تاریخ نشر :شنبه ۲۴ فروردین ۱۳۸۷مشاهده : 25رسانهRSSاشتراک:

برنامه‌های نوروزی و سریال‌ها از نگاه سه منتقد

برنامه‌های نوروزی و سریال‌ها از نگاه سه منتقد
مرز بین تعلیق و خرد کردن اعصاب مخاطب… برنامه‌های نوروزی و سریال‌ها از نگاه سه منتقد؛ «از تلویزیون نباید انتظار فوق العاده داشت؟!» با پایان برنامه‌های نوروزی خبرنگار سرویس تلویزیون خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، با سه تن از منتقدان درباره‌ی برنامه‌های نوروزی سیما به گفت‌وگو پرداخته است که به اعتقاد ‌هادی معیری‌نژاد طنز کمتری در […]

مرز بین تعلیق و خرد کردن اعصاب مخاطب…

برنامه‌های نوروزی و سریال‌ها از نگاه سه منتقد؛

«از تلویزیون نباید انتظار فوق العاده داشت؟!»

با پایان برنامه‌های نوروزی خبرنگار سرویس تلویزیون خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، با سه تن از منتقدان درباره‌ی برنامه‌های نوروزی سیما به گفت‌وگو پرداخته است که به اعتقاد ‌هادی معیری‌نژاد طنز کمتری در برنامه‌های نوروزی سال جاری نسبت به سال‌های قبلی وجود داشته است.

هم‌چنین محمدتقی فهیم بر این باور است که سریال‌های نوروزی امسال نسبت به فیلم‌های سینمایی مخاطب بیشتری را به خود جذب کردند و کیوان کثیریان هم علت این امر را برخوردار نبودن فیلم‌های سینمایی از سطح کیفی ثابت دانسته ‌است.

****

هادی معیری‌نژاد درباره‌ی برنامه‌های نوروزی سیما در سال ۸۷ به ایسنا می‌گوید: «پیامک ازدیار باقی» ادامه‌ دهنده کارهای قبلی سیروس مقدم محسوب می‌شد؛ چرا که تعلیق داستان به قیمت بازی با اعصاب مخاطب تمام شد و به عنوان نمونه پلان‌های مربوط به حضور «منصور» با بازی محمدرضا شریفی‌نیا در قبر، اعصاب مخاطب را بهم می‌ریخت.

وی می‌افزاید: مقدم باید مرز بین تعلیق و خرد کردن اعصاب مخاطب را پیدا کند؛ چرا که درغیر این صورت سریال آینده او نیز بر سلامت روانی بیننده تاثیر منفی می‌گذارد.

این منتقد بابیان این که پدیده‌ی چند زنی یکی دیگر از وجوه مشترک «پیامک ازدیار باقی» با سایر ساخته‌های سیروس مقدم است، اظهار می‌کند: بر این مساله نه تنها در سریال‌های مقدم، بلکه در سایر مجموعه‌ها تاکید می‌شود که علت پرداخت زیاد به آن را باید بررسی کرد.

این روزنامه نگار درباره‌ی سریال «مرد هزار چهره»، معتقد است: این سریال سالم ترین مجموعه‌ی نوروزی سیما بود. «مرد هزار چهره» ادامه‌ی کارهای مدیری محسوب می‌شد و به نقد زیر پوستی اقشار مختلف اجتماع می‌پرداخت.

وی می‌افزاید: در «شب‌های برره» شاهد جمع شدن خلقیات زشت ایرانی بودیم؛ در«مردهزار چهره» نیز برخی از این کاستی‌های اخلاقی همچون ناتوانی در نه گفتن به تصویر کشیده شد و در کل از این سریال به عنوان یک مجموعه نوروزی قابل قبول می‌توان یاد کرد.

معیری نژاد با بیان این که قسمت‌های کمی‌از «نشانی» را دیدم، اظهار می‌کند: بازیگران این سریال بازی‌های خوبی ارایه دادند.

