مشاهده : 7760اخبار روز چهره های مشهورRSS

مراسم عقد بازیگران ایرانی که به هم خورد | از سحر قریشی تا پرستو صالحی!

مراسم عقد بازیگران ایرانی که به هم خورد | از سحر قریشی تا پرستو صالحی!چهره ها
در این مطلب با بازیگران مشهوری آشنا شوید که تا پای نامزدی یا مراسم عقد رفتند اما این مراسم به هم خورد. از سحر قریشی و شبنم فرشادجو تا پرستو صالحی و نگین معتضدی.

زندگی شخصی هنرمندان، روابط، ازدواجشان و… از موضوعات جذاب برای طرفداران این افراد است. گاهی اوقات هنرمندان در مسیر زندگی شخصی‌شان تا پای سفره عقد می‌روند ولی این اتفاق منجر به ازدواج نمی‌شود. اگر می‌خواهید بدانید کدام هنرمندان تا بحال در این موقعیت قرار گرفته‌ اند و یا مراسم عقد بازیگران که به هم خورد کدام است این شماره از چهره های معروف ایرانی را از دست ندهید و با ما همراه باشید.

به هم خوردن مراسم عقد بازیگران ایرانی

عقد بازیگران

مراسم های عقد بازیگرانی که به هم خورد

ماجراهای سحر قریشی و آقای خواننده

سحر قریشی چند سال قبل در برنامه دید درشب در پاسخ به سوالی
درباره نسبتش با امید علومی گفت: من به هر حال در شرایطی نیستم
که تنها بخواهم به زندگی‌ام ادامه بدهم، البته من امید را از قبل می‌شناختم
ولی الان درمرحله نامزدی آن هم به صورت محرم برای آشنایی بیشتر با هم هستیم.

اما وی بعدها در مصاحبه‌ای درباره سوالی مبنی بر اینکه قصد ازدواج دارد
یا نه گفت:
نه فعلا قصد ازدواج ندارم یعنی زیاد به این موضوع فکر نمی‌کنم و کارهای مهم‌تری دارم.

عقد بازیگران ایرانی که به هم خورد

میزان فالورهای سحر قریشی در سال ۹۷

تعداد فالوئر: ۶.۱ میلیون دنبال کننده
فروش آخرین فیلم: سحر قریشی امسال فیلم روی پرده نداشته است. از او سال پیش خالتور روی پرده رفت که ۶ میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان فروش کرد. به خاطر سحر قریشی؟ با قاطعیت نمی‌توان تاثیر او بر گیشه این کمدی را نادیده گرفت، اما وقتی می‌دانیم دیگر فیلم او یعنی پا تو کفش من نکن فقط یک میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان فروخته صورت مسئله تغییر می‌کند.

جایگاه در سینما: از بازیگرانی است که تهیه کنندگان غالبا به منظور فروش بیشتر فیلم از او استفاده می‌کنند. به همین خاطر است که هنوز شاهد یک بازی متفاوت از سحر قریشی نبوده ایم. سال پیش که او یک تئاتر بازی کرد این نکته برجسته شد که قریشی می‌تواند نقش خوب هم بازی کند اگر به او میدان داده شود. سحر قریشی در طول مدت بازیگری مورد توجه فیلم و تله فیلم‌هایی بوده که هدف اول و آخرشان درآمد است. در موارد زیادی چنین فرمولی که برای قریشی اتخاذ شده، پاسخ داده، اما نه متناسب با تعداد فالوئر‌هایی که دارد.

عقد بازیگران

سحر قریشی

نامزد آلمانی‌ خانم بازیگر

مدت‌ها قبل، شبنم فرشادجو با انتشار عکسی در کنار مردی آلمانی در اینستاگرامش نوشت:

«نمیتونم چشم ازت بردارم». این خبر بتدریج به فراموشی سپرده شد
تا این که وی در مصاحبه‌ای با زندگی ایده‌آل گفت:
خیلی جدی به ازدواج فکر می‌کنم.
با خودم می‌گویم تا چه زمانی باید تنها باشم و اگر یک همراه داشته باشم
در این شرایط که به این بلوغ فکری رسیده ام، چقدر خوب است.
این مصاحبه باعث شد تا برخی‌ها فکر کنند ازدواج وی با نامزد آلمانی‌اش منتفی شده است.

