چهره ها در شبکه های اجتماعی ۵۳۵ +تصاویر

چهره ها در شبکه های اجتماعی ۵۳۵ +تصاویرچهره ها
عکس های جدید بازیگران و چهره های مشهور که در شبکه های اجتماعی از جمله اینستاگرام منتشر کردند.

با سلام . در این روز بهاری با گزیده ای از فعالیت چهره ها در شبکه های اجتماعی ۵۳۵ در خدمتتان هستیم تا ببینیم فعالیت چهره های مشهور در روزهای گذشته چگونه بوده است. این شماره را با عکسی از آناهیتا همتی در کنار مریم امیر جلالی و شهره سلطانی که در جشن تولد استاد محمدعلی کشاورز گرفته شده آغاز می کنیم و با عکسی از یکتا ناصر که در این روزهای بهاری اما برفی! گرفته شده است به پایان می بریم . از این که ما را انتخاب کرده اید بسیار سپاسگزاریم.

چهره ها در شبکه های اجتماعی ۵۳۵

در روزهای گذاشته بازیگران و دیگر چهره های معروف این عکس هارا در اینستاگرام ، توئیتر و … منتشر کردند.

تصاویر چهره ها در شبکه های اجتماعی ۵۳۵

چهره ها در شبکه های اجتماعی 535

آناهیتا همتی :

جشن تولد آقای کشاورز

چهره ها در شبکه های اجتماعی 535

نیلوفر پارسا

بیست و هفتمین ساله بیست و هفتم فروردینم مبارک در این ساعت بدنیا اومدم۲ ۲۰دقیقه…به مناسبت تولدم و‌تولد چارلی چاپلین??

چهره ها در شبکه های اجتماعی 535

بابک جهانبخش :

باید خوب و بد دنیا را پذیرفت !
وقت ناراحتى لبخند زد !
به داشته ها عشق ورزید
و آنهایى را که رفته اند به خاطر سپرد …
همیشه ببخشید …
ولى هرگز چیزى رو فراموش نکنید !
از اشتباهاتتان درس بگیرید …
ولى هرگز افسوس نخورید !
آدمها تغییر مى کنند
مشکلات بوجود میایند
اما یادتان باشد زندگى مى گذرد ☘

چهره ها در شبکه های اجتماعی 535

بهاره کیان افشار :

زن …در باور زندگى هر روز صبور تر از امروز …اما،انتظار…شاید سخت ترین فعل جهان…

عکس های جدید چهره ها در شبکه های اجتماعی ۵۳۵

چهره ها در شبکه های اجتماعی 535

بهنوش بختیاری :

در دانشگاه تهران فیلم به وقت شام رو دیدم
از نظر تکنیکی و کارگردانی و احترام به مقام شهدا و کسانی که برای وطن جان دادند بسیار فیلم خوبی بود…مثل همه فیلمهای ایشون..مثل آژانس شیشه ای و از کرخه تا راین و…
واکنشم به سخنان ایشون در جشنواره فجر این بود که به شما اهمیت میدن….بین شما و کارگردانان دیگر تبعیض قائل میشن……امکانات و بودجه و تبلیغات و سیمرغ میدن…خداییش هم کارگردان خوبی هستید…پس علت معترض بودنتون چیست….پس جوانی که لنگ صد تومن برای ساخت فیلمش هست به کجا شکایت ببرد…….ولی همه اینها دلیل نمیشود که منکر این شد که به وقت شام فیلم خوبی نیست و یا اینکه ایشون کارگردان خوبی نیستن….و یااگه از من دعوت کنن قبول نمیکنم.

