چهره ها در شبکه های اجتماعی (۵۷۷) از دلبرانگی بهنوش طباطبایی تا خستگی سحر قریشی در گرما!

چهره ها در شبکه های اجتماعی (۵۷۷) از دلبرانگی بهنوش طباطبایی تا خستگی سحر قریشی در گرما!چهره ها
جدیدترین عکس های بازیگران و افراد مشهور را در این قسمت ببینید . در این شماره عکس هایی از سحر قریشی ، خاطره حاتمی ، بهنوش طباطبایی ، آزاده صمدی ، احمد مهران فر و همسرش ، مهدی طارمی ، نیما شعبان نژاد و کامبیز دیرباز را داریم.

چهره ها در شبکه های اجتماعی (۵۷۷) از دلبرانگی بهنوش طباطبایی تا خستگی سحر قریشی در گرما! را در این قسمت مشاهده کنید. امروز هم با گزیده ای از فعالیت چهره ها در شبکه های اجتماعی ۵۷۷ در خدمتتان هستیم تا ببینیم فعالیت چهره های مشهور در روزهای گذشته چگونه بوده است. این شماره از تصاویر اینستاگرامی چهره های مشهور را با عکسی از حمایت جانانه احسان کرمی از رامبد جوان آغاز می کنیم و با عکس ویشکا آسایش در دماوند به پایان می رسانیم. در این شماره همچنین عکسی از سحر قریشی ، خاطره حاتمی ، بهنوش طباطبایی ، آزاده صمدی ، احمد مهران فر و همسرش ، مهدی طارمی ، نیما شعبان نژاد و کامبیز دیرباز را داریم. از این که ما را انتخاب کرده اید بسیار سپاسگزاریم.

چهره ها در شبکه های اجتماعی ۵۷۷

در روزهای گذاشته بازیگران و دیگر چهره های معروف این عکس هارا در اینستاگرام ، توئیتر و … منتشر کردند.

تصاویر چهره ها در شبکه های اجتماعی ۵۷۷

چهره ها در شبکه های اجتماعی 577

احسان کرمی :

از رامبد که حرف میزنم، از که حرف میزنم؟!
از کسى که وقتى مطمئنه کارى درسته حتمن انجامش میده. کسى که اصول کارشو زیر پا نمیذاره. یادمون نره که خندوانه و خنداننده شو برنامه رامبده. و موفقیت هر کدوم از بچه ها موفقیت رامبد و خندوانه است. به عنوان مجرى خنداننده شو هر روز میبینم که رامبد، اشکان، جناب آییش و خانم بهرام چطور براى موفقیت همه بچه ها و نه فقط هم تیمى ها تلاش میکنن و گاهى به شدت فشارهاى عجیبى رو تحمل میکنن. اما قصه رامبد یه کم متفاوته. کنترل و هدایت بچه هاى با استعداد ،با هوش، مشتاق اما آماتور خنداننده کار بى نهایت دشواریه و این مهم در درجه اول به عهده رامبده.

رامبد جوان یک کارگردان جدى و بسیار حرفه اى و از همه مهمتر یک انسان مسئول نسبت به جامعه و مردمشه.
میدونم که دوست نداره اینا رو بنویسم. منتها مسئله اینه که منم مثل خودش وقتى فکر میکنم کارى درسته حتمن انجامش میدم!
خوشحالم که در سه سال گذشته تنها برنامه اى که اجراشو پذیرفتم خنداننده شو بوده.

چهره ها در شبکه های اجتماعی 577

احمد ایران دوست :

داداش گذاشتم ….عشقی داره با گردو فروش سلفی انداختن گفت ناموسا بزار تو پیجت من هم گذاشتم ..همین الان یهویی با عشق ها اون یکی هم تو گوشی خودش ببینید تو دستشونه ….

