همسر محمد علی نجفی

محمد علی نجفی در اولین مصاحبه اش در اداره آگاهی علت قتل را مشکلات زناشویی و خانوادگی اعلام کرد و گفت که اسلحه را فقط برای تهدید بیرون آوردم ولی پس از حمله میترا استاد به خودم تیر از اسلحه آماده شلیک شد.
وکالت محمد علی نجفی را سیدمحمود علیزاده طباطبایی بر عهده دارد . او جز فعالان سیاسی اصلاح‌طلب و عضو هیئت‌مدیره کانون وکلای دادگستری مرکز است و سابقه وکالت افراد مشهوری مانند مهدی هاشمی دارد. او همچنین وکیل روزنامه شرق در جریان تعطیلی این روزنامه هم بود.

اولیای دم میترا استاد هم سه نفر هستند و در اولین واکنش خواستار قصاص محمد علی نجفی شدند. این سه نفر شامل پدر و مادر میترا استاد و همچنین پسر ۱۳ ساله اش می باشد ولی با توجه به صغر سنی پسر میترا استاد در این رابطه پدرِ این پسر یعنی همسر اول میترا استاد صاحب نظر است!

واکنش چهره های معروف به ماجرای قتل همسر محمد علی نجفی

همسر محمد علی نجفی

آزاده نامداری :

ازصبح دیروز بهت زده ام،قبل از اینکه دکترنجفی قتل رابه عهده بگیرند به هرپست یاهرخبری دراین باره واکنش نشان میدادم،وقت خواب نفسم بندآمده بود وتاچشمهایم رامی بستم تصاویری عذاب آور از پیش چشمم میگذشت،امروز هیچ بخش خبری راندیدم نمیتوانم تحمل کنم،هزار هزار سوؤال دارم که پاسخش رانمیدانم اما مهمترینش این که چطور مرد نخبه،مؤدب،مدیر اجرایی همه ی این دوره ها به همسراولش میگوید مجبورم ازدواج کنم؟چرا دوبار درفاصله ی کم قصد خودکشی دارد؟چه چیزی در آن نامه بود؟وچه واکنشی چنین مرد آرام ومتشخصی را به جنون میکشاند؟

من نه اهل سیاستم نه خبرنگار نه قاضی.من انسانم،شهروندی ساده که غمگینم برای مرگ یک انسان،زن،مادر و اینکه چطور مردی باگذشته ای درخشان و سابقه ی اجرایی ومهم‌تر ازهمه باهوشی‌فوق العاده،حالا اینطور باید سوژه ی خبر وقضاوت برخی باشد
.
پ.ن.باورم نمیشود کسی از فرو ریختن یک انسان خوشحال باشد اگر هستند وااسفا به عصری که درآن‌زندگی میکنم

واکنش هنرمندان به کشته شدن همسر محمد علی نجفی

همسر محمد علی نجفی

اردشیر احمدی :

پایان تلخ داستان محمدعلی نجفی، نه سوژه ی طنز است و نه فرصتی برای عقده گشایی از مسئولان دولتی که دل خوشی از آنها نداریم. مردی با سواد، آرام، معتدل و خوشنام به درستکاری به چه حدی از پریشانی روحی رسید که در سن شصت و هفت سالگی مرتکب قتل شد. چه قدر تحت فشار و آزار روحی بود که ابتدا دست به خودکشی زد و سپس از سمت خود استعفا داد. قتل توجیهی ندارد. او هم قصد توجیه ندارد و اشتباهش را پذیرفته، اما یادمان باشد این نقطه تاریک در زندگی همه وجود دارد. جامعه ما به شدت افسرده و مریض است. مریضی سوژه ی خوبی برای طنز نیست

همسر محمد علی نجفی

نیلوفر لاری پور

همسر محمد علی نجفی

احسان کرمی

واکنش چهره های معروف به قتل همسر محمد علی نجفی

همسر محمد علی نجفی

فواد طاهری

همسر محمد علی نجفی

حانیه زاهد

همسر محمد علی نجفی

بهاره رهنما

همسر محمد علی نجفی

محمد نادری :

عجیب، عجیب، عجیب
ترسناک، ترسناک، ترسناک

هنوز گیج گیجم و کمی ترسیده. ترسم بیشتر از خونسردیِ قاتله. از اینکه می بینم چند ساعت بعد از قتل تو آگاهی داره چای می خوره و انگار نه انگار. ترسم بابت اینه که قاتل دکتر نجفیه. الان برای هرگونه تحلیل و قضاوت زوده. خیلی زود. فقط اتفاقات و اخبار رو یکبار دیگه برای خودم مرور می کنم.

