مشاهده : 11382چهره ها در شبکه های اجتماعیRSS

چهره ها در شبکه های اجتماعی (۵۹۳) از خبر الناز شاکردوست از زبان بادها تا عکس آبی ریحانه پارسا!!!

چهره ها در شبکه های اجتماعی (۵۹۳) از خبر الناز شاکردوست از زبان بادها تا عکس آبی ریحانه پارسا!!!چهره ها
جدیدترین عکس های بازیگران و افراد مشهور را در این قسمت ببینید . در این شماره عکس هایی از الناز شاکردوست ، لیندا کیانی ، روناک یونسی ،نرگس محمدی ، مهراب قاسمخانی ، ویدا جوان ، باران کوثری ، ریحانه پارسا ،  هدی زین العابدین ، مونا فرجاد و ... را داریم.

چهره ها در شبکه های اجتماعی (۵۹۳) از خبر الناز شاکردوست از زبان بادها تا عکس آبی ریحانه پارسا!!! را در این قسمت مشاهده کنید. امروز هم با گزیده ای از فعالیت چهره ها در شبکه های اجتماعی ۵۹۳ در خدمتتان هستیم تا ببینیم فعالیت چهره های مشهور در روزهای گذشته چگونه بوده است. این شماره از تصاویر اینستاگرامی چهره های مشهور را با عکسی از احسان خواجه امیری آغاز می کنیم و با عکسی از ویدا جوان به پایان می رسانیم. در این شماره همچنین عکسی از الناز شاکردوست ، لیندا کیانی ، روناک یونسی ،نرگس محمدی ، مهراب قاسمخانی ، ویدا جوان ، باران کوثری ، ریحانه پارسا ،  هدی زین العابدین ، مونا فرجاد و … را داریم. از این که ما را انتخاب کرده اید بسیار سپاسگزاریم.

جدیدترین تصاویر چهره ها در شبکه های اجتماعی ۵۹۳

در روزهای گذاشته بازیگران و دیگر چهره های معروف این عکس هارا در اینستاگرام ، توئیتر و … منتشر کردند.

تصاویر چهره ها در شبکه های اجتماعی ۵۹۳

چهره ها در شبکه های اجتماعی 593

احسان خواجه امیری :

بریم ورزش 😊

چهره ها در شبکه های اجتماعی 593

آرش نوذری :

بزودی❤

چهره ها در شبکه های اجتماعی 593

الناز شاکردوست :

!بادها خبر از تغییر فصل مى دهند

چهره ها در شبکه های اجتماعی 593

امید حاجیلی :

تمام افکار خود را روی کاری که دارید انجام می دهید متمرکز کنید. پرتوهای خورشید تا متمرکز نشوند نمی سوزانند.

چهره ها در شبکه های اجتماعی 593

امیر حسین مدرس و همسرش

جدید ترین تصاویر چهره ها در شبکه های اجتماعی ۵۹۳

چهره ها در شبکه های اجتماعی 593

بابک جهانبخش :

خنده را معنیِ سر مستی مکُن !…آنکه می خندد غمش بی انتهاست …

چهره ها در شبکه های اجتماعی 593

باران کوثری :

به لطف و همراهی و اعتماد شما و‌گذشت خانواده مقتول بهشاد اعدام نشد . …بهشاد در آغوش مادرش بعد از اعلام رضایت در دادگاه

چهره ها در شبکه های اجتماعی 593

روناک یونسی :

من…وارث نقش فرش زمینم…و همه انحنا‌های این حوضخانه، ‌شکل آن کاسه‌ی مس….هم‌سفر بوده با من ‌از زمین‌های زبر غریزی….تا تراشیدگی‌های وجدان امروز.

چهره ها در شبکه های اجتماعی 593

ریحانه پارسا :

 این نیز…

چهره ها در شبکه های اجتماعی 593

زهره فکورصبور :

حتی اگه یه فرشته هم باشی،بازم همیشه یکی پیدا میشه که از صدای بال زدنت خوشش نمیاد!خودتو گرفتار حرف مردم نکن…این یعنی تضمین شادی

چهره ها در شبکه های اجتماعی 593

سام نوری :

چند روز پیش رفتیم موتورسواری. امیدوارم همه ما(همه مردم ایران) هر روز مثل این عکس بخندیم….شاد و مهربان باشید.

