از واکنش تند متین ستوده تا احوالپرسی مهناز افشار با رونالدو !| واکنش افراد مشهور به بازی ایران و پرتغال در جام‌جهانی (۴)

از واکنش تند متین ستوده تا احوالپرسی مهناز افشار با رونالدو !| واکنش افراد مشهور به بازی ایران و پرتغال در جام‌جهانی (۴)چهره ها
تعداد زیادی از هنرمندان و چهره های مشهور پس از پایان بازی غیرتمندانه بچه های تیم ملی و پایان جام 2018 برای ایران در مورد این بازی در شبکه های اجتماعی عکس و نوشته ای منتشر کردند و به بچه های تیم ملی خسته نباشید گفتند.

بازیکنان تیم ملی ایران موفق شدند در یک بازی بسیار زیبا و نفس گیر با تیم ملی پرتغال مساوی کنند لی با ۴ امتیاز نتوانستند از مرحله گروهی جام جهانی صعود کنند. بعضی از چهره های مشهور پس از پایان بازی غیرتمندانه بچه های تیم ملی و پایان جام ۲۰۱۸ برای ایران در مورد این بازی در شبکه های اجتماعی عکس و نوشته ای منتشر کردند . در این سری ویژه چهره ها در شبکه اجتماعی ، واکنش چهره ها به بازی با پرتغال با این تیم را ببینید.

واکنش چهره ها به بازی با پرتغال

واکنش چهره ها به بازی با پرتغال

ارسلان قاسمی

ما بهتر از بهترین تیم های جهان بودیم 💪🏻🇮🇷
درود به این تیم 👌🏻
درود به علیرضا بیرانوند 🙏🏻💯
باور نکردنی بودیم …❤
واقعا حقمون نبود ..🤔
این تیم واقعا تیمه …👍🏻👊🏻
با همه ی نا حقی ها 👆🏻
بهتون افتخار می کنیم 👏🏻
مرسی ازتون🙏🏻🙌🏻

واکنش چهره ها به بازی با پرتغال

استاد عبدالله اسکندری

واکنش چهره ها به بازی با پرتغال در اینستاگرام

واکنش چهره ها به بازی با پرتغال

الهه کریمی

درود درود…امشب

واکنش چهره ها به بازی با پرتغال

امیر جدیدی

آخیییییییییییییییییییییییییش ❤🇮🇷

واکنش چهره ها به بازی با پرتغال

امیر غفارمنش

کمی با انصاف باشیم
امشب احساس غرور کردم
امشب احساس سربلندی کردم
این تیم ملی همان تیم است که سالها پیش در مقابل تیم های غرب اسیا هم گاهی تزلزل داشت !
چه بخواهیم چه نه باید قبول کنیم
کیروش با تمام کمی امکانات
نبود بازی تدارکاتی درست

و
و
و
حالا تیمی ساخته که در جام جهانی مردمش از مساوی در مقابل پرتقال
مغموم هستند
دمت گرم که دوباره شدیم آقای آسیا
و دمت گرم که توقعات را از تیم ملی بالا بردی
به امید روزهای بهتر برای فوتبال کشورم

واکنش چهره ها به بازی با پرتغال در شبکه های اجتماعی

واکنش چهره ها به بازی با پرتغال

ایمان صفا

چیطوری کیریس؟؟😁😁😁😁😁😁

واکنش چهره ها به بازی با پرتغال

پژمان جمشیدی

چقدر لذت بخشه وقتی یک انسان به آرزوهای بزرگش میرسه.
علی رضا جان تو امشب :

” رویات رو بغل کردی ”
نوش جونت
پ.ن : خسته نباشید به تک تک اعضا تیم ایران از بازیکن و کادر فنی تا پزشک و تدارکات
از همه شما ممنونیم.
بغض ما با افتخاری همراه بود که وصف شدنی نیست.
شیر مادر حلال همگی

