تاریخ نشر :دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۸۶مشاهده : 80رسانهRSSاشتراک:

سرانجام « یوسف» به کنعان رسید

سرانجام « یوسف» به کنعان رسید
سرانجام فرج الله سلحشور پس از ۱۱۲۹ روز تصویر برداری مجموعه تلویزیونی حضرت یوسف (ع) را به پایان رساند. فیلم برداری سریال حضرت یوسف(ع) روز ۲۷ خرداد ماه سال ۸۳ کلید خورد و و پس از گذشت ۱۱۲۹ روز تصویربرداری این مجموعه روز ۲۷ فرودین ماه سال جاری در شهرک دفاع مقدس به پایان رسید. […]

سرانجام فرج الله سلحشور پس از ۱۱۲۹ روز تصویر برداری مجموعه تلویزیونی حضرت یوسف (ع) را به پایان رساند.
فیلم برداری سریال حضرت یوسف(ع) روز ۲۷ خرداد ماه سال ۸۳ کلید خورد و و پس از گذشت ۱۱۲۹ روز تصویربرداری این مجموعه روز ۲۷ فرودین ماه سال جاری در شهرک دفاع مقدس به پایان رسید.

بنابراین گزارش این مجموعه تلویزیونی در ۴۵ قسمت ۵۰ دقیقه ای برای سیما فیلم تولید می‌شود و تدوین هم زمان آن نیز توسط «حسین زندبافـ» در حال انجام است و تا به حال ۳۲ قسمت از این سریال تدوین شده است.

صداگذاری این مجموعه را «محمدرضا دلپاک» انجام می‌دهد و «پیمان یزدانیان» موسیقی آن را می‌سازد.

در این مجموعه تلویزیونی که جزء پروژه‌های الف سیما فیلم به شمار می‌رود و کار نگارش آن چهارسال به طول انجامیده، «جمال شورجه» به عنوان مشاور کارگردان حضور داشته است.

همچنین بازگرانی چون محمود پاک نیت، کتایون ریاحی، پروانه معصومی، جعفر دهقان، جهانبخش سلطانی، مهوش صبرکن، لیلا بلوکات، مصطفی زمانی، رحیم نوروزی ، زهرا سعیدی، سعیده عرب، نسرین یکسایی، فرشته سرابندی، الهام حمیدی، پانته‌آ مهدی نیا، امیر حسین مدرس، اسماعیل سلطانیان ، محمد علی سلیمان تاش، محمد قاسم پور ستار، عباس امیری ، سروش کهوری نژاد، داوود شیخ، زهیریاری، اردلان شجاع کاوه، رضا آقاربیع، اسرافیل علمداری ، علی بکائیان، ناصر فروغ، کوروش زارعی، سیروس اسنقی، مجتبی بیطرفان، حسین جعفری و ارسلان قاسمی نژاد به ایفای نقش پرداخته‌اند.

سلحشور: داستان حضرت یوسف ( ع) محملی برای بیان ارزشهاست
فرج الله سلحشور کارگردان سریال حضرت یوسف(ع) گفت: در این مجموعه عظیم روایت داستان به تنهایی مطرح نبوده و بهانه و محملی برای بیان ارزشهاست.

وی افزود: داستان سریال حضرت یوسف از قرآن و روایات شیعه و اهل بیت گرفته شده و پس از چهار سال تحقیق و نگارش کار تصویر برداری را شروع کردیم.

وی در ادامه گفت: ساخت این سریال فقط برای روایت یک داستان نیست چرا که قرآن هدفش داستان گویی نیست بلکه هدف بیان و طرح ارزشهاست و آن ارزشها به قدری زیاد و عمیق هستند که نمی‌توان روی یکی از آنها انگشت گذاشت و فقط آن را بیان کرد.