چهره ها در شبکه های اجتماعی 577

احمد مهرانفر و همسرش

چهره ها در شبکه های اجتماعی 577

آزاده صمدی

چهره ها در شبکه های اجتماعی 577

امید حاجیلی :

فیوزها را قطع کن و تحت هر شرایطی فقط لبخند بزن … گور بابای تمام انرژی های منفی . #تمام

چهره ها در شبکه های اجتماعی 577

امیرحسین رستمی :

‏آن کسی را که دوست داری…نصف دیگر تو نیست…او تویی، اما جایی دیگر … #جبران_خلیل_جبران…یه عکس یواشکی از کیاخان رفیق

تصاویر جدید چهره ها در شبکه های اجتماعی ۵۷۷

چهره ها در شبکه های اجتماعی 577

آناهیتا همتی :

 #ایران کشوری در #فقر رو به #قحطی …فقط تصور کنید اگر ، #چپاول #دروغ و #خفقان وجود نداشت ، چه کشوری گلستانی میداشتیم…

چهره ها در شبکه های اجتماعی 577

اندیشه فولادوند :

خویش انداز 😅

چهره ها در شبکه های اجتماعی 577

بهنوش طباطبایی :

. از چشمهاى باز چه نصیبم شد …جز ندیدنت…هر چه از تو دارم در خواب است. دلبرانگى ۴، بیست و یکم مرداد٩٧

چهره ها در شبکه های اجتماعی 577

بیتا بیگی :

#france #🌞#❤️

چهره ها در شبکه های اجتماعی 577

پندار اکبری :

ما انسانها…بر روی کره ی زمین زندگی نمی کنیم…بلکه سرزمین واقعی ما…قلب کسانی است که دوستشان داریم!

چهره ها در شبکه های اجتماعی 577

حمید گودرزی :

خندوانه

چهره ها در شبکه های اجتماعی 577

خاطره حاتمی :

یاا دا دوو…..

چهره ها در شبکه های اجتماعی 577

رامین راستاد :

تولدتون مبارک و سایه تون مستدام استاد

چهره ها در شبکه های اجتماعی 577

روناک یونسی :

هفت شهرعشق را عطارگشت…ما هنوز اندر خم یک کوچه ایم…من ، سلفی، خابالو 🤫

چهره ها در شبکه های اجتماعی 577

زهرا اویسی :

سلام دوستان ، امروز امضای کنوانسیون حقوق دریای خزر بود، دسترسی کشورهای دیگر به منابع عمیق دریای خزر، ….و فقط قدم زدن بر سواحل خزر برای ما باقی مونده…!
سهم ۵۰ درصدی ایران از دریای خزر به ۱۱ درصد سقوط کرده، گویا نمایندگان مجلس اصلا در جریان توافقات پشت پرده نیستند…! این یک ترکمانچای دیگر بود و مسئولین ما جانشین بر حق قاجار …آیا این کشورفروشی نیست؟!😔

چهره ها در شبکه های اجتماعی 577

سامان احتشامی :

افتخار داشتم در بزرگداشت عالیجناب جلال مقامى سهم کوچکى داشته باشم… آخر برنامه بال درآوردم که تونستم با ایشون عکس بگیرم… گفت سلام آقاى هنرمند میائى یه روز استودیو ى دوبله ى ما خیالت راحت مال صدا سیما نیست…گفتم تو رو خدا صحبت نکنید من الان پس میافتم میمیرم… بى نظیر صداى ایران استاد مینو غزنوى دعوتم کرد…دو ساعت بعدش مادر بزرگم فوت کرد و نشد که برم استودیو و دق کردم باز… نفستون گرم استاد عزیز… ارادت داشتن به شما لیاقت میخواد… چقدر شما رو دوست دارم… زیاد…

تصاویر چهره ها در شبکه های اجتماعی ۵۷۷

چهره ها در شبکه های اجتماعی 577

سحر قریشی :

#خستگى #گرما #تابستان

چهره ها در شبکه های اجتماعی 577

شیوا ابراهیمی :

۱۳۷۷-۱۳۹۷..بیست سال دوستی..تولدت مبارک عزیزدل..خوشحالم که هستم و هستی و هستیم👭❣️🍷🎂

چهره ها در شبکه های اجتماعی 577

علیرضا جهانبخش :