به اعتقاد این روزنامه نگار علی رغم تلاش‌های صورت گرفته برای ساخت سریال‌ها، طنز کمی در مجموعه‌های نوروزی وجود داشت و فیلم‌های کمدی کمتری پخش شد؛ همچنین همانند سال‌های گذشته برخی از فیلم‌های کمدی کلاسیک انتخاب شده و در برنامه‌هایی چون طنز پردازان روی آنتن رفت.

وی با اشاره به فیلم‌هایی سینمایی پخش شده می‌گوید: در نوروز سال جاری شاهد پخش چند فیلم سینمایی ضعیف ایرانی چون «سوغات فرنگ»، «شاخه گلی برای عروس» و غیره بودیم؛ اما تلویزیون که مدعی تلاش برای ارتقای سطح سلیقه‌ی مخاطب و تعالی ذهن او است، نباید این گونه فیلم‌ها را پخش کند؛ چرا که این سینمایی‌ها سطح سلیقه‌ی مخاطب را به شدت پایین می‌آورد.

****

محمد تقی فهیم درباره‌ی برنامه‌های نوروزی سیما اظهار می‌کند: سریال‌های تلویزیون در نوروز سال جاری برخلاف سال‌های قبل با استقبال بیشتری نسبت به فیلم‌های سینمایی رو به رو شدند؛ این امر نشان دهنده‌ی آن است که اگر کارهای خوبی در ایران ساخته شود، مردم آن‌ها را به آثار خارجی ترجیح می‌دهند.

به اعتقاد وی به علت فاصله گرفتن نوروز سال جاری از مناسبت‌های مجزا، مسوولان تلویزیون برنامه‌ریزی دقیق تری را انجام داده بودند؛ به گونه‌ای که همانند چند سال اخیر، در نوروز جذب مخاطب اهمیت داشت.

این منتقد، «مرد هزار چهره» را موفق تر از سایر سریال‌های نوروزی ذکر و اظهار می‌کند: مدیری با

نوآوری در آخرین ساخته‌ی خود با استقبال مخاطب مواجه شد؛ از سوی دیگر در «مرد هزار چهره» کمتر شاهد سطحی نگری‌های موجود در داستان سریال‌های قبلی او بودیم.

فهیم می‌افزاید:‌ در مقایسه با سایر سریال‌های نوروزی، «مرد هزاره چهره» تلفیقی از کمدی موقعیت قوی با طنز کلامی‌خوب بود.

وی در ادامه می‌گوید: در «مرد هزار چهره» به گرایش‌های مختلف اجتماعی به خوبی و به طور غیر مستقیم پرداخته و حتی به سطوح بالای مدیریتی اشاراتی شده بود.

این منتقد در ادامه با بیان این که تم اصلی و حتی برخی سوژه‌های فرعی «پیامک از دیار باقی» کلیشه‌ای بود به ایسنا اظهار می‌کند: این سریال همانند «مسافری از هند» سرمایه داری رابه تصویر می‌کشید که برای فرار از دست طلبکاران، خود را به مردن می‌زند.

به اعتقاد وی «نشانی» موضوعی تکراری داشت و فیلم نامه‌ی آن از هم گسیخته و بی هدف بود؛ اما از نظر تکنیکی این سریال از قوتهایی برخوردار بود به ویژه بازیگران آن به خوبی از عهده‌ی ایفای نقش‌های خود برآمده بودند.

این منتقد درباره‌ی «قرارگاه مسکونی» می‌گوید: این سریال فاقد ضرباهنگ مناسب و کشدار بود؛ اما از تنوع لوکیشن برخوردار بود.

به اعتقاد فهیم تنها جذابیت این سریال، نوستالژی پادگان برای مردها بود؛ هر چند که ممکن است ساخت سریال در چنین فضایی موجب جذب نشدن مخاطبان زن شود.

****

کیوان کثیریان هم معتقد است: برنامه‌های نوروزی هر سال تکرار می‌شوند و فیلم‌های سینمایی از نظر کیفی در سطح ثابتی قرار دارند.

