چالش عکس ده سال پیش هنرمندان مشهور | از تغییرات ریز بهاره افشاری تا تغییرات محسوس بهاره رهنما !

چالش عکس ده سال پیش هنرمندان مشهور | از تغییرات ریز بهاره افشاری تا تغییرات محسوس بهاره رهنما !چهره ها
ازجمله هنرمندان و چهره های مشهوری که در چالش عکس ده سال پیش شرکت کردند میتوان به ویشکا آسایش، هانیه توسلی ، فقیه سلطانی ، امیرمهدی ژوله ، سارا منجزی پور ، لیلا اوتادی ، روناک یونسی ، شراره رخام ، حمید گودرزی ، میلاد میرزایى ، هوتن جوادی ، حسن ریوندی و ... اشاره کرد که عکس های جالبی را به اشتراک گذاشته اند.

چالش عکس ده سال پیش هنوز بین هنرمندان و چهره های مشهور ادامه دارد و تعداد زیادی از آن ها که تا الان مقاومت کرده بودند هم نتوانستند به این چالش اضافه نشوند. در میان بازیگران ایرانی هم عده زیادی این چالش را انجام دادند که از میان آن ها می توتن به بهاره رهنما ، ویشکا آسایش، هانیه توسلی ، فقیه سلطانی ، امیرمهدی ژوله ، سارا منجزی پور ، لیلا اوتادی ، روناک یونسی ، شراره رخام ، حمید گودرزی ، میلاد میرزایى ، هوتن جوادی ، حسن ریوندی و… اشاره کرد. در ادامه تصاویر چالش عکس ده سال پیش هنرمندان ایرانی را در چهره ها در شبکه اجتماعی ببینید .

عکس های چالش عکس ده سال پیش هنرمندان ایرانی

چالش عکس ده سال پیش هنرمندان

احسان حدادی:

این نیز بگذرد…

چالش عکس ده سال پیش هنرمندان

احمد ایران دوست :

چالش ده در ده ….بله

چالش عکس ده سال پیش هنرمندان

الهام پاوه نژاد :

به دلیل تعمد‌در حفظ وحدت پوشش و‌فرم
با کمی چشم پوشی در ماه
سمت راست بالا سنندج ۲۰۱۰
سمت راست پایین هتل اسپیناس ۲۰۱۹
.
کاش میشد تغییرات درون آدم را عکاسی کرد تا معلوم شود چقدر در درون و خلوت‌مان شکستیم و چسب و بخیه‌ش زدیم…
تغییرات درون مثل تغییرات نابودی محیط زیست یا ویرانی شهرهای در حال جنگ قابل ثبت شدن نیست فقط خودمان می‌دانیم و خودمان…
پس انقدر از ظاهر یکدیگر را قضاوت نکنیم!
.
.
دیدن این عکس شاید برای بستن دهان بیکارانی که گاهی در صفحات متعدد یا زیر پست‌هایم می‌نویسند من هزارتا جراحی صورت انجام دادم ، بد نباشد!!!

چالش عکس ده سال پیش هنرمندان

امیرمهدی ژوله

چالش عکس ده سال پیش هنرمندان

بهاره افشاری

چالش عکس ده سال پیش هنرمندان

بهاره رهنما

جدیدترین تصاویر چالش عکس ده سال پیش هنرمندان

چالش عکس ده سال پیش هنرمندان

پوریا تابان:

از این چالش خیلى خوشم آمده است هیجان انگیز است براى من.

چالش عکس ده سال پیش هنرمندان

حامد غفاری :

سمت راست ۱۳۸۷…سمت چپ ۱۳۹۷ …فکر می کنم تغییری نکردم فقط یکم کم مو تر شدم

چالش عکس ده سال پیش هنرمندان

حسن ریوندی :

ببین روزگار با من چیکار کرد…موی منو گرفت…روی منو گرفت…سبیل منو گرفت…و خیلی چیزای دیگه که نمی تونم بگم اما گرفت…و گرفت و داره میگیره ….

