سه شنبه, ۲۶ تیر , ۱۴۰۳
درخواست تبلیغات

نگار جواهریان و رامبد جوان در مهمونی تا عکس قدیمی ماهایا پطروسیان

اشتراک:
نگار جواهریان و رامبد جوان چهره ها
از نگار جواهریان و رامبد جوان در مهمونی با ایرج طهماسب تا عکس قدیمی ماهايا پطروسيان با نیوشا ضیغمی و نیلوفر پارسا در سریال بی نشان را در ادامه می بینید.

زوج بازیگر مشهور کشورمان تصویری از خود در برنامه مهمانی ایرج طهماسب را در صحفه شخصی خود منتشر کرده اند. در ادامه عکس های از اینستاگرام با تصویری از نگار جواهریان و رامبد جوان را در پرشین وی مشاهده کنید.

نگار جواهریان و رامبد جوان

رامبد جوان متولد ۱ دی ۱۳۵۰ در تهران متولد شد و اولین بار در سال ۱۳۶۹ وقتی ۱۹ ساله بود با تئاترهای دانشجویی شروع کرد. وی تجربه اش را با بازی در سریال خانه سبز شروع کرد و با کت جادویی به اوج شهرت رسید. اولین تجربه کارگردانی اش سریال مسافران برای صدا و سیما بود. او چندین سال است که با کارگردانی و اجرا برنامه خندوانه برای خود در صدا و سیما جایگاه ثابتی پیدا کرده است.

آقای مجری و  همسرش نگار جواهریان مهمانان برنامه مهمونی ایرج طهماسب بودند که در سکانسی رامبد جوان با پشه مهمونی درباره این که نمی گذارد همسرش را نیش بزند مقابله و بحث می کند.

نگار جواهریان : این قسمتِ مهمونی و دوست داشتید؟😍 عکس: مهدی آشنا

نگار جواهریان و رامبد جواننگار جواهریان و رامبد جوان با ایرج طهماسب

جدیدترین عکس های اینستاگرام هنرمندان را در ادامه مشاهده می کنید

در سری استوری های جدید اینستاگرام بازیگران مشهور ایرانی تصاویری از مهرداد صدیقیان , نیلوفر پارسا , فریبا نادری , نیکا فرقانی , بهرنگ علوی , سامان مهکویه , ساناز سعیدی , طناز طباطبایی , الهام اخوان , ماهایا پطروسیان , بهاره افشاری و در ادامه با ما همراه شوید تا تصاویر زیبای استوری اینستاگرام هنرمندان را مشاهده کنید.

مهرداد صدیقیانمهرداد صدیقیان :

  🤟🏽

نگار جواهریان و رامبد جوان در مهمونی تا عکس قدیمی ماهايا پطروسياننیلوفر پارسا :

 ریحانه و فریده

فریبا نادریفریبا نادری :

اگر شما عشق را دارید به هیچ چیز دیگری نیاز ندارید. اما اگر عشق را ندارید مهم نیست چه چیزهای دیگری دارید

نیکا فرقانینیکا فرقانی :

 روز گذشت روز هایی که قهقهه زدم از ته دل و لبخند زدم و شب هایی که اشک ریختم و دلم شکست و فریاد زدم روزهای خوب کودکی و بی‌خیالی پشت سر جا مانده و من باید شتابان به مسیر پیش رو وارد شوم.
سلام ۱۸ سالگی….✌🏻🔆

بهرنگ علویبهرنگ علوی :

 🧠✋🏻🫀تو زندگی یا دلمون واسمون تصمیم گرفت یا عقلمون یه بار اجازه ندادن خودمون واسه خودمون تصمیم بگیریم نا سلامتی ما هم حق زندگی داریم ..!😉

سامان مهکویه سامان مهکویه :

آدمی زنده به امید است#شکرِخدا#🎂

ساناز سعیدیساناز سعیدی :

  بهترین آموزگاران آن هایی هستند که به تو نشان میدهند؛ کجا را نگاه کنی اما نمیگویند چه ببینی.

میخواهم تو را آنگونه به یاد بیارم که چون وجود نداشتی، بودی.

نگار جواهریان و رامبد جواننگار جواهریان و رامبد جوان در مهمونی
مونا فرجادمونا فرجاد :

 بفرموده‌ی مارال خانم عکس را به اشتراک گذاشتم . خواهر بزرگ داشتن هم عالمی داره. توو خونه‌ی ما اینجوریه که مارال نطقی می کند و ما همه حرف آخر را میزنیم ((چششششم)) از بچگی همیشه دوست داشت من بهترین باشم جالبه مثل مامان باباها که بچه هاشونو در همه زمینه ها خاص و توانمند میبینن مارال از کودکی تا به امروز در مورد من همینه هر کودکی که میبینم و بهش میگم ببین چه با استعداده بدون لحظه ای درنگ میگه تو هزار بار باهوشتر بودی😂😂😂 دیگه از مزایایِ خواهر داشتن همینه کلا قند و نباته

طناز طباطبایی در سریال یاغی

طناز طباطباییطناز طباطبایی :

 طلا … یاغی ❤️‍🔥🔥💫

نگار جواهریان و رامبد جوان در مهمونی تا عکس قدیمی ماهايا پطروسيانالهام اخوان :

 باشد وقتی که رویاها به قامت رنج‌هایی که می‌کشیم در آمد ، غروب نباشد …

ماهایا پطروسیانماهایا پطروسیان :

 این عکس دهه هشتادی را توی یک پاکت پیدا کردم، شاید از اون موقع تا الان ندیده بودمش… می تونم بگم این حالت، مود واقعی بیشتر اوقات من است ، که چندان ربطی به فیلم ها و تصویری که از من دیدید، ندارد!… حالا که با گذراندن این سال ها و اتفاقات زندگی و آنچه که امروزه همه میبینیم دیگه این مود دارک تر هم شده!…، بگذریم ، صبحتون بخیر و دلتون شااد💕

بهاره افشاریبهاره افشاری :

 😎

گردآوری گروه چهره ها در پرشین وی

گردآوری:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آرون گروپ
آرون گروپس