مشاهده : 368چهره هاRSS

چهره هفته : هانیه توسلی

چهره هفته : هانیه توسلیچهره ها
چهره هفته: هانیه توسلی / صورت سنگی عاشق پیشه سینمای ما – امیر جلالی: شام آخر،اثیری،گاهی به آسمان نگاه کن،شبهای روشن،یک شب،کافه ستاره،جایی برای زندگی،عصر جمعه،زمان می ایستد،عاشق و صد سال به این سالها.این سیاهه فیلمهایی است که هانیه توسلی ۲۸ ساله از سال ۸۰ تا امسال بازی کرده است.تازه اینها غیر ازسریالهایی است که […]
چهره هفته: هانیه توسلی / صورت سنگی عاشق پیشه

چهره هفته : هانیه توسلی

سینمای ما – امیر جلالی: شام آخر،اثیری،گاهی به آسمان نگاه کن،شبهای
روشن،یک شب،کافه ستاره،جایی برای زندگی،عصر جمعه،زمان می ایستد،عاشق و صد سال به این سالها.
این سیاهه فیلمهایی است که هانیه توسلی ۲۸ ساله از سال ۸۰ تا امسال بازی کرده است.
تازه اینها غیر ازسریالهایی است که او در آنها نقش اصلی داشته و اتفاقا از پربیننده ها هم بوده اند.
(سریال‌هایی مثل وفا و میوه ممنوعه) کارنامه توسلی نشان می دهد که او مسیر خود را از ابتدا درست انتخاب
کرده است و در ۱۰ فیلمی که تا کنون از او دیده ایم(به جزصد سال به این سالهای سامان مقدم
که باید در جشنواره ببینیمش)،هیچگاه بازی او نقطه ضعف فیلم نبوده است.
توسلی چهره ستاره گونه ای ندارد و ظاهرش بیشتر از سن واقعی اش را نشان می دهد،پس هیچگاه سعی نکرده
در فیلمهایش مانند یک ستاره ایفای نقش کند.او در “شام آخر” و “اثیری” نقش اصلی را برعهده نداشت و اولین
نقش مهمش در فیلم خوب کمال تبریزی یعنی “گاهی به آسمان نگاه کن” بود که اتفاقا دیده هم شد.اما بدون
شک “شبهای روشن” فرزاد موتمن برای توسلی یک اتفاق محسوب می شد،چرا که فیلم آنقدر طرفدار داشت که بازیگر نقش
اول زنش به خوبی جا بیفتد و قدر ببیند.(همین جا و تا یادم نرفته بگویم که توسلی استعداد عجیبی در
ایفای نقش دختران جوانی دارد که مردی با اختلاف سنی زیاد عاشقشان می شود!) “یک شب” نیکی کریمی تجربه بسیار
متفاوتی بود و چون فیلم به آن صورت دیده نشده نمی شود درمورد بازی توسلی درآن قضاوت درستی کرد ولی
در همین سال وی در فیلمی بازی کرد که به نظرم یکی از بهترین فیلمهای سالهای اخیر سینمای ایران بوده
است و اتفاقا توسلی هم در این فیلم در بهترین فرم ممکن قرار داشت: کافه ستاره.
(یادتان که هست؟آنجا هم ایرج نوذری عاشق توسلی شده بود) “جایی برای زندگی”(محمدرضا بزرگ نیا)،”عصر جمعه”(مونا زندی حقیقی) و “زمان
می ایستد”(علیرضا امینی) فیلمهایی بودند که توسلی در سالهای ۸۳ و ۸۴ درآنها بازی کرد و به جز اولی که
اکران گسترده ای داشت و از تلویزیون هم پخش شد،دوتای دیگر به آن صورت دیده نشدند.
اما درحال حاضر دو فیلم،همزمان از این بازیگر خوب سینما روی پرده است:”عاشق”(افشین شرکت) و “غیر منتظره”(محمدهادی کریمی).اولی فیلم زیاد
مهمی نیست،یک کمدی رومانتیک معمولی است که از مدتها پیش تبلیغات خاصی پیرامونش به راه افتاده بود و معلوم نیست
چرا باید درایام محرم اکران می شد.طبیعی است که بازی توسلی هم دراین فیلم نکته خاص و بارزی ندارد و
پیشرفتی در کارنامه او به حساب نمی آید.
