جمعه, ۷ مهر , ۱۴۰۲
درخواست تبلیغات

ازدواج مهران ضیغمی تا عاشقانه نرگس محمدی برای تولد همسرش

اشتراک:
مهران ضیغمی چهره ها
از ازدواج مهران ضیغمی بازیگر مشهور و حلقه های زیبای عروس خانم تا عاشقانه نرگس محمدی برای تولد عل اوجی همسرش تا تبریک متفاوت همسر نیلوفر پارسا برای روز جهانی زن به وی و بازیگر سریال آکتور ...

بازیگر و مدل مشهور که از کودکی در عرصه تلویزیون فعالیت دارد با انتشار تصویری خبر از فصل جدید زندگی خود داده است. در ادامه عکس های از استوری های اینستاگرام بازیگران با تصویری از حلقه های ازدواج مهران ضیغمی را در پرشبن وی مشاهده کنید.

ازدواج مهران ضیغمی

مهران ضیغمی ۲۷ مرداد ۱۳۷۰است. او در رشته کارگردانی تئاتر و بازیگری درس خوانده و فعالیتش در این زمینه را از سال ۱۳۷۶ شروع کرده است. یک برادر کوچک تر از خودش به نام عرفان دارد.

و به علاوه بر تحصیل در رشته کارگردانی تئاتر و بازیگری در زمینه مد و لباس نیز کم، و بیش فعالیت می‌ کند و با بازی در نقش سهیل در سریال تولدی دیگر به شهرت رسید. وی در سال ۹۳ با دعوت حسین سهیلی زاده در سریال آخرین بازی نقش خشایار را ایفا می‌ کند. به گفته خودش در سال ۷۶ توسط دوست پدرش برای کار پشت دیوار شب انتخاب شده است.

او در این سال در فیلم سینمایی پشت دیوار شب با رامبد جوان و نگار فروزنده هم بازی شد. و هم چنین در همین سال در سریال دنیای شیرین به کارگردانی بهروز بقایی بازی کرد و با بازی در سریال تولدی دیگر به شهرت رسید.

ازدواج مهران ضیغمیازدواج مهران ضیغمی

جدیدترین عکس های اینستاگرام هنرمندان را در ادامه مشاهده می کنید

در سری عکس های جدید اینستاگرام بازیگران مشهور ایرانی تصاویری از مهران ضیغمی ، نفیسه روشن ، نیلوفر پارسا ، میلاد میرزایی ، فرشته حسینی ، شیوا طاهری ، نرگس محمدی ، حسام منظور ، احسان حاج صفی ، شبنم قلی خانی ، مریم کاویانی ، ستاره حسینی و در ادامه با ما همراه شوید تا تصاویر زیبای اینستاگرام هنرمندان را مشاهده کنید.

ازدواج مهران ضیغمی تا عاشقانه نرگس محمدی برای تولد همسرشنفیسه روشن
  نیلوفر پارسا تبریک همسر نیلوفر پارسا به وی

ازدواج مهران ضیغمی تا عاشقانه نرگس محمدی برای تولد همسرشمیلاد میرزایی

فرشته حسینی فرشته حسینی

شیوا طاهریشیوا طاهری

نرگس محمدینرگس محمدی و همسرش علی اوجی
حسام منظورحسام منظور
احسان حاج صفیاحسان حاج صفی
  شبنم قلی خانیعکس جدید شبنم قلی خانی

مریم کاویانیدلنوشته جالب مریم کاویانی
ستاره حسینیستاره حسینی
گردآوری:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آرون گروپ
آرون گروپس