فیلمهای ایشون تاثیر زیادی روی شخص من گذاشته ولی من قلب و زبانم یکیست..اگر در کسی که دوستش دارم هم ایرادی ببینم..حتما خواهم‌گفت…و این اتفاقا دلیل بر یکرنگی است…نه حزب باد بودن….اتفاقا از کسانی که همیشه یک تنه از یک چیز کورکورانه دفاع میکنند باید ترسید…قانون جهان قانون نسبی بودن همه چیزاست..بیخودی کسی رو خدا نکنیم….و یکباره بیخودی کسی رو دسته جمعی له نکنیم…..این اشکال ما ایرانیان شده……در وجود همه ما خوبی هایی هست و نقایصی…
من جمله ایشون در جشنواره رو نقد کردم نه فیلمشون و نه شیوه کارگردانیشون رو……زمان نشان داد محکم پشت کسی ایستادن و یا با تمام قوا زیر پای کسی رو خالی کردن کار سطحی و بی منطقیه… متعادل باشیم……ریشه کسی رو نزنیم…منصف باشیم.

شهدا هم برای همه مردم هستن…..باقی مردم ولله مزدور نیستن….همه ما امنیتمون رو مدیونشون هستیم…..از فیلم خوبتون و یاد شهدا متشکرم
یاعلی

تصاویر چهره ها در شبکه های اجتماعی ۵۳۵

چهره ها در شبکه های اجتماعی 535

بهنوش طباطبایی :

این روزهاى من???

چهره ها در شبکه های اجتماعی 535

پرویز پرستویی :

نگاه و فیگوراین جوان از خدا بی خبر را ببینید…خودتون قضاوت کنید …چی تو کله اش میگذره . خودش رو فاتح چی میبینه…کی قراره دست از این کارهای غیرانسانی برداریم؟

چهره ها در شبکه های اجتماعی 535

پژمان جمشیدی :

ممنونم از شما

چهره ها در شبکه های اجتماعی 535

پویان گنجی :

فیلمی که می‌خواستم هیچ چیزی ننویسم ازش،چون فیلمی فاجعه است اما خوب به لطف مردم و البته اکران نوروزی فروش خوبی کرده که دور از ذهن هم نیست چون مردم‌انقدر درگیر مسائل تلخ در زندگی روزمره هستند که تشنه ی لحظه ای فاصله گرفتن از جهنم و رها شدن در خنده به سر میبرند

اما جدا از این دلایل فیلم از نظر تخصصی به شدت دچار مشکل هست،از نظر فیلمنامه که رویکردی رئال دارد اما اصول رئالیسم و منطق رعایت نمیشود.بازیهای به شدت تصنعی و غیر واقعی (با بازیه غیر واقعی در طنز اشتباه نگیرید)کارگردانی چیزی به فیلمنامه اضافه نکرده و از برزو نیک نژاد که طنزهایش پر از حرف و نوآوری بود بعید بود

اما بهرحال فیلمی ساخته شده و فروشی کرده پس خسته نباشید میگم به عوامل این فیلم ولی توصیه نمیکنم ببینید ،حتی در مقایسه با رقیبش فیلم مصادره به نظر من گوی رقابت را به حریف واگذار کرده
پ.ن:تمامی نکاتی که گفتم کاملا شخصی و نظر این بنده ی حقیر است

چهره ها در شبکه های اجتماعی 535

حدیثه تهرانی :

و خدایی که در این نزدیکی است …

چهره ها در شبکه های اجتماعی 535

حمید فرخ نژاد :

بیست و هشتم فروردین میشم چهل و نه سال،خدا رو شکر میکنم یکسال دیگه هم‌کنارتون بودم، با هم خیلی چیزا رو‌تجربه کردیم و خیلی چیزا یاد گرفتم ، گاهی رنجیدیم گاهی شادی ،اختلاف داشتیم و گاهی مشترک بودیم ،با هم در غم مشترکمون گریه کردیمو توی شادی هم خندیدیم ،یه جاهایی از هم دور شدیم و یه جاهایی نزدیک ،با همه اینها دلم به این خوشه که بازیگر این سرزمین و این مردمم ،خدا رو شکر یکسال دیگه هم‌کنارتون بودم…❤

چهره ها در شبکه های اجتماعی 535

زیبا کرمعلی و ساعد سهیلی اکران فیلم لاتاری

چهره ها در شبکه های اجتماعی 535

سپیده گلچین :

باز هم بیا و نقش مرا بی هوا بگیر……پ ن هوا همین فرمون بره لطفا??

