تاریخ نشر :دوشنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۸۶مشاهده : 82رسانهRSSاشتراک:

رادان: برای نقش اسماعیل از جانباز “محمدی” الهام گرفتم

رادان: برای نقش اسماعیل از جانباز “محمدی” الهام گرفتم
فارس نیوز- به گزارش خبرگزاری فارس، رادان در برنامه “شب شیشه‌‌ای”، افزود: موقعی که برای شناخت شخصیت‌های واقعی به آسایشگاه جانبازان می‌رفتم به حس غریبی می‌رسیدم. این که سال‌ها برای مملکت جنگید‌ه‌ای، از ناموس مملکت دفاع کرده‌ای و حالا گوشه بیمارستانی افتاده‌ای و هیچ‌کس حتی خانواده‌ات به تو سر نمی‌زند. وی گفت: برای رسیدن به […]

فارس نیوز- به گزارش خبرگزاری فارس، رادان در برنامه “شب شیشه‌‌ای”، افزود: موقعی که برای شناخت شخصیت‌های واقعی به آسایشگاه جانبازان می‌رفتم به حس غریبی می‌رسیدم. این که سال‌ها برای مملکت جنگید‌ه‌ای، از ناموس مملکت دفاع کرده‌ای و حالا گوشه بیمارستانی افتاده‌ای و هیچ‌کس حتی خانواده‌ات به تو سر نمی‌زند.
وی گفت: برای رسیدن به آن نقش که از نظر سنی با من تفاوت داشت من یادم است ۱۵ جلسه تست گریم تفاوت داشتیم.
رادان در ادامه یادآورشد: ما ستاره نیستیم و در سینمای ایران، ستاره نداریم چرا که در سینمای دنیا، ستاره از تعریف دیگری برخوردار است.ستاره‌های سینمایی دنیا دستمزدهای نامتعارفی دارند و آن دستمزدهای نامتعارف، به آنها اجازه این را می‌دهد که در کارهای خیریه مشغول شوند، ورزش کنند و… در حالی که اینجا، همه به ستاره‌ها می‌گویند که مواظب خودت باش، شغل دوم داشته باش چون در بازیگری، اگر دوره‌ات بگذرد، تامین آنچنانی نخواهی داشت.
وی در مورد ورودش به سینما گفت: ورود من به سینما بیشتر زائیده یک تفریح بود و بیشتر به یک شوخی می‌ماند. دورهم جمع شدیم، کلاس بازیگری رفتیم و حتی خجالت می‌کشیدیم که بگوئیم داریم به کلاس بازیگری می‌رویم مبادا بگویند شما “عشق هنرپیشگی” هستید… جالب آن‌که من دو، سه هفته بیش‌تر کلاس بازیگری نرفتم. یک روز ما با بچه‌های کلاس مشغول بازی کردن بودیم و نقش‌های متعددی را که به ما می‌دادند، بازی می‌کردیم، از پشت شیشه‌های کلاس، دوسه نفر آمدند و با هم پچ پچ کردند، ولی صدای ما را نمی‌شنیدند. آمدند،‌ به همدیگر اشاره کردند و من را نشان دادند.
وی افزود: بعد از کلاس، آمدند جلو و یک آدرس را روی تکه روزنامه‌ای به من دادند. من به آن آدرس رفتم و تا مدت‌ها بعد و حتی تا دو شب قبل از فیلمبرداری، نمی‌دانستم نقش چندم هستم و فکر می‌کردم صرفا قرار است حضوری در فیلم داشته باشم.
رادان گفت: در”شورعشق” به من گفتند این سناریو را بخوانم و نقش من را مشخص کردند. من فیلمنامه را ورق می‌زدم و با خودم می‌گفتم این نقش چقدر زیاد است و بعد فهمیدم این نقش اول آن فیلم است.
او ادامه داد: هفت، هشت سال از آن زمان می‌گذرد. آن زمان که ۲۰ سالم بود و آمدم جلوی دوربین، بازی کردم، بازیگری برایم یک کارعجیب بود اما ترسناک نبود.