وی افزود:مثلا مسائل خانوادگی، تربیتی، اجتماعی، عفاف، پاکدامنی، توحید و یکتاپرستی، مبارزه با شرک، معاد، نبوت، عدل و امامت از موضوعاتی است که در جان این داستان پنهان است که ما سعی کرده ایم آنها را شکافته و مطرح کنیم.همچنین نکاتی مانند انتظار، عشق، توکل و در پناه خدا قرار گرفتن نیز از نکات ارزشمند دیگری است که ما سعی در بازگویی آنها داشته‌ایم.

وی در ادامه اظهارداشت: در کنار این اهداف ما یک هدف کلی تر داشتیم و آن احیاء ارزشهای قرآنی و اسلامی و ترویج اسلام ناب است.

کارگردان سریال حضرت یوسف(ع) در ادامه درباره بازیگر نقش حضرت یوسف(ع) و ملاک انتخاب بازیگر آن گفت: درست است که حضرت یوسف (ع) به لحاظ چهره معروفیت دارد و ما نیز به پیروی از آن به دنبال بازیگر خوبرو بودیم ولی شخصیت آن فردبرایم بسیار مهم تر بود . زیرا دلم می‌خواست شخصیت پیامبر را یک آدم مثبت بازی کند و در کنار آن چهره‌ای جدید باشد که تداعی کننده خاطرات گذشته نباشد و در کل بازیگرانی را برای بازی انتخاب کرده‌ام که با قرآن و اسلام بیگانه نباشند.

وی در ادامه درباره سایر بازیگران این مجموعه گفت: در این مجموعه ۲۰ بازیگر بازیگر نقش اول، ۲۰ بازیگر نقش دوم و ۴۰ بازیگر نقش سوم داشتیم و در برخی از صحنه‌ها هزار تا ۱۲۰۰ نفر سیاهی لشکر حضور داشته‌اند.

وی درباره بودجه صرف شده برای تصویر برداری سریال حضرت یوسف (ع) گفت: ما نسبت به برخی از پروژه‌های الف سیما ۴۰ درصد بودجه و نسبت به برخی دیگر ۳۰ درصد بودجه مصرف کرده ایم و نهایت تلاشمان را برای پائین بودن هزینه سریال انجام داده‌ایم.

وی در پایان گفت: برنامه‌ریزی برای پخش سریال با تلویزیون است و ما نیز باید فرصت داشته باشیم تا مجموعه را آماده کنیم و با توجه به پیش‌بینی های انجام شده، احتمالا این مجموعه مهر ماه از شبکه اول سیما پخش خواهد شد.

مجید میرفخرایی: دکورهای سریال حضرت یوسف(ع) ماندگار هستند.
مدیر هنری و طراح لباس سریال حضرت یوسف(ع) گفت: دکورهایی که برای سریال حضرت یوسف(ع) ساخته شده‌اند همگی ماندگار هستند و در سایر مجموعه‌های تاریخی نیز قابل استفاده‌اند.

مجید میرفخرایی مدیر هنری و طراح لباس پروژه حضرت یوسف(ع) گفت: ما برای آغاز کار حدود ۸ ماه تحقیق و طراحی کردیم و پس از آن مشغول ساخت و ساز طرح‌ها شدیم که نزدیک به یکسال طول کشید.

وی افزود: طراحی صحنه برای سینما و تلویزیون این گونه است که ما کارمان را از مستندات شروع می کنیم سپس بُعد سینمایی به ان می دهیم و خلاقیت در آن به کار می‌بریم تا کار پیش برود.

وی افزود: ما برای طراحی دکورهای سریال حضرت یوسف(ع) به لندن سفر کردیم و با توجه به آثار باقیمانده از تمدن مصر در آن سالها که در موزه لوور وجود دارد و طرحها و تحقیقات انجام شده از مصر دکورها را ساختیم.

وی در ادامه اظهار داشت:ما دکورهای این سریال را در سه بخش پیاده کردیم.بخش اول شهر فدان، محل تولد حضرت یوسف(ع) بود که آن زمان در بابل قرار داشت و بر اساس معماری آنجا بود. بخش دوم شهر کنعان بود که بر اساس معماری بصرون انجام شد و بخش سوم خود مصر و دو شهر ممتیس و طبس بود که در کنار دریاچه شهرک دفاع مقدس پیاده شدند و ما از آن دریاچه به عنوان رودخانه نیل استفاده کردیم.