عکس های چهره ها در شبکه های اجتماعی ۵۳۵ در فروردین ۹۷

چهره ها در شبکه های اجتماعی 535

سمیرا حسن پور :

با #شیدا_مقدم عزیزم در #افتتاحیه#سالن #زیبایى #افسون#شعبه#اریکه_ایرانیان

چهره ها در شبکه های اجتماعی 535

سوسن حسنی دخت :

‏شما هم با حضور #مسعود_شجاعی در تیم ملی موافقید؟#فوتبال#فدراسیون#تاج#کیروش#دادستان

چهره ها در شبکه های اجتماعی 535

شبنم قلی خانی :

دپوتات در هفته پایانی? منتظرتونیم?

چهره ها در شبکه های اجتماعی 535

کاوه سماک باشی :

۲۷ فروردین؛به دنیا اومدیم?????✨❇?

چهره ها در شبکه های اجتماعی 535

لادن طباطبایی :

یاد سفر… عکس اول مربوط به روز دوم آپریل ، روز جهانی اطلاع رسانی اوتیسم، هست…قدر لحظات با هم بودن را بدانیم…

چهره ها در شبکه های اجتماعی 535

لیندا کیانی :

موزه ى محسن مقدم، خیابون امام زندگى… خانه ایى پُر از زندگى…

چهره ها در شبکه های اجتماعی 535

مریم معصومی :

در دل من چیزی است
مثل یک بیشهٔ نور،
مثل خواب دم صبح
و چنان بی‌تابم، که دلم می‌خواهد
بدوم تا ته دشت،
بروم تا سر کوه
دورها آوایی است
که مرا می‌خواند…
سهراب سپهری

چهره ها در شبکه های اجتماعی 535

منصور ضابطیان :

این عکس را خانم مهدیس مدرس زبان فارسی برایم فرستاده اند و داشجویان روس را نشان مى دهد که کتاب چاى نعنا را به عنوان متن درسى مى خوانند.اعتراف مى کنم که حسابى ذوق زده شدم.

چهره ها در شبکه های اجتماعی 535

مهدی پاکدل :

وقت‌هایی که تهران این حالیه، انگار نه انگار تو این شهر گم شدیم. #بارون #بهار #تهران

چهره ها در شبکه های اجتماعی 535

مهراب قاسمخانی :

من بعد از نزدیک به بیست سال اومدم اداى بابا باحالا رو در بیارم، دست بچه هامو گرفتم، نشستم پشت فرمون، آوردمشون آخر هفته شمال پیش شقایق که اینجا سر فیلمبردارى بود. شنبه اومدیم برگردیم، سه ساعت و نیم بین چالوس و مرزن آباد توى ترافیک گیر کردیم تا منصرف شدیم و دور زدیم… امروز دو شنبه بیست و هفت فروردینه و هنوز به خاطر بارندگى و مه و برف شدید اینجا هستیم!!! بله برف، اونم الان… جان من تا حالا سابقه داشته؟
شرح عکس: تلاش هاى یک پدر چاق فداکار، جهت درست کردن صبحانه و سیر کردن شکم توله هایش، در سرماى نزدیک به صفر

چهره ها در شبکه های اجتماعی 535

مهناز افشار :

همین الان تیم ملی فوتسال بانوان ایران پنج بر دو اکراین را شکست داد…باید قدر شماهارو بدونن…چه لذتی داشت تشویق تک تک شما??❤

چهره ها در شبکه های اجتماعی 535

مونا فرجاد :

تولد چاینیز شیر نمایش ( شیرهای خان بابا سلطنه)????شب تولدم در کنار عزیزانی که در ماههای گذشته مانند یک خانواده در کنارشون زندگی کردم …ممنونم از خوبی هاتون

چهره ها در شبکه های اجتماعی 535

نادر سلیمانی :

این را درک کن که تو مالک هیچ چیز در این دنیا نیستى. هرآنچه اطرافت را احاطه کرده موقتى ست. تنها عشق درون قلبت است که تا ابد میماند

چهره ها در شبکه های اجتماعی 535

نیلوفر پارسا :

و تو برایم نوشتی؛ سالِ من امروز با تولد تو نو شد … هرسالِ من …باتو نو میشود،بهارِ من ،شکوفه ی زیبایم … تو بهترین نشانه ی تازه شدنِ دنیایی … تولدت مبارک ❤❤❤ و من مثل همیشه با گوشه ی لبم ل

چهره ها در شبکه های اجتماعی 535

هومن سیدی :

تبریک واسه جایزه لاس پالماس برای فیلم خوب وحید نازنین.