وی در عین حال می‌گوید: در نوروز سال جاری چند فیلم مطرح سال ۲۰۰۷ مانند «خون به پا می‌شود» و «جایی برای پیرمردها نیست» پخش شد. همچنین چند فیلم پرطرفدار ایرانی مانند «اخراجی‌ها» هم روی آنتن رفت.

این منتقد با اشاره به برنامه‌هایی که به صورت روتین هر ساله در نوروز پخش می‌شوند، می‌گوید: «مردان آهنین» از جمله این برنامه‌هاست که نیاز به ایجاد تنوع و ساخت خلاقانه‌تر دارد.

وی درباره‌ی سریال‌های نوروزی می‌گوید: «پیامک از دیار باقی» مجموعه‌ی بهتری بود؛ چرا که قصه عامه پسندی داشت و معمولا سریال‌هایی که پیام‌های اخلاقی سر راست دارند می‌توانند ارتباط خوبی را با مخاطب برقرار کنند؛ البته «پیامک از دیار باقی» فیلم نامه‌ی خوبی داشت که هر قسمت از آن از جذابیت‌هایی برخورار بود.

این منتقد می‌گوید: انتخاب بازیگر امر مهمی‌ برای یک سریال تلویزیونی است که تعداد بازیگران مطرح «پیامک از دیار باقی» از مجموعه‌های دیگر نوروزی بیشتر بود.

به اعتقاد وی «‌مرد هزار چهره» سریال متفاوتی در کارنامه‌ی مدیری محسوب می‌شود؛ البته سبک و سیاق این کارگردان در آن به چشم می‌خورد.

این منتقد درباره‌ی «قرار گاه مسکونی» اظهار می‌کند: با توجه به گذشت یک سال ازآماده‌ی پخش بودن این سریال، «قرارگاه مسکونی» حال وهوای طنز‌های آیتمی ‌چند سال قبل را داشت.

وی معتقد است: موضوع «نشانی» تکراری و همانند سریال «زیرزمین» بود، ولی در کل مجموعه‌ی قابل قبولی محسوب می‌شود.

کثیریان در پایان می‌گوید: از تلویزیون نباید انتظار فوق العاده داشت، چرا که این رسانه باید آنتن را با توجه به مناسبت‌ها پر کند.

