مشاهده : 1011تلویزیون ایرانRSS

همه حواشی جایگزین برنامه نود و عادل | از جعل امضا برای حمایت از نود تا طعنه احمدی به عادل!

همه حواشی جایگزین برنامه نود و عادل | از جعل امضا برای حمایت از نود تا طعنه احمدی به عادل!سینمای ایران و جهان
این روزها عادل ، میثاقی و فوتبال برتر که تلویحا جایگزین برنامه نود شد جز داغ ترین مسائل روز هستند. این درحالی است که مجریان صدا و سیما هم شاید به اجبار پست هایی در حمایت از محمدحسین میثاقی منتشر کرده اند که محمدرضا احمدی یکی از آن هاست. پیش از این علی ضیا در حالی که از عادل فردوسی پور حمایت کرده بود پستش را پاک کرده و از صدا و سیما حمایت کرد!

ویژه‌ برنامه فوتبال برتر با اجرای محمدحسین میثاقی هرچند که به عنوان جایگزین برنامه نود به طور رسمی معرفی نشده اما با قطع پخش ۹۰ و تغییر شکل برنامه فوتبال برتر که به برنامه تلویزیون نود هم بی شباهت نیست تقریبا همه طرفداران برنامه ۹۰ را از پخش دوباره آن مایوس کرده است. در این وانفسا مجری مانند محمدرضا احمدی هم در اینستاگرام با انتشار پستی از محمدحسین میثاقی حمایت کرد و کیهان هم اعلام کرد که برخی از خبرنگاران اعلام کرده اند که طومار حمایت از عادل فردوسی پور را امضا نکرده اند! در ادامه همه این حواشی را یک جا بخوانید.

حواشی جایگزین برنامه نود

کدام خبرنگاران به کیهان زنگ زدند و گفتند امضاشان در حمایت از عادل فردوسی‌پور، جعلی است؟

اخیرا گروهی از خبرنگاران رسانه‌های اصلاح‌طلب، اقدام به جمع‌آوری امضا برای بازگشت
عادل فردوسی‌پور به برنامه «۹۰» نمودند، اما در اقدامی مجرمانه و غیراخلاقی،
امضای برخی افراد را جعل کردند!

برخی از خبرنگارهایی که نامشان در فهرست درخواست کنندگان از رئیس‌صداوسیما برای
بازگرداندن فردوسی پور به «۹۰» درج شده، در تماس باکیهان، اعلام کردند که با این
نامه همراه نشده و امضای آنها جعل شده است!
با توجه به اینکه جعل امضای افراد، از نظر قانونی جرمی آشکار و تعرض به حقوق افراد محسوب
می‌شود، مدعی العموم می‌تواند اقدام به برخورد قضایی با متولیان این جریان کند.

کیهان نام هیچ خبرنگاری را ذکر نکرده است.

طعنه محمدرضا احمدی به فردوسی‌پور در حمایت از میثاقی و جایگزین برنامه نود

مجری جدید برنامه ستاره‌ساز از حضورش در این برنامه نوشت.
احمدی از این نوشته که تابع تصمیمات و مقررات سازمان صدا و سیماست.
جمله ای که کانال‌های منتقد فردوسی‌پور آن را طعنه به این مجری کنار گذاشته شده از ۹۰ خوانده اند.

محمدرضا احمدی که به عنوان مجری جدید برنامه ستاره ساز انتخاب شده است،
در اینستاگرامش تصویری را منتشر کرده و از مجری قبلی این برنامه تشکر کرده است.
او درباره میثاقی نوشت: «از زحمات محمدحسین میثاقی تشکر می کنم.
برایش در برنامه فوتبال برتر آرزوی موفقیت دارم.»

او ابتدا پست دیگری را منتشر کرده بود که اشاره ای به حضور میثاقی در برنامه عصر جدید نکرده بود
اما پس از حذف آن، تصویری را از خودش در کنار میثاقی منتشر کرد. بنابراین باید منتظر
حضور مجری سابق برنامه فوتبال۱۲۰ در برنامه عصرجدید هم باشیم.