وی افزود: یکی دیگر از مهمترین لوکیشنهای ما خیابان قوچها بود که باقیمانده آن در مصر وجود دارد و ما در این خیابان ستون‌هایی به ارتفاع ۹ تا ۱۲ متر طول ساخته‌ایم که با توجه به وزش زیاد و سخت ‌باد در شهرک دفاع مقدس جنس آنها از فایبر گلاس است که محکم و با دوام باقی می‌ماند.

وی در پایان گفت: صحنه‌های داخلی قصرهای این مجموعه را در سوله ۲ هزار متری فرهنگسرای جوان پیاده کردیم و از روی نقش برجسته‌ها آنها را ساخته‌ایم و در این مجموعه ۳ هزار دست لباس برای صحنه‌های مختلف طراحی کرده ایم.

محمود پاک نیت: قرآن اصلی‌ترین منبع من برای رسیدن به نقش «حضرت یعقوب» بود
محمود پاک نیت گفت: برای رسیدن به نقش «حضرت یعقوب» در سریال «حضرت یوسف» تلاش بسیاری کرده‌ام و در این راه قرآن اصلی‌ترین منبع مورد استفاده من بوده است.

محمود پاک‌نیت بازیگر نقش «حضرت یعقوب» در سریال تلویزیونی «حضرت یوسف» گفت: در این مجموعه نقشی متفاوت با سایر نقش‌هایی که تابه حال داشته‌ام دارم.

وی در ادامه گفت: داستان این سریال از قبل از تولد حضرت یوسف تا عزیز مصر شدنش است.این نقش پیچیدگی‌های بسیاری دارد و برای رسیدن به آن تلاش بسیاری کرده‌ام زیرا حضرت یعقوب شخصیتی خاص دارد.

وی با اشاره به اینکه بازی در سریال «حضرت یوسف» سخت بود و زمان بازی در این سریال لحظات خاصی را گذراندم افزود:نویسنده این مجموعه چهار سال روی متن کار کرده و تمام تلاش خود را برای پربار شدن این نقش انجام داده است که این تلاش کمک شایانی برای بازیگران بوده است.

پاک نیت در ادامه گفت: خداوند متعال در سوره یوسف داستان آن پیامبر گرامی را«احسن القصص» نامیده است و فکر می‌کنم با توانایی که گروه برای ساخت این مجموعه از خود نشان داده مخاطبان بسیاری جذب این مجموعه شوند.

وی در ادامه درباره شخصیت حضرت یعقوب گفت: بزرگ‌ترین ویژگی این پیامبر صبر و اعتقاد رسوخ ناپذیر آن است به همراه عشقی که در وجود او بسیار پررنگ بوده است که این ویژگی‌ها او را در مقابل مشکلاتی که با آنها دست به گریبان بوده پیروز می‌کند.

وی افزود: حضرت یعقوب(ع)در زمان پیامبری خود با دو مشکل بزرگ رو به رو بوده است یکی ارشاد مردم جامعه‌ای که ایشان درآن زندگی می‌کرده‌اند و دیگری هدایت و ارشاد پسرانش که به راه کج نروند و یکتاپرستی پیشه کنند. اینها مسایل و مشکلاتی از زندگی این پیامبر است که در این مجموعه بیشتر مورد بررسی قرار می‌گیرد.

خلاصه‌ای از داستان حضرت یوسف:

برادران، یوسف را به کاروانی به بهایی اندک می‌فروشند. آنها سپس به نزد پدر برمی‌گردند و با نشان دادن پیراهن خون آلود یوسف به پدر می‌گویند که گرگ یوسف را دریده است. کاروانی که یوسف را از برادرانش خریده، وی را به مصر می‌برد و به بوتیفار عزیز مصر به بهایی بالا می‌فروشد.