عقد بازیگران

شبنم فرشادجو

از شبنم فرشادجو چه خبر؟

این روزها فصل دوم سریال بانوی عمارت در حال نوشتن است و احتمالا شبنم فرشادجو هم مانن فصل اول حضوری درخشان در این سریال دارد.

عقد بازیگران

گریم شبنم فرشادجو برای سریال بانوی عمارت

به هم خوردن عقد بازیگران زن

پرستو صالحی و ماجراهای ازدواج‌هایش

پرستو صالحی چند ماه قبل با انتشار عکسی خبر ازدواجش را اعلام کرد.
ولی بعد از چند روز اعلام کرد که این وصلت منتفی شده است.
وی در این خصوص بیان کرد
: امروز چهارم بهمن ماه ساعت ۵ بعد از ظهر قرار بود مراسم عقد من باشه،
به هم خورد توافق نداشتیم به همین سادگی.
برای اینکه بعد دچار حاشیه و شایعات نشوم گفتم اینجا خودم اعلام کنم.

عقد بازیگران

پرستو صالحی

اعتراف پرستو صالحی درباره اشتباهاتش در سال ۹۷

پرستو صالحی با انتشار این عکس در صفحه اش نوشت:

سال ۱۳۹۷ پر اشتباه ترین سال زندگی من بو‌د البته اوستا کریم مثل همیشه حواسش بهم بود و نذاشت مسیر اشتباه و تا آخر برم و دُرستش و گذاشت سر راهم الهی شکر … ولی ای کاش همیشه و پایان هر سالی اینجوری باشه بعضی کارا و اشتباه ها غیر قابل جبران و برگشت هستن و مسیر زندگی آدم و به طور کلی تغییر میدن. حواسمون باشه یک – اشتباه نکنیم، دو – آدم اشتباهی رو تو زندگیمون راه ندیم، سه – از همه مهمتر آدمِ اشتباهیِ زندگی همدیگه نشیم … با آرزوی اینکه خدا درست ترین ها رو سر راه زندگی تون قرار بده رفقا الهی آمین

عقد بازیگران

اینستاگرام پرستو صالحی

عقد بازیگران ایرانی که به سرانجام نرسید

کسی که همسفر خوبی برای نگین معتضدی نبود

نگین معتضدی درباره عاشق شدنش در برنامه دورهمی گفت:

من اواخر سال ۹۵ نامزد کردم. این بازیگر چند روز قبل در برنامه تلویزیونی بیان کرد:
من از نامزدم جدا شدم با همان جسارتی که نامزدی‌ام را اعلام کردم با
همان جسارت به هم خوردنش را اعلام می‌کنم. وی ادامه داد:
فکر نمی‌کنم این اتفاق بدی باشه چون به نظر من آدم‌ها از یک جایی با هم
هم‌قدم می‌شوند برای اینکه ببینند می‌توانند یک مسیر طولانی‌تر
را با هم همسفر بشوند یا نه. ما این چند قدم را برداشتیم
و دیدیم همسفرهای خوبی برای همدیگر نیستیم.

عقد بازیگران

نگین معتضدی

دوست داشتنی که برای سوگل طهماسبی به ثمر نرسید

سوگل طهماسبی در خصوص علت ازدواج نکردنش گفت:
در ۲۴ سالگی آدمی را خیلی دوست داشتم و قرار بود با هم ازدواج کنیم که نشد.