چهره ها در شبکه های اجتماعی 535

یکتا ناصر :

برف کهنه سلام

2018-04-17 / گردآوری:
نظر خود را بنویسید-نظرات کاربران (۰)
فیلم پرشین ویچارخونه
چهره ها در مراسم تشییع پیکر حسین محب اهری | از فرحناز منافی ظاهر تا نگار جواهریان!چهره ها در مراسم تشییع پیکر حسین محب اهری | از فرحناز منافی ظاهر تا نگار جواهریان!
لعیا زنگنه ؛ از فرزند دختری که از همه پنهان می کند تا عشق به فوتبال| سبک زندگی افراد مشهور (۲۴۷)لعیا زنگنه ؛ از فرزند دختری که از همه پنهان می کند تا عشق به فوتبال| سبک زندگی افراد مشهور (۲۴۷)
اینستاگرام هنرمندان (۱۰۴) از دلیل شادی نکردن امیرمهدی ژوله برای اتفاقات اخیر تا مانتوی عجیب ترلان پروانه!!!اینستاگرام هنرمندان (۱۰۴) از دلیل شادی نکردن امیرمهدی ژوله برای اتفاقات اخیر تا مانتوی عجیب ترلان پروانه!!!
الهه حصاری ؛ از عشقی که درباره آن توضیح نمی دهد تا بازی در سریال ممنوعه!| سبک زندگی افراد مشهور (۲۷۵)الهه حصاری ؛ از عشقی که درباره آن توضیح نمی دهد تا بازی در سریال ممنوعه!| سبک زندگی افراد مشهور (۲۷۵)
چهره ها در شبکه های اجتماعی ۵۳۶ +تصاویرچهره ها در شبکه های اجتماعی ۵۳۶ +تصاویر
سامیه لک از معروف شدن تا مهاجرت و شبکه جم!| سبک زندگی افراد مشهور (۲۱۹)سامیه لک از معروف شدن تا مهاجرت و شبکه جم!| سبک زندگی افراد مشهور (۲۱۹)
تولد یک ستاره در سینمای ایران؛ بازیگرانی که یک شبه ستاره شدند! (۱)تولد یک ستاره در سینمای ایران؛ بازیگرانی که یک شبه ستاره شدند! (۱)
اینستاگرام هنرمندان (۹۷) از ناراحتی نگین معتضدی از پستی درباره نامزد سابقش تا تبریک جالب ترلان پروانه در روز سینما!!اینستاگرام هنرمندان (۹۷) از ناراحتی نگین معتضدی از پستی درباره نامزد سابقش تا تبریک جالب ترلان پروانه در روز سینما!!
باربد بابایی ؛ از شایعه ازدواج با غزل حشمت تا دو دختر ۱۶ ساله!|سبک زندگی افراد مشهور(۲۷۷)باربد بابایی ؛ از شایعه ازدواج با غزل حشمت تا دو دختر ۱۶ ساله!|سبک زندگی افراد مشهور(۲۷۷)
چهره ها در شبکه های اجتماعی (۶۱۸) از آرایش محلی ترلان پروانه تا دوستای خوب شیلا خداداد !!!چهره ها در شبکه های اجتماعی (۶۱۸) از آرایش محلی ترلان پروانه تا دوستای خوب شیلا خداداد !!!
چهره ها در شبکه های اجتماعی (۵۷۰) از سالگرد عشق بهاره رهنما تا عصبانیت رامین راستاد از حرف های جنجالی عروس سفیر ایران!چهره ها در شبکه های اجتماعی (۵۷۰) از سالگرد عشق بهاره رهنما تا عصبانیت رامین راستاد از حرف های جنجالی عروس سفیر ایران!
نیما مسیحا؛ از لو رفتن فیلم عروسی و بیماری نادِر تا پدر شدن!| سبک زندگی افراد مشهور (۲۷۱)نیما مسیحا؛ از لو رفتن فیلم عروسی و بیماری نادِر تا پدر شدن!| سبک زندگی افراد مشهور (۲۷۱)
