مشاهده : 9652اخبار روز چهره های مشهور, چهره ها در شبکه های اجتماعیRSS

هنرمندان در شب یلدا ۹۷ (۱) | از روناک یونسی تا نیوشا ضیغمی

هنرمندان در شب یلدا ۹۷ (۱) | از روناک یونسی تا نیوشا ضیغمیچهره ها
در مجموعه اول از تصاویر یلدایی هنرمندان عکس هایی از آزاده نامداری ، بهاره کیان افشار ، سعید نعمت الله ، مهدی طارمی ، حدیث فولادوند ، باران کوثری ، برزو ارجمند ، شبنم قلیخانی ، علی کریمی ، سیامک عباسی ، نیوشا ضیغمی ، یکتا ناصر و .. را مشاهده می کنید.

هنرمندان در شب یلدا (۱) | از روناک یونسی تا نیوشا ضیغمی . دیشب پاییز ۹۷ هم تمام شد و مردم با آیین درهمی های شب یلدا به استقبال زمستان رفتند. هنرمندان هم مانند بسیاری از مردم این شب را در کنار خانواده یا دوستانشان جشن گرفتند و آن را در اینستاگرام با هوادارانشان به اشتراک گذاشتند . در این شماره از چهره ها در شبکه اجتماعی مجموعه ای جالب از عکس های یلدایی هنرمندان را برای شما گرداوری کرده ایم که امیدوارم مورد پسند شما باشد.

شب یلدا هنرمندان

در مجموعه اول تصاویری از آزاده نامداری ، بهاره کیان افشار ، سعید نعمت الله ، مهدی طارمی ، حدیث فولادوند ، باران کوثری ، برزو ارجمند ، شبنم قلیخانی ، علی کریمی ، سیامک عباسی ، نیوشا ضیغمی ، یکتا ناصر و .. را مشاهده می کنید.

عکس هنرمندان در شب یلدا

شب یلدا

آزاده نامداری

شب یلدا

بهاره کیان افشار

شب یلدا

سعید نعمت الله

شب یلدا

نیوشا ضیغمی

شب یلدا

مهدی طارمی

شب یلدا

سیامک عباسی

شب یلدا

حدیث فولادوند

شب یلدا

مجید یاسر

شب یلدا

علی پهلوان

شب یلدا

بابک زرین

شب یلدا

هومن جوادی

شب یلدا

آزاده نامداری

جشن بزرگ ایرانی وسنتی یلدا مبارک…اون عکس آب نبات هندونه ایه گندمه که اومده، تو کادر…پ.ن.دوستتون دارم ایشالا به همه ی آرزوهاتون برسید…پ.ن.زمستان مبارک

هنرمندان در شب یلدا 97 (1) | از روناک یونسی تا نیوشا ضیغمی

امیر جدیدی

شاشا…#شب_چله_مبارک

شب یلدا

باران کوثری

یلداتون مبارک . خدا مامان شمسی‌هاتون و نگه داره براتون

شب یلدا

برزو ارجمند

یلدا مبارککککککک

شب یلدا

بهنام محمودی

یلدا مبارک.زندگیتون خوش و لبتون خندان.

شب یلدا

تیارا صادقی:

یلداتون مبارک …. تشکر از خانوم اطهرى براى طراحى لباس یلدایی

شب یلدا

حنیف عمران زاده

یلداتون مبارک

شب یلدا

روناک یونسی :

iآن کیست کز روی کرم با ما وفاداری کند
بر جای بدکاری چو من یک دم نکوکاری کند
اول به بانگ نای و نی آرد به دل پیغام وی
وان گه به یک پیمانه می با من وفاداری کند
دلبر که جان فرسود از او کام دلم نگشود از او
نومید نتوان بود از او باشد که دلداری کند
گفتم گره نگشوده‌ام زان طره تا من بوده‌ام
گفتا منش فرموده‌ام تا با تو طراری کند
پشمینه پوش تندخو از عشق نشنیده‌است بو
از مستیش رمزی بگو تا ترک هشیاری کند
چون من گدای بی‌نشان مشکل بود یاری چنان
سلطان کجا عیش نهان با رند بازاری کند
زان طره پرپیچ و خم سهل است اگر بینم ستم
از بند و زنجیرش چه غم هر کس که عیاری کند
شد لشکر غم بی عدد از بخت می‌خواهم مدد
تا فخر دین عبدالصمد باشد که غمخواری کند
با چشم پرنیرنگ او حافظ مکن آهنگ او
کان طره شبرنگ او بسیار طراری کند حضرت حافظ ( غزل مورد علاقه من تقدیم به شما)

شب یلدا

ساقی بلیغ

چه پاییزی ، چه احساسی ، چجوری میتپه قلبم….زمستون میرسه از راه و من عاشق تر از قبلم…یلداتون مبارک

شب یلدا

سعید داخ

یلداتون مبارک ؛ آغاز زمستان براتون خوش یمن باشه ؛ و شبی سرشار از زیبایی و شادی داشته باشید ؛ کنار هم ؛ همه با هم

شب یلدا

شبنم قلیخانی

یلدا مبارک

شب یلدا

شهرام قائدی :

یلداتون مبارک رفقا .
دوستتون دارم چون دوستمون دارید.
میدونم امشب همه شاد نیستند و خیلی ها غصه دارند .بخصوص خانواده ی فرشته های پرکشیده سیستانی ،ما تو غمتون شریکیم تنها کاری که از دستمون برمیاد دعا و ارزوی ارامش و روزهای بهتر ه.
عمرتون یلدایی.