رادان ضمن تشریح شرایطی که به اعطای زرشک زرین بدترین فیلم سال ۷۸ توسط منتقدان به فیلم شورعشق انجامید، گفت: من موافق این زرشک زرین هم بودم و اگر زرشک را آن زمان به بازیگر فیلم می‌دادند، ‌خودم اولین نفری بودم که دلم می‌خواست کاندیدا شوم، چون آدم از شکست‌هایش، درس پیروزی می‌گیرد.
وی ادامه داد: من در ۱۹ فیلمی که بازی کرده‌ام، شکست‌های زیادی خورده‌ام. فیلم‌هایی مثل ازدواج صورتی یا رز زرد که شکست‌هایی فاحش برای من به دنبال داشت.
رادان گفت: وقتی با محمدرضا شریفی‌نیا به یک سفر رفتیم، تمام ایرانی‌های خارج از کشور، شریفی نیا را با فیلم دنیا می‌شناختند و من با همان کارگردان، فیلم بعدی‌اش را کار کردم که علی‌رغم زحمت همه گروه، فیلم موفقی نشد. برای آن فیلم مبلغی را گرفتم که شاید الان رقم نرمالی باشد اما آن زمان خیلی زیاد بود به طوری که اتحادیه تهیه‌کنند‌گان در یک اطلاعیه، به تهیه‌کنندگانی که دستمزد خارج از حد متعارف می‌دهند تذکر داد.
این بازیگر گفت: برای خودم یک شرط را قرار داده‌ام و آن اینکه نقش‌های متفاوتی را بازی کنم و در یک نقش تکرار نشوم. برای همین، من همه‌جور نقش را،‌از بچه کافی شاپ‌نشین بالای شهری تا جوان شیمیایی قطع نخاعی را بازی کرده‌ام و هر آنچه در توانم بوده برای ایفای این نقش‌ها ارائه داده‌ام.
برنده دو سیمرغ بلورین جشنواره فیلم فجر افزود: من در ۱۹ فیلمی که بازی کرده‌ام، اگر ۱۹ تا عکس را کنار هم بگذارید، حداقل در گریم من روی این قضیه پافشاری کرده‌ام که برای مخاطب یک چهره از من جا نیفتد و فکر نکنند که این چهره از من جا افتاده چون اگر اینگونه باشد، از یک جایی به بعد، حتی اگر من هم بخواهم آن چهره را تغییر دهم، تهیه کننده نمی گذارد و راضی نمی‌شود.
وی گفت:‌من با شش فیلم اول خود سعی می کردم کاری کنم که دیده شوم، بازی کنم و در بورس باشم. روی اکران باشم که دیده شوم تا یک روز بهروز افخمی بیاید من را صدا بزند که بیا در گاوخونی، یک ربع انتهایی‌اش بازی داری و ۷۵ دقیقه قرار است صحبت کنی و این فیلم می شود متفاوت‌ترین فیلم تاریخ سینمای ایران و به خاطر آن یک ربع به من جایزه هم می‌دهند.
وی همچنین پس از خواندن دوباره نامه خود در دوران جشنواره بیست و پنجم و دفاع دوباره از اقدام خود در مراسم پایانی جشنواره، درمورد بازی در سنتوری گفت: من هم معتقدم بعض از نقش‌ها خودشان جایزه می‌گیرند، سر فیلم سنتوری، وقتی ساعت ۱/۵ نصف شب داشتم قرارداد بازی در این فیلم را با محمدرضاشریفی نیا می‌بستم، او به من گفت: سنتوری یک نقش جایزه بگیر است و اگر این نقش موفق نشود، تو نتوانسته‌ای.
وی درمورد حضور بازیگران در عرصه تبلیغات و بیلبوردهای تجاری گفت: حضور بازیگران در این عرصه، وسیله‌ای است برای کسب درآمد بیشتر تا فارغ از مسائل مالی، بازیگر فیلمنامه‌ها را بخوانند و فیلم‌هایی را که دوست دارند، کار کنند. شاید اگر من مساله مالی نداشته باشم، دو سال هم کار نکنم. من می خواهم فیلم‌هایی را بازی کنم که بعدها جلوی بچه هایم بتوانم سربلند باشم.