عزیز مصر یوسف را به همسرش زلیخا هدیه می‌دهد. یوسف درقصر بزرگ عزیز مصر رشد می‌کند و به سن بلوغ می‌رسد و زلیخا عاشق یوسف می شود و برای به دست آوردن او مکرها می اندیشد. وقتی یوسف درمقابل زلیخا تسلیم نمی‌شود او را به زندان می‌اندازند. ۱۴سال بعد فرعون خواب می‌بیند که هفت گاو لاغر هفت گاو فربه را می خورند و هفت خوشه خشک هفت خوشه سبز را از بین می‌برند. تمام خواب گزاران مصر ازتعبیر خواب فرعون عاجزمی مانند. یوسف خواب فرعون را تعبیر می‌کند و می گوید قراراست پس ازهفت سال وفور نعمت هفت سال خشکسالی مصر را فرا گیرد و بدین ترتیب از زندان آزاد می‌گردد. یوسف پس از آزادی به عنوان عزیز مصر تلاش می‌کند تا مصر را از خشکسالی نجات دهد. در دوران خشکسالی کنعان نیز به قحطی دچار می شود. برادران یوسف به مصر پناه می آورند تا ازعزیز مصرکمک بگیرند. یوسف با برادران روبه رو می شود و آنها را می شناسد اما آنها یوسف را نمی شناسند. یوسف به برادران کمک می‌کند و ازآنها می خواهد اگر گندم بیشتری می خواهند در سفر بعدی برادر دیگرشان را نیز با خود بیاورند. در سفر بعدی آنها برادر کوچکتر خود بنیامین را نیز با خود می‌آورند. یوسف با نقشه‌ای حساب شده برادر تنی خود را نزد خود نگه می‌دارد.

حضرت یعقوب نامه‌ای برای عزیز مصر می‌نویسد تا بنیامین را آزاد کند و برادران نامه را به نزد یوسف می‌برند. یوسف آنها را از کار زشتشان درباره یوسف آگاه می‌کند و بدین ترتیب آنها یوسف را می‌شناسند. یوسف برادران را می‌بخشد و آنها به کنعان برمی‌گردند و پدر را به نزد یوسف (ع) می‌برند.