خدا رو شاکرم برای ۲۵ سال طول عمر و ۱ سال دیگه بزرگ شدن،از سالهایی که گذشت راضی هستم،به خاطر اینکه تمام تلاشم رو برای به دست آوردن چیزهایی که تو زندگیم میخواستم کردم و به امید خدا در آینده خواهم کرد🙏🏼
مرسی از تمام پیام ها و تبریک های محبت آمیزتون❤️

چهره ها در شبکه های اجتماعی 577

کامبیز دیرباز :

مدتها بود از ته دل نخندیده بودم!
،
خدا حفظت کنه محمودخان بصیری،
چقدر بدسلیقه و بی معرفت بودند اونایی که خونه نشینت کردن محمودخانِ بانمکِ بابصیرت🤔
،
پ.ن:
علیرضا جاویدنیا خودش گوله نمکه!
ولی محمود خان جای نفس کشیدن بهمون نمیداد😂😂😂،
،
ایرانِ شاد حق مسلم ماست🇮🇷

چهره ها در شبکه های اجتماعی 577

ماهور الوند :

زیبا‌ترین میدان جهان⁦✌🏻⁩

چهره ها در شبکه های اجتماعی 577

مرجانه گلچین :

سهم ما از خزر این نیست گویا ترکمن چای را پایانی نیست#دریا_ خزر# خزر# 😭😭😭😭😭😭😥

چهره ها در شبکه های اجتماعی 577

مسعود ده نمکی :

عادت کردیم جنگ رو با جدا شدن لیلی و مجنون ها در هالیوود ببینیم، عجب تصویر محشری، این میزان خم شدن پسر و تا اون حد بلند شدن پای مادر برای رسیدن به معشوق، چطور میشه این زیبایی رو توصیف کرد؟ من نمیتونم!

عکس های چهره ها در شبکه های اجتماعی ۵۷۷

چهره ها در شبکه های اجتماعی 577

ملیکا زارعی :

خداوند ما را از شرایطی عبور میدهد که هیچ از آن سر در نمی آوریم .فقط به این دلیل که ما را به جایگاهی برساند که شایسته اش هستیم…پس به او اعتماد کنیم…

چهره ها در شبکه های اجتماعی 577

ملیکا شریفی نیا :

دلدادگان …هرشب به جز پنجشنبه و جمعه‌ها

چهره ها در شبکه های اجتماعی 577

مهدی طارمی :

Great day with my bro 🌹🌹@m.rezakhanzadeh

چهره ها در شبکه های اجتماعی 577

نیما شعبان نژاد :

اصلا از وقتى موهامو قرمز کردم و پٌف دادم حس بهترى دارم 😬🙈

چهره ها در شبکه های اجتماعی 577

ویشکا آسایش :