وی متذکر شد: بازیگریک شخصیت حقیقی دارد و یک شخصیت حقوقی. شخصیت حقوقی بازیگر حق ندارد در ملا عام سیگار بکشد چون شاید پسر کوچکی که او را می‌بیند، تصور کند کار او درست است و به واسطه او سیگاری شود. این شخصیت حقوقی، همان شخصیتی است که فیلم بازی می‌کند، و چون مردم بازی او را دوست داشته‌اند روی بیلبورد می‌رود تا موجب شود مردم کالاهایی را به خاطر او خریداری کنند. من البته مسوول این نیستم که کالا خوب باشد اما در عین حال روی انتخاب‌هایم دقت می‌کنم. از یک سو در زمینه تبلیغ کالاهای تجاری فعال هستیم و از آن سو باید برویم به سمت کارهای خیریه تا نفعمان به مردم هم برسد چون هرآنچه هنرمند دارد از مردم است.
وی تاکید کرد: به همراه بازیگران سینما و به ویژه به اتفاق گلشیفته فراهانی تصمیم گرفته‌ایم که در کارهایی عام‌المنفعه شرکت کنیم. مثلا درپاکسازی محیط زیست به فعالیت بپردازیم یا به بچه‌های یتیم کمک کنیم.

2007-05-14
امتیاز بدهید
امتیاز : 4 تعداد رای : 1
ماهی های آکواریومی و نحوه جابه جایی آن هاماهی های آکواریومی و نحوه جابه جایی آن ها
ستاره های معروف در اکران فیلم سینمایی کاتیوشا | از لیلا اوتادی تا محسن افشانی و همسرش و فرزاد حسنیستاره های معروف در اکران فیلم سینمایی کاتیوشا | از لیلا اوتادی تا محسن افشانی و همسرش و فرزاد حسنی
۵ روش استفاده از جوش شیرین در زیبایی برای سفید و روشن کردن پوست۵ روش استفاده از جوش شیرین در زیبایی برای سفید و روشن کردن پوست
غبغب صورت را چگونه میتوان برطرف نمود؟غبغب صورت را چگونه میتوان برطرف نمود؟
چرا در اسلام خواندن فاتحه برای اموات توصیه شده است؟چرا در اسلام خواندن فاتحه برای اموات توصیه شده است؟
زیبا و کم هزینه برای دکوراسیونزیبا و کم هزینه برای دکوراسیون
آشنایی با فواید رژیم غذایی حجمیآشنایی با فواید رژیم غذایی حجمی
مبارزه باحشرات موذی درمنزلمبارزه باحشرات موذی درمنزل
اینترنت ۵G و باورهای غلط درباره ی آن!اینترنت ۵G و باورهای غلط درباره ی آن!
تبلیغات بهاره رهنما برای برند جواهرات دوستشتبلیغات بهاره رهنما برای برند جواهرات دوستش
شیرینی دانمارکی دسر بسیار خوشمزهشیرینی دانمارکی دسر بسیار خوشمزه
تصویری از سقوط خودروی عروس و داماد آملی هنگام فیلمبرداری!!تصویری از سقوط خودروی عروس و داماد آملی هنگام فیلمبرداری!!
تزریق هورمون ضدبارداری برای مردان چه عوارضی دارد؟تزریق هورمون ضدبارداری برای مردان چه عوارضی دارد؟
گوش درد شایع ترین بیماری های کودکانگوش درد شایع ترین بیماری های کودکان
زندگی جالب و اعیانی ایرج میرزا، شاعرِ باحال و صریح الهجه مشروطهزندگی جالب و اعیانی ایرج میرزا، شاعرِ باحال و صریح الهجه مشروطه
مروری بسیار مختصر بر خواص کاکائومروری بسیار مختصر بر خواص کاکائو
خواهرزاده های بهنوش طباطبایی که به او لذت مادر بودن می دهند!خواهرزاده های بهنوش طباطبایی که به او لذت مادر بودن می دهند!