2007-05-21
امتیاز بدهید
امتیاز : 4 تعداد رای : 5
آشنایی با ماه گرفتگی کامل و جزئیآشنایی با ماه گرفتگی کامل و جزئی
شوخی مهران مدیری در جشن حافظ درباره سیگار کشیدنشوخی مهران مدیری در جشن حافظ درباره سیگار کشیدن
چین و چروک دورچشم و راههای ازبین بردن آن + تصاویرچین و چروک دورچشم و راههای ازبین بردن آن + تصاویر
پیشگیری از نازک شدن پوست خود به این صورتپیشگیری از نازک شدن پوست خود به این صورت
علت مشکی بودن پارچه کعبه چیست؟علت مشکی بودن پارچه کعبه چیست؟
دکوراسیون سبز، یاد طبیعت را در خانه ها زنده خواهد نمود+تصاویردکوراسیون سبز، یاد طبیعت را در خانه ها زنده خواهد نمود+تصاویر
ویتامین B در چه مواد غذایی موجود است؟ویتامین B در چه مواد غذایی موجود است؟
مبارزه باحشرات موذی درمنزلمبارزه باحشرات موذی درمنزل
اینترنت ۵G و باورهای غلط درباره ی آن!اینترنت ۵G و باورهای غلط درباره ی آن!
تبلیغات بهاره رهنما برای برند جواهرات دوستشتبلیغات بهاره رهنما برای برند جواهرات دوستش
کیش اسفناج با پنیر یک غذای خوشمزه وآسانکیش اسفناج با پنیر یک غذای خوشمزه وآسان
ماجرای خودکشی زن جوان تهرانی در لایو اینستاگرام!!ماجرای خودکشی زن جوان تهرانی در لایو اینستاگرام!!
کمبود خواب در بارداری چه مشکلاتی در پی دارد؟کمبود خواب در بارداری چه مشکلاتی در پی دارد؟
گوش درد شایع ترین بیماری های کودکانگوش درد شایع ترین بیماری های کودکان
ناگفته‌های زندگی شخصی بیانسه | از اجداد برده دار تا تناسب اندام بعد از بارداری!ناگفته‌های زندگی شخصی بیانسه | از اجداد برده دار تا تناسب اندام بعد از بارداری!
از خواص دارویی شلغم چه می دانید؟از خواص دارویی شلغم چه می دانید؟
خواهرزاده های بهنوش طباطبایی که به او لذت مادر بودن می دهند!خواهرزاده های بهنوش طباطبایی که به او لذت مادر بودن می دهند!
جنون کندن مو را بیشتر بشناسیدجنون کندن مو را بیشتر بشناسید
نوشت افزار داخلی و جدال بر سر فیلشاه و بن تن در سبد خرید دانش آموزاننوشت افزار داخلی و جدال بر سر فیلشاه و بن تن در سبد خرید دانش آموزان
ایجاد تغییر در استایل همیشگی و کسل کننده با روش های سادهایجاد تغییر در استایل همیشگی و کسل کننده با روش های ساده
بیوگرافی کامل جانی دپ (هنرپیشه معروف آمریکایی)بیوگرافی کامل جانی دپ (هنرپیشه معروف آمریکایی)
عجیب ترین خودنمایی زنانه که تاکنون در عمر خود شنیده اید!عجیب ترین خودنمایی زنانه که تاکنون در عمر خود شنیده اید!
نسل جدید تویوتا کمری اینگونه خواهد بود+تصاویرنسل جدید تویوتا کمری اینگونه خواهد بود+تصاویر
چین کشوری افسانه ای +تصاویرچین کشوری افسانه ای +تصاویر
اس ام اس شهادت امام محمد تقی (ع) (۳)اس ام اس شهادت امام محمد تقی (ع) (۳)
عکس های خنده دار ۴۲۶ | از لیست اسامی مفسدین اقتصادی تا بستنی عروسکی اونا و ما!!!عکس های خنده دار ۴۲۶ | از لیست اسامی مفسدین اقتصادی تا بستنی عروسکی اونا و ما!!!
گلیم بافی در زنجان و تاریخچه آنگلیم بافی در زنجان و تاریخچه آن
فروختن مال وقفی چه شرایطی دارد؟فروختن مال وقفی چه شرایطی دارد؟
هاتف اصفهانی | شعر زیبای سوی خود خوان یک رهم تا تحفه جان آرم تو راهاتف اصفهانی | شعر زیبای سوی خود خوان یک رهم تا تحفه جان آرم تو را
جزئیاتی جدید درباره قرارداد جنجالی مهدی ترابی با تراکتورسازی!جزئیاتی جدید درباره قرارداد جنجالی مهدی ترابی با تراکتورسازی!
کاریکاتور پیدا شدن مسبب اصلی بدبختی موسسات مالیکاریکاتور پیدا شدن مسبب اصلی بدبختی موسسات مالی
