چهارشنبه, ۲۹ فروردین , ۱۴۰۳
درخواست تبلیغات

جزئیاتی جالب از فینال عصر جدید !

اشتراک:
فینال عصر جدید سینمای ایران و جهان
مسابقه‌ عصر جدید که در ایام عید هر شب روی آنتن می‌رفت، از این پس با بازگشت به روال گذشته، دو شب در هفته پخش می‌شود و ضبط فینال این مسابقه نیز به‌زودی آغاز خواهد شد.

تاکنون حدود ۴۰ گروه شرکت‌کننده به فینال عصر جدید راه یافته‌اند و ۲۰ گروه دیگر قرار است در شش قسمت باقی‌ مانده به مرحله‌ فینال راه یابند. این برنامه تلویزیون کاری از گروه اجتماعی شبکه سه سیما به تهیه‌کنندگی و اجرای احسان علیخانی می باشد و دکور این مجموعه زیر نظر سیامک احصایی ساخته شده است. همچنین آریا عظیمی‌نژاد ساخت موسیقی‌های این رقابت را بر عهده دارد.

زمان ضبط فینال عصر جدید

عوامل «عصر جدید» در حال حاضر مراحل پیش تولید و ضبط فینال را آغاز کرده‌اند.
ساخت فینال این برنامه با تغییراتی همراه خواهد بود که از جمله‌
آن می‌توان به تغییر در دکور آن اشاره کرد.

فرمول مرحله‌ فینال این مسابقه هنوز اعلام نشده است.

جزئیاتی از فینال عصر جدید

به گفته‌ عوامل مسابقه در مرحله‌ فینال هم میزان مشارکت مخاطبان در استودیو
و هم انتخاب شرکت‌کنندگان بیشتر خواهد بود.

مسابقه استعدادیابی «عصر جدید» کاری از گروه اجتماعی شبکه سه سیما به
تهیه‌کنندگی و اجرای احسان علیخانی است و دکور این مجموعه زیر نظر سیامک احصایی ساخته شده است.
همچنین آریا عظیمی‌نژاد ساخت موسیقی‌های این رقابت را بر عهده دارد.

جزئیاتی جالب از فینال عصر جدید !

عصر جدید پربیننده‌ترین‌های نوروزی تلویزیون شد

بنابراین مردم معرفی چهره سال و نوع پرداخت تحویل سال شبکه یک سیما را پسندیدند و به قاب توجه شبکه سه به اقوام ایرانی در تحویل سال هم رأی مثبتی دادند. در نهایت طبق نظرسنجی‌ها ۴۰ درصد مخاطبین رسانه‌ملی تحویل سال شبکه سه را دیدند. مردم اجرای احسان علیخانی را بیشتر پسندید و در وهله بعدی مخاطب اجرای رامبد جوان و سیدعلی ضیاء بودند.

تلویزیون در بخش خبری خود پربیننده‌ترین سریال‌ها و برنامه‌های تلویزیون را معرفی کرد که در این بین نام سریال «نون.خ» و برنامه «عصر جدید» بیشتر دیده می‌شود. همان‌طور که دو روز پیش سیدمرتضی میرباقری معاون سیما اشاره کرد: “امسال ما پُروپیمان‌تر از سنوات قبل برنامه‌ها و سریال‌های نوروزی‌مان را روی آنتن بردیم. تجربیاتی که در سنوات قبل داشتیم به ما کمک کرد تا اتفاقات بهتری در سیمای تلویزیون رقم بخورد.

«عصرجدید» هم گوی سبقت را از دیگر برنامه‌های تلویزیون چون «خندوانه» و «برنده‌باش» گرفت. مردم ورود شبکه سه به موضوع شناساندن استعدادها، آشنایی با مهارت‌ها و پرورش نخبه‌ها را پسندید و از این جهت رأی مثبت بیشتری به «عصر جدید» دادند.

ایسنا/ خبرآنلاین

گردآوری:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آرون گروپ
آرون گروپس