چالش عکس ۱۰ سال پیش بازیگران مشهور | از چشمان بهنوش طباطبایی تا معصومیت امیرمهدی ژوله !

چالش عکس ۱۰ سال پیش بازیگران مشهور | از چشمان بهنوش طباطبایی تا معصومیت امیرمهدی ژوله !چهره ها
ازجمله بازیگرانی که در چالش عکس 10 سال پیش بازیگران شرکت کردند میتوان به آناهیتا همتی ، شیلا خداداد ، سید محمد موسوی ، مهراب قاسم خانی ، مهناز افشار ، علی مسعودی ، بهنوش طباطبایی ، کوروش سلیمانی ، فرهاد جواهرکلام ، پردیس احمدیه ، امیر غفارمنش ، نیما کرمی و ... اشاره کرد که عکس های جالبی را به اشتراک گذاشته اند.

جدیدترین چالشی که بین بازیگران ایرانی و خارجی راه افتاده و حتی بین مردم عادی فراگیر شده است چالش چالش عکس ۱۰ سال پیش است که مقایسه ای بین عکس الان و ده سال پیش تر هر فردی می باشد. در میان بازیگران ایرانی هم عده زیادی این چالش را انجام دادند که از میان آن ها می توتن به  آناهیتا همتی ، شیلا خداداد ، سید محمد موسوی ، مهراب قاسم خانی ، مهناز افشار ، امیرمهدی ژوله ، علی مسعودی ، بهنوش طباطبایی ، کوروش سلیمانی ، فرهاد جواهرکلام و… اشاره کرد. در ادامه تصاویر چالش عکس ۱۰ سال پیش بازیگران ایرانی را در چهره ها در شبکه اجتماعی ببینید .

عکس های چالش عکس ۱۰ سال پیش بازیگران ایرانی

چالش عکس 10 سال پیش بازیگران

احسان کرمی :

ده سال پیشتر

چالش عکس 10 سال پیش بازیگران

آرش نوذری :

بیشتر چالش ده ساله سبیل است تا خودم…پ ن هر چی گشتم عکس درست و حسابی پیدا نکردم…اینجا یادمه سبیل هام را برای کاری بلند کرده بودم

چالش عکس 10 سال پیش بازیگران

امیر غفارمنش :

این هم چالش جدید که به نظرم چالش جالبیه…(عکسی از ده سال پیش و اکنون)

چالش عکس 10 سال پیش بازیگران

امیرمحمد زند :

خیلى پیر شدم نه؟

چالش عکس 10 سال پیش بازیگران

امیرمهدی ژوله :

پیشونی ای که تَرَک خورد و خنده ای که ماسید و معصومیتی که از دست رفت…

چالش عکس 10 سال پیش بازیگران

آناهیتا همتی :

ای کائنات پاک و زیبا، لطفا برایمان صلح ، عشق و آرامش به ارمغان بیاور. #مرضیه_ابراهیمی الگوی شجاعت و توانمندی

چالش عکس 10 سال پیش بازیگران

بهزاد قدیانلو :

ازینا …. در سال ٨٧ هنگام کوهپیمایى از میان البرز مرکزى با عصاره تمشک استتار کرده بودیم خیلى جدى!!!

چالش عکس 10 سال پیش بازیگران

بهنوش طباطبایی :

ده سال پیش…وقتى جوونترى چشمها درشت تره ولى یه چیزایی رو در مسیر زندگى نمى تونه ببینه…هر چى سن مى ره بالا چشم کوچکتر میشه اما مى تونه بهتر ببینه…چشم دلتون همیشه بینا

چالش عکس 10 سال پیش بازیگران

پردیس احمدیه :

#۱۰yearchallenge
چند وقت پیش عادل تبریزى این عکسو برام
فرستاد
نه اون یادشه این عکس واسه تست گریم دقیقا چه کارى بود نه من
مهم نیست