قاتل چند ساعت بعد از ارتکاب قتل با لبخند و با پای خود وارد آگاهی می شه. دوربین صدا و سیما به طرز عجیبی همه جا هست. حتا توی بازجویی. قاتل چند ماه پیش خودکشی کرده. قاتل قبلتر به بهانه بیماری قلبی از پست شهردار تهران استعفا داده. قاتل وزیر و معاون رییس جمهور بوده. قاتل استاد دانشگاه شریف بوده. مقتول قبل از قتل قرار مصاحبه اش رو عقب انداخته…. گیجی ام بیشتر و ترسم شدیدتر می شه.

یه جایی خونده بودم یه مرد که از زندگی بریده بود می گفت: اگه الان یه کسی رو بکشم. مردم خیلی جدی نمی گیرن. می گن یه خلافکارِ معتاد زده یکیو کشته اما اگه پولدار شم. یه شرکت بزرگ راه بندازم. با یه زن خوشگل ازدواج کنم. از اون زن بچه دار شم. تو اوج خوشبختی که همه ما رو به هم نشون میدن زن و بچه ها مو بکشم؛ اونوقت موفق شدم. موفق شدم به همه نشون بدم زندگی چقدر گَنده.
ورق بزنید……..
#نجفی #دکتر_نجفی

همسر محمد علی نجفی

محسن افشانی:

نظرتون در مورد این اتفاق چیه؟این توضیحات قابل قبوله؟؟؟؟توجیهى وجود داره؟بنظرتون قانون چجورى با شهودار سابق برخورد میکنه؟

واکنش چهره ها به قتل همسر محمد علی نجفی | از ترس نادری تا توصیه و دعای ژوله!

صادق زیبا کلام

قتل همسر محمد علی نجفی

همسر محمد علی نجفی

روح الله بالش آبادی :

نجفی به قتل همسرش اعتراف کرد «شهریاری» سرپرست دادسرای امور جنایی تهران:
لحظاتی قبل محمد علی نجفی به پلیس آگاهی تهران مراجعه کرده و خود را تسلیم مأموران کرد.
نجفی با اعتراف به قتل همسرش انگیزه خود را از ارتکاب جنایت، اختلافات خانوادگی مطرح کرده است.
#شهردار_تهران

همسر محمد علی نجفی

حمید فرخ نژاد :

یا ستارالعیوب ،چقد سخته خواری و در ماندگی بزرگی رو دیدن ، چقد تلخه بازی روزگار !
اون لحظه ایی که ممکنه در کمین همه مون باشه و لحظه ایی که بی بازگشته ، خدایا خودت مواظبمون باش.
جای این مرد، توی این لباس نبود و این تلخی این داستان غم انگیز رو دو چندان میکنه
تسلیت به خانواده خانم میترا استاد .

همسر محمد علی نجفی

آناهیتا همتی

همسر محمد علی نجفی

سید احمد خمینی

همسر محمد علی نجفی

شبنم مقدمی

همسر محمد علی نجفی

نیلوفر لاری پور

واکنش چهره ها به قتل همسر محمد علی نجفی | از ترس نادری تا توصیه و دعای ژوله!

محسن افشانی

واکنش چهره ها به قتل همسر محمد علی نجفی | از ترس نادری تا توصیه و دعای ژوله!

پرستو صالحی

همسر محمد علی نجفی

مونا برزویی

همسر محمد علی نجفی

مهدی شاه حسینی

همسر محمد علی نجفی

سید علی صالحی

همسر محمد علی نجفی

حانیه زاهد

همسر محمد علی نجفی

نیلوفر لاری پور

همسر محمد علی نجفی

علی ضیا

همسر محمد علی نجفی

نیلوفر لاری پور

همسر محمد علی نجفی

امیرمهدی ژوله :

پست اخر رو اینستا پاک کرد.احتمالا به خاطر عکسش که حاوی این پیام بود که سرمان در شلوار خودمان باشد.
.
ترسناک تر از مردی که پنج گلوله به زنش شلیک میکند،ما هستیم که چنین فرو ریختنی را به مضحکه و قضاوت و
عقده گشایی نشسته ایم
خدایا ما را یک آن به خودمان و به خَلق ت و به خبرنگار صدا وسیما وا مگذار.