واکنش چهره ها به بازی با پرتغال

پیمان معادی

از گروه مرگ بالا نرفتید، ولى در باور ها و قلبهایمان بالا رفتید، خیلى بالا. نقطه عطقى در این عرصه ساختید که فراموش نخواهد شد. درست مثل والیبال کشورمان، اتفاقى که باید را رقم زدید. در اینکه در هر گروه دیگرى بودید حتما صعود میکردید شکى نیست. و اینکه اگر ضربه طارمى( که فوق العاده کار کرد ) اگر گل میشد یا هزار اما و اگر دیگر، جدا دیگر اهمیت ندارد.

این مهم است که کیف میکنیم وقتى بازی تان و تلاش غیورانه تان را میبینیم. افتخار میکنیم به تک تکتون. این حس که حالمان الان گرفته اس رو هم خودتون ساختید، چون سطح توقعمون رو با عملکرد فوق العاده تون بالا بردید و بابت این بالا رفتن سطح توقع که بزرگترین و با ارزشترین دستاورد هر ملتى است، الحق سپاسگزاریم.

همه مردم ایران با هر باور و گرایش سیاسى و دینى، با هر قومیت و نژادى در سراسر جهان قربان تک تک قطرات اشک و عرق تنتون رفتند. حالا ما ادعا داریم، و بدور از شوخیهاى لوس و متلکهاى قبل از از جام، میخواهیم در فوتبال دنیا حرفى براى گفتن داشته باشیم، که این به مراتب هزاران بار با ارزش تر از صعود از مرحله گروهى این جام هست.

نوشته پیمان معادی پس از حذف ایران از جام جهانی

ممنون از کارلوس کیروش کبیر و عزیز که علاوه بر مهارت و تاکتیک و غیرت و باور به بچه ها، به تیم شخصیتى در کلاس بالاى جهان را داد و یک ملت رو اینچنین سربلند و مغرور و امیدوار به اینده کرد حتی در روزهایى که هیچ دلیلی برای سربلندی و خوشى و امید وجود نداره. کیف میکنیم وقتى مربیمون رو میبینیم و در لحظاتى که که از فرط استرس و نگرانى نمیدونیم چه کنیم میبینیم مردى از تبار دیگر چند برابر ما تعصب دارد و این اراممان میکند.

ممنون مهدی طارمى بابت زحمات و نمایش کم نظیرت و دم همه بچه هاى ایرانى گرررررررم. از امشب به بعد فوتبال ما فوتبال دیگریست و چشمان متوقع ما به لطف نفسهاى شما خیلى بالاتر از پیش به اینده باشکوه و پر افتخار دوخته شده. خدا قوت به تک تکتون و باز خداوند حافظ کیروش، تک تک بچه هاى تیم، و بقیه زحمتکشان و دلسوزان واقعى این مملکت باشد

واکنش چهره ها به بازی با پرتغال

حبیب رضایی

کاش حرمت این شجاعت ها،حک بشه در دلهای شکسته.
کاش جان این مردم‌رو به لب نرسانیم وقتی فرزندانشان این چنین جانانه در برابر دریایی از داشتن ها،با این همه نداشتن ها ایستادند..برای صاحب این قلم این تصویر تا ابد معنی لیاقت و مقاومت را تداعی می کند وقتی همه چیز علیه شماست…بااین تیم تا همیشه میشود فخر صادر کرد به جهان…فعلا همین.