منبع : ایسنا

2008-04-12
امتیاز بدهید
امتیاز : 4 تعداد رای : 1
رشته روانشناسی را بهتر بشناسید / گرایشات رشته ی روانشناسیرشته روانشناسی را بهتر بشناسید / گرایشات رشته ی روانشناسی
خداحافظی و پایان بازی یکتا ناصر در رحمان ۱۴۰۰خداحافظی و پایان بازی یکتا ناصر در رحمان ۱۴۰۰
لطلفت پوست صورت با کمک این محلول شگفت انگیز خانگیلطلفت پوست صورت با کمک این محلول شگفت انگیز خانگی
نوع پوست شما چیست؟(توصیف و شرح انواع مختلف پوست )نوع پوست شما چیست؟(توصیف و شرح انواع مختلف پوست )
آنچه در زندگی مختار ثقفی گذشتآنچه در زندگی مختار ثقفی گذشت
برگ‌های پاییزی در دکوراسیونبرگ‌های پاییزی در دکوراسیون
برنج خیس کرده از کدام بیماری ها پیشگیری میکند؟برنج خیس کرده از کدام بیماری ها پیشگیری میکند؟
کندن‌ کاغذ از سطوح‌ چوبی‌کندن‌ کاغذ از سطوح‌ چوبی‌
آموزش قفل کردن کامپیوتر برای حفاظت از آنآموزش قفل کردن کامپیوتر برای حفاظت از آن
تبلیغات بهاره رهنما برای برند جواهرات دوستشتبلیغات بهاره رهنما برای برند جواهرات دوستش
طرز تهیه کیک پرتقالی برای دیابتی هاطرز تهیه کیک پرتقالی برای دیابتی ها
بازسازی صحنه قتل دخترخاله در مشهد توسط جوان ۲۵ ساله!بازسازی صحنه قتل دخترخاله در مشهد توسط جوان ۲۵ ساله!
استراحت مطلق در بارداریاستراحت مطلق در بارداری
ماده بیزوفنول به کار رفته در شیشه شیرماده بیزوفنول به کار رفته در شیشه شیر
زندگی عجیب و دردناک آزیتا لاچینی | از ازدواج در ۱۱ سالگی تا مرگ ۳ همسر و ۳ فرزندزندگی عجیب و دردناک آزیتا لاچینی | از ازدواج در ۱۱ سالگی تا مرگ ۳ همسر و ۳ فرزند
علاقه ی افراد مبتلا به فشارخون به غذاهای نمکیعلاقه ی افراد مبتلا به فشارخون به غذاهای نمکی
خواهرزاده های بهنوش طباطبایی که به او لذت مادر بودن می دهند!خواهرزاده های بهنوش طباطبایی که به او لذت مادر بودن می دهند!
بلایی که طلاق عاطفی بر سر کودکان می آوردبلایی که طلاق عاطفی بر سر کودکان می آورد
اشتراک گذاری زندگی خصوصی‌ در اینستاگرام به چه قیمتی؟اشتراک گذاری زندگی خصوصی‌ در اینستاگرام به چه قیمتی؟
مدل کت و پالتو پاییزه مناسب برای اندام مختلف خانم هامدل کت و پالتو پاییزه مناسب برای اندام مختلف خانم ها
بیوگرافی کامل امین حیایی + عکسبیوگرافی کامل امین حیایی + عکس
کافی شاپ فوق العاده خاص و دیدنی در شهر سئول کره جنوبیکافی شاپ فوق العاده خاص و دیدنی در شهر سئول کره جنوبی
این ۷ خودروی شیطانی هنسی را بهتر بشناسید+تصاویراین ۷ خودروی شیطانی هنسی را بهتر بشناسید+تصاویر
۵ شهر توریستی و ارزان دنیا + تصاویر۵ شهر توریستی و ارزان دنیا + تصاویر
اس ام اس عاشورای حسینی (۸)اس ام اس عاشورای حسینی (۸)
عکس های خنده دار ۴۳۸| از بستنی عروسکی اونا و ما تا حلقه سنگینی که نامزدت برات میخره !!!عکس های خنده دار ۴۳۸| از بستنی عروسکی اونا و ما تا حلقه سنگینی که نامزدت برات میخره !!!
گیوه دوزی |صنایع دستی چهرمحال و بختیاریگیوه دوزی |صنایع دستی چهرمحال و بختیاری
ملاقات فرزند بعد از طلاق با چه شرایطی امکان پذیر است؟ملاقات فرزند بعد از طلاق با چه شرایطی امکان پذیر است؟