عکس های چالش عکس ده سال پیش هنرمندان

چالش عکس ده سال پیش هنرمندان

حسین ماهینی :

#۱۰yearschallenge

چالش عکس ده سال پیش هنرمندان

حمید گودرزی :

ما هم به چالش ده سالگی پیوستیم

چالش عکس ده سال پیش هنرمندان

روناک یونسی :

عکس سمت راست مربوط به تست گریم یک فیلم ده سال پیش و عکس سمت چپ سلفی دو هفته پیش ، منکه پیر نشدم فقط الان شبیه این مادرا شدم که دو تا پسر دارن

چالش عکس ده سال پیش هنرمندان

سارا منجزی پور :

اینم چالش ۱۰ سال قبل

چالش عکس ده سال پیش هنرمندان

سمیرا حسینی :

عکس ده سال پیش و الان نداشتم، هشت سال پیش و گذاشتم.

چالش عکس ده سال پیش هنرمندان

شاهین جمشیدی :

اولش مقاومت کردم نسبت به این چالش مثل بقیه چالش ها ، ولی بهش فکر کردم دیدم‌واقعاً جالبه ، انگار آدم شیرجه میزنه تو استخر آب یخ ، یهو به خودت میای میگی اِ اصن ده سال پیش کجا بودم ، چیکار میکردم‌، این ده سال چی شد ، چقدر چیزایی که فکر میکردم درست بود ، به کدوماش رسیدم ، کدوماش رو رها کردم ، کلی اتفاق تو این ده سال افتاد ، من از مسیر طی شده راضی ام ، ولی یه تفاوتی کرده ، ده سال پیش میتونستم فکر کنم ده سال بعد کجا میخوام باشم براش زحمت کشیدم ، برنامه ریزی کردم ، ولی امروز نمیتونم ! احساس میکنم شرایط محیطی عاملشِ ، بی ثباتی و جفایی که در حق ما دهه شصتی ها شده و‌میشه و خواهد شد …

ولی هیچوقت اجازه نمیدم نا امید بشم ، هیچوقت ، چه دستم خالی باشه چه دستم پر باشه ، من همونم که رویا پردازی میکنه و‌به دست میاره تو‌هر شرایطی ، حتی اگر تو ده سال هزار بحران سیاسی رو ببینی ، نرخ ارز ده برابر بشه ، پدر و مادرت رو از دست بدی ، مسئولیت های زندگی شخصیت تغییر کنه ، پدر بشی و کلی چیزای دیگه ، من عصای موسی دارم ، هممون داریم ، یادمون میره دستمونه فقط ، عصای موسی همون توکل و ایمان ما به خداست ، به خدای ، به خود آی … #چالش #شاهین_جمشیدی #مجری #بازیگر #هنرمند

چالش عکس ده سال پیش هنرمندان ایرانی

چالش عکس ده سال پیش هنرمندان مشهور | از تغییرات ریز بهاره افشاری تا تغییرات محسوس بهاره رهنما !

شراره رخام :

اینم چالش ٢٠٠٩ و ٢٠١٩ ، و گذشتن ده سال از عمرمون ، من قبلا در سال ٢٠٠٩ سمت راست و من الان در سال ٢٠١٩ سمت چپ

چالش عکس ده سال پیش هنرمندان

فقیه سلطانی :

اینم چالش عکس ده سال پیش و الان ….قربون دل مهربون و شوخ طبعی همتون .. خیلی باحالین دمتون گرم

چالش عکس ده سال پیش هنرمندان

لیلا اوتادی

چالش عکس ده سال پیش هنرمندان

مهدی یغمایی :

اینم #چالش من …شاد و امیدوار باشید شاد و امیدوار باشید .