واکنش چهره ها به بازی با پرتغال

حسن شکوهی

سلام عرض میکنم خدمت همه هموطنان عزیزم…تلاش شما ،غیرت و شرف شما،قابل ستایش است….خسته نباشید.دمتون گرم.یا علی مدد🌹🌹🌹

واکنش چهره ها به بازی با پرتغال

حسین حاجی بابایی

لحظه ای که از بهترین بازیکن جهان پنالتی گرفتی
چشمانت را بستی
و شاید یاد روزهایی افتادی که کارگری کردی رفته گر بودی
توسری خوردی و فقر را با تمام وجود لمس کردی
اما

حالا تو قهرمان یک ملتی
ملتی که قهرمان ندارد
ملتی که امروز بخاطر بی مسئولیتی مسئولان شکم گنده اش به خشم امده
و تو برای یک لحظه هم که شده مارو خوشحال کردی و اشک شوق یک ملت بودی نه اشک دردهایشان
مرسی علیرضا خانِ بیرانوند
مرسی قهرمان
شاید خیلی ها یه عذر خواهی به تو بدهکار باشند

واکنش چهره ها به بازی با پرتغال در اینستاگرام

واکنش چهره ها به بازی با پرتغال

سارا منجزی

فقط ایران♥️♥️♥️

واکنش چهره ها به بازی با پرتغال

سید احمد خمینی

قهرمانان ملت!
خسته نباشید، خدا قوت.
ما به همه ی شما قهرمانان می بالیم
از کی روش مدبر تا شیر های غیور علیرضا و وحید ، فرمانده هایی مثل سعید و امید ، کاپیتان های بزرگمون، مسعود، احسان، کریم و سربلندانی همچون علیرضا ، سردار جنگنده ی ایران، مهدی، روزبه، سید مجید، رامین، میلاد، مرتضی و نیمکت نشینامون که اتحادشون باعث این نتیجه هاست.

ما به شما افتخار می کنیم!
سرتون بالا باشه که ایرانیان به تک تکتون افتخار می کنند

واکنش چهره ها به بازی با پرتغال

سید علی صالحی

افتخار یه ملتین شما…از جام رفتیم بیرون ولی در یادها ماندیم

واکنش چهره ها به بازی با پرتغال

شیلا خداداد

ممنونیم ازتون

واکنش چهره ها به بازی با پرتغال

علی دایی

خسته نباشید قهرمانان، با معجزه چند سانتی متر فاصله داشتیم،از روز اول به شما اطمینان داشتم و شک نداشتم می توانید در همین گروه مرگ هم بدرخشید . جوانمردانه جنگیدید و در این روزها که مردم از لحاظ روحی و اقتصادی شرایط مناسبی ندارند، شادی را به همه تزریق کردید. تلاش بی نظیر شما در جدال با بهترین تیم های جهان ستودنی بود

واکنش چهره ها به بازی با پرتغال

فرهاد مجیدی

🇮🇷

واکنش چهره ها به بازی با پرتغال در جام جهانی

واکنش چهره ها به بازی با پرتغال

گلاره عباسی

چقدر ما خوبیم❤❤❤❤❤✌🏻✌🏻✌🏻✌🏻✌🏻👌👌👌👌👌

واکنش چهره ها به بازی با پرتغال

متین ستوده

…نان خوردن از اعتبار…

واکنش چهره ها به بازی با پرتغال

مهناز افشار

How are you cris

واکنش چهره ها به بازی با پرتغال

میثاق جمشیدی

تو امشب هرکارى بلد بودى کردى ولى نتونستى ایران و ایرانى رو از پا درارى . ⚽ 🇮🇷❤👍 تو از شرافت کارت قرمز گرفتى .

واکنش چهره ها به بازی با پرتغال

نیما جوزانی

واقعا شما باعث افتخارین… تساوی با قهرمان اروپا کم چیزی نیست… البته فراموش نکنیم که در مقابل دوازده نفر بازی کردیم… کل تیم پرتغال به اضافه داور… البته تعداد داورهای پشت صحنه رو اگه در نظر بگیریم بیشتر هم میشه…
پ.ن: امیدوارم این حرفهای اسپانسرهای فیفا و حمایت از رونالدو و اینا همش حرف بوده باشه و کارت قرمزی که تبدیل به زرد شد و خطاهایی که گرفته نشد و خیلی چیزای دیگه اشتباهات داوری بوده باشه… چون مردم ایران از سیاست کم ضربه نمیخورن که توی فوتبال هم این اتفاقات بیفته…
پ.ن۲: دم بیرانوند گرم با اون پنالتی ای که گرفت. خودش سه تا گل بود. فقط یه لر میتونه سر حرفش وایسه… چطوری کریس؟؟؟