هاتف اصفهانی | شعر زیبای سوی خود خوان یک رهم تا تحفه جان آرم تو راهاتف اصفهانی | شعر زیبای سوی خود خوان یک رهم تا تحفه جان آرم تو را
تصاویری از مراسم ترحیم مجید غلام نژاد با حضور چهره هاتصاویری از مراسم ترحیم مجید غلام نژاد با حضور چهره ها
کاریکاتور پیدا شدن مسبب اصلی بدبختی موسسات مالیکاریکاتور پیدا شدن مسبب اصلی بدبختی موسسات مالی
طالع بینی هندی زن متولد مهرطالع بینی هندی زن متولد مهر
شبکه اجتماعی اینستاگرام یتیم شد!!شبکه اجتماعی اینستاگرام یتیم شد!!
نظر خود را بنویسید-نظرات کاربران (۰)
فیلم پرشین وی
بهاره رهنما: اون جنین عشقتو سقط کردم …!بهاره رهنما: اون جنین عشقتو سقط کردم …!
علت توقیف سریال ممنوعه و واکنش جالب نیما شعبان نژاد به این ماجرا!علت توقیف سریال ممنوعه و واکنش جالب نیما شعبان نژاد به این ماجرا!
استوری های باحال بهاره رهنما پس از جراحی و خانه نشینی!استوری های باحال بهاره رهنما پس از جراحی و خانه نشینی!
اکران مردمی فیلم دلم میخواد برقصم با حضور مهناز افشار نسخه نیو استایل!!!اکران مردمی فیلم دلم میخواد برقصم با حضور مهناز افشار نسخه نیو استایل!!!
شباهت لباس خاص مینا وحید در جشنواره فجر با لباس آنجلینا جولی !شباهت لباس خاص مینا وحید در جشنواره فجر با لباس آنجلینا جولی !
اتهامات مالی علیه نیکی کریمی واقعیت داشت؟اتهامات مالی علیه نیکی کریمی واقعیت داشت؟
واکنش ترلان پروانه به صحبت های ارسلان قاسمی در مورد ازدواج!واکنش ترلان پروانه به صحبت های ارسلان قاسمی در مورد ازدواج!
آخرین وضعیت جسمانی جمشید مشایخی پس از ترخیص بیمارستان و دغدغه های اوآخرین وضعیت جسمانی جمشید مشایخی پس از ترخیص بیمارستان و دغدغه های او
علت جالب بایکوت مراسم تشییع سعید کنگرانی توسط سینماگران از نظر کیهانعلت جالب بایکوت مراسم تشییع سعید کنگرانی توسط سینماگران از نظر کیهان
عکسی که رابطه سحر قریشی با مهدی طارمی را لو داد!عکسی که رابطه سحر قریشی با مهدی طارمی را لو داد!
جَوِ اینستاگرام ریحانه پارسا دوباره عوض شد! حمایت مهدی سلطانی از ریحانه پارساجَوِ اینستاگرام ریحانه پارسا دوباره عوض شد! حمایت مهدی سلطانی از ریحانه پارسا
درخواست مهدی طارمی از سحر قریشی برای سکوت!درخواست مهدی طارمی از سحر قریشی برای سکوت!
آخرین وضعیت جسمی مسعود کیمیایی پس از عمل جراحی از زبان پسرش پولادآخرین وضعیت جسمی مسعود کیمیایی پس از عمل جراحی از زبان پسرش پولاد
داماد شدن فریدون محرابى ، بازیگری که برادر آشا محرابی نیست!داماد شدن فریدون محرابى ، بازیگری که برادر آشا محرابی نیست!
اعتراف همسر سری دیوی درباره نحوه مرگ سری دیوی و علت دیر خبر دادن به پلیساعتراف همسر سری دیوی درباره نحوه مرگ سری دیوی و علت دیر خبر دادن به پلیس
ازدواج امیر کاظمی و حاشیه هایی مربوط به هزینه این مراسم که آن هارا تکذیب کرد!ازدواج امیر کاظمی و حاشیه هایی مربوط به هزینه این مراسم که آن هارا تکذیب کرد!
آن‌ها چرا سحر دولتشاهی را برای همایون شجریان انتخاب کردند؟آن‌ها چرا سحر دولتشاهی را برای همایون شجریان انتخاب کردند؟