مهم اینه این عکس مال ١٠ سال پیشه
چشامو تو عکس نگا میکنم و هى میگم اونموقع هنوز چیزایى که تو این ١٠ سال شدو نمیدونستى
فقط میدونى بزرگ شدى
معلوم نیست ١٠ سال دیگه کجا باشى

چالش عکس 10 سال پیش بازیگران

پویا امینی

چالش عکس ۱۰ سال پیش بازیگران مشهور

چالش عکس 10 سال پیش بازیگران

پویان گنجی :

بله این هم از چالش عکس ١٠ سال پیش..لازم به ذکر است بگویم عکس سمت چپ برای ١٠ سال پیش است….یادش بخیر…نگم چرا اما حالم خوب بود خیلی…

چالش عکس 10 سال پیش بازیگران

دنیا مدنی :

 #۱۰yearchallenge

چالش عکس 10 سال پیش بازیگران

روزبه معینی :

گذر زمان در ٣٠ سال…من و افشین زى نورى عزیز از سال ۶٨ با هم جلوى دوربین رفتیم و شروع به کار کردیم.کدوم شبیه بچه گیمون هستیم؟؟؟ قسمت پایین عکس مربوط به سریال به دنبال مهر ، سال ۶٨ گروه کودک و نوجوان

چالش عکس 10 سال پیش بازیگران

سید محمد موسوی :

این ۲۰۱۹ حالا ۲۰۰۹ اگه پیدا کردم شِر میکنم …البته ندارم کلاً عکس قدیمی ‌‌

چالش عکس 10 سال پیش بازیگران

شیلا خداداد :

مروری بر ۱۰سال

چالش عکس 10 سال پیش بازیگران

شیوا ابراهیمی :

#۱۰yearchallenge

چالش عکس ۱۰ سال پیش هنرمندان

چالش عکس 10 سال پیش بازیگران

طناز دهقان :

منم اومدم با چالش #۱۰yearschallenge

چالش عکس 10 سال پیش بازیگران

علی مسعودی :

چالش ده سال من و آقا دادا سال هشتاد و هفت و نود و هفتپ

چالش عکس 10 سال پیش بازیگران

فرهاد جواهرکلام :

مرگ‌ بر فقر و جنگ…

چالش عکس 10 سال پیش بازیگران

کوروش سلیمانی :

جهانشاه خان و نوه اش از پشت پنجره به برف و گنجشک هایى که در حیاط خرده نان ها را مى خورند، نگاه مى کنند … و عکاس هم از دیدن آنها حسابى کیف مى کند …

چالش عکس ۱۰ سال پیش بازیگران ایران

چالش عکس 10 سال پیش بازیگران

مارال بنی آدم

چالش عکس 10 سال پیش بازیگران

مستر تیستر :

اینم از چالش ده ساله من چی فکر میکنید؟

چالش عکس 10 سال پیش بازیگران

مهراب قاسم خانی :

اینم چالش عکس ده سال پیش من… بزنم به تخته فقط ریشم یکم بلند شده…پ.ن حتی معصومیتم هم مثل ژوله از دست نرفته

چالش عکس 10 سال پیش بازیگران

مهناز افشار :

۲۰۰۹…۲۰۱۹…۱۰ سال قبوله دیگه

چالش عکس 10 سال پیش بازیگران

نیلوفر رجائی فر :

 

اونقدر این موج #tenyearchallenge ادامه دار شد که من هم که بسیار در این مسائل تنبلم تصمیم گرفتم رجوع کنم به لپ تاپ و عکسهای قدیمی.
ولی رجوع همانا و ٣ ساعت () عکس قدیمی نگاه کردن همان.
خلاصه اولا که قدیمی ترین عکسی که از خودم داشتم برای ٩ سال پیش بود بعدشم که طبق معمول چون نتونستم تصمیم بگیرم کدوم بیشتر نشان از گذر زمان داره و چون ذوق داشتم همشو بهتون نشون بدم بیشتر از یک دونه عکس از #۲۰۱۰ گذاشتم.
تاازه فکر کنم حالا که درِ این صندوقچه قدیمی باز شده حالا حالا ها از شر عکسای قدیمی من خلاص نشید
پ.ن. گل سرهام خیلی هم قشنگن
پ.ن. من دیگه ول کنِ (یا ول کنه؟؟؟ بس که ایراد میگیرید از دیکتم خل شدم) عکس قدیمی نیستم، خویشاوندان اگر عکس قدیمی تر ازم دارید لطفا برام بفرستید. یه موقع خدایی نکرده خودتون پست نکنید ها. با تشکر