2018-06-26 / گردآوری:

نو عروس

دکتر طاهری

مسابقه گردشگری

نظر خود را بنویسید-نظرات کاربران (۰)
فیلم پرشین وی
چهره ها در شبکه های اجتماعی (۶۴۷) از کشف روناک تا روزگار پرتقالی ماهور!!!چهره ها در شبکه های اجتماعی (۶۴۷) از کشف روناک تا روزگار پرتقالی ماهور!!!
اینستاگرام هنرمندان (۹۸) از دیدار بهاره رهنما و برادرش پس از ۷ سال تا گربه با نمک مهراب قاسمخانی!!اینستاگرام هنرمندان (۹۸) از دیدار بهاره رهنما و برادرش پس از ۷ سال تا گربه با نمک مهراب قاسمخانی!!
اشک شوق مهران غفوریان برای به دنیا آمدن دخترش !| سبک زندگی افراد مشهور(۲۸۸) +فیلماشک شوق مهران غفوریان برای به دنیا آمدن دخترش !| سبک زندگی افراد مشهور(۲۸۸) +فیلم
چهره های مشهور در روز دهم جشنواره فجر ۹۷ | از استایل سبز بهنوش طباطبایی تا وقار طناز طباطبایی!چهره های مشهور در روز دهم جشنواره فجر ۹۷ | از استایل سبز بهنوش طباطبایی تا وقار طناز طباطبایی!
مسعود فروتن ؛ از دخترش که هرشب خوابش را می بیند تا فحش خوردن برای سریال پدر| سبک زندگی افراد مشهور (۲۵۰)مسعود فروتن ؛ از دخترش که هرشب خوابش را می بیند تا فحش خوردن برای سریال پدر| سبک زندگی افراد مشهور (۲۵۰)
حواشی و استایل چهره های معروف در بیستمین جشن سینمای ایران | از پریناز ایزدیار تا هانیه توسلیحواشی و استایل چهره های معروف در بیستمین جشن سینمای ایران | از پریناز ایزدیار تا هانیه توسلی
عماد طالب زاده ؛ از کار در رستوران تا خوانندگی و به دنیا آمدن شایلی!| سبک زندگی افراد مشهور(۳۱۱)عماد طالب زاده ؛ از کار در رستوران تا خوانندگی و به دنیا آمدن شایلی!| سبک زندگی افراد مشهور(۳۱۱)
چهره های مشهور در روز پنجم جشنواره فجر ۹۷ | از بهنوش طباطبایی در نقش ملکه زمستان تا استایل شیک طناز طباطبایی !چهره های مشهور در روز پنجم جشنواره فجر ۹۷ | از بهنوش طباطبایی در نقش ملکه زمستان تا استایل شیک طناز طباطبایی !
همه حواشی جنجالی لیلا اوتادی ؛ از کنایه به باران تا ۱۳ شمالی| سبک زندگی افراد مشهور(۲۹۹)همه حواشی جنجالی لیلا اوتادی ؛ از کنایه به باران تا ۱۳ شمالی| سبک زندگی افراد مشهور(۲۹۹)
المیرا دهقانی ؛ از کسب بورسیه بازیگری تا یاسمنِ لحظه گرگ و میش!| سبک زندگی افراد مشهور(۲۹۴)المیرا دهقانی ؛ از کسب بورسیه بازیگری تا یاسمنِ لحظه گرگ و میش!| سبک زندگی افراد مشهور(۲۹۴)
چهره ها در شبکه های اجتماعی (۶۴۰) از آرایشگرِ معروف شیلا و سالگرد ازدواج روناک!!!چهره ها در شبکه های اجتماعی (۶۴۰) از آرایشگرِ معروف شیلا و سالگرد ازدواج روناک!!!