چالش عکس ده سال پیش هنرمندان

میلاد میرزایى

چالش عکس ده سال پیش هنرمندان

نجمه جودکی :

 عکس سمت چپی اگر اشتباه نکنم برای ۸ سال پیش هست..تازه اونم از گوگل پیدا کردم.. چه روزایی بود

چالش عکس ده سال پیش هنرمندان

نیلوفر شهیدی :

اینم چالش جدید عکس ده سال پیش…باورم نمی شد که اینقدر پیر شده باشم، عکس سمت چپ برای سال هشتاد و هفته ، عکس راست برای سال نود و هفت

چالش عکس ده سال پیش هنرمندان

هاشم بافقی:

اینم ی چالش دیگه ده ساله

چالش عکس ده سال پیش هنرمندان

هانیه توسلی :

 ۲۰۰۹ ۲۰۱۸ عکس ها از عکس سمت چپ دقیقن ده سال پیش گرفته شده.دى ماه ٨٧ و عکس سمت راست تابستان امسال….مرسى پیام

چالش عکس ده سال پیش هنرمندان

هوتن جوادی

چالش عکس ده سال پیش هنرمندان

ویشکا آسایش :

و اینم ده سال پیش من.

2019-01-22 / گردآوری:

نو عروس

دکتر طاهری

مسابقه گردشگری

نظر خود را بنویسید-نظرات کاربران (۰)
فیلم پرشین وی
چهره ها در شبکه های اجتماعی (۶۴۷) از کشف روناک تا روزگار پرتقالی ماهور!!!چهره ها در شبکه های اجتماعی (۶۴۷) از کشف روناک تا روزگار پرتقالی ماهور!!!
اینستاگرام هنرمندان (۹۸) از دیدار بهاره رهنما و برادرش پس از ۷ سال تا گربه با نمک مهراب قاسمخانی!!اینستاگرام هنرمندان (۹۸) از دیدار بهاره رهنما و برادرش پس از ۷ سال تا گربه با نمک مهراب قاسمخانی!!
اشک شوق مهران غفوریان برای به دنیا آمدن دخترش !| سبک زندگی افراد مشهور(۲۸۸) +فیلماشک شوق مهران غفوریان برای به دنیا آمدن دخترش !| سبک زندگی افراد مشهور(۲۸۸) +فیلم
چهره های مشهور در روز دهم جشنواره فجر ۹۷ | از استایل سبز بهنوش طباطبایی تا وقار طناز طباطبایی!چهره های مشهور در روز دهم جشنواره فجر ۹۷ | از استایل سبز بهنوش طباطبایی تا وقار طناز طباطبایی!
مسعود فروتن ؛ از دخترش که هرشب خوابش را می بیند تا فحش خوردن برای سریال پدر| سبک زندگی افراد مشهور (۲۵۰)مسعود فروتن ؛ از دخترش که هرشب خوابش را می بیند تا فحش خوردن برای سریال پدر| سبک زندگی افراد مشهور (۲۵۰)
حواشی و استایل چهره های معروف در بیستمین جشن سینمای ایران | از پریناز ایزدیار تا هانیه توسلیحواشی و استایل چهره های معروف در بیستمین جشن سینمای ایران | از پریناز ایزدیار تا هانیه توسلی
عماد طالب زاده ؛ از کار در رستوران تا خوانندگی و به دنیا آمدن شایلی!| سبک زندگی افراد مشهور(۳۱۱)عماد طالب زاده ؛ از کار در رستوران تا خوانندگی و به دنیا آمدن شایلی!| سبک زندگی افراد مشهور(۳۱۱)
چهره های مشهور در روز پنجم جشنواره فجر ۹۷ | از بهنوش طباطبایی در نقش ملکه زمستان تا استایل شیک طناز طباطبایی !چهره های مشهور در روز پنجم جشنواره فجر ۹۷ | از بهنوش طباطبایی در نقش ملکه زمستان تا استایل شیک طناز طباطبایی !
همه حواشی جنجالی لیلا اوتادی ؛ از کنایه به باران تا ۱۳ شمالی| سبک زندگی افراد مشهور(۲۹۹)همه حواشی جنجالی لیلا اوتادی ؛ از کنایه به باران تا ۱۳ شمالی| سبک زندگی افراد مشهور(۲۹۹)