فواید خشم از دیدگاه روانشناسیفواید خشم از دیدگاه روانشناسی
خرید ملک در خارج از کشور و ایجاد شغل برای جوانان خارجیخرید ملک در خارج از کشور و ایجاد شغل برای جوانان خارجی
راهنمای انتخاب لباس برای زنان که شکم شان بزرگ استراهنمای انتخاب لباس برای زنان که شکم شان بزرگ است
بیوگرافی کامل جانی دپ (هنرپیشه معروف آمریکایی)بیوگرافی کامل جانی دپ (هنرپیشه معروف آمریکایی)
استایل جنیفر لوپز و نامزدش الکس رودریگز برای صرف صبحانهاستایل جنیفر لوپز و نامزدش الکس رودریگز برای صرف صبحانه
طراحی حیرت انگیز خودروی کانسپت مرسدس-مایباخ ویژن ۶+تصاویرطراحی حیرت انگیز خودروی کانسپت مرسدس-مایباخ ویژن ۶+تصاویر
سفر به چین و فرهنگ چینیسفر به چین و فرهنگ چینی
اس ام اس عاشقانه (۹۴)اس ام اس عاشقانه (۹۴)
عکس های خنده دار ۴۲۷ | از وقتی یه دهه نودی میره کربلا تا آن سوی عکس های اینستاگرام!!!عکس های خنده دار ۴۲۷ | از وقتی یه دهه نودی میره کربلا تا آن سوی عکس های اینستاگرام!!!
هنر سازسازی |ظریف ترین هنرهای ایرانیهنر سازسازی |ظریف ترین هنرهای ایرانی
فروختن مال وقفی چه شرایطی دارد؟فروختن مال وقفی چه شرایطی دارد؟
هاتف اصفهانی | شعر زیبای سوی خود خوان یک رهم تا تحفه جان آرم تو راهاتف اصفهانی | شعر زیبای سوی خود خوان یک رهم تا تحفه جان آرم تو را
علیرضا منصوریان سرمربی سابق استقلال عزادار شد!علیرضا منصوریان سرمربی سابق استقلال عزادار شد!
کاریکاتور پیدا شدن مسبب اصلی بدبختی موسسات مالیکاریکاتور پیدا شدن مسبب اصلی بدبختی موسسات مالی
ویژگی های شخصیتی خود را با تست روان شناسی حیوانات بشناسیدویژگی های شخصیتی خود را با تست روان شناسی حیوانات بشناسید
تصاویری از مراسم تشییع پیکر ضیاءالدین دری در شاهچراغ شیراز!تصاویری از مراسم تشییع پیکر ضیاءالدین دری در شاهچراغ شیراز!
نظر خود را بنویسید-نظرات کاربران (۰)
رایانمهر
از استنداپ وحید رحیمیان و جنجالی که درست کرد تا شوخی آیت بی غم با فرهاد آئیش در مرحله سوم خنداننده شواز استنداپ وحید رحیمیان و جنجالی که درست کرد تا شوخی آیت بی غم با فرهاد آئیش در مرحله سوم خنداننده شو
نفیسه روشن در کهنوج با این دلیل عجیب از حضور در بین مردم منع شد!نفیسه روشن در کهنوج با این دلیل عجیب از حضور در بین مردم منع شد!
عکس لیلا اوتادی سر سفره عقد؟!عکس لیلا اوتادی سر سفره عقد؟!
مدلینگ الناز حبیبی در هیبت عروس!مدلینگ الناز حبیبی در هیبت عروس!
بازگشت همسر شهاب حسینی به تئاتر پس از ٢٠ سالبازگشت همسر شهاب حسینی به تئاتر پس از ٢٠ سال
روسری هانیه غلامی و واکنش‌ های جنجالی به قیمت چهار میلیونی آن!روسری هانیه غلامی و واکنش‌ های جنجالی به قیمت چهار میلیونی آن!