جمعه ١٩ مرداد… تخت فریدون پناهگاه یال شمال شرقى قله دماوند…من بالاى ابرهها 😇

2018-08-23 / گردآوری:
نظر خود را بنویسید-نظرات کاربران (۰)
فیلم پرشین وی
چهره ها در شبکه های اجتماعی ۵۲۷ +تصاویرچهره ها در شبکه های اجتماعی ۵۲۷ +تصاویر
حواشی و استایل چهره های معروف در بیستمین جشن سینمای ایران | از پریناز ایزدیار تا هانیه توسلیحواشی و استایل چهره های معروف در بیستمین جشن سینمای ایران | از پریناز ایزدیار تا هانیه توسلی
اینستاگرام هنرمندان (۱۲۴) از تولد لیلا بلوکات تا صبح پاییزی الناز شاکردوست !!!اینستاگرام هنرمندان (۱۲۴) از تولد لیلا بلوکات تا صبح پاییزی الناز شاکردوست !!!
اینستاگرام هنرمندان (۷۹) از نفیسه روشن درکنار کودکان معلول تا تبریک به مارال فرجاد!اینستاگرام هنرمندان (۷۹) از نفیسه روشن درکنار کودکان معلول تا تبریک به مارال فرجاد!
سحر صباغ سرشت ازدواج کرد !| از جیران روزگار جوانی تا تهیه کنندگی و ازدواجسحر صباغ سرشت ازدواج کرد !| از جیران روزگار جوانی تا تهیه کنندگی و ازدواج
اینستاگرام هنرمندان (۹۸) از دیدار بهاره رهنما و برادرش پس از ۷ سال تا گربه با نمک مهراب قاسمخانی!!اینستاگرام هنرمندان (۹۸) از دیدار بهاره رهنما و برادرش پس از ۷ سال تا گربه با نمک مهراب قاسمخانی!!
چهره ها در شبکه های اجتماعی (۶۱۷) از دلخوری محسن چاوشی از دوستانش تا کظم غیظ مهراب قاسم خانی!!!چهره ها در شبکه های اجتماعی (۶۱۷) از دلخوری محسن چاوشی از دوستانش تا کظم غیظ مهراب قاسم خانی!!!
خواستگاری از هنرمندان | جنجالی ترین و سیریش ترین خواستگار های افراد مشهور!خواستگاری از هنرمندان | جنجالی ترین و سیریش ترین خواستگار های افراد مشهور!
چهره های مشهور در روز دهم جشنواره فجر ۹۷ | از استایل سبز بهنوش طباطبایی تا وقار طناز طباطبایی!چهره های مشهور در روز دهم جشنواره فجر ۹۷ | از استایل سبز بهنوش طباطبایی تا وقار طناز طباطبایی!
مجری‌های جنجالی و محبوبی که اعتبارشان را بر باد دادند! | از آزاده نامداری تا فرزاد حسنیمجری‌های جنجالی و محبوبی که اعتبارشان را بر باد دادند! | از آزاده نامداری تا فرزاد حسنی
رفتارهای عجیب سلبریتی‌ های ایرانی و همسرانشان جلوی دوربین!|از امیرعلی نبویان و دست‌ بوسی همسرش تا مورد عجیب شقایق دهقان و مهراب قاسمخانی!رفتارهای عجیب سلبریتی‌ های ایرانی و همسرانشان جلوی دوربین!|از امیرعلی نبویان و دست‌ بوسی همسرش تا مورد عجیب شقایق دهقان و مهراب قاسمخانی!
اینستاگرام هنرمندان (۱۰۰) از وقتی مهراب قاسمخانی لباس نداشت تا مهناز افشار !!اینستاگرام هنرمندان (۱۰۰) از وقتی مهراب قاسمخانی لباس نداشت تا مهناز افشار !!
ورزشکاران ایران و جهان در شبکه های اجتماعی (۳۰) از عکس عاشقانه رونالدو و همسرش تا سعید معروف در خارج!ورزشکاران ایران و جهان در شبکه های اجتماعی (۳۰) از عکس عاشقانه رونالدو و همسرش تا سعید معروف در خارج!
اینستاگرام هنرمندان (۱۱۳) از سلفی مهناز افشار با مردم شاهرود تا شاهرخ استخری در نمایشگاه پدرزنش!!!اینستاگرام هنرمندان (۱۱۳) از سلفی مهناز افشار با مردم شاهرود تا شاهرخ استخری در نمایشگاه پدرزنش!!!
اینستاگرام هنرمندان (۸۲) از نسخه با حجاب و معمولی سحر قریشی تا الناز حبیبی درکنار هنرمند محبوبش!اینستاگرام هنرمندان (۸۲) از نسخه با حجاب و معمولی سحر قریشی تا الناز حبیبی درکنار هنرمند محبوبش!