ناصر چشم آذر ؛ نابغه ی دوست داشتنیِ موسیقی | سبک زندگی افراد مشهور (۲۲۲)ناصر چشم آذر ؛ نابغه ی دوست داشتنیِ موسیقی | سبک زندگی افراد مشهور (۲۲۲)
اینستاگرام هنرمندان (۱۱۶) از عکس پاییزی الناز شاکردوست تا اعتراض بهنوش بختیاری به چالش میکاپِ او!!!اینستاگرام هنرمندان (۱۱۶) از عکس پاییزی الناز شاکردوست تا اعتراض بهنوش بختیاری به چالش میکاپِ او!!!
چهره ها در شبکه های اجتماعی (۵۹۴) از خاطره ویدا جوان و سانسورچی تا سنگ تمام شیلا خداداد برای تولد همسرش!!!چهره ها در شبکه های اجتماعی (۵۹۴) از خاطره ویدا جوان و سانسورچی تا سنگ تمام شیلا خداداد برای تولد همسرش!!!
چهره های مشهور در اختتامیه جشنواره جهانی فجرچهره های مشهور در اختتامیه جشنواره جهانی فجر
فاطمه گودرزی از ممنوعه تا افتتاحیه سالن زیبایی| سبک زندگی افراد مشهور(۲۹۷)فاطمه گودرزی از ممنوعه تا افتتاحیه سالن زیبایی| سبک زندگی افراد مشهور(۲۹۷)
ورزشکاران در شبکه های اجتماعی (۹۸) از سلفی آرام تا نیکبخت در تولد!ورزشکاران در شبکه های اجتماعی (۹۸) از سلفی آرام تا نیکبخت در تولد!
ورزشکاران در شبکه های اجتماعی (۸۴) از شستن چشم های حاجی صفی تا پندِ بچه دار شدنِ مسلمان!ورزشکاران در شبکه های اجتماعی (۸۴) از شستن چشم های حاجی صفی تا پندِ بچه دار شدنِ مسلمان!
تشییع پیکر ضیاءالدین دری | از گریه های مریلا زارعی تا آوازخوانی دختر ضیاءالدین دری در مراسم پدرش +فیلمتشییع پیکر ضیاءالدین دری | از گریه های مریلا زارعی تا آوازخوانی دختر ضیاءالدین دری در مراسم پدرش +فیلم
ورزشکاران در شبکه های اجتماعی (۴۱) از پوریا فیاضی و همسرش تا پست بیرانوند پس از بازی با عمان!ورزشکاران در شبکه های اجتماعی (۴۱) از پوریا فیاضی و همسرش تا پست بیرانوند پس از بازی با عمان!
ورزشکاران ایران و جهان در شبکه های اجتماعی (۱۹) از سپهر حیدری و همسر و پسرش تا دیوید بکام با شاخ گوزن!ورزشکاران ایران و جهان در شبکه های اجتماعی (۱۹) از سپهر حیدری و همسر و پسرش تا دیوید بکام با شاخ گوزن!
اینستاگرام هنرمندان (۱۲۴) از تولد لیلا بلوکات تا صبح پاییزی الناز شاکردوست !!!اینستاگرام هنرمندان (۱۲۴) از تولد لیلا بلوکات تا صبح پاییزی الناز شاکردوست !!!
واکنش هنرمندان به سیل گلستان | از اندوه شهاب حسینی تا کمک شیلا خداداد!واکنش هنرمندان به سیل گلستان | از اندوه شهاب حسینی تا کمک شیلا خداداد!
رفتارهای عجیب سلبریتی‌ های ایرانی و همسرانشان جلوی دوربین!|از امیرعلی نبویان و دست‌ بوسی همسرش تا مورد عجیب شقایق دهقان و مهراب قاسمخانی!رفتارهای عجیب سلبریتی‌ های ایرانی و همسرانشان جلوی دوربین!|از امیرعلی نبویان و دست‌ بوسی همسرش تا مورد عجیب شقایق دهقان و مهراب قاسمخانی!