در مورد فیلم کریمی هم چون آن را ندیده ام اظهار نظر خاصی نمی شود کرد ولی چیزی که هست
سابقه طولانی کریمی در فیلمنامه نویسی است و البته شانس بدش که فیلمش در زمانی اکران شده است که اولا
محرم است،ثانیا نزدیک جشنواره است،ثالثا سرما و یخبندان بی سابقه ای در تهران به راه افتاده و رابعا گاز سینماها
را قطع کرده اند.همان طور که می دانید هرکدام از این عوامل به تنهایی می تواند یک فیلم را به
خاک سیاه بنشاند و حالا همه شان باهم برسر فیلم کریمی نازل شده اند.
می ماند فیلم سامان مقدم یعنی “صد سال به این سالها” که می گویند فیلم خوبی شده و بازیگران بزرگی
هم دارد.این فیلم می تواند یرای هانیه توسلی هم نقطه اوجی باشد و امیدواریم که باشد.بازیگر جوان ما حالا حالاها
می تواند نقش دختران صورت سنگی(که از مختصات اوریجینال ستاره این روزها کم کارشده سینمای ایران یعنی هدیه تهرانی هم
هست) را که معمولا درگیر یک ماجرای عاشقانه غیرمتعارف هم می شوند بازی کند.
پی نوشت:داشت یادم می رفت بگویم که هانیه خواهر هما توسلی منتقد مجله عزیز فیلم است.

2008-01-26 / گردآوری:
نظر خود را بنویسید-نظرات کاربران (۰)
فیلم پرشین وی
ورزشکاران در شبکه های اجتماعی (۶۰) از تولد دختر سیدجلال تا حس خاص سوشا!ورزشکاران در شبکه های اجتماعی (۶۰) از تولد دختر سیدجلال تا حس خاص سوشا!
الهام حمیدی ؛ از حواشی جنجالی پنهان کردن ازدواج اول تا حلقه و ازدواج مجدد!| سبک زندگی افراد مشهور(۲۸۷)الهام حمیدی ؛ از حواشی جنجالی پنهان کردن ازدواج اول تا حلقه و ازدواج مجدد!| سبک زندگی افراد مشهور(۲۸۷)
ورزشکاران در شبکه های اجتماعی (۵۶) از دکترجانِ شیث رضایی تا تولد دختر ژاوی!ورزشکاران در شبکه های اجتماعی (۵۶) از دکترجانِ شیث رضایی تا تولد دختر ژاوی!
حواشی لباس بازیگران در جشنواره فجر ۹۷ | از هومن در نقش قرمه سبزی اصیل تا شاهکار ریحانه پارسا!حواشی لباس بازیگران در جشنواره فجر ۹۷ | از هومن در نقش قرمه سبزی اصیل تا شاهکار ریحانه پارسا!
زیباترین بازیگران زن ایرانی به انتخاب داوران خارجی | از مهناز افشار تا سحر قریشیزیباترین بازیگران زن ایرانی به انتخاب داوران خارجی | از مهناز افشار تا سحر قریشی
اینستاگرام هنرمندان (۵۶) از تولد مهناز افشار تا ورزش کردن بهاره رهنما و همسرش در خانهاینستاگرام هنرمندان (۵۶) از تولد مهناز افشار تا ورزش کردن بهاره رهنما و همسرش در خانه
فرزند سوم بنیامین بهادری در ایران به دنیا آمد | اسم پسر دوم بنیامین بهادری ؟!فرزند سوم بنیامین بهادری در ایران به دنیا آمد | اسم پسر دوم بنیامین بهادری ؟!
یوسف تیموری : آرمین پسر من نیست ! او همسر و فرزندش را به تایلند برگرداند!| سبک زندگی افراد مشهور (۲۵۳)یوسف تیموری : آرمین پسر من نیست ! او همسر و فرزندش را به تایلند برگرداند!| سبک زندگی افراد مشهور (۲۵۳)
فیلم عروسی‌ بازیگران و چهره های مشهوری که لو رفت! | از علی دایی تا نیما مسیحا!فیلم عروسی‌ بازیگران و چهره های مشهوری که لو رفت! | از علی دایی تا نیما مسیحا!