انگشتر سحر قریشی و مهدی طارمی ؛ سوژه داغ این هفتهانگشتر سحر قریشی و مهدی طارمی ؛ سوژه داغ این هفته
از واکنش های چهره های معروف به عروسی پسر سفیر تا ماجرای برندهای لوکس عروسش!از واکنش های چهره های معروف به عروسی پسر سفیر تا ماجرای برندهای لوکس عروسش!
ادعای عجیب بازیگر «کلاه پهلوی»: استایل من از «بهرام رادان» بهتر است!ادعای عجیب بازیگر «کلاه پهلوی»: استایل من از «بهرام رادان» بهتر است!
سلبریتی هایی که از آنجلینا جولی بیزارندسلبریتی هایی که از آنجلینا جولی بیزارند
خداحافظی بهنوش بختیاری با سینما بعداز چاقوکشی بازیگر زن برای شوهر و مادرشوهرش!خداحافظی بهنوش بختیاری با سینما بعداز چاقوکشی بازیگر زن برای شوهر و مادرشوهرش!
اکران خیریه فیلم سینمایی دارکوب باحضور بازیگران بسیار مشهوراکران خیریه فیلم سینمایی دارکوب باحضور بازیگران بسیار مشهور
استقبال عجیب از همه می‌دانند در جشنواره کن و اعتراض کریستن استوارت به پوشیدن کفش پاشنه بلنداستقبال عجیب از همه می‌دانند در جشنواره کن و اعتراض کریستن استوارت به پوشیدن کفش پاشنه بلند
ویشکا آسایش: نوید محمدزاده را خیلی دوست دارم ، شهرزاد را نگاه نمی کنم!ویشکا آسایش: نوید محمدزاده را خیلی دوست دارم ، شهرزاد را نگاه نمی کنم!
مدیری بدون تغییری! نگاهی به سری جدید دورهمیمدیری بدون تغییری! نگاهی به سری جدید دورهمی
جزئیات دلیل مرگ بازیگر مطرح سینمای هالیوودجزئیات دلیل مرگ بازیگر مطرح سینمای هالیوود
واکنش حمید نعمت الله به شایعه اوتیسم مژگان صابریواکنش حمید نعمت الله به شایعه اوتیسم مژگان صابری
افتتاحیه مستند بسیار زیبای چاووش از درآمد تا فرود در پردیس چارسو با حضور میترا حجار با موهای بنفش!افتتاحیه مستند بسیار زیبای چاووش از درآمد تا فرود در پردیس چارسو با حضور میترا حجار با موهای بنفش!
انتقاد شراره رخام از بی‌عدالتی شدید در سینمای ایرانانتقاد شراره رخام از بی‌عدالتی شدید در سینمای ایران
جوابیه تند لیلا اوتادی درباره حضور فیگو در برنامه فردوسی پورجوابیه تند لیلا اوتادی درباره حضور فیگو در برنامه فردوسی پور
مراسم فوتوکال همه میدانند در فستیوال کن /سکوت فرهادی درباره رفتار آمریکامراسم فوتوکال همه میدانند در فستیوال کن /سکوت فرهادی درباره رفتار آمریکا
ملکه رنجبر پس از جراحی سنگین قادر به راه رفتن نیستملکه رنجبر پس از جراحی سنگین قادر به راه رفتن نیست
تصاویر اکران خصوصی فیلم سینمایی سد معبرتصاویر اکران خصوصی فیلم سینمایی سد معبر
آیا دورهمی به تلویزیون باز میگردد؟آیا دورهمی به تلویزیون باز میگردد؟
قاسم افشار ؛ گوینده دوست داشتنی و محبوب تلویزیون درگذشتقاسم افشار ؛ گوینده دوست داشتنی و محبوب تلویزیون درگذشت
کتایون ریاحی امروز مهمان برنامه علی ضیاء می‌شودکتایون ریاحی امروز مهمان برنامه علی ضیاء می‌شود
سریال شهرزاد ۳ کلید خورد!سریال شهرزاد ۳ کلید خورد!