ورزشکاران در شبکه های اجتماعی (۷۸) از تولد همسر خسرو تا کنایه علی کریمی!ورزشکاران در شبکه های اجتماعی (۷۸) از تولد همسر خسرو تا کنایه علی کریمی!
حضور پرشمار چهره ها در شب افتتاحیه رستوران سیامک انصاری | از ژوله و عهد و عیال تا احمد مهران فر!حضور پرشمار چهره ها در شب افتتاحیه رستوران سیامک انصاری | از ژوله و عهد و عیال تا احمد مهران فر!
چهره های مشهور در اولین جشن آکادمی سینما سینما | از طناز طباطبایی تا نوید محمدزاده (۱)چهره های مشهور در اولین جشن آکادمی سینما سینما | از طناز طباطبایی تا نوید محمدزاده (۱)
چهره های مشهور در افتتاحیه سریال رقص روی شیشه | از سحر قریشی تا مهتاب کرامتی!چهره های مشهور در افتتاحیه سریال رقص روی شیشه | از سحر قریشی تا مهتاب کرامتی!
تسلیت هنرمندان مشهور برای فوت پیام صابری، همسر زیبا بروفه (۲) | از روناک یونسی تا رامبد جوان !تسلیت هنرمندان مشهور برای فوت پیام صابری، همسر زیبا بروفه (۲) | از روناک یونسی تا رامبد جوان !
اینستاگرام هنرمندان (۱۰۳) از پریدن بهاره رهنما از روی دیوار مدرسه قدیمی اش تا سحر قریشی با سحر!!!اینستاگرام هنرمندان (۱۰۳) از پریدن بهاره رهنما از روی دیوار مدرسه قدیمی اش تا سحر قریشی با سحر!!!
چهره ها در شبکه های اجتماعی (۶۵۰) از متانت المیرا تا شیطنت ریحانه !!!چهره ها در شبکه های اجتماعی (۶۵۰) از متانت المیرا تا شیطنت ریحانه !!!
جدیدترین عکس های بازیگران و افراد مشهور را در این قسمت ببینید . در این شماره عکس هایی از رضا گلزار ، دنیا مدنی ، زیبا کرمعلی ، ریحانه پارسا ، پردیس احمدیه ، بهنوش طباطبایی ، خاطره اسدی ، منوچهر هادی ، شاهرخ استخری ، ترلان پروانه ، لاله اسکندری ، بنیامین ، رامبد جوان ، رضا داوود نژاد و همسرش غزل بدیعی و ... را داریم.
سوژه های روز رو این جا ببینید !
به آسانی 8 میلیون تومن برنده شوید !
یک عروسی رویایی داشته باشید ! | بهترین ها را اینجا ببینید
زیبایی اندام خانم ها( جمع کردن باسن و بالا کشیدن سینه ) در زمانی کوتاه
چهره ها در سی و هفتمین جشنواره جهانی فیلم فجر | از تیپ عجیب مریم معصومی تا ترلان پروانه !
اینستاگرام هنرمندان (۱۷۰) از خنده های نیوشا و لنا تا آدم های جدید زندگی گلزار !!!
مریم سلطانی ؛ از اختلاف شدید مدیر شبکه با او تا کنار گذاشتن بازیگری| سبک زندگی افراد مشهور(۳۱۲)
ورزشکاران در شبکه های اجتماعی (۱۰۲) از پادشاهِ بنگر تا سینما رفتن طارمی!
چهره ها در شبکه های اجتماعی (۶۴۹) از توضیحات بهنوش درباره حرف هایش تا شانس گلزار !!!
تعبیر خواب