جایگزین برنامه نود

محمدرضا احمدی

عیار جایگزین برنامه نود چه بود؟

۱- خلاصه بازی‌ها

اولین تفاوت خلاصه بازی‌های «نود» و «فوتبال برتر»، موسیقی پس‌زمینه است که چه در خلاصه بازی و چه در نشست خبری سرمربیان وجود دارد؛ گویی در «فوتبال برتر»، وجه «سرگرمی» کمی پررنگ‌تر از «نود» باشد. دیگر آن که «نود» در یکی دو سال اخیر، نکات آماری جذابی درباره بازی‌ها ارائه می‌کرد که در خلال خلاصه بازی زیرنویس می‌شد. «فوتبال برتر» فاقد این نکات آماری است؛ نه تنها در خلاصه بازی، بلکه در میان صحبت‌های مجری نیز چنین ایده‌ای یافت نمی‌شود. به علاوه حواشی و فرامتن مسابقه که در خلاصه بازی «نود» مورد توجه بود، در «فوتبال برتر» وجود ندارد؛ چیزی که نقطه تمایز اصلی خلاصه بازی «نود» با سایت‌های اینترنتی و برنامه «شب‌های فوتبالی» شبکه ورزش بود. نقطه قوت «فوتبال برتر» در این زمینه، خلاصه آمار بازی است که به همراه نتیجه نهایی بازی، زیرنویس ثابت آیتم است. چیزی که «نود» نداشت.

کارشناسان فوتبال برتر که جایگزین برنامه نود شد

۲- کارشناسی فنی

«نود» عادل فردوسی‌پور بحث‌های فنی را در قالب بخش آنالیز تصویری پیگیری و هر هفته یک آنالیز ۵-۶ دقیقه‌ای ارائه می‌کرد. «فوتبال برتر» اما فعلاً از طریق گفت‌وگو با کارشناس فوتبال این کار را انجام می‌دهد؛ این هفته امیر حاج‌رضایی کارشناس برنامه بود و مشخص نبود که وی کارشناس ثابت برنامه است یا هر هفته، یک نفر مهمان خواهد بود. آنالیز تصویری «نود» با ارائه تصویر و آمار، طبعاً سندیت بیشتری دارد و در مقابل گفت‌وگو با کارشناس، به لحاظ ماهیت پویا و زنده، می‌تواند حاوی برخی حواشی جذاب باشد؛ مانند برخی خاطره‌بازی‌های کوتاه که میثاقی با حاج‌رضایی انجام می‌داد. گفت‌وگو با مهمان، شمشیر دولبه‌ای است که می‌تواند با کند کردن ریتم برنامه، مخاطب «فوتبال برتر» را فراری دهد یا با انتخاب به‌جای مهمان، جذابیت برنامه را افزایش دهد. با یک برنامه نمی‌توان عیار واقعی این بخش را سنجید.

جایگزین برنامه نود

ویژه‌ برنامه فوتبال برتر

۳- کارشناسی داوری

«نود» هر هفته از یک کارشناس داوری استفاده می‌کرد و معمولاً چهره‌هایی را مورد توجه قرار می‌داد که به تازگی از داوری بازنشسته شده بودند یا مانند محمد فنایی به دلیل قضاوت در فینال جام جهانی، شاخص‌تر از بقیه بودند. مهمان هفته اول «فوتبال برتر» رضا غیاثی بود که در سال‌های اخیر، از توجهات عمومی دور شده بود و نقطه قوتی برای «فوتبال برتر» محسوب نمی‌شد.

«فوتبال برتر» در این زمینه یک قدم جلوتر گذاشته بود و به جای یک نفر، از نظرات سه کارشناس داوری استفاده کرده بود که یک نفر به صورت مهمان حضوری برنامه و دو نفر نظرات‌شان به صورت آیتم در اختیار برنامه قرار گرفته بود. اما باید در نظر داشت که همان یک کارشناس داوری «نود» به خاطر اعتباری که این برنامه طی سال‌ها کسب کرده بود، معمولاً نظراتش بیشتر مورد توجه قرار می‌گرفت و هر هفته، مهم بود که چه کسی کارشناس داوری «نود» باشد.