ورزشکاران ایران و جهان در شبکه های اجتماعی (۴) از بیلیارد بازی رامین رضائیان تا داماد خوشتیپ مارادونا !ورزشکاران ایران و جهان در شبکه های اجتماعی (۴) از بیلیارد بازی رامین رضائیان تا داماد خوشتیپ مارادونا !
اینستاگرام هنرمندان (۱۲۸) از خونه مادریزرگ ترلان پروانه تا آنا نعمتیِ بی اعصاب!!!اینستاگرام هنرمندان (۱۲۸) از خونه مادریزرگ ترلان پروانه تا آنا نعمتیِ بی اعصاب!!!
بررسی استایل و تیپ هنرمندان و چهره های مشهور| از تیپ جین ترانه علیدوستی در ژاپن تا مانتو گل گلی مهناز افشار! (۱)بررسی استایل و تیپ هنرمندان و چهره های مشهور| از تیپ جین ترانه علیدوستی در ژاپن تا مانتو گل گلی مهناز افشار! (۱)
چهره ها در شبکه های اجتماعی (۵۹۴) از دیدار ساره بیات و خواهرزاده اش تا حمایت جانانه مریم سلطانی از بهنوش بختیاری!!!چهره ها در شبکه های اجتماعی (۵۹۴) از دیدار ساره بیات و خواهرزاده اش تا حمایت جانانه مریم سلطانی از بهنوش بختیاری!!!
چهره ها در شبکه های اجتماعی (۵۹۲) از مهران مدیری در تولد فاطمه گودرزی تا انتقاد ژوله از زنانی که دیروز به زور زایمان کردند!!!چهره ها در شبکه های اجتماعی (۵۹۲) از مهران مدیری در تولد فاطمه گودرزی تا انتقاد ژوله از زنانی که دیروز به زور زایمان کردند!!!
چهره ها در شبکه های اجتماعی (۵۷۴) از استایل شیک بهنوش بختیاری در ماشین تا باحجابی سحر قریشی!چهره ها در شبکه های اجتماعی (۵۷۴) از استایل شیک بهنوش بختیاری در ماشین تا باحجابی سحر قریشی!
چهره های مشهور در روز چهارم جشنواره فجر ۹۷ | از تیپ بسیار عجیب زیبا کرمعلی تا مانتو پوشیدن صابر ابر!چهره های مشهور در روز چهارم جشنواره فجر ۹۷ | از تیپ بسیار عجیب زیبا کرمعلی تا مانتو پوشیدن صابر ابر!
پیام صابری ، همسر زیبا بروفه درگذشت ! | جزئیات فوت پیام صابریپیام صابری ، همسر زیبا بروفه درگذشت ! | جزئیات فوت پیام صابری
چهره ها در شبکه های اجتماعی (۵۸۷) از تولد داداش الناز شاکردوست تا سحرقریشی و دیگر هیچ !!!چهره ها در شبکه های اجتماعی (۵۸۷) از تولد داداش الناز شاکردوست تا سحرقریشی و دیگر هیچ !!!
چهره ها در شبکه های اجتماعی (۶۰۲) از بازی همسر و دختر مهناز افشار تا جدیدترین عکس ها از دختر شاهرخ استخری !!!چهره ها در شبکه های اجتماعی (۶۰۲) از بازی همسر و دختر مهناز افشار تا جدیدترین عکس ها از دختر شاهرخ استخری !!!
لادن مستوفی ؛ از ترک تحصیل تا ازدواج با ۲۰ سال اختلاف سنی| سبک زندگی افراد مشهور(۲۸۵)لادن مستوفی ؛ از ترک تحصیل تا ازدواج با ۲۰ سال اختلاف سنی| سبک زندگی افراد مشهور(۲۸۵)
چهره ها در شبکه های اجتماعی (۵۹۹) از ترانه علیدوستی در ژاپن تا بهنوش طباطبایی در نمایشگاه بزرگمهر حسین پور!!!چهره ها در شبکه های اجتماعی (۵۹۹) از ترانه علیدوستی در ژاپن تا بهنوش طباطبایی در نمایشگاه بزرگمهر حسین پور!!!