اعتراض مجری زن به علی ضیا: چرا اینستا رو ریختید تو تلویزیون؟!اعتراض مجری زن به علی ضیا: چرا اینستا رو ریختید تو تلویزیون؟!
عمل زیبایی چشم های ترلان پروانه شایعه یا واقعیت؟!عمل زیبایی چشم های ترلان پروانه شایعه یا واقعیت؟!
وقتی حاشیه های شهرت شهاب حسینی باعث دل شکستگی اش شد!وقتی حاشیه های شهرت شهاب حسینی باعث دل شکستگی اش شد!
پرکارترین بازیگر مرد و زن سی‌وششمین دوره جشنواره فیلم فجر کیست؟پرکارترین بازیگر مرد و زن سی‌وششمین دوره جشنواره فیلم فجر کیست؟
اولین عکس از دختر فریبا نادری در کنار استخر منتشر شد!اولین عکس از دختر فریبا نادری در کنار استخر منتشر شد!
قیمت نجومی ساعت مچی بازیگر سرشناسقیمت نجومی ساعت مچی بازیگر سرشناس
اولین مهمان سری دوم «دورهمی» مشخص شداولین مهمان سری دوم «دورهمی» مشخص شد
بیانیه شاعران علیه حمید هیراد + نمونه‌هایی از سرقت ادبی حمید هیراد!بیانیه شاعران علیه حمید هیراد + نمونه‌هایی از سرقت ادبی حمید هیراد!
چرا الناز شاکردوست دچار حادثه شد؟چرا الناز شاکردوست دچار حادثه شد؟
مجید صالحی در برنامه من و شما به اشتباهاتش اعتراف کرد!مجید صالحی در برنامه من و شما به اشتباهاتش اعتراف کرد!
عشق و عاشقی سارا بهرامی در دورهمی و اعتراض تند حمید عسکری به حذف اجرایش از دورهمیعشق و عاشقی سارا بهرامی در دورهمی و اعتراض تند حمید عسکری به حذف اجرایش از دورهمی
بازیگران هندی در مراسم خاکسپاری سری دیویبازیگران هندی در مراسم خاکسپاری سری دیوی
گریه الناز حبیبی به خاطر تهدیدهای گروه فیلمسازیگریه الناز حبیبی به خاطر تهدیدهای گروه فیلمسازی
خداحافظی و پایان بازی یکتا ناصر در رحمان ۱۴۰۰خداحافظی و پایان بازی یکتا ناصر در رحمان ۱۴۰۰
یکتا ناصر که در کنار مهران مدیری ، محمدرضا گلزار ، ساره بیات ، سعید آقاخانی و .... در فیلم سینمایی رحمان ۱۴۰۰ ایفای نقش می کرد دیروز آخرین سکانسش را برای این فیلم سینمایی بازی کرد.
سوژه های روز رو این جا ببینید !
هدیه ایی ویژه برای خوشحال کردن همسرتان
دیگر جشن عروسی نگیرید، بدون عروسی ساز !!!
شیک ترین و جدیدترین مدل های لباس عروس , سفره عقد , آرایش عروس و ...
هدیه بهاره رهنما که برادر دکترش برای او گرفت!
نوشته های جالب و فرزندان هنرمندان برای اولین روز مدرسه! | از مهراوه شریفی نیا تا همسر شهاب حسینی!
بهترین و ماندگار‌ترین سریال‌ های محرمی تلویزیون
الناز شاکردوست و مهناز افشار و مسیر مشترکی که در آن قدم گذاشتند!
توضیحاتی درباره حواشی سریال ممنوعه پس از حمله ۲۰:۱۰ به آن!
علت توقیف سریال ممنوعه و واکنش جالب نیما شعبان نژاد به این ماجرا!
علت جالب بایکوت مراسم تشییع سعید کنگرانی توسط سینماگران از نظر کیهان
علت فحاشی به لاله صبوری توسط کاربران اینستاگرام!
سوپراستارها در تلویزیون؛ هنرمندان مشهوری که از تلویزیون فراری‌اند! | از ترانه علیدوستی تا بهرام رادان!
بالاخره علت درگذشت ناگهانی سعید کنگرانی مشخص شد
بالاخره زمان تشییع پیکر سعید کنگرانی مشخص شد
روسری هانیه غلامی و واکنش‌ های جنجالی به قیمت چهار میلیونی آن!
مراسم ختم حسین عرفانی با حضور چهره های مشهور