طالع بینی حقیقی و واقعـــاً شگفت انگیز !!طالع بینی حقیقی و واقعـــاً شگفت انگیز !!
بازدید ترامپ از ارتش آمریکا و تمرینات نظامیانبازدید ترامپ از ارتش آمریکا و تمرینات نظامیان
نظر خود را بنویسید-نظرات کاربران (۰)
رایانمهر
شوخی مهران مدیری در جشن حافظ درباره سیگار کشیدنشوخی مهران مدیری در جشن حافظ درباره سیگار کشیدن
ازدواج امیر کاظمی و حاشیه هایی مربوط به هزینه این مراسم که آن هارا تکذیب کرد!ازدواج امیر کاظمی و حاشیه هایی مربوط به هزینه این مراسم که آن هارا تکذیب کرد!
بدآموزی در کودک شو و اتفاقی عجیب و خارج از عرف در این برنامه +فیلمبدآموزی در کودک شو و اتفاقی عجیب و خارج از عرف در این برنامه +فیلم
واکنش ترلان پروانه به صحبت های ارسلان قاسمی در مورد ازدواج!واکنش ترلان پروانه به صحبت های ارسلان قاسمی در مورد ازدواج!
ماجرای عاشقی پژمان بازغی و همسرش در دورهمی لو رفت!ماجرای عاشقی پژمان بازغی و همسرش در دورهمی لو رفت!
عکسی که رابطه سحر قریشی با مهدی طارمی را لو داد!عکسی که رابطه سحر قریشی با مهدی طارمی را لو داد!
کشف حجاب لادن طباطبایی در شبکه من و تو!کشف حجاب لادن طباطبایی در شبکه من و تو!
اکران مردمی فیلم دلم میخواد برقصم با حضور مهناز افشار نسخه نیو استایل!!!اکران مردمی فیلم دلم میخواد برقصم با حضور مهناز افشار نسخه نیو استایل!!!
اعتراف همسر سری دیوی درباره نحوه مرگ سری دیوی و علت دیر خبر دادن به پلیساعتراف همسر سری دیوی درباره نحوه مرگ سری دیوی و علت دیر خبر دادن به پلیس
نیوشا ضیغمی و مادر شدن پُر حاشیه اشنیوشا ضیغمی و مادر شدن پُر حاشیه اش
بهاره رهنما: اون جنین عشقتو سقط کردم …!بهاره رهنما: اون جنین عشقتو سقط کردم …!
توضیح ریحانه پارسا درباره سکانس جنجالی سریال پدر | اگر خط قرمزها کمتر بود بهتر نشان می دادیمتوضیح ریحانه پارسا درباره سکانس جنجالی سریال پدر | اگر خط قرمزها کمتر بود بهتر نشان می دادیم
شباهت لباس خاص مینا وحید در جشنواره فجر با لباس آنجلینا جولی !شباهت لباس خاص مینا وحید در جشنواره فجر با لباس آنجلینا جولی !
درگیری لفظی بین مهران مدیری و اکبر عبدی و کنسل شدن برنامه «شبی با عبدی»درگیری لفظی بین مهران مدیری و اکبر عبدی و کنسل شدن برنامه «شبی با عبدی»
هدیه گران قیمتی که بهاره رهنما به جای مهریه گرفت!+ فیلمهدیه گران قیمتی که بهاره رهنما به جای مهریه گرفت!+ فیلم
بهنوش طباطبایی از تاثیر طلاق بر زندگی حرفه‌ای‌اش در سینما گفتبهنوش طباطبایی از تاثیر طلاق بر زندگی حرفه‌ای‌اش در سینما گفت
پردرآمدترین بازیگران زن تلویزیونی معرفی شدندپردرآمدترین بازیگران زن تلویزیونی معرفی شدند
آن‌ها چرا سحر دولتشاهی را برای همایون شجریان انتخاب کردند؟آن‌ها چرا سحر دولتشاهی را برای همایون شجریان انتخاب کردند؟
ماجرای پیوستن امید آهنگر (علی کوچولو) و همسرش به من و توماجرای پیوستن امید آهنگر (علی کوچولو) و همسرش به من و تو
درآمد میلیاردی سلبریتی‌ ها از سکونت در ویلاهای شمال ایران!درآمد میلیاردی سلبریتی‌ ها از سکونت در ویلاهای شمال ایران!
واکنش بهاره رهنما به برداشت‌ها از نمایش تازه‌ و زندگی شخصی‌اشواکنش بهاره رهنما به برداشت‌ها از نمایش تازه‌ و زندگی شخصی‌اش
عمل زیبایی چشم های ترلان پروانه شایعه یا واقعیت؟!عمل زیبایی چشم های ترلان پروانه شایعه یا واقعیت؟!
جایگزین رامسین کبریتی که به جم پیوست در سریال ستایش | لاله مرزبان هم دختر ستایش شد!جایگزین رامسین کبریتی که به جم پیوست در سریال ستایش | لاله مرزبان هم دختر ستایش شد