مراسم ترحیم حسین محب‌ اهری با حضور چهره های بسیار مشهور سینما و تلویزیونمراسم ترحیم حسین محب‌ اهری با حضور چهره های بسیار مشهور سینما و تلویزیون
اینستاگرام هنرمندان (۸۵) از تولد الناز حبیبی تا تولد مرتضی پاشایی!!!اینستاگرام هنرمندان (۸۵) از تولد الناز حبیبی تا تولد مرتضی پاشایی!!!
استوری هنرمندان در اینستاگرام (۱۴)استوری هنرمندان در اینستاگرام (۱۴)
چهره ها در شبکه های اجتماعی (۶۲۲) از لم دادن الناز حبیبی تا تیپ زمستانی هستی مهدوی!!!چهره ها در شبکه های اجتماعی (۶۲۲) از لم دادن الناز حبیبی تا تیپ زمستانی هستی مهدوی!!!
چهره ها در شبکه های اجتماعی (۵۷۱) از خوشحالی بهاره افشاری به بودن دوستانش تا واکنش نیوشا ضیغمی به قیمت دلار!چهره ها در شبکه های اجتماعی (۵۷۱) از خوشحالی بهاره افشاری به بودن دوستانش تا واکنش نیوشا ضیغمی به قیمت دلار!
گفتگوی جنجالی لیندا کیانی در من و شما | از تنفر شدیدش از بازی در پرستاران تا وقتی حسن فتحی او را نپسندید!گفتگوی جنجالی لیندا کیانی در من و شما | از تنفر شدیدش از بازی در پرستاران تا وقتی حسن فتحی او را نپسندید!
چهره ها در شبکه های اجتماعی (۶۰۷) از لیندا کیانی در یزد تا مصاحبه هانیه توسلی !!!چهره ها در شبکه های اجتماعی (۶۰۷) از لیندا کیانی در یزد تا مصاحبه هانیه توسلی !!!
ورزشکاران در شبکه های اجتماعی (۳۵) از تشکر سردار آزمون تا تولد دختر محسن بنگر!ورزشکاران در شبکه های اجتماعی (۳۵) از تشکر سردار آزمون تا تولد دختر محسن بنگر!
ورزشکاران در شبکه های اجتماعی (۴۶) از شاهرخ بیانی و خواننده لس آنجلسی تا تولد محسن مسلمان!ورزشکاران در شبکه های اجتماعی (۴۶) از شاهرخ بیانی و خواننده لس آنجلسی تا تولد محسن مسلمان!
ورزشکاران در شبکه های اجتماعی (۶۰) از تولد دختر سیدجلال تا حس خاص سوشا!ورزشکاران در شبکه های اجتماعی (۶۰) از تولد دختر سیدجلال تا حس خاص سوشا!
جدیدترین عکس های ورزشکاران ایرانی و خارجی را در این قسمت ببینید . در این شماره عکس هایی از مجتبی جباری ، محسن خلیلی ، آرمین تشکری ، محسن مسلمان ، رونالدو ، دی بالا ، دیوید بکام ، علی کریمی ، علیرضا بیرانوند ، محسن فروزان ، جواد کاظمیان و ... را داریم.
سوژه های روز رو این جا ببینید !
دیگر جشن عروسی نگیرید، بدون عروسی ساز !!!
فال حافظ
شیک ترین و جدیدترین مدل های لباس عروس , سفره عقد , آرایش عروس و ...
اینستاگرام ستاره های خارجی ۳۵ از دیوید بکهام تا عشق های میشل اوباما
چهره ها در شبکه های اجتماعی (۶۳۰) از مدل عروس شدن لیندا تا مادر ریحانه پارسا !!!
هوتن شکیبا ؛ از موافقت عجیب پدر با بازیگری تا سیمرغ| سبک زندگی افراد مشهور(۲۹۰)
تیپ و استایل چهره های ایرانی ۲۳ | از میکاپ زیبای الهام تا ظاهر ژولیده ی الناز
ورزشکاران در شبکه های اجتماعی (۵۹) از با ارزش ترین دارایی فروزان تا دلتنگی کاظمیان!
زیبایی اندام خانم ها( جمع کردن باسن و بالا کشیدن سینه ) در زمانی کوتاه
فال حافظ
فال روزانه
تعبیر خواب