استایل لیلا اوتادی تا نویان پسر شقایق دهقان و تولد پیمان معادی مبارک

اشتراک:
استایل لیلا اوتادی تا نویان پسر شقایق دهقان و تولد پیمان معادی مبارک چهره ها
از استایل شیک لیلا اوتادی و نازنین کیوانی تا نویان پسر شقایق دهقان و تولد پیمان معادی را در اینستاگرام هنرمندان مشاهده کنید.

بازیگر مشهور کشورمان تصاویری از تیپ جدید خود در صحفه شخصی اش منتشر کرده است. شایعات زیادی درباره ازدواج این بازیگر جذاب سینمای ایران مطرح می باشد اما ظاهرا وی هنوز مجرد می باشد. در ادامه عکس های از استوری های اینستاگرام بازیگران با تصویری از استایل لیلا اوتادی را در پرشین وی مشاهده کنید.

استایل لیلا اوتادی

لیلا اوتادی متولد ۱۴ مرداد ۱۳۶۲ در تهران، بازیگر ایرانی است. او مدرک معماری داخلی از دانشگاه هنر تهران را دارد. وی با فیلم «چشمان سیاه» ساخته ایرج قادری فعالیت هنری خود را آغاز کرد.

وی در فیلم های بیگانه، مالیخولیا، آشوب، عالیجناب، آزاد به قید شرط، بید مجنون، نازلی، آدم کش، به دنبال خوشبختی و هوس اشاره کرد.

گفتنی است در خبری، باشگاه خبرنگاران وی را با دریافت ۷۵ میلیون تومان برای ۲۵ روز بازی در فیلم پیتزا مخلوط «حسین قاسمی‌ جامی» گران‌ ترین بازیگر زن سینمای ایران نامیده بود.

خانم بازیگر نخستین کتاب خود را که مجموعه شعری با نام ‘”در بهشتی که کلاغی نیست مترسک هم نیست” است، در زمستان ۱۳۹۳ و در قالب دو زبان فارسی و انگلیسی منتشر کرده است.

استایل لیلا اوتادیاستایل لیلا اوتادی

جدیدترین عکس های اینستاگرام هنرمندان را در ادامه مشاهده می کنید

در سری عکس های جدید اینستاگرام بازیگران مشهور ایرانی تصاویری از پژمان بازغی ، فریبا کوثری ، سارا بهرامی ، نازنین کیوانی ، مریم کاویانی ، مه لقا باقری ، پویا امینی ، لیلا بلوکات ، علی شادمان ، شقایق دهقان ، روزبه حصاری ، نیما شعبان نژاد ، لیلا اوتادی و در ادامه با ما همراه شوید تا تصاویر زیبای اینستاگرام هنرمندان را مشاهده کنید.

پژمان بازغیتبریک پژمان بازغی به پیمان معادی

فریبا کوثریفریبا کوثری

سارا بهرامیتبریک سارا بهرامی به پردیس احمدیه

نازنین کیوانی نازنین کیوانی
استایل لیلا اوتادی تا نویان پسر شقایق دهقان و تولد پیمان معادی مبارکمریم کاویانی

استایل لیلا اوتادیمه لقا باقری

استایل لیلا اوتادی

استایل لیلا اوتادیپویا امینی
استایل لیلا اوتادیلیلا بلوکات و الهام پاوه نژاد
استایل لیلا اوتادیعلی شادمان

استایل لیلا اوتادینویان پسر شقایق دهقان

روزبه حصاری روزبه حصاری و دوست هنرمندش
نیما شعبان نژادنیما شعبان نژاد

گردآوری گروه چهره ها در پرشین وی

گردآوری:

دکتر طاهری

اخبار مرتبط:
جراحی بواسیر ، سرپایی
فیلم پرشین وی