افتتاحیه خندوانه با هدیه جالب دورهمی به این برنامه و بازگشت جناب خانافتتاحیه خندوانه با هدیه جالب دورهمی به این برنامه و بازگشت جناب خان
راز زندگی نازنین بیاتی و هدیه عجیب جناب خان به اوراز زندگی نازنین بیاتی و هدیه عجیب جناب خان به او
آنونس برنامه جدید آزاده نامداری در مورد تربیت!!! +فیلمآنونس برنامه جدید آزاده نامداری در مورد تربیت!!! +فیلم
ستاره های معروف در اکران فیلم سینمایی کاتیوشا | از لیلا اوتادی تا محسن افشانی و همسرش و فرزاد حسنیستاره های معروف در اکران فیلم سینمایی کاتیوشا | از لیلا اوتادی تا محسن افشانی و همسرش و فرزاد حسنی
مراسم اکران خصوصی فیلم سینمایی کاتیوشا در پردیس سینمایی باغ کتاب برگزار شد. در این مراسم چهره هایی مانند لیلا اوتادی، هادی حجازی فر، محسن افشانی و همسرش ، شهره سلطانی ، امین تارخ ، محسن قاضی مرادی و همسرش و... حضور داشتند.
به آسانی و فوری پولدار شوید ! بدون نیاز به صرف زمان و هزینه
هدیه ایی ویژه برای خوشحال کردن همسرتان
دیگر جشن عروسی نگیرید، بدون عروسی ساز !!!
شیک ترین و جدیدترین مدل های لباس عروس , سفره عقد , آرایش عروس و ...
حمید گودرزی در پنج ستاره جانشین اشکان خطیبی شد!
هنرمندان مشهور در مراسم رونمایی آلبوم ایران من همایون شجریان | از سحر دولتشاهی تا مهدی پاکدل!
حاشیه های هجدهمین جشن حافظ | از شوخی مهدی سلطانی با پسر و عروس هایش تا حرف هایی که مدیری نگفت!
وقتی دوستان ریحانه پارسا به انتخاب او برای نقش لیلای پدر واکنش بد نشان دادند
شوخی مهران مدیری در جشن حافظ درباره سیگار کشیدن
ازدواج امیر کاظمی و حاشیه هایی مربوط به هزینه این مراسم که آن هارا تکذیب کرد!
اکران فیلم های کوتاه تابستانه با حضور چهره های بسیار مشهور | از ریحانه پارسا تا آزاده صمدی و حامد بهداد
پرونده همسر مهناز افشار بازهم خبرساز شد ؛ واکنش مهناز افشار پس از دیدن خبری درباره آن
اکران خصوصی فیلم راه رفتن روی سیم | از استایل زیبای احمد مهرانفر و همسرش تا تیپ عجیب اندیشه فولادوند
جشن تولد پژمان بازغی در اکران همه چی عادیه با حضور چهره های مشهور
انگشتر سحر قریشی و مهدی طارمی ؛ سوژه داغ این هفته
نفیسه روشن در کهنوج با این دلیل عجیب از حضور در بین مردم منع شد!
از استنداپ وحید رحیمیان و جنجالی که درست کرد تا شوخی آیت بی غم با فرهاد آئیش در مرحله سوم خنداننده شو
موفق‌ترین زوج سینمای ایران : شهاب حسینی و ترانه علیدوستی یا رضا گلزار و مهناز افشار
بازیگران مشهور در اکران مردمی فیلم خجالت نکش در پردیس مگامال
از ممنوع التصویری حمید استیلی و آزاده صمدی تا مائده هژبری، همه جنجال‌ های صدا و سیما!
مراسم بزرگداشت فریدون جیرانی با حضور چهره های بسیار مشهور
اکران فیلم کاتیوشا با حضور هادی حجازی فر و لیلا اوتادیِ همیشه خوشتیپ
مجری گری اکبر عبدی و ۵ دلیل برای اینکه عمو اکبر مجری خوبی نیست
شکایت آنجلینا جولی از برد پیت ؛ جنجال جدید هالیوود!
تبریک تولد پریا قاسمخانی توسط پدرش ، سوژه جدید مهراب قاسمخانی شد!