خاطره اسدی ؛ از اختلاف با حامد بهداد تا شایعه ازدواج با شهرام حقیقت دوست!| سبک زندگی افراد مشهور (۲۶۰)خاطره اسدی ؛ از اختلاف با حامد بهداد تا شایعه ازدواج با شهرام حقیقت دوست!| سبک زندگی افراد مشهور (۲۶۰)
جزئیات ازدواج هادی کاظمی و سمانه پاکدل؛ از فیلم و موذی بودن آنها از نظر بهنوش بختیاری تا حلقه بسیار زیبا!|سبک زندگی افراد مشهور (۲۵۲)جزئیات ازدواج هادی کاظمی و سمانه پاکدل؛ از فیلم و موذی بودن آنها از نظر بهنوش بختیاری تا حلقه بسیار زیبا!|سبک زندگی افراد مشهور (۲۵۲)
ورزشکاران ایران و جهان در شبکه های اجتماعی (۸) از تبلیغات جدید برانکو ایوانکوویچ تا ستِ شیک حسین ماهینی و دخترش!ورزشکاران ایران و جهان در شبکه های اجتماعی (۸) از تبلیغات جدید برانکو ایوانکوویچ تا ستِ شیک حسین ماهینی و دخترش!
چهره ها در شبکه های اجتماعی (۶۱۱) از اعتراض نیما شعبان نژاد به سانسور نقشش در ممنوعه تا سلفی آسانسوری سحر قریشی !!!چهره ها در شبکه های اجتماعی (۶۱۱) از اعتراض نیما شعبان نژاد به سانسور نقشش در ممنوعه تا سلفی آسانسوری سحر قریشی !!!
درآمد نجومی چهره های سرشناس از راه تبلیغات چقدر است؟درآمد نجومی چهره های سرشناس از راه تبلیغات چقدر است؟
اینستاگرام هنرمندان (۱۳۵) از عواقب اینترنت رایگان ازنگاهِ مهراب قاسم خانی تا بهاره کیان افشار در قشم !!!اینستاگرام هنرمندان (۱۳۵) از عواقب اینترنت رایگان ازنگاهِ مهراب قاسم خانی تا بهاره کیان افشار در قشم !!!
عکسهای جدید بازیگران و چهره های مشهور با همسرانشان ۲۱۵عکسهای جدید بازیگران و چهره های مشهور با همسرانشان ۲۱۵
اینستاگرام هنرمندان (۱۲۷) از سحر قریشی و دختران نجیب سرزمینش تا تمرین موتورسواری مریم معصومی!!!اینستاگرام هنرمندان (۱۲۷) از سحر قریشی و دختران نجیب سرزمینش تا تمرین موتورسواری مریم معصومی!!!
اینستاگرام هنرمندان (۹۶) از آب دوغ خیار خوردن الناز حبیبی در رستوران فریبا نادری تا تیپ رسمی لیلا اوتادی!اینستاگرام هنرمندان (۹۶) از آب دوغ خیار خوردن الناز حبیبی در رستوران فریبا نادری تا تیپ رسمی لیلا اوتادی!
دومین فرزند شاهرخ استخری به دنیا آمددومین فرزند شاهرخ استخری به دنیا آمد
چهره ها در شبکه های اجتماعی (۵۹۱) از شکایت آزاده نامداری از انتقادات مردم تا پیشنهاد مهراب قاسمخانی برای مقابله با آمریکا !!!چهره ها در شبکه های اجتماعی (۵۹۱) از شکایت آزاده نامداری از انتقادات مردم تا پیشنهاد مهراب قاسمخانی برای مقابله با آمریکا !!!
اینستاگرام هنرمندان (۱۲۳) از خداحافظی بهنوش بختیاری با پاریس تا مهناز افشار و اشتباهات تایپی اش !!!اینستاگرام هنرمندان (۱۲۳) از خداحافظی بهنوش بختیاری با پاریس تا مهناز افشار و اشتباهات تایپی اش !!!
