از واکنش تند متین ستوده تا احوالپرسی مهناز افشار با رونالدو !| واکنش افراد مشهور به بازی ایران و پرتغال در جام‌جهانی (۴)

از واکنش تند متین ستوده تا احوالپرسی مهناز افشار با رونالدو !| واکنش افراد مشهور به بازی ایران و پرتغال در جام‌جهانی (۴)چهره ها
تعداد زیادی از هنرمندان و چهره های مشهور پس از پایان بازی غیرتمندانه بچه های تیم ملی و پایان جام 2018 برای ایران در مورد این بازی در شبکه های اجتماعی عکس و نوشته ای منتشر کردند و به بچه های تیم ملی خسته نباشید گفتند.

بازیکنان تیم ملی ایران موفق شدند در یک بازی بسیار زیبا و نفس گیر با تیم ملی پرتغال مساوی کنند لی با ۴ امتیاز نتوانستند از مرحله گروهی جام جهانی صعود کنند. بعضی از چهره های مشهور پس از پایان بازی غیرتمندانه بچه های تیم ملی و پایان جام ۲۰۱۸ برای ایران در مورد این بازی در شبکه های اجتماعی عکس و نوشته ای منتشر کردند . در این سری ویژه چهره ها در شبکه اجتماعی ، واکنش چهره ها به بازی با پرتغال با این تیم را ببینید.

واکنش چهره ها به بازی با پرتغال

واکنش چهره ها به بازی با پرتغال

ارسلان قاسمی

ما بهتر از بهترین تیم های جهان بودیم 💪🏻🇮🇷
درود به این تیم 👌🏻
درود به علیرضا بیرانوند 🙏🏻💯
باور نکردنی بودیم …❤
واقعا حقمون نبود ..🤔
این تیم واقعا تیمه …👍🏻👊🏻
با همه ی نا حقی ها 👆🏻
بهتون افتخار می کنیم 👏🏻
مرسی ازتون🙏🏻🙌🏻

واکنش چهره ها به بازی با پرتغال

استاد عبدالله اسکندری

واکنش چهره ها به بازی با پرتغال در اینستاگرام

واکنش چهره ها به بازی با پرتغال

الهه کریمی

درود درود…امشب

واکنش چهره ها به بازی با پرتغال

امیر جدیدی

آخیییییییییییییییییییییییییش ❤🇮🇷

واکنش چهره ها به بازی با پرتغال

امیر غفارمنش

کمی با انصاف باشیم
امشب احساس غرور کردم
امشب احساس سربلندی کردم
این تیم ملی همان تیم است که سالها پیش در مقابل تیم های غرب اسیا هم گاهی تزلزل داشت !
چه بخواهیم چه نه باید قبول کنیم
کیروش با تمام کمی امکانات
نبود بازی تدارکاتی درست

و
و
و
حالا تیمی ساخته که در جام جهانی مردمش از مساوی در مقابل پرتقال
مغموم هستند
دمت گرم که دوباره شدیم آقای آسیا
و دمت گرم که توقعات را از تیم ملی بالا بردی
به امید روزهای بهتر برای فوتبال کشورم

واکنش چهره ها به بازی با پرتغال در شبکه های اجتماعی

واکنش چهره ها به بازی با پرتغال

ایمان صفا

چیطوری کیریس؟؟😁😁😁😁😁😁

واکنش چهره ها به بازی با پرتغال

پژمان جمشیدی

چقدر لذت بخشه وقتی یک انسان به آرزوهای بزرگش میرسه.
علی رضا جان تو امشب :

” رویات رو بغل کردی ”
نوش جونت
پ.ن : خسته نباشید به تک تک اعضا تیم ایران از بازیکن و کادر فنی تا پزشک و تدارکات
از همه شما ممنونیم.
بغض ما با افتخاری همراه بود که وصف شدنی نیست.
شیر مادر حلال همگی

واکنش چهره ها به بازی با پرتغال

پیمان معادی

از گروه مرگ بالا نرفتید، ولى در باور ها و قلبهایمان بالا رفتید، خیلى بالا. نقطه عطقى در این عرصه ساختید که فراموش نخواهد شد. درست مثل والیبال کشورمان، اتفاقى که باید را رقم زدید. در اینکه در هر گروه دیگرى بودید حتما صعود میکردید شکى نیست. و اینکه اگر ضربه طارمى( که فوق العاده کار کرد ) اگر گل میشد یا هزار اما و اگر دیگر، جدا دیگر اهمیت ندارد.