کیهان / خبرآنلاین / خراسان

2019-04-10 / گردآوری:
نظر خود را بنویسید-نظرات کاربران (۰)
فیلم پرشین ویدکتر طاهری
الناز شاکردوست و مهناز افشار و مسیر مشترکی که در آن قدم گذاشتند!الناز شاکردوست و مهناز افشار و مسیر مشترکی که در آن قدم گذاشتند!
تولد فرزند رامبد جوان و نگار جواهریان در کانادا و واکنش مردم و هنرمندان به این موضوع!تولد فرزند رامبد جوان و نگار جواهریان در کانادا و واکنش مردم و هنرمندان به این موضوع!
راز جوانی مادر زیبا کرمعلی چیست؟راز جوانی مادر زیبا کرمعلی چیست؟
توئیت جالب ترانه علیدوستی درباره سانسور اوشین و شغل اصلی اوشین!توئیت جالب ترانه علیدوستی درباره سانسور اوشین و شغل اصلی اوشین!
استایل هنرمندان مشهور در مراسم اسکار ۲۰۱۹ و شگفتی‌ ها و ناکامی‌های این مراسم!استایل هنرمندان مشهور در مراسم اسکار ۲۰۱۹ و شگفتی‌ ها و ناکامی‌های این مراسم!
آزاده نامداری به سیم آخر زد؛ انتقاد آزاده نامداری از علی فروغی و رشیدپور!آزاده نامداری به سیم آخر زد؛ انتقاد آزاده نامداری از علی فروغی و رشیدپور!
تصاویر جالب از مراسم جشن تولد ایرج نوذریتصاویر جالب از مراسم جشن تولد ایرج نوذری
سوپراستارها در تلویزیون؛ هنرمندان مشهوری که از تلویزیون فراری‌اند! | از ترانه علیدوستی تا بهرام رادان!سوپراستارها در تلویزیون؛ هنرمندان مشهوری که از تلویزیون فراری‌اند! | از ترانه علیدوستی تا بهرام رادان!
عصبانیت شدید مجری خبر شبانگاهی روی آنتن زنده خبر ۲۲!عصبانیت شدید مجری خبر شبانگاهی روی آنتن زنده خبر ۲۲!
اکران پر بازیگر فیلم طلا ؛فراستی با این فیلم سرِ ذوق آمد! |از طناز طباطبایی تا هومن سیدی!اکران پر بازیگر فیلم طلا ؛فراستی با این فیلم سرِ ذوق آمد! |از طناز طباطبایی تا هومن سیدی!
ازدواج مهدیه نساج ، بازیگر نقش مینو در سریال مینوازدواج مهدیه نساج ، بازیگر نقش مینو در سریال مینو
وَر رفتن احسان علیخانی با بزرگترین ضعف برنامه اش در قسمت ۲۲ عصر جدید !وَر رفتن احسان علیخانی با بزرگترین ضعف برنامه اش در قسمت ۲۲ عصر جدید !
جواهر کم نظیری که لیدی گاگا در اسکار برگردن داشت و قبلا گردنِ آدری هیپبورن بود!جواهر کم نظیری که لیدی گاگا در اسکار برگردن داشت و قبلا گردنِ آدری هیپبورن بود!
همه ماجراهای بوس و بغل در تلویزیون | از در آغوش گرفتن دو مجری زن و مرد تا بوسه جنجالی محسن افشانی!همه ماجراهای بوس و بغل در تلویزیون | از در آغوش گرفتن دو مجری زن و مرد تا بوسه جنجالی محسن افشانی!
دردسرهای بازی آن ماری سلامه در سریال حوالی پاییزدردسرهای بازی آن ماری سلامه در سریال حوالی پاییز
توهین عجیب به مخاطبان در قسمت آخر رقص روی شیشهتوهین عجیب به مخاطبان در قسمت آخر رقص روی شیشه
واکنش الهام چرخنده و دکتر رائفی پور به ماجرای جنجالی چادری شدن خواهران منصوریانواکنش الهام چرخنده و دکتر رائفی پور به ماجرای جنجالی چادری شدن خواهران منصوریان
مستندی که باعث خودکشی دختر مایکل جکسون شد!مستندی که باعث خودکشی دختر مایکل جکسون شد!
نشست خبری سریال برادر جان و واکنش علی نصیریان به دستمزدش و خشونت زیاد سریالنشست خبری سریال برادر جان و واکنش علی نصیریان به دستمزدش و خشونت زیاد سریال
چهره جدید جواد خیابانی و پاسخ او درباره وضعیت سلامتی اش!چهره جدید جواد خیابانی و پاسخ او درباره وضعیت سلامتی اش!