تسلیت هنرمندان مشهور برای درگذشت پیام صابری ،همسر زیبا بروفه (۱) | از پریناز ایزدیار تا سحر قریشی !تسلیت هنرمندان مشهور برای درگذشت پیام صابری ،همسر زیبا بروفه (۱) | از پریناز ایزدیار تا سحر قریشی !
چهره های مشهور در اولین جشن آکادمی سینما سینما | از طناز طباطبایی تا نوید محمدزاده (۱)چهره های مشهور در اولین جشن آکادمی سینما سینما | از طناز طباطبایی تا نوید محمدزاده (۱)
مریم مومن | از ورود به دنیای بازیگری با کمک خاله تا علایق عجیب!| سبک زندگی افراد مشهور(۲۸۲)مریم مومن | از ورود به دنیای بازیگری با کمک خاله تا علایق عجیب!| سبک زندگی افراد مشهور(۲۸۲)
اینستاگرام هنرمندان (۱۱۶) از عکس پاییزی الناز شاکردوست تا اعتراض بهنوش بختیاری به چالش میکاپِ او!!!اینستاگرام هنرمندان (۱۱۶) از عکس پاییزی الناز شاکردوست تا اعتراض بهنوش بختیاری به چالش میکاپِ او!!!
مسعود فروتن ؛ از دخترش که هرشب خوابش را می بیند تا فحش خوردن برای سریال پدر| سبک زندگی افراد مشهور (۲۵۰)مسعود فروتن ؛ از دخترش که هرشب خوابش را می بیند تا فحش خوردن برای سریال پدر| سبک زندگی افراد مشهور (۲۵۰)
تسلیت هنرمندان مشهور برای فوت پیام صابری، همسر زیبا بروفه (۲) | از روناک یونسی تا رامبد جوان !تسلیت هنرمندان مشهور برای فوت پیام صابری، همسر زیبا بروفه (۲) | از روناک یونسی تا رامبد جوان !
اینستاگرام هنرمندان (۱۰۳) از پریدن بهاره رهنما از روی دیوار مدرسه قدیمی اش تا سحر قریشی با سحر!!!اینستاگرام هنرمندان (۱۰۳) از پریدن بهاره رهنما از روی دیوار مدرسه قدیمی اش تا سحر قریشی با سحر!!!
چهره ها در شبکه های اجتماعی (۶۲۱) از مانتو پروانه ای فریبا نادری تا پیشنهاد آناهیتا درگاهی!!!چهره ها در شبکه های اجتماعی (۶۲۱) از مانتو پروانه ای فریبا نادری تا پیشنهاد آناهیتا درگاهی!!!
تسلیت چهره‌ ها در پی سقوط هواپیمای مسافربری تهران – یاسوج (۱)تسلیت چهره‌ ها در پی سقوط هواپیمای مسافربری تهران – یاسوج (۱)
بررسی تیپ و استایل هنرمندان و چهره های مشهور| از ست زیبای لیلا بلوکات تا ریش صدام حسینیِ مهراب قاسمخانی! (۲)بررسی تیپ و استایل هنرمندان و چهره های مشهور| از ست زیبای لیلا بلوکات تا ریش صدام حسینیِ مهراب قاسمخانی! (۲)
مراسم تشییع پیکر عزت الله انتظامی | از هدیه تهرانی تا بهنوش طباطبایی !(۲)مراسم تشییع پیکر عزت الله انتظامی | از هدیه تهرانی تا بهنوش طباطبایی !(۲)
تسلیت هنرمندان مشهور برای درگذشت پیام صابری ،همسر زیبا بروفه (۳) | از نیوشا ضیغمی تا مهناز افشار !تسلیت هنرمندان مشهور برای درگذشت پیام صابری ،همسر زیبا بروفه (۳) | از نیوشا ضیغمی تا مهناز افشار !
مراسم ازدواج شادی کرم رودی ؛ بازیگر پر استعداد دارکوب | سبک زندگی افراد مشهور (۲۶۱)مراسم ازدواج شادی کرم رودی ؛ بازیگر پر استعداد دارکوب | سبک زندگی افراد مشهور (۲۶۱)
ورزشکاران در شبکه های اجتماعی (۴۰) از ژست جردن باروز و پسرش تا علیرضا نیکبخت!ورزشکاران در شبکه های اجتماعی (۴۰) از ژست جردن باروز و پسرش تا علیرضا نیکبخت!
تسلیت چهره‌ ها در پی سقوط هواپیمای مسافربری تهران – یاسوج (۲)تسلیت چهره‌ ها در پی سقوط هواپیمای مسافربری تهران – یاسوج (۲)