مراسم تشییع پیکر ناصر چشم آذر با حضور چهره های مشهورمراسم تشییع پیکر ناصر چشم آذر با حضور چهره های مشهور
اینستاگرام هنرمندان (۱۰۷) از دیدن پریناز ایزدیار پس از مدت ها تا سلفی آسانسوری و اخموِ ریحانه پارسا!!!اینستاگرام هنرمندان (۱۰۷) از دیدن پریناز ایزدیار پس از مدت ها تا سلفی آسانسوری و اخموِ ریحانه پارسا!!!
ورزشکاران ایران و جهان در شبکه های اجتماعی (۱۲) از تولد خانوادگی امیرعلی اکبری تا تیپ مهمانی رونالدو و خانواده اش!ورزشکاران ایران و جهان در شبکه های اجتماعی (۱۲) از تولد خانوادگی امیرعلی اکبری تا تیپ مهمانی رونالدو و خانواده اش!
چهره ها در شبکه های اجتماعی ۵۳۳ +تصاویرچهره ها در شبکه های اجتماعی ۵۳۳ +تصاویر
سرنوشت بازیگران زنی که فقط با یک سریال مشهور شدند، چه شد؟سرنوشت بازیگران زنی که فقط با یک سریال مشهور شدند، چه شد؟
چهره های مشهور و هنرمندان در عزاداری محرم ۹۷ | از نذری بهنوش طباطبایی و ساره بیات تا فرزاد فرزین و خواهران همسرش (۲)چهره های مشهور و هنرمندان در عزاداری محرم ۹۷ | از نذری بهنوش طباطبایی و ساره بیات تا فرزاد فرزین و خواهران همسرش (۲)
اینستاگرام هنرمندان (۱۴۰) از خوشحالی برای دزدی از خانه بهاره رهنما تا مهناز افشار با دامن!!!اینستاگرام هنرمندان (۱۴۰) از خوشحالی برای دزدی از خانه بهاره رهنما تا مهناز افشار با دامن!!!
تصاویر جدیدی که هنرمندان و چهره های مشهور در صفحات اینستاگرامشان منتشر کردند . در این شماره عکس هایی از مهناز افشار ، بهاره افشاری ، الناز حبیبی ، شبنم فرشادجو ، امیرمهدی ژوله ، آرمین زارعی ، مهراب قاسم خانی ، بنیامین ، بهنام بان ی ، نفیسه روشن ، آناهیتا درگاهی ، بهنوش بختیاری ، محسن افشانی ، بهاره رهنما را هم داریم .
سوژه های روز رو این جا ببینید !
دیگر جشن عروسی نگیرید، بدون عروسی ساز !!!
آرشیو برنامه های خارجی و ایرانی - داغ داغ
شیک ترین و جدیدترین مدل های لباس عروس , سفره عقد , آرایش عروس و ...
ورزشکاران در شبکه های اجتماعی (۴۳) از دیدار قوچان نژاد و ابرو گوندش تا حمایت عادل غلامی از کی روش!
چهره ها در شبکه های اجتماعی (۶۲۳) از ترلان پروانه در هلند تا خدای بهنوش طباطبایی!!!
چالش عکس ده سال پیش هنرمندان مشهور | از تغییرات ریز بهاره افشاری تا تغییرات محسوس بهاره رهنما !
تیپ و استایل چهره های ایرانی ۱۶ | از تیپ دختر مرحوم جوهرچی تا رژ خوش رنگ هستی
ورزشکاران در شبکه های اجتماعی (۴۲) از تعریف از بیرانوند تا شکرگزاری عابدزاده!
زیبایی اندام خانم ها( جمع کردن باسن و بالا کشیدن سینه ) در زمانی کوتاه
فال حافظ
فال روزانه
تعبیر خواب