چهره ها در شبکه های اجتماعی 593

شبنم قلی خانی :

من غلام قمرم غیر قمر هیچ مگو…پیش من جز سخن شمع و شکر هیچ مگو…روزتون خوش💛

چهره ها در شبکه های اجتماعی 593

شهرزاد عبدالمجید :

با رامین ناصر نصیر عزیزم که یکدنیا پاکى و مهربونى و آرامش همیشه همراهش هست و مریم بندرى جانه عزیز روزهاى آخر سریال خونه بکى🌺🌺🌺🌺🌺

جدیدترین عکس های چهره ها در شبکه های اجتماعی ۵۹۳

چهره ها در شبکه های اجتماعی 593

علی انصاریان :

سلام .. به به همه دعوتیم عروسی 💃🏾💃🏾💃🏾💃🏾لباس خوب و نو بپوشید که میخوایم بترکونیم.. در ضمن با جواد و مونیکا جون حرف زدیم ،،ما بیشتر از ۵ تا سکه مهر نمیکنیم و ۲ سال اول هم باید طبقه بالا خونه ننه جواد زندگی کنند … فقط الان یه کم مشکل زبان داره جواد که قرار شد پانتومیم بازی کنند با هم 👻👻👻😂😂😂 بهش هم گفتم خواست خواست ،نخواستم یکی دیگه این همه دختر 🙊🙊🤣🤣👻👻 جواد بهترین و ماه ترین و خوش قلب ترین پسر دنیاس از خداش باشه مونیکا جون👻

یا علی ۳۳،۲۴

تم عروسی داداشم black &white

من الان چیکار کنم خودم فارسی یادم رفتهههههههه o m g
مونیکا کاظمیان مبارکه👻👻😂😂😂 مهمان ویژه عروسی ::بند عمووو حسن 👻👻😂😂💃🏾💃🏾

چهره ها در شبکه های اجتماعی 593

گلناز خالصی :

مواظب خودت باش
ِآنچنان گرم در آغوش بگیر این من را، که هیچ غیری نتواند لرزاند این حجم پاک بودن را..
مواظب خودت باش!
مبادا یادت برود چقدر نوازش کم دارد این وجود خاکی سرد بی مدعا!
مواظب خودت باش!
نکند ذره ای، لحظه ای پرت شود حواست و بماند این من سرگردان در آشفتگی دوران، تنها..
مواظب من باش!

چهره ها در شبکه های اجتماعی 593

لیندا کیانی :

اتاق گریم دلدادگان

چهره ها در شبکه های اجتماعی 593

منوچهر هادی :

با خواهرانم لیندا و سمیرای عزیز. فرزانه و مرضیه دلدادگان. چقدر عالی و لذت‌بخش بود این همکاری و چقدر رضایتبخشه وقتی مردم کارمونو دوست دارن.بازی و رقابت هردوی شما درخشان بود. به امید همکاری مجدد.

چهره ها در شبکه های اجتماعی 593

مهدی مقدم :

یه کار جدید با سعید عزیز، مطمئنم خوشتون میاد.💣

تصاویر چهره ها در شبکه های اجتماعی ۵۹۳

چهره ها در شبکه های اجتماعی 593

مهراب قاسمخانی :

The Matrix 1999…پ.ن 🤐🙈🙉🙊🤫

چهره ها در شبکه های اجتماعی 593

مونا فرجاد :

@specialstudio7 special art group Art Designer @mortezasaeedi7

چهره ها در شبکه های اجتماعی 593

نرگس محمدی :

حال و روزمون شده مثل سریال مردگان متحرک ولى خیلى بَدِ ادم به چیزهاى بَدِ عادت کنه… پ ن میخندم کارى از دستم بر نمیاد

چهره ها در شبکه های اجتماعی 593

نیلوفر پارسا :

برای آنچه که باور دارید ایستادگی کنید…حتی اگر به معنای تنها ایستادن باشد👍🏻🍂❣️ #هنرمندان

چهره ها در شبکه های اجتماعی 593

هدی زین العابدین در اکران عرق سرد

چهره ها در شبکه های اجتماعی 593

هوتن شکیبا :

بعد از قرنى بى تفاوتى و انزجار از فضاى مجازى یه عکس تکى از خودم!