این مهم است که کیف میکنیم وقتى بازی تان و تلاش غیورانه تان را میبینیم. افتخار میکنیم به تک تکتون. این حس که حالمان الان گرفته اس رو هم خودتون ساختید، چون سطح توقعمون رو با عملکرد فوق العاده تون بالا بردید و بابت این بالا رفتن سطح توقع که بزرگترین و با ارزشترین دستاورد هر ملتى است، الحق سپاسگزاریم.

همه مردم ایران با هر باور و گرایش سیاسى و دینى، با هر قومیت و نژادى در سراسر جهان قربان تک تک قطرات اشک و عرق تنتون رفتند. حالا ما ادعا داریم، و بدور از شوخیهاى لوس و متلکهاى قبل از از جام، میخواهیم در فوتبال دنیا حرفى براى گفتن داشته باشیم، که این به مراتب هزاران بار با ارزش تر از صعود از مرحله گروهى این جام هست.

نوشته پیمان معادی پس از حذف ایران از جام جهانی

ممنون از کارلوس کیروش کبیر و عزیز که علاوه بر مهارت و تاکتیک و غیرت و باور به بچه ها، به تیم شخصیتى در کلاس بالاى جهان را داد و یک ملت رو اینچنین سربلند و مغرور و امیدوار به اینده کرد حتی در روزهایى که هیچ دلیلی برای سربلندی و خوشى و امید وجود نداره. کیف میکنیم وقتى مربیمون رو میبینیم و در لحظاتى که که از فرط استرس و نگرانى نمیدونیم چه کنیم میبینیم مردى از تبار دیگر چند برابر ما تعصب دارد و این اراممان میکند.

ممنون مهدی طارمى بابت زحمات و نمایش کم نظیرت و دم همه بچه هاى ایرانى گرررررررم. از امشب به بعد فوتبال ما فوتبال دیگریست و چشمان متوقع ما به لطف نفسهاى شما خیلى بالاتر از پیش به اینده باشکوه و پر افتخار دوخته شده. خدا قوت به تک تکتون و باز خداوند حافظ کیروش، تک تک بچه هاى تیم، و بقیه زحمتکشان و دلسوزان واقعى این مملکت باشد

واکنش چهره ها به بازی با پرتغال

حبیب رضایی

کاش حرمت این شجاعت ها،حک بشه در دلهای شکسته.
کاش جان این مردم‌رو به لب نرسانیم وقتی فرزندانشان این چنین جانانه در برابر دریایی از داشتن ها،با این همه نداشتن ها ایستادند..برای صاحب این قلم این تصویر تا ابد معنی لیاقت و مقاومت را تداعی می کند وقتی همه چیز علیه شماست…بااین تیم تا همیشه میشود فخر صادر کرد به جهان…فعلا همین.

واکنش چهره ها به بازی با پرتغال

حسن شکوهی

سلام عرض میکنم خدمت همه هموطنان عزیزم…تلاش شما ،غیرت و شرف شما،قابل ستایش است….خسته نباشید.دمتون گرم.یا علی مدد🌹🌹🌹

واکنش چهره ها به بازی با پرتغال

حسین حاجی بابایی

لحظه ای که از بهترین بازیکن جهان پنالتی گرفتی
چشمانت را بستی
و شاید یاد روزهایی افتادی که کارگری کردی رفته گر بودی
توسری خوردی و فقر را با تمام وجود لمس کردی
اما

حالا تو قهرمان یک ملتی
ملتی که قهرمان ندارد
ملتی که امروز بخاطر بی مسئولیتی مسئولان شکم گنده اش به خشم امده
و تو برای یک لحظه هم که شده مارو خوشحال کردی و اشک شوق یک ملت بودی نه اشک دردهایشان
مرسی علیرضا خانِ بیرانوند
مرسی قهرمان
شاید خیلی ها یه عذر خواهی به تو بدهکار باشند

واکنش چهره ها به بازی با پرتغال در اینستاگرام

واکنش چهره ها به بازی با پرتغال

سارا منجزی

فقط ایران♥️♥️♥️

واکنش چهره ها به بازی با پرتغال

سید احمد خمینی

قهرمانان ملت!
خسته نباشید، خدا قوت.
ما به همه ی شما قهرمانان می بالیم
از کی روش مدبر تا شیر های غیور علیرضا و وحید ، فرمانده هایی مثل سعید و امید ، کاپیتان های بزرگمون، مسعود، احسان، کریم و سربلندانی همچون علیرضا ، سردار جنگنده ی ایران، مهدی، روزبه، سید مجید، رامین، میلاد، مرتضی و نیمکت نشینامون که اتحادشون باعث این نتیجه هاست.

