جمعه, ۲۹ تیر , ۱۴۰۳
درخواست تبلیغات

چهارمین جشن عکاسان سینمای ایران با حضور چهره های مشهور | از نیکی کریمی تا ابوالفضل پورعرب

اشتراک:
چهارمین جشن عکاسان سینما سینمای ایران و جهان
مراسم چهارمین جشن عکاسان سینمای ایران به دبیری نیکی کریمی شب گذشته در گالری سلام برگزار شد. در این مراسم چهره های مشهوری مانند مونا فرجاد و لیلا زارع و امیرحسین رستمی و حسن فتحی و متین ستوده و شبنم فرشادجو و رضا کیانیان و ... حضور داشتند.

دیشب چهارمین جشن عکاسان سینما ایران به دبیری نیکی کریمی بر گزار شد . در این مراسم یاد و خاطره استاد عزت الله انتظامی، تقدیر از کامبوزیا پرتویی، گوهر خیر اندیش، ابوالفضل پور عرب و مرتضی شایسته و معرفی عکاس سال سینمای ایران انجام گرفت. چهارمین جشن عکاسان سینمای ایران در گالری سلام سام سنتر برگزار شد.

چهارمین جشن عکاسان سینما به دبیری نیکی کریمی

بخش معرفی بهترین عکاس سال سینمای ایران، تندیس انجمن و لوح افتخار به محمد فوقانی برای مجموعه عکس های فیلم «سو تفاهم» اهدا شد. در این بخش امیر حسین شجاعی برای مجموعه عکس های فیلم اتاق تاریک و سمیه جعفری برای مجموعه عکس های فیلم «کشتی آلان» شایسته تقدیر شناخته شدند و دیپلم افتخار به آنها اهدا شد. حسن هندی برای مجموعه عکس های فیلم «پاسیو» و امید صالحی برای مجموعه عکس های فیلم «درساژ» نیز کاندید این بخش بودند. اردلان آذرمی برای مجموعه عکس های فیلم «امیر» نیز استعداد برتر(عکاسان خارج از صنف) چهارمین جشن معرفی شد.

تصاویر چهارمین جشن عکاسان سینما

چهارمین جشن عکاسان سینمارضا کیانیان
چهارمین جشن عکاسان سینماشبنم فرشادجو
چهارمین جشن عکاسان سینمالیلا زارع
چهارمین جشن عکاسان سینمامتین ستوده

چهارمین جشن عکاسان سینما

متین ستوده و امیرحسین رستمی

چهارمین جشن عکاسان سینمامونا فرجاد

چهارمین جشن عکاسان سینما

نیکی کریمی و ابوالفضل پورعرب

چهارمین جشن عکاسان سینما

حسن فتحی

سینما تیکت / آخرین خبر

گردآوری:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آرون گروپ
آرون گروپس