چهره ها در شبکه های اجتماعی 593

ویدا جوان :

روز بخیر🌷
بیایید سعی کنیم این فرهنگ فحاشی رو ریشه کن کنیم.. سعی کنیم وقتی با چیزی یا کسی مخالفیم بدون فحش و نفرین حرفمونو بزنیم ..
در فضای مجازی بچه های زیر ١٨ سال زیادن، بخاطر اونا بیاین قرار بذاریم از کلمات زشت استفاده نکنیم. 🙏💖
به امید روزهای بهتر

2018-10-05 / گردآوری:
دکتر طاهری
نظر خود را بنویسید-نظرات کاربران (۰)
فیلم پرشین ویدکتر طاهری
اینستاگرام هنرمندان (۲۰۰) از تبلیغ رامبد تا گردو بودن مهناز!اینستاگرام هنرمندان (۲۰۰) از تبلیغ رامبد تا گردو بودن مهناز!
چهره ها در شبکه های اجتماعی (۶۷۳) از گل شیشه شور ماهور تا بهنوش چادر به سر!چهره ها در شبکه های اجتماعی (۶۷۳) از گل شیشه شور ماهور تا بهنوش چادر به سر!
تیپ و استایل چهره های ایرانی ۵۳ | از بِرکه ی خوش خنده تا دختر لاغر شده سینماتیپ و استایل چهره های ایرانی ۵۳ | از بِرکه ی خوش خنده تا دختر لاغر شده سینما
حامد آهنگی ؛ کمدینِ فوتبالیستی که سودای رئیس جمهوری دارد!| سبک زندگی افراد مشهور(۳۳۵)حامد آهنگی ؛ کمدینِ فوتبالیستی که سودای رئیس جمهوری دارد!| سبک زندگی افراد مشهور(۳۳۵)
تیپ و استایل چهره های ایرانی ۵۱ | از عینک مهران تا مهناز سفید پوشتیپ و استایل چهره های ایرانی ۵۱ | از عینک مهران تا مهناز سفید پوش
درگذشت همسر هنرمندان در جوانی | از فریبا نادری و بنیامین تا زیبا بروفهدرگذشت همسر هنرمندان در جوانی | از فریبا نادری و بنیامین تا زیبا بروفه
تیپ و استایل چهره های ایرانی ۴۹ | از گردن آویز احسان تا تیپ عجق وجق نیماتیپ و استایل چهره های ایرانی ۴۹ | از گردن آویز احسان تا تیپ عجق وجق نیما
افشاگری جنجالی سپند امیرسلیمانی از طلاق چهار ساله اش از مارال آراسته! | سبک زندگی افراد مشهور (۲۶۸)افشاگری جنجالی سپند امیرسلیمانی از طلاق چهار ساله اش از مارال آراسته! | سبک زندگی افراد مشهور (۲۶۸)
همسر خارجی بازیگران و ورزشکاران ایرانی | از همسر میلیاردر کریم انصاری فرد تا ساعد سهیلی و همسر فرانسوی اش!همسر خارجی بازیگران و ورزشکاران ایرانی | از همسر میلیاردر کریم انصاری فرد تا ساعد سهیلی و همسر فرانسوی اش!
ازدواج بازیگران در سال ۹۷ | از ازدواج سیاسی مریم تا سمانه و هادی!ازدواج بازیگران در سال ۹۷ | از ازدواج سیاسی مریم تا سمانه و هادی!
مراسم عقد بازیگران ایرانی که به هم خورد | از سحر قریشی تا پرستو صالحی!مراسم عقد بازیگران ایرانی که به هم خورد | از سحر قریشی تا پرستو صالحی!
پاشا رستمی ؛ از مهاجرت تا حامدِ لحظه گرگ و میش | سبک زندگی افراد مشهور(۲۹۸)پاشا رستمی ؛ از مهاجرت تا حامدِ لحظه گرگ و میش | سبک زندگی افراد مشهور(۲۹۸)
چهره ها در شبکه های اجتماعی (۵۸۳) از تقاضای عاجزانه مهراب قاسمخانی از دزد موبایلش تا دیدار لیلا اوتادی با مدیر و معلم دبیرستانش !!!چهره ها در شبکه های اجتماعی (۵۸۳) از تقاضای عاجزانه مهراب قاسمخانی از دزد موبایلش تا دیدار لیلا اوتادی با مدیر و معلم دبیرستانش !!!
همه جزئیات و حواشی مراسم تشییع جنازه بهنام صفوی با حضور دوستانش +فیلمهمه جزئیات و حواشی مراسم تشییع جنازه بهنام صفوی با حضور دوستانش +فیلم
جشن افتتاحیه سریال نهنگ آبی | همه آنچه درباره این سریال و بازیگرانش باید بدانید!جشن افتتاحیه سریال نهنگ آبی | همه آنچه درباره این سریال و بازیگرانش باید بدانید!