2019-05-30 / گردآوری:
دکتر طاهری
نظر خود را بنویسید - نظرات کاربران (۰)
فیلم پرشین ویدکتر طاهری
اینستاگرام هنرمندان (۲۳۷) از تولد آوای زیبا و داداش علی الناز تا سلام روشنک به آفتاباینستاگرام هنرمندان (۲۳۷) از تولد آوای زیبا و داداش علی الناز تا سلام روشنک به آفتاب
اینستاگرام هنرمندان (۲۳۳) از خوش تیپ عمه لاله تا حمایت مهدی از سارای سوختهاینستاگرام هنرمندان (۲۳۳) از خوش تیپ عمه لاله تا حمایت مهدی از سارای سوخته
زیباترین بازیگران زن ایرانی به انتخاب داوران خارجی | از مهناز افشار تا سحر قریشیزیباترین بازیگران زن ایرانی به انتخاب داوران خارجی | از مهناز افشار تا سحر قریشی
فیلم عروسی‌ بازیگران و چهره های مشهوری که لو رفت! | از علی دایی تا نیما مسیحا!فیلم عروسی‌ بازیگران و چهره های مشهوری که لو رفت! | از علی دایی تا نیما مسیحا!
الهام حمیدی ؛ از حواشی جنجالی پنهان کردن ازدواج اول تا حلقه و ازدواج مجدد!| سبک زندگی افراد مشهور(۲۸۷)الهام حمیدی ؛ از حواشی جنجالی پنهان کردن ازدواج اول تا حلقه و ازدواج مجدد!| سبک زندگی افراد مشهور(۲۸۷)
یکتا ناصر ؛ از ازدواج با منوچهر هادی تا نحوه لاغر شدن ۲۲ کیلویی!| سبک زندگی افراد مشهور(۳۱۰)یکتا ناصر ؛ از ازدواج با منوچهر هادی تا نحوه لاغر شدن ۲۲ کیلویی!| سبک زندگی افراد مشهور(۳۱۰)
فرزند سوم بنیامین بهادری در ایران به دنیا آمد | اسم پسر دوم بنیامین بهادری ؟!فرزند سوم بنیامین بهادری در ایران به دنیا آمد | اسم پسر دوم بنیامین بهادری ؟!
چهره های مشهور در مراسم جایزه آکادمی سینماسینما | از ستاره و مهراوه تا آزاده و فرزاد!چهره های مشهور در مراسم جایزه آکادمی سینماسینما | از ستاره و مهراوه تا آزاده و فرزاد!
نگار عابدی ؛از علت عجیب رد کردن نقش خانم کوچیک پس از باران تا طلاق از هدایت هاشمی| سبک زندگی افراد مشهور(۳۳۰)نگار عابدی ؛از علت عجیب رد کردن نقش خانم کوچیک پس از باران تا طلاق از هدایت هاشمی| سبک زندگی افراد مشهور(۳۳۰)
پیام صابری ، همسر زیبا بروفه درگذشت ! | جزئیات فوت پیام صابریپیام صابری ، همسر زیبا بروفه درگذشت ! | جزئیات فوت پیام صابری
شیوا طاهری ؛ از بازیگری تا غواصی و ازدواج در زیر آب | سبک زندگی افراد مشهور(۳۲۲)شیوا طاهری ؛ از بازیگری تا غواصی و ازدواج در زیر آب | سبک زندگی افراد مشهور(۳۲۲)
اینستاگرام هنرمندان (۲۲۴) از مادام افشار تا نتیجه ورزش قاسم و قاسم!اینستاگرام هنرمندان (۲۲۴) از مادام افشار تا نتیجه ورزش قاسم و قاسم!
چالش عکس پیری بازیگران | از شرکت دوباره مهناز تا گلاب آل پاچینو!چالش عکس پیری بازیگران | از شرکت دوباره مهناز تا گلاب آل پاچینو!
اینستاگرام هنرمندان (۲۳۰) از نیوشا و دوستان تا عمو پورنگ در کنسرت همایاینستاگرام هنرمندان (۲۳۰) از نیوشا و دوستان تا عمو پورنگ در کنسرت همای
وحید رهبانی ؛ از متهم شدن به تبلیغ فراماسونری تا احتمال مرگ در گاندو | سبک زندگی افراد مشهور(۲۳۷)وحید رهبانی ؛ از متهم شدن به تبلیغ فراماسونری تا احتمال مرگ در گاندو | سبک زندگی افراد مشهور(۲۳۷)