المیرا دهقانی ؛ از کسب بورسیه بازیگری تا یاسمنِ لحظه گرگ و میش!| سبک زندگی افراد مشهور(۲۹۴)المیرا دهقانی ؛ از کسب بورسیه بازیگری تا یاسمنِ لحظه گرگ و میش!| سبک زندگی افراد مشهور(۲۹۴)
چهره ها در شبکه های اجتماعی (۶۴۰) از آرایشگرِ معروف شیلا و سالگرد ازدواج روناک!!!چهره ها در شبکه های اجتماعی (۶۴۰) از آرایشگرِ معروف شیلا و سالگرد ازدواج روناک!!!
ناصر چشم آذر ؛ نابغه ی دوست داشتنیِ موسیقی | سبک زندگی افراد مشهور (۲۲۲)ناصر چشم آذر ؛ نابغه ی دوست داشتنیِ موسیقی | سبک زندگی افراد مشهور (۲۲۲)
ورزشکاران در شبکه های اجتماعی (۹۸) از سلفی آرام تا نیکبخت در تولد!ورزشکاران در شبکه های اجتماعی (۹۸) از سلفی آرام تا نیکبخت در تولد!
اینستاگرام هنرمندان (۱۱۶) از عکس پاییزی الناز شاکردوست تا اعتراض بهنوش بختیاری به چالش میکاپِ او!!!اینستاگرام هنرمندان (۱۱۶) از عکس پاییزی الناز شاکردوست تا اعتراض بهنوش بختیاری به چالش میکاپِ او!!!
چهره ها در شبکه های اجتماعی (۵۹۴) از خاطره ویدا جوان و سانسورچی تا سنگ تمام شیلا خداداد برای تولد همسرش!!!چهره ها در شبکه های اجتماعی (۵۹۴) از خاطره ویدا جوان و سانسورچی تا سنگ تمام شیلا خداداد برای تولد همسرش!!!
چهره های مشهور در اختتامیه جشنواره جهانی فجرچهره های مشهور در اختتامیه جشنواره جهانی فجر
فاطمه گودرزی از ممنوعه تا افتتاحیه سالن زیبایی| سبک زندگی افراد مشهور(۲۹۷)فاطمه گودرزی از ممنوعه تا افتتاحیه سالن زیبایی| سبک زندگی افراد مشهور(۲۹۷)
چهره های مشهور در اولین جشن آکادمی سینما سینما | از طناز طباطبایی تا نوید محمدزاده (۱)چهره های مشهور در اولین جشن آکادمی سینما سینما | از طناز طباطبایی تا نوید محمدزاده (۱)
چهره های مشهور در افتتاحیه سریال رقص روی شیشه | از سحر قریشی تا مهتاب کرامتی!چهره های مشهور در افتتاحیه سریال رقص روی شیشه | از سحر قریشی تا مهتاب کرامتی!
ورزشکاران در شبکه های اجتماعی (۸۴) از شستن چشم های حاجی صفی تا پندِ بچه دار شدنِ مسلمان!ورزشکاران در شبکه های اجتماعی (۸۴) از شستن چشم های حاجی صفی تا پندِ بچه دار شدنِ مسلمان!
تشییع پیکر ضیاءالدین دری | از گریه های مریلا زارعی تا آوازخوانی دختر ضیاءالدین دری در مراسم پدرش +فیلمتشییع پیکر ضیاءالدین دری | از گریه های مریلا زارعی تا آوازخوانی دختر ضیاءالدین دری در مراسم پدرش +فیلم
ورزشکاران در شبکه های اجتماعی (۴۱) از پوریا فیاضی و همسرش تا پست بیرانوند پس از بازی با عمان!ورزشکاران در شبکه های اجتماعی (۴۱) از پوریا فیاضی و همسرش تا پست بیرانوند پس از بازی با عمان!
ورزشکاران ایران و جهان در شبکه های اجتماعی (۱۹) از سپهر حیدری و همسر و پسرش تا دیوید بکام با شاخ گوزن!ورزشکاران ایران و جهان در شبکه های اجتماعی (۱۹) از سپهر حیدری و همسر و پسرش تا دیوید بکام با شاخ گوزن!