افسردگی الناز حبیبی و ماجرای غمناک درگیر شدن با این بیماری
واکنش عجیب و غریب و فوق العاده خنده دار شیلا خداداد به قیمت دلار
الناز شاکردوست و مهناز افشار و مسیر مشترکی که در آن قدم گذاشتند!
ریحانه پارسا در تلویزیون | مجری تلویزیون من هم ۶ ماه از همسرم خواستگاری کردم!
اکران فیلم سینمایی دشمن زن با حضور چهره های مشهور | از الناز حبیبی تا امیرحسین آرمان
۱۰ فیلم برتر عاشقانه سینمای ایران
روسری هانیه غلامی و واکنش‌ های جنجالی به قیمت چهار میلیونی آن!
اکران خیریه فیلم سینمایی دارکوب باحضور بازیگران بسیار مشهور
مدلینگ الناز حبیبی در هیبت عروس!
خداحافظی بهنوش بختیاری با سینما بعداز چاقوکشی بازیگر زن برای شوهر و مادرشوهرش!
از رضا گلزار تا رامبد جوان | بازیگران درخشانی که مجری شدند
افشاگری رامسین کبریتی علیه شریفی نیا/ ممنوع‌الفعالیت نباشم به‌ ایران می‌آیم
تصاویر دیدنی اکران فیلم سینمایی دارکوب با حضور گلشیفته ای ها!
عیادت ارسلان قاسمی از جمشید مشایخی | شیوه جالب ارسلان برای پیشگیری از حواشی !
با پارتیشن اداری چگونه محیط کار دوستانه خلق کنیم ؟
بهترین محصولات مراقبت از پوست تالگو مخصوص خانمها و آقایون
در سال جدید نگران کسب درآمد نباشید | کسب درآمد عالی
ویژه تابستان 97 | امسال را متفاوت تجربه کنید
ستاره های معروف در اکران فیلم سینمایی کاتیوشا | از لیلا اوتادی تا محسن افشانی و همسرش و فرزاد حسنی
ستاره های معروف در اکران فیلم سینمایی کاتیوشا | از لیلا اوتادی تا محسن افشانی و همسرش و فرزاد حسنی
حمید گودرزی در پنج ستاره جانشین اشکان خطیبی شد!
حمید گودرزی در پنج ستاره جانشین اشکان خطیبی شد!
هنرمندان مشهور در مراسم رونمایی آلبوم ایران من همایون شجریان | از سحر دولتشاهی تا مهدی پاکدل!
هنرمندان مشهور در مراسم رونمایی آلبوم ایران من همایون شجریان | از سحر دولتشاهی تا مهدی پاکدل!
حاشیه های هجدهمین جشن حافظ | از شوخی مهدی سلطانی با پسر و عروس هایش تا حرف هایی که مدیری نگفت!
حاشیه های هجدهمین جشن حافظ | از شوخی مهدی سلطانی با پسر و عروس هایش تا حرف هایی که مدیری نگفت!
وقتی دوستان ریحانه پارسا به انتخاب او برای نقش لیلای پدر واکنش بد نشان دادند
وقتی دوستان ریحانه پارسا به انتخاب او برای نقش لیلای پدر واکنش بد نشان دادند
شوخی مهران مدیری در جشن حافظ درباره سیگار کشیدن
شوخی مهران مدیری در جشن حافظ درباره سیگار کشیدن
ازدواج امیر کاظمی و حاشیه هایی مربوط به هزینه این مراسم که آن هارا تکذیب کرد!
ازدواج امیر کاظمی و حاشیه هایی مربوط به هزینه این مراسم که آن هارا تکذیب کرد!
اکران فیلم های کوتاه تابستانه با حضور چهره های بسیار مشهور | از ریحانه پارسا تا آزاده صمدی و حامد بهداد
اکران فیلم های کوتاه تابستانه با حضور چهره های بسیار مشهور | از ریحانه پارسا تا آزاده صمدی و حامد بهداد
رایانمهرامیران پرواز