عقد بازیگران

سوگل طهماسبی

آخرین خبر

2019-04-17 / گردآوری:
دکتر طاهری
نظر خود را بنویسید-نظرات کاربران (۰)
فیلم پرشین ویدکتر طاهری
اینستاگرام هنرمندان (۲۲۴) از مادام افشار تا نتیجه ورزش قاسم و قاسم!اینستاگرام هنرمندان (۲۲۴) از مادام افشار تا نتیجه ورزش قاسم و قاسم!
زیباترین بازیگران زن ایرانی به انتخاب داوران خارجی | از مهناز افشار تا سحر قریشیزیباترین بازیگران زن ایرانی به انتخاب داوران خارجی | از مهناز افشار تا سحر قریشی
یوسف تیموری : آرمین پسر من نیست ! او همسر و فرزندش را به تایلند برگرداند!| سبک زندگی افراد مشهور (۲۵۳)یوسف تیموری : آرمین پسر من نیست ! او همسر و فرزندش را به تایلند برگرداند!| سبک زندگی افراد مشهور (۲۵۳)
اینستاگرام هنرمندان (۲۱۸) از پتو پیچ شدن ماهور تا درس گرفتن سام از فرگوسن!اینستاگرام هنرمندان (۲۱۸) از پتو پیچ شدن ماهور تا درس گرفتن سام از فرگوسن!
چهره ها در شبکه های اجتماعی (۶۹۶) از هدیه ارزشمند شیلا تا ورزش شدید یکتا!چهره ها در شبکه های اجتماعی (۶۹۶) از هدیه ارزشمند شیلا تا ورزش شدید یکتا!
چهره های مشهور در مراسم جایزه آکادمی سینماسینما | از ستاره و مهراوه تا آزاده و فرزاد!چهره های مشهور در مراسم جایزه آکادمی سینماسینما | از ستاره و مهراوه تا آزاده و فرزاد!
فیلم عروسی‌ بازیگران و چهره های مشهوری که لو رفت! | از علی دایی تا نیما مسیحا!فیلم عروسی‌ بازیگران و چهره های مشهوری که لو رفت! | از علی دایی تا نیما مسیحا!
چالش عکس پیری بازیگران | از شرکت دوباره مهناز تا گلاب آل پاچینو!چالش عکس پیری بازیگران | از شرکت دوباره مهناز تا گلاب آل پاچینو!
یکتا ناصر ؛ از ازدواج با منوچهر هادی تا نحوه لاغر شدن ۲۲ کیلویی!| سبک زندگی افراد مشهور(۳۱۰)یکتا ناصر ؛ از ازدواج با منوچهر هادی تا نحوه لاغر شدن ۲۲ کیلویی!| سبک زندگی افراد مشهور(۳۱۰)
الهام حمیدی ؛ از حواشی جنجالی پنهان کردن ازدواج اول تا حلقه و ازدواج مجدد!| سبک زندگی افراد مشهور(۲۸۷)الهام حمیدی ؛ از حواشی جنجالی پنهان کردن ازدواج اول تا حلقه و ازدواج مجدد!| سبک زندگی افراد مشهور(۲۸۷)
فرزین محدث ؛ از نرفتن به دانشگاه امیرکبیر تا مرگ مادرش و هیولا | سبک زندگی افراد مشهور(۲۵۴)فرزین محدث ؛ از نرفتن به دانشگاه امیرکبیر تا مرگ مادرش و هیولا | سبک زندگی افراد مشهور(۲۵۴)
فرزند سوم بنیامین بهادری در ایران به دنیا آمد | اسم پسر دوم بنیامین بهادری ؟!فرزند سوم بنیامین بهادری در ایران به دنیا آمد | اسم پسر دوم بنیامین بهادری ؟!
لادن مستوفی ؛ از ترک تحصیل تا ازدواج با ۲۰ سال اختلاف سنی| سبک زندگی افراد مشهور(۲۸۵)لادن مستوفی ؛ از ترک تحصیل تا ازدواج با ۲۰ سال اختلاف سنی| سبک زندگی افراد مشهور(۲۸۵)
پیام صابری ، همسر زیبا بروفه درگذشت ! | جزئیات فوت پیام صابریپیام صابری ، همسر زیبا بروفه درگذشت ! | جزئیات فوت پیام صابری
وحید رهبانی ؛ از متهم شدن به تبلیغ فراماسونری تا احتمال مرگ در گاندو | سبک زندگی افراد مشهور(۲۳۷)وحید رهبانی ؛ از متهم شدن به تبلیغ فراماسونری تا احتمال مرگ در گاندو | سبک زندگی افراد مشهور(۲۳۷)