ما به شما افتخار می کنیم!
سرتون بالا باشه که ایرانیان به تک تکتون افتخار می کنند

واکنش چهره ها به بازی با پرتغال

سید علی صالحی

افتخار یه ملتین شما…از جام رفتیم بیرون ولی در یادها ماندیم

واکنش چهره ها به بازی با پرتغال

شیلا خداداد

ممنونیم ازتون

واکنش چهره ها به بازی با پرتغال

علی دایی

خسته نباشید قهرمانان، با معجزه چند سانتی متر فاصله داشتیم،از روز اول به شما اطمینان داشتم و شک نداشتم می توانید در همین گروه مرگ هم بدرخشید . جوانمردانه جنگیدید و در این روزها که مردم از لحاظ روحی و اقتصادی شرایط مناسبی ندارند، شادی را به همه تزریق کردید. تلاش بی نظیر شما در جدال با بهترین تیم های جهان ستودنی بود

واکنش چهره ها به بازی با پرتغال

فرهاد مجیدی

🇮🇷

واکنش چهره ها به بازی با پرتغال در جام جهانی

واکنش چهره ها به بازی با پرتغال

گلاره عباسی

چقدر ما خوبیم❤❤❤❤❤✌🏻✌🏻✌🏻✌🏻✌🏻👌👌👌👌👌

واکنش چهره ها به بازی با پرتغال

متین ستوده

…نان خوردن از اعتبار…

واکنش چهره ها به بازی با پرتغال

مهناز افشار

How are you cris

واکنش چهره ها به بازی با پرتغال

میثاق جمشیدی

تو امشب هرکارى بلد بودى کردى ولى نتونستى ایران و ایرانى رو از پا درارى . ⚽ 🇮🇷❤👍 تو از شرافت کارت قرمز گرفتى .

واکنش چهره ها به بازی با پرتغال

نیما جوزانی

واقعا شما باعث افتخارین… تساوی با قهرمان اروپا کم چیزی نیست… البته فراموش نکنیم که در مقابل دوازده نفر بازی کردیم… کل تیم پرتغال به اضافه داور… البته تعداد داورهای پشت صحنه رو اگه در نظر بگیریم بیشتر هم میشه…
پ.ن: امیدوارم این حرفهای اسپانسرهای فیفا و حمایت از رونالدو و اینا همش حرف بوده باشه و کارت قرمزی که تبدیل به زرد شد و خطاهایی که گرفته نشد و خیلی چیزای دیگه اشتباهات داوری بوده باشه… چون مردم ایران از سیاست کم ضربه نمیخورن که توی فوتبال هم این اتفاقات بیفته…
پ.ن۲: دم بیرانوند گرم با اون پنالتی ای که گرفت. خودش سه تا گل بود. فقط یه لر میتونه سر حرفش وایسه… چطوری کریس؟؟؟

