جشن تولد پویا امینی با سعید نعمت الله تا استایل بهاری بهاره رهنما

اشتراک:
جشن تولد پویا امینی با سعید نعمت الله تا استایل بهاری بهاره رهنما چهره ها
از جشن تولد پویا امینی با سعید نعمت الله تا دورهمی بازیگران مشهور در یک جشن تا استایل بهاری بهاره رهنما را در اینستاگرام هنرمندان مشاهده کنید.

بازیگر مشهور سینما و تلویزیون کشورمان تصویری از زادروزش در کنار همسر و پسرش ایلیا را در صحفه شخصی اش منتشر کرده است. در ادامه عکس های از استوری های اینستاگرام بازیگران با تصویری از جشن تولد پویا امینی را در پرشین وی مشاهده کنید.

جشن تولد پویا امینی

پویا امینی ۱۵ اردیبهشت ۱۳۵۶ در تهران متولد شد. وی فارغ‌ التحصیل رشته کارشناسی کارگردانی نمایش از دانشگاه علم و فرهنگ تهران است وی دارای یک فرزند پسر به نام ایلیا است. هم چنین عضویت در تیم والیبال و فوتبال و کارتینگ هنرمندان در کارنامه وی دیده می‌ شود. وی هم‌ اکنون عضو تیم فوتبال ستارگان هنر ایران است.

او فعالیت اش را در زمان دانشجویی از سال ۱۳۷۶ با بازی در مجموعه تلویزیونی در قلب من به کارگردانی حمید لبخنده و در نقش سینا آغاز کرد. پس از فارغ‌ التحصیل شدن با بازیگری در مجموعه‌ های تلویزیونی کار خود را ادامه داد و با سریال خط قرمز به اوج شهرت رسید.

در سال ۱۳۸۲ اولین تجربه بازیگری سینمایی با نقش آفرینی در فیلم سینمایی وعده دیدار در نقش صادق و سپس شام عروسی در نقش پارسا را به دست آورد.

جشن تولد پویا امینیجشن تولد پویا امینی در کنار همسر و پسرش

جدیدترین عکس های اینستاگرام هنرمندان را در ادامه مشاهده می کنید

در سری عکس های جدید اینستاگرام بازیگران مشهور ایرانی تصاویری از پویا امینی ، پدرام کریمی ، مریم کاویانی ، امیر جدیدی ، داریوش فرضیایی ، دنیا مدنی ، زانیار خسروی ، امیرمحمد زند ، علی اوجی ، صابر ابر ، مونا فائز پور ، الناز حبیبی ، بهاره رهنما و در ادامه با ما همراه شوید تا تصاویر زیبای اینستاگرام هنرمندان را مشاهده کنید.

پدرام کریمیپدرام کریمی

مریم کاویانیمریم کاویانی

امیر جدیدیامیر جدیدی

داریوش فرضیاییداریوش فرضیایی

دنیا مدنیدنیا مدنی

زانیار خسرویسیروان برادر زانیار خسروی

جشن تولد پویا امینی

امیرمحمد زندامیرمحمد زند

جشن تولد پویا امینیتبریک علی اوجی به سعید نعمت الله

جشن تولد پویا امینیصابر ابر

جشن تولد پویا امینیمونا فائزپور

جشن تولد پویا امینیالناز حبیبی
جشن تولد پویا امینیبهاره رهنما در طبیعت بهاری

گردآوری گروه چهره ها در پرشین وی

گردآوری:
اخبار مرتبط:
پیشنهادات وِیژه
فیلم پرشین وی