شب یلدا

علی کریمی

شب یلدا

یکتا ناصر :

شادیهایتان به بلنداى یلدا

2018-12-22 / گردآوری:
دکتر طاهری
نظر خود را بنویسید-نظرات کاربران (۰)
فیلم پرشین ویدکتر طاهری
سیروس گرجستانی؛ از فوتبال و بازیگری تا طلاق و دوری از دخترانش | سبک زندگی افراد مشهور(۲۴۵)سیروس گرجستانی؛ از فوتبال و بازیگری تا طلاق و دوری از دخترانش | سبک زندگی افراد مشهور(۲۴۵)
بردیا گلزار ، برادر محمدرضا گلزار ازدواج کرد !بردیا گلزار ، برادر محمدرضا گلزار ازدواج کرد !
چهره ها در شبکه های اجتماعی (۶۸۴) از سحر پیر و جوون تا جواد عزتی!چهره ها در شبکه های اجتماعی (۶۸۴) از سحر پیر و جوون تا جواد عزتی!
اینستاگرام هنرمندان (۹۸) از دیدار بهاره رهنما و برادرش پس از ۷ سال تا گربه با نمک مهراب قاسمخانی!!اینستاگرام هنرمندان (۹۸) از دیدار بهاره رهنما و برادرش پس از ۷ سال تا گربه با نمک مهراب قاسمخانی!!
پیام دهکردی ؛ از بیماری وحشتناک سخت تا اضافه وزن شدید برای گاندو! | سبک زندگی افراد مشهور(۲۴۲)پیام دهکردی ؛ از بیماری وحشتناک سخت تا اضافه وزن شدید برای گاندو! | سبک زندگی افراد مشهور(۲۴۲)
فاطمه گودرزی از ممنوعه تا افتتاحیه سالن زیبایی| سبک زندگی افراد مشهور(۲۹۷)فاطمه گودرزی از ممنوعه تا افتتاحیه سالن زیبایی| سبک زندگی افراد مشهور(۲۹۷)
تیپ و استایل چهره های ایرانی ۵۴ | از دستبند علی تا عینک دنیاتیپ و استایل چهره های ایرانی ۵۴ | از دستبند علی تا عینک دنیا
اشک شوق مهران غفوریان برای به دنیا آمدن دخترش !| سبک زندگی افراد مشهور(۲۸۸) +فیلماشک شوق مهران غفوریان برای به دنیا آمدن دخترش !| سبک زندگی افراد مشهور(۲۸۸) +فیلم
ورزشکاران در شبکه های اجتماعی (۶۲) از حرف های پشت سرِ عزت اللهی تا خوشحالی پرسپولیسی ها!ورزشکاران در شبکه های اجتماعی (۶۲) از حرف های پشت سرِ عزت اللهی تا خوشحالی پرسپولیسی ها!
چهره ها در جشنواره جهانی فیلم فجر ۹۸| از سادگی المیرا دهقانی تا پارسا پیروزفرِ متفاوت !چهره ها در جشنواره جهانی فیلم فجر ۹۸| از سادگی المیرا دهقانی تا پارسا پیروزفرِ متفاوت !
کمند امیرسلیمانی ؛ از تجربه تلخ مهاجرت و آتلیه داری در دوبی تا سریال دادار| سبک زندگی افراد مشهور(۳۱۹)کمند امیرسلیمانی ؛ از تجربه تلخ مهاجرت و آتلیه داری در دوبی تا سریال دادار| سبک زندگی افراد مشهور(۳۱۹)
ورزشکاران در شبکه های اجتماعی (۷۸) از تولد همسر خسرو تا کنایه علی کریمی!ورزشکاران در شبکه های اجتماعی (۷۸) از تولد همسر خسرو تا کنایه علی کریمی!
اینستاگرام هنرمندان (۱۶۳) از تولد خواهر لیلا بلوکات تا خواهرانه مهراوه و ملیکا!!!اینستاگرام هنرمندان (۱۶۳) از تولد خواهر لیلا بلوکات تا خواهرانه مهراوه و ملیکا!!!
حاشیه ها و تصاویر چهره ها در مراسم ختم بهنام صفوی | از بهنام بانی تا برادران خسروی !+فیلمحاشیه ها و تصاویر چهره ها در مراسم ختم بهنام صفوی | از بهنام بانی تا برادران خسروی !+فیلم
مراسم تشییع پیکر عزت الله انتظامی | از هدیه تهرانی تا بهنوش طباطبایی !(۲)مراسم تشییع پیکر عزت الله انتظامی | از هدیه تهرانی تا بهنوش طباطبایی !(۲)