سه شنبه, ۲۸ فروردین , ۱۴۰۳
درخواست تبلیغات

تولد اپرا وینفری در کنار جی لو و کیم کارداشیان تا سلنا و کیتی پری

اشتراک:
تولد اپرا وینفری چهره ها
گلچینی از پست های جدید چهره های خارجی از تولد اپرا وینفری در یک مهمانی شام با حضور تعدادی از زنان معروف همچون کیم کارداشیان و جنیفر لوپز تا استایل سلنا گومز بعد بازگشت مجدد به اینستاگرام را تماشا کنید.

تعدادی از زنان معروف هالیوود همچون جنیفر لوپز، کیم کارداشیان، اپرا وینفری، جسیکا آلبا و … روز یکشنبه این هفته به ضیافت شام بیست و پنجمین سالگرد برند آرایشی “آناستازیا” دعوت شدند و این مهمانی با تولد اپرا وینفری مجری معروف نیز همزمان شده بود.

تولد اپرا وینفری در کنار جنیفر لوپز

اپرا وینفری مجری با سابقه و سرشناس هالیوودی که در این مهمانی یک دست کت و شلوار قهوه ای به تن داشت به گزارش پرشین وی تولد ۶۹ سالگی خود را در کنار گروهی از دوستان بسیار معروفش جشن گرفت.

وی همچنین به همین مناسبت در وب سایت شخصی اش به نام اپرا دیلی نوشت: “امروز همانطور که بسیاری از شما می دانید تولد ۶۹ سالگی ام است. برای من ۶۹ ساله شدن و در عین حال قوی و سالم بودن پاداش است. این موقع سال گذشته دو عمل زانو داشتم و حالا امسال هرگز از این بهتر نبودم.”

تولد اپرا وینفریکیک تولد اپرا وینفری در ۶۹ سالگی

” وقتی ۶۹ ساله شدم، تصمیم گرفتم روی عدد تمرکز نکنم. برای من همیشه عدد، فقط عدد بوده، در عوض توجه ام را به روی زمان هایی که گذراندم، تغییرات، موفقیت ها و میزان رشدی که در طی سال گذشته داشتم، گذاشتم و در انتظار ماجراهای آینده هستم.”

بیشتر خانم های حاضر در این مهمانی نیز پیام های تبریک خود را برای او در پیج های شخصی شان به اشتراک گذاشتند. از جمله کیم کارداشیان با انتشار عکسی از اپرا در کنار کیک نوشت: “تولدت مبارک اپرا. شارون استون دیشب چه حرف خوبی زد که تو یک دنیا برای دنیا می ارزی.”

تولد اپرا وینفری مجری مشهوراپرا وینفری در کنار جی لو و کیم کارداشیان
مهمانی شام در تولد اپرا وینفریکیم کارداشیان و جنیفر لوپز در مهمانی شام

مهمانان مشهور در ضیافت برند آناستازیا

میزبان اصلی این مهمانی شام آناستازیا سور ۶۶ ساله صاحب کمپانی آرایشی آناستازیا بورلی هیلز بود که برای ۲۵امین سالگرد تاسیس برند خود از ۲۵ تن از خانم هایی دعوت کرده بود که به گزارش پرشین وی در مسیر موفقیت هایش الهام بخش وی بودند.

از بین بیست و پنج خانم دعوت شده در این مهمانی می توان به جنیفر لوپز، اپرا وینفری، کیم کارداشیان، کریس جنر، هایدی کلوم، پریانکا چوپرا، سوفیا ورگارا، جسیکا آلبا، سیندی کرافورد، شارون استون، گیل کینگ، الساندرو امبروسیو، ریتا ویلسون (همسر تام هنکس)، لوری هاروی، ماریا منونوس، اشلی تیزدیل و … اشاره کرد.

تولد اپرا وینفریجنیفر لوپز و آناستازیا سور
تولد اپرا وینفری در کنار زنان مشهورسوفیا ورگارا و جنیفر لوپز در مهمانی شام

جنیفر لوپز – شام دوست داشتنی و جشن ۲۵امین سالگرد آناستازیا [برند آرایشی آناستازیا بورلی هیلز]

پریانکا چوپراپریانکا چوپرا و جسیکا آلبا
پریانکا چوپراشارون استون و پریانکا چوپرا در مهمانی آناستازیا و تولد اپرا وینفری

پریانکا چوپرا – آناستازیا خیلی بهت افتخار می کنم! ۲۵امین سالگرد مبارک! تو به عنوان یک موسس برای من و زنی که هستم الهام بخشی. ساختن یک تجارت قابل توجه مثل آناستازیا بورلی هیلز و در عین حال داشتن قلبی مهربان، تو را خاص کرده است. شب فوق العاده ای بود. مبارک باشه.

ستاره های خارجی در شبکه اجتماعی

ماریا کریماریا کری و دوقلوهایش

ماریا کری – ست کردن لباس در دامنه برف!

کیتی پریکیتی پری و گوئینت پالترو

کیتی پری – گپ و گفتگو با گوئینت پالترو در پادکست

اینستا جان لجندپست اینستاگرامی جان لجند

جان لجند – دیگر نمی دانم چه بگویم. خسته شدم، متاسفم که تایری(Tyré) توسط عوامل دولتی کشته شد. قلبم همراه دوستان و خانواده اش است. متنفرم که تازه پس از مرگ، این مرد جوان را شناختم. متنفرم از این که این اتفاق دوباره افتاد. #جان سیاهان مهم است.

جان لجندتولد سومین فرزند جان لجند و همسرش کریستی تیگن

جان لجند- عشق جدید ما

خواننده جنیفر لوپزجنیفر لوپز

جنیفر لوپز – چهارشنبه ها صورتی می پوشیم.# فیلم عروسی شات گان

جاستین بیبرمارتین لوتر کینگ

جاستین بیبر – می دانم دیر این پست را گذاشتم ولی نمی توانستم نگذارم… دکتر مارتین لوتر کینگ در راس لیست من از محبوب ترین افراد دنیاست. سپاسگزارم که شانس شناخت بیشتر او و یادگیری از او را پیدا کردم.

نایل هوراننایل هوران خواننده اسبق وان دایرکشن

نایل هوران – بسیار خوشحالم که به شما بگویم تک آهنگ من “Heaven” در ۱۷ام فوریه منتشر خواهد شد.

مارک آنتونیشوهر سابق جنیفر لوپز مارک آنتونی و همسر جدیدش

ویکتوریا بکهام – مبارک باشه آقا و خانم مونیز!! هر دو شما را خیلی دوست داریم و باعث افتخار بود که بخشی از روز خاص و جشن عشق شما باشیم.

خواننده سلنا گومزسلنا گومز

سلنا گومز – می بینید به اینستاگرام برگشتم؟

تهیه و ترجمه: گروه سرگرمی پرشین وی

بخش اختصاصی پرشین وی

منابع: marca، dailymail، instagram

گردآوری:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آرون گروپ
آرون گروپس