عجیب ترین شیوه های خواستگاری هنرمندان ایرانی | از خواستگاری ۵ صبح تا خواستگاری اینترنتی و زیرآبی!عجیب ترین شیوه های خواستگاری هنرمندان ایرانی | از خواستگاری ۵ صبح تا خواستگاری اینترنتی و زیرآبی!
اینستاگرام هنرمندان (۱۲۷) از تلاش فریبا نادری برای لاغری تا پست جدید ترلان پروانه !!!اینستاگرام هنرمندان (۱۲۷) از تلاش فریبا نادری برای لاغری تا پست جدید ترلان پروانه !!!
اینستاگرام هنرمندان (۱۲۶) از سحر قریشی در کافی شاپ تا اوضاع سرما خورده امیرمهدی ژوله !!!اینستاگرام هنرمندان (۱۲۶) از سحر قریشی در کافی شاپ تا اوضاع سرما خورده امیرمهدی ژوله !!!
حواشی جنجالی اختتامیه جشنواره فیلم فجر ۹۷ |از توئیت کاربری که در کافه‌ های همایون غنی‌ زاده کار می‎‌کرد تا گاف جشنواره!حواشی جنجالی اختتامیه جشنواره فیلم فجر ۹۷ |از توئیت کاربری که در کافه‌ های همایون غنی‌ زاده کار می‎‌کرد تا گاف جشنواره!
تبریک عید فطر بازیگران | از نفیسه روشن تا بهنوش طباطبایی ! (۲)تبریک عید فطر بازیگران | از نفیسه روشن تا بهنوش طباطبایی ! (۲)
ورزشکاران در شبکه های اجتماعی (۶۳) از خانه های علی دایی تا تاسف آتیلا حجازی!ورزشکاران در شبکه های اجتماعی (۶۳) از خانه های علی دایی تا تاسف آتیلا حجازی!
چهره ها در شبکه های اجتماعی (۵۸۶) از اشارات نظرِ شیلا خداداد تا عاشقانه سمانه پاکدل برای هادی کاظمی !!!چهره ها در شبکه های اجتماعی (۵۸۶) از اشارات نظرِ شیلا خداداد تا عاشقانه سمانه پاکدل برای هادی کاظمی !!!
سعید چنگیزیان ؛ از ازدواج با الهام کردا تا سریال برادر جان| سبک زندگی افراد مشهور(۳۱۶)سعید چنگیزیان ؛ از ازدواج با الهام کردا تا سریال برادر جان| سبک زندگی افراد مشهور(۳۱۶)
اینستاگرام هنرمندان (۱۴۰) از خوشحالی برای دزدی از خانه بهاره رهنما تا مهناز افشار با دامن!!!اینستاگرام هنرمندان (۱۴۰) از خوشحالی برای دزدی از خانه بهاره رهنما تا مهناز افشار با دامن!!!
ماجرای سکته قلبی کامران تفتی و علت تشکرش از کامبیز دیرباز چه بود؟ | سبک زندگی افراد مشهور (۲۷۰)ماجرای سکته قلبی کامران تفتی و علت تشکرش از کامبیز دیرباز چه بود؟ | سبک زندگی افراد مشهور (۲۷۰)
چهره ها در چهارشنبه سوری ۹۷ | از عکس خاص ریحانه پارسا تا جشن مشترک پرست و شیلا و پسرخاله شیلا!چهره ها در چهارشنبه سوری ۹۷ | از عکس خاص ریحانه پارسا تا جشن مشترک پرست و شیلا و پسرخاله شیلا!
حسین عرفانی ؛ از حسودی دوربین ها به عشقی که به همسرش داشت تا درگذشت!| سبک زندگی افراد مشهور (۲۵۷)حسین عرفانی ؛ از حسودی دوربین ها به عشقی که به همسرش داشت تا درگذشت!| سبک زندگی افراد مشهور (۲۵۷)
نیما نادری؛ همسرِ المیرا دهقانی در سریال لحظه گرگ و میش!| سبک زندگی افراد مشهور(۲۹۵)نیما نادری؛ همسرِ المیرا دهقانی در سریال لحظه گرگ و میش!| سبک زندگی افراد مشهور(۲۹۵)
چهره های مشهور در روز هفتم جشنواره فجر ۹۷ | از مدل موی جدید لیندا کیانی تا تیپ موقر هانیه توسلی!چهره های مشهور در روز هفتم جشنواره فجر ۹۷ | از مدل موی جدید لیندا کیانی تا تیپ موقر هانیه توسلی!
ماجرای ازدواج امید حاجیلی از زبان خودش ؛ آیا با یک دروغ ۱۳ دیگر مواجه هستیم؟!!!ماجرای ازدواج امید حاجیلی از زبان خودش ؛ آیا با یک دروغ ۱۳ دیگر مواجه هستیم؟!!!