2018-06-26 / گردآوری:
نظر خود را بنویسید-نظرات کاربران (۰)
فیلم پرشین وی
ورزشکاران در شبکه های اجتماعی (۵۹) از با ارزش ترین دارایی فروزان تا دلتنگی کاظمیان!ورزشکاران در شبکه های اجتماعی (۵۹) از با ارزش ترین دارایی فروزان تا دلتنگی کاظمیان!
ازدواج امیرحسین صدیق با باران خوش اندام |فیلم لورفته از عروسی امیرحسین صدیق!ازدواج امیرحسین صدیق با باران خوش اندام |فیلم لورفته از عروسی امیرحسین صدیق!
تیپ و استایل چهره های ایرانی ۱۹ | از لباس عروسکی مریم تا انگشترهای جالب لالهتیپ و استایل چهره های ایرانی ۱۹ | از لباس عروسکی مریم تا انگشترهای جالب لاله
اینستاگرام هنرمندان (۱۴۵) از پرواز ژوله به سوی سرزمین فیلترها و فیلتر شکن ها تا چهره عجیب آناهیتا درگاهی!!!اینستاگرام هنرمندان (۱۴۵) از پرواز ژوله به سوی سرزمین فیلترها و فیلتر شکن ها تا چهره عجیب آناهیتا درگاهی!!!
اینستاگرام هنرمندان (۱۴۴) از کودک درون ویدا جوان تا سلفی سرِ صبحی مهراوه شریفی نیا!!!اینستاگرام هنرمندان (۱۴۴) از کودک درون ویدا جوان تا سلفی سرِ صبحی مهراوه شریفی نیا!!!
خبر ازدواج حمید گودرزی برای بار دوم از زبان خودش!خبر ازدواج حمید گودرزی برای بار دوم از زبان خودش!
چهره ها در شبکه های اجتماعی (۶۲۸) از خبر فوری محسن چاوشی تا تولد دختر مهراب قاسم خانی!!!چهره ها در شبکه های اجتماعی (۶۲۸) از خبر فوری محسن چاوشی تا تولد دختر مهراب قاسم خانی!!!
چهره ها در شبکه های اجتماعی (۶۲۷) از جندتایی شدن ژوله تا تولد تیپ زرد بهنوش طباطبایی!!!چهره ها در شبکه های اجتماعی (۶۲۷) از جندتایی شدن ژوله تا تولد تیپ زرد بهنوش طباطبایی!!!
اینستاگرام ستاره های خارجی ۲۱ از کیم کارداشیان تا ویل اسمیت!اینستاگرام ستاره های خارجی ۲۱ از کیم کارداشیان تا ویل اسمیت!
تیپ و استایل چهره های ایرانی ۲۱ | از ست پدر پسری بازیگر تا تیپ عجیب ریحانه در جشنوارهتیپ و استایل چهره های ایرانی ۲۱ | از ست پدر پسری بازیگر تا تیپ عجیب ریحانه در جشنواره
اینستاگرام هنرمندان (۱۳۳) از پیشنهاد بی شرمانه به مهراب قاسم خانی تا نینجا شدن ترلان پروانه !!!اینستاگرام هنرمندان (۱۳۳) از پیشنهاد بی شرمانه به مهراب قاسم خانی تا نینجا شدن ترلان پروانه !!!
تیپ و استایل چهره های ایرانی ۶ | از تم بنفش تولد بهاره تا النگوی بهنوش !تیپ و استایل چهره های ایرانی ۶ | از تم بنفش تولد بهاره تا النگوی بهنوش !
چهره ها در شبکه های اجتماعی (۵۴۰) از مهراب قاسمخانی تا هانیه توسلیچهره ها در شبکه های اجتماعی (۵۴۰) از مهراب قاسمخانی تا هانیه توسلی
برزو ارجمند ؛ از خواستگاری جالب تا تولد پسرش بدون حضور او در خارج!| سبک زندگی افراد مشهور(۲۸۶)برزو ارجمند ؛ از خواستگاری جالب تا تولد پسرش بدون حضور او در خارج!| سبک زندگی افراد مشهور(۲۸۶)
تیپ و استایل چهره های ایرانی ۹ | از عکس جدید تاره عروس و داماد سینما تا تغییر چهره حدیث فولادوندتیپ و استایل چهره های ایرانی ۹ | از عکس جدید تاره عروس و داماد سینما تا تغییر چهره حدیث فولادوند
اینستاگرام هنرمندان (۱۰۵) از گولاخ خونه نرگس محمدی و علی اوجی تا راه های رسیدن به قله موفقیت شیلا خداداد!!!اینستاگرام هنرمندان (۱۰۵) از گولاخ خونه نرگس محمدی و علی اوجی تا راه های رسیدن به قله موفقیت شیلا خداداد!!!
چهره ها در شبکه های اجتماعی (۵۷۶) از حیاط باصفای بهنوش طباطبایی تا همینجوری های سحر قریشی!چهره ها در شبکه های اجتماعی (۵۷۶) از حیاط باصفای بهنوش طباطبایی تا همینجوری های سحر قریشی!