اکران مردمی فیلم سرخ پوست با حضور پریناز ایزدیار و ستاره پسیانیاکران مردمی فیلم سرخ پوست با حضور پریناز ایزدیار و ستاره پسیانی
واکنش تند بهنوش بختیاری به بازداشت دو هنرمند تئاتر | پشت پرده این ماجرا چه بود؟واکنش تند بهنوش بختیاری به بازداشت دو هنرمند تئاتر | پشت پرده این ماجرا چه بود؟
جشنواره گاف های سریال بچه مهندس و شاهکار گریمور این سریال!جشنواره گاف های سریال بچه مهندس و شاهکار گریمور این سریال!
واکنش اورژانس به یک ادعا درباره درگذشت خشایار الوند و غرغر های نابجای کیومرث پوراحمد!واکنش اورژانس به یک ادعا درباره درگذشت خشایار الوند و غرغر های نابجای کیومرث پوراحمد!
افشاگری خسرو معتضد درباره زندگی ابن‌ سینا در فیلم طبیبافشاگری خسرو معتضد درباره زندگی ابن‌ سینا در فیلم طبیب
عروس شدن سحر قریشی در کیش !عروس شدن سحر قریشی در کیش !
حواشی و برندگان مراسم اسکار ۲۰۱۹حواشی و برندگان مراسم اسکار ۲۰۱۹
درخشش زنان سینمای ایران پس از انقلاب؛ از نیکی کریمی تا نرگس آبیاردرخشش زنان سینمای ایران پس از انقلاب؛ از نیکی کریمی تا نرگس آبیار
مصاحبه تلویزیونی ریحانه پارسا و جاری شدن اشک های این بازیگر برای پدر!مصاحبه تلویزیونی ریحانه پارسا و جاری شدن اشک های این بازیگر برای پدر!
جلوگیری از اجرای شهره سلطانی به خاطر داشتن عکس با سگ | پس گلزار و حیایی چه؟جلوگیری از اجرای شهره سلطانی به خاطر داشتن عکس با سگ | پس گلزار و حیایی چه؟
پس لرزه‌های دنباله دار حضور نگار جواهریان و رامبد جوان در کانادا و برنامه بفرمایید شام!+فیلمپس لرزه‌های دنباله دار حضور نگار جواهریان و رامبد جوان در کانادا و برنامه بفرمایید شام!+فیلم
باور کنید این‌ها مشتی است نمونه خروار از آدم‌هایی که به هزار مصیبت خود را به ونکور یا تورنتو یا اونتاریو کانادا رسانده‌اند به این امید که حال و روزی بهتر داشته باشند و انسان‌های موفق‌تری باشند.
سوژه های روز رو این جا ببینید !
فال روزانه
از بین بردن چاقی موضعی به آسانی و فوری !
تعبیر خواب
چهره ها در اکران خصوصی فیلم سینمایی کارت پرواز | از ندا جبرائیلی تا ریحانه پارسا!
سوتی برنامه وقتشه | حضور یک زوج دیگر در تلویزیون حاشیه‌ساز شد!
توضیح علت زایمان نگار جواهریان در کانادا توسط پرویز پرستویی و واکنش جالب سیدمحمود رضوی به حواشی
راز سعید فتحی روشن در مرحله دوم عصر جدید | از اتیکت حوله تا عکس آریا!
چهره ها در افتتاحیه پردیس سینمایی اکسین آمل | از پریناز ایزدیار تا پژمان جمشیدی
چرا باید انیمیشن جذاب « دنیای پنهان» را تماشا کنید
واکنش جالب پرویز پرستویی و کارگردان انقلاب جنسی به عکس بی حجاب نگارجواهریان در کانادا
جنجال جدید رامبد جوان و نگار جواهریان در کانادا | انتشار عکس بی حجاب نگار!
سکوت فرزاد حسنی پس از سال ها می شکند : تلخ خواهم گفت، بی ترس و مراعات!
حمایت جالب امیرمهدی ژوله از تولد فرزند رامبد جوان در کانادا ؛ یقه روان پزشک تون رو بگیرید!
تولد مهناز افشار و به جوش آمدن خون مادرشوهرش از فحاشى و تهمت‌ها
ماجرای شوخی با عصر جدید و برنده باش در ناخونک و واکنش سید بشیر حسینی!+فیلم
اکران خصوصی سامورایی در برلین | از امیرمهد ژوله و همسرش تا شیدا یوسفی
تولد فرزند رامبد جوان و نگار جواهریان در کانادا و واکنش مردم و هنرمندان به این موضوع!
دستفروشی احمد پورمخبر با واکنش عجیب پسرش روبرو شد :پدرم بیمار است+فیلم