سریال جدید ریحانه پارسا | حمله کیهان به خاطر بازی کردن دوباره او در تلویزیون
عکسی که ماجراهای سریال دلدادگان را لو داد!
مراسم تشییع پیکر حسین عرفانی با حضور چهره های مشهور
وقتی حاشیه های شهرت شهاب حسینی باعث دل شکستگی اش شد!
علت درگذشت ناگهانی حسین عرفانی از زبان دوست صمیمی اش!
حواشی ریحانه پارسا در فضای مجازی از زبان خودش و آنچه در این مدت بر او گذشت!
رقابت جنجالی محمدرضا گلزار و حمید گودرزی
پُست جنجالی اینستاگرام آناهیتا همتی ، او را وادار به عذرخواهی کرد
واکنش تند بهنوش بختیاری به بازداشت دو هنرمند تئاتر | پشت پرده این ماجرا چه بود؟
شکایت آنجلینا جولی از برد پیت ؛ جنجال جدید هالیوود!
ازدواج امیر کاظمی و حاشیه هایی مربوط به هزینه این مراسم که آن هارا تکذیب کرد!
رونمایی از پوستر فیلم جاده قدیم با حضور چهره های بسیار مشهور | از ترلان پروانه تا پگاه آهنگرانی!
هنرمندان مشهور در اکران خصوصی فیلم سینمایی آخرین بار کی سحر را دیدی؟
چهارمین جشن عکاسان سینمای ایران با حضور چهره های مشهور | از نیکی کریمی تا ابوالفضل پورعرب
مراسم بزرگداشت فریدون جیرانی با حضور چهره های بسیار مشهور
جنجال همسر سابق شوهر بهاره رهنما و حمایت گسترده هنرمندان زن از او | از شیلا خداداد تا الناز حبیبی
حاشیه های ریحانه پارسا | او چطور با حاشیه‌ها خودش را سر زبان‌ها انداخت؟
مراسم اکران فیلم شعله ور در موزه سینما | از محمدرضا فروتن تا مریم معصومی
علت عجیب غیر فعال شدن صفحه اینستاگرام ریحانه پارسا از زبان خودش!
مرد شدن نیوشا ضیغمى به خاطر هشتگ!
علیرضا داوودنژاد مورد حمله دزدان خشن قرار گرفت
ماجرای نصف روز تحقیری که باعث قهر ترانه علیدوستی با تلویزیون شد!
گالری آرایش عروس
خرید اینترنتی بلیط هواپیما ( ارزان تر از همه جا )
در سال جدید نگران کسب درآمد نباشید | کسب درآمد عالی
ویژه تابستان 97 | امسال را متفاوت تجربه کنید
خداحافظی و پایان بازی یکتا ناصر در رحمان ۱۴۰۰
خداحافظی و پایان بازی یکتا ناصر در رحمان ۱۴۰۰
هدیه بهاره رهنما که برادر دکترش برای او گرفت!
هدیه بهاره رهنما که برادر دکترش برای او گرفت!
نوشته های جالب و فرزندان هنرمندان برای اولین روز مدرسه! | از مهراوه شریفی نیا تا همسر شهاب حسینی!
نوشته های جالب و فرزندان هنرمندان برای اولین روز مدرسه! | از مهراوه شریفی نیا تا همسر شهاب حسینی!
بهترین و ماندگار‌ترین سریال‌ های محرمی تلویزیون
بهترین و ماندگار‌ترین سریال‌ های محرمی تلویزیون
الناز شاکردوست و مهناز افشار و مسیر مشترکی که در آن قدم گذاشتند!
الناز شاکردوست و مهناز افشار و مسیر مشترکی که در آن قدم گذاشتند!
توضیحاتی درباره حواشی سریال ممنوعه پس از حمله ۲۰:۱۰ به آن!
توضیحاتی درباره حواشی سریال ممنوعه پس از حمله ۲۰:۱۰ به آن!
علت توقیف سریال ممنوعه و واکنش جالب نیما شعبان نژاد به این ماجرا!
علت توقیف سریال ممنوعه و واکنش جالب نیما شعبان نژاد به این ماجرا!
علت جالب بایکوت مراسم تشییع سعید کنگرانی توسط سینماگران از نظر کیهان
علت جالب بایکوت مراسم تشییع سعید کنگرانی توسط سینماگران از نظر کیهان
فیلم پرشین ویامیران پرواز