اینستاگرام هنرمندان (۱۲۴) از تولد لیلا بلوکات تا صبح پاییزی الناز شاکردوست !!!اینستاگرام هنرمندان (۱۲۴) از تولد لیلا بلوکات تا صبح پاییزی الناز شاکردوست !!!
واکنش هنرمندان به سیل گلستان | از اندوه شهاب حسینی تا کمک شیلا خداداد!واکنش هنرمندان به سیل گلستان | از اندوه شهاب حسینی تا کمک شیلا خداداد!
رفتارهای عجیب سلبریتی‌ های ایرانی و همسرانشان جلوی دوربین!|از امیرعلی نبویان و دست‌ بوسی همسرش تا مورد عجیب شقایق دهقان و مهراب قاسمخانی!رفتارهای عجیب سلبریتی‌ های ایرانی و همسرانشان جلوی دوربین!|از امیرعلی نبویان و دست‌ بوسی همسرش تا مورد عجیب شقایق دهقان و مهراب قاسمخانی!
ورزشکاران در شبکه های اجتماعی (۷۸) از تولد همسر خسرو تا کنایه علی کریمی!ورزشکاران در شبکه های اجتماعی (۷۸) از تولد همسر خسرو تا کنایه علی کریمی!
حضور پرشمار چهره ها در شب افتتاحیه رستوران سیامک انصاری | از ژوله و عهد و عیال تا احمد مهران فر!حضور پرشمار چهره ها در شب افتتاحیه رستوران سیامک انصاری | از ژوله و عهد و عیال تا احمد مهران فر!
مریم مومن | از ورود به دنیای بازیگری با کمک خاله تا علایق عجیب!| سبک زندگی افراد مشهور(۲۸۲)مریم مومن | از ورود به دنیای بازیگری با کمک خاله تا علایق عجیب!| سبک زندگی افراد مشهور(۲۸۲)
تسلیت هنرمندان مشهور برای فوت پیام صابری، همسر زیبا بروفه (۲) | از روناک یونسی تا رامبد جوان !تسلیت هنرمندان مشهور برای فوت پیام صابری، همسر زیبا بروفه (۲) | از روناک یونسی تا رامبد جوان !
چهره ها در شبکه های اجتماعی (۶۵۰) از متانت المیرا تا شیطنت ریحانه !!!چهره ها در شبکه های اجتماعی (۶۵۰) از متانت المیرا تا شیطنت ریحانه !!!
جدیدترین عکس های بازیگران و افراد مشهور را در این قسمت ببینید . در این شماره عکس هایی از رضا گلزار ، دنیا مدنی ، زیبا کرمعلی ، ریحانه پارسا ، پردیس احمدیه ، بهنوش طباطبایی ، خاطره اسدی ، منوچهر هادی ، شاهرخ استخری ، ترلان پروانه ، لاله اسکندری ، بنیامین ، رامبد جوان ، رضا داوود نژاد و همسرش غزل بدیعی و ... را داریم.
سوژه های روز رو این جا ببینید !
به آسانی 8 میلیون تومن برنده شوید !
یک عروسی رویایی داشته باشید ! | بهترین ها را اینجا ببینید
زیبایی اندام خانم ها( جمع کردن باسن و بالا کشیدن سینه ) در زمانی کوتاه
چهره ها در سی و هفتمین جشنواره جهانی فیلم فجر | از تیپ عجیب مریم معصومی تا ترلان پروانه !
اینستاگرام هنرمندان (۱۷۰) از خنده های نیوشا و لنا تا آدم های جدید زندگی گلزار !!!
مریم سلطانی ؛ از اختلاف شدید مدیر شبکه با او تا کنار گذاشتن بازیگری| سبک زندگی افراد مشهور(۳۱۲)
ورزشکاران در شبکه های اجتماعی (۱۰۲) از پادشاهِ بنگر تا سینما رفتن طارمی!
چهره ها در شبکه های اجتماعی (۶۴۹) از توضیحات بهنوش درباره حرف هایش تا شانس گلزار !!!
تعبیر خواب