چالش عکس 10 سال پیش بازیگران

نیما کرمی :

این هم از چالش ده ساله من . ۱۳۸۷_۱۳۹۷ …خیلی زود گذشت .

2019-01-18 / گردآوری:

نو عروس

دکتر طاهری

مسابقه گردشگری

نظر خود را بنویسید-نظرات کاربران (۰)
فیلم پرشین وی
یوسف تیموری : آرمین پسر من نیست ! او همسر و فرزندش را به تایلند برگرداند!| سبک زندگی افراد مشهور (۲۵۳)یوسف تیموری : آرمین پسر من نیست ! او همسر و فرزندش را به تایلند برگرداند!| سبک زندگی افراد مشهور (۲۵۳)
زیباترین بازیگران زن ایرانی به انتخاب داوران خارجی | از مهناز افشار تا سحر قریشیزیباترین بازیگران زن ایرانی به انتخاب داوران خارجی | از مهناز افشار تا سحر قریشی
چهره ها در شبکه های اجتماعی (۶۴۱) از تغییر و تاخیر الناز تا دوچرخه سواری مهناز !!!چهره ها در شبکه های اجتماعی (۶۴۱) از تغییر و تاخیر الناز تا دوچرخه سواری مهناز !!!
اینستاگرام هنرمندان (۱۵۷) از سفر بهاره افشاری با لئون به مشهد تا نذری گرفتن نفیسه در خارج!!!اینستاگرام هنرمندان (۱۵۷) از سفر بهاره افشاری با لئون به مشهد تا نذری گرفتن نفیسه در خارج!!!
حواشی لباس بازیگران در جشنواره فجر ۹۷ | از هومن در نقش قرمه سبزی اصیل تا شاهکار ریحانه پارسا!حواشی لباس بازیگران در جشنواره فجر ۹۷ | از هومن در نقش قرمه سبزی اصیل تا شاهکار ریحانه پارسا!
فیلم عروسی‌ بازیگران و چهره های مشهوری که لو رفت! | از علی دایی تا نیما مسیحا!فیلم عروسی‌ بازیگران و چهره های مشهوری که لو رفت! | از علی دایی تا نیما مسیحا!
فرزند سوم بنیامین بهادری در ایران به دنیا آمد | اسم پسر دوم بنیامین بهادری ؟!فرزند سوم بنیامین بهادری در ایران به دنیا آمد | اسم پسر دوم بنیامین بهادری ؟!
پیام صابری ، همسر زیبا بروفه درگذشت ! | جزئیات فوت پیام صابریپیام صابری ، همسر زیبا بروفه درگذشت ! | جزئیات فوت پیام صابری
الهام حمیدی ؛ از حواشی جنجالی پنهان کردن ازدواج اول تا حلقه و ازدواج مجدد!| سبک زندگی افراد مشهور(۲۸۷)الهام حمیدی ؛ از حواشی جنجالی پنهان کردن ازدواج اول تا حلقه و ازدواج مجدد!| سبک زندگی افراد مشهور(۲۸۷)
شغل دوم بازیگران ایرانی که از آنها خبر ندارید| از کافه گالری ترانه تا رستوران عزتی!شغل دوم بازیگران ایرانی که از آنها خبر ندارید| از کافه گالری ترانه تا رستوران عزتی!
گفتگوی جنجالی لیندا کیانی در من و شما | از تنفر شدیدش از بازی در پرستاران تا وقتی حسن فتحی او را نپسندید!گفتگوی جنجالی لیندا کیانی در من و شما | از تنفر شدیدش از بازی در پرستاران تا وقتی حسن فتحی او را نپسندید!