اینستاگرام ستاره های خارجی ۲۸ از کارداشیان ها تا دختر زیبای دیوید بکهاماینستاگرام ستاره های خارجی ۲۸ از کارداشیان ها تا دختر زیبای دیوید بکهام
اینستاگرام ستاره های خارجی ۳۴ از تولد پسر سلین دیان تا عاشقانه رونالدواینستاگرام ستاره های خارجی ۳۴ از تولد پسر سلین دیان تا عاشقانه رونالدو
چهره ها در شبکه های اجتماعی (۶۰۴) از سفره دل بهنوش طباطبایی تا پارسا پیروزفر در نمایشگاه نقاشی آناهیتا درگاهی !!!چهره ها در شبکه های اجتماعی (۶۰۴) از سفره دل بهنوش طباطبایی تا پارسا پیروزفر در نمایشگاه نقاشی آناهیتا درگاهی !!!
چهره ها در شبکه های اجتماعی ۵۳۵ +تصاویرچهره ها در شبکه های اجتماعی ۵۳۵ +تصاویر
هنرمندان در شب یلدا ۹۷ (۳) | از آناهیتا درگاهی تا شاهرخ استخریهنرمندان در شب یلدا ۹۷ (۳) | از آناهیتا درگاهی تا شاهرخ استخری
استوری هنرمندان در اینستاگرام (۱۲)استوری هنرمندان در اینستاگرام (۱۲)
اینستاگرام ستاره های خارجی ۲۲ | از جاستین بیبر تا عکس تبلیغاتی سلنا گومزاینستاگرام ستاره های خارجی ۲۲ | از جاستین بیبر تا عکس تبلیغاتی سلنا گومز
سمیرا حسن‌ پور ؛ از رژیم غذایی جالب تا بازی در پایتخت و دلدادگان | سبک زندگی افراد مشهور (۲۶۹)سمیرا حسن‌ پور ؛ از رژیم غذایی جالب تا بازی در پایتخت و دلدادگان | سبک زندگی افراد مشهور (۲۶۹)
هنرمندان در شب یلدا ۹۷ (۲) | از مهناز افشار تا لیلا اوتادیهنرمندان در شب یلدا ۹۷ (۲) | از مهناز افشار تا لیلا اوتادی
اشک های سوزناک هنرمندان مشهور در تشییع پیکر یدالله صمدی | از هنگامه قاضیانی تا ستاره اسکندریاشک های سوزناک هنرمندان مشهور در تشییع پیکر یدالله صمدی | از هنگامه قاضیانی تا ستاره اسکندری
تبریک اینستاگرامی چهره ها به مناسبت روز پدر و مرد (۱)تبریک اینستاگرامی چهره ها به مناسبت روز پدر و مرد (۱)
ورزشکاران ایران و جهان در شبکه های اجتماعی (۳) از خاطره بازی احمدرضا عابدزاده تا خبر بزرگ مسی !ورزشکاران ایران و جهان در شبکه های اجتماعی (۳) از خاطره بازی احمدرضا عابدزاده تا خبر بزرگ مسی !
اینستاگرام ستاره های خارجی ۳۱ از بیانسه تا عینک دودی خواهران حدیداینستاگرام ستاره های خارجی ۳۱ از بیانسه تا عینک دودی خواهران حدید
ورزشکاران در شبکه های اجتماعی (۵۹) از با ارزش ترین دارایی فروزان تا دلتنگی کاظمیان!ورزشکاران در شبکه های اجتماعی (۵۹) از با ارزش ترین دارایی فروزان تا دلتنگی کاظمیان!
جدیدترین عکس های ورزشکاران ایرانی و خارجی را در این قسمت ببینید . در این شماره عکس هایی از مجتبی جباری ، محسن خلیلی ، آرمین تشکری ، محسن مسلمان ، رونالدو ، دی بالا ، دیوید بکام ، علی کریمی ، علیرضا بیرانوند ، محسن فروزان ، جواد کاظمیان و ... را داریم.
سوژه های روز رو این جا ببینید !
دیگر جشن عروسی نگیرید، بدون عروسی ساز !!!
فال حافظ
شیک ترین و جدیدترین مدل های لباس عروس , سفره عقد , آرایش عروس و ...
اینستاگرام هنرمندان (۱۴۷) از الناز مجرد تا احساسات چهره ها !!!
چهره ها در شبکه های اجتماعی (۶۲۹) از رونمایی سام درخشانی از برکه تا شکایت الهام حمیدی!!!
الناز شاکردوست ؛ از تجربه ای نزدیک مرگ تا سیمرغ| سبک زندگی افراد مشهور(۲۸۹)
ورزشکاران در شبکه های اجتماعی (۵۸) از کادوی لاکچری علی دایی تا معجزه مادرید!
ورزشکاران در شبکه های اجتماعی (۵۷) از صندلی دخترانه عابدزاده تا خانه های علی دایی در کرمانشاه!
زیبایی اندام خانم ها( جمع کردن باسن و بالا کشیدن سینه ) در زمانی کوتاه
فال حافظ
فال روزانه
تعبیر خواب