اینستاگرام هنرمندان (۵۶) از تولد مهناز افشار تا ورزش کردن بهاره رهنما و همسرش در خانهاینستاگرام هنرمندان (۵۶) از تولد مهناز افشار تا ورزش کردن بهاره رهنما و همسرش در خانه
چهره ها در شبکه های اجتماعی (۵۹۴) از دیدار ساره بیات و خواهرزاده اش تا حمایت جانانه مریم سلطانی از بهنوش بختیاری!!!چهره ها در شبکه های اجتماعی (۵۹۴) از دیدار ساره بیات و خواهرزاده اش تا حمایت جانانه مریم سلطانی از بهنوش بختیاری!!!
چهره ها در شبکه های اجتماعی (۵۷۴) از استایل شیک بهنوش بختیاری در ماشین تا باحجابی سحر قریشی!چهره ها در شبکه های اجتماعی (۵۷۴) از استایل شیک بهنوش بختیاری در ماشین تا باحجابی سحر قریشی!
ورزشکاران در شبکه های اجتماعی (۸۳) از عاشقانه ماهینی در سالگرد ازدواجش تا تولد خفن بچه مسی!ورزشکاران در شبکه های اجتماعی (۸۳) از عاشقانه ماهینی در سالگرد ازدواجش تا تولد خفن بچه مسی!
حسام محمودی ؛ از لیسانس حقوق تا هادیِ لحظه گرگ و میش | سبک زندگی افراد مشهور(۲۹۹)حسام محمودی ؛ از لیسانس حقوق تا هادیِ لحظه گرگ و میش | سبک زندگی افراد مشهور(۲۹۹)
اینستاگرام هنرمندان (۱۰۸) از احوالات مهراب قاسمخانی و عشاق سینه چاکش تا هزاران امید بهاره رهنما!!!اینستاگرام هنرمندان (۱۰۸) از احوالات مهراب قاسمخانی و عشاق سینه چاکش تا هزاران امید بهاره رهنما!!!
واکنش های متفاوت چهره های مشهور به حمله تروریستی اهواز | از مهراب قاسمخانی تا پریناز ایزدیار (۳)واکنش های متفاوت چهره های مشهور به حمله تروریستی اهواز | از مهراب قاسمخانی تا پریناز ایزدیار (۳)
چهره ها در شبکه های اجتماعی (۶۰۲) از بازی همسر و دختر مهناز افشار تا جدیدترین عکس ها از دختر شاهرخ استخری !!!چهره ها در شبکه های اجتماعی (۶۰۲) از بازی همسر و دختر مهناز افشار تا جدیدترین عکس ها از دختر شاهرخ استخری !!!
اینستاگرام هنرمندان (۱۲۸) از خونه مادریزرگ ترلان پروانه تا آنا نعمتیِ بی اعصاب!!!اینستاگرام هنرمندان (۱۲۸) از خونه مادریزرگ ترلان پروانه تا آنا نعمتیِ بی اعصاب!!!
اینستاگرام هنرمندان (۱۵۲) از مهراوه ژولی پولی تا شوخی صدیقیان با تیپ قدیمی اش!!!اینستاگرام هنرمندان (۱۵۲) از مهراوه ژولی پولی تا شوخی صدیقیان با تیپ قدیمی اش!!!
ورزشکاران در شبکه های اجتماعی (۶۰) از تولد دختر سیدجلال تا حس خاص سوشا!ورزشکاران در شبکه های اجتماعی (۶۰) از تولد دختر سیدجلال تا حس خاص سوشا!
چهره های مشهور در روز چهارم جشنواره فجر ۹۷ | از تیپ بسیار عجیب زیبا کرمعلی تا مانتو پوشیدن صابر ابر!چهره های مشهور در روز چهارم جشنواره فجر ۹۷ | از تیپ بسیار عجیب زیبا کرمعلی تا مانتو پوشیدن صابر ابر!
اینستاگرام ستاره های خارجی ۲۶ از جنیفر لوپز تا پسران بانمک شکیرا!اینستاگرام ستاره های خارجی ۲۶ از جنیفر لوپز تا پسران بانمک شکیرا!
ورزشکاران در شبکه های اجتماعی (۷۷) از تولد همسر میلیاردر کریم تا فرشته مونا!ورزشکاران در شبکه های اجتماعی (۷۷) از تولد همسر میلیاردر کریم تا فرشته مونا!
همه حاشیه های سریال دلدادگان | وقتی همه کاسه کوزه ها سر پانته آ بهرام شکست!!!همه حاشیه های سریال دلدادگان | وقتی همه کاسه کوزه ها سر پانته آ بهرام شکست!!!
اینستاگرام هنرمندان (۱۳۹) از پشتِ درِ خانه ماندن بنیامین تا مطربی الناز شاکردوست!!!اینستاگرام هنرمندان (۱۳۹) از پشتِ درِ خانه ماندن بنیامین تا مطربی الناز شاکردوست!!!
ورزشکاران در شبکه های اجتماعی (۴۶) از شاهرخ بیانی و خواننده لس آنجلسی تا تولد محسن مسلمان!ورزشکاران در شبکه های اجتماعی (۴۶) از شاهرخ بیانی و خواننده لس آنجلسی تا تولد محسن مسلمان!
مراسم بیستمین جشن خانه سینما با حضور چهره های مشهور | از طناز طباطبایی تا بهنوش طباطبایی و حامد بهدادمراسم بیستمین جشن خانه سینما با حضور چهره های مشهور | از طناز طباطبایی تا بهنوش طباطبایی و حامد بهداد
چهره ها در شبکه های اجتماعی (۵۴۷) از ساره بیات تا نفیسه روشنچهره ها در شبکه های اجتماعی (۵۴۷) از ساره بیات تا نفیسه روشن
چهره ها در شبکه های اجتماعی (۶۴۱) از تغییر و تاخیر الناز تا دوچرخه سواری مهناز !!!چهره ها در شبکه های اجتماعی (۶۴۱) از تغییر و تاخیر الناز تا دوچرخه سواری مهناز !!!
جدیدترین عکس های بازیگران و افراد مشهور را در این قسمت ببینید . در این شماره عکس هایی از نیوشا ضیغمی ، الهام حمیدی ، مهناز افشار ، هانیه توسلی ، آناهیتا درگاهی ، مهراب قاسمخانی ، حسام منظور ، دریا مرادی دشت ، الناز شاکردوست ، پریناز ایزدیار ، سحر قریشی ، نفیسه روشن ، ترلان پروانه و ... را داریم.
سوژه های روز رو این جا ببینید !
اگر اهل سفر و هیجان هستید ، حتما ببینید !
یک عروسی رویایی داشته باشید ! | بهترین ها را اینجا ببینید
زیبایی اندام خانم ها( جمع کردن باسن و بالا کشیدن سینه ) در زمانی کوتاه
ورزشکاران در شبکه های اجتماعی (۸۶) از تیپ عیدانه عجیب سوشا تا حمایت علی کریمی از عادل !
اینستاگرام هنرمندان (۱۵۸) از نگاه عاشقانه لیلا اوتادی تا زیایی بانوی عمارت!!!
تیپ و استایل چهره های ایرانی ۳۳ | از دختران زیبای استخری تا دو چرخه سواری مهناز افشار
مدل های متنوع سفره هفت سین بازیگران ۹۸ | از خوش سلیقگی بهاره کیان افشار تا شیک بودن مریم کاویانی!
تبریک عید ۹۸ توسط چهره های مشهور | از هفت سین روناک تا چشمک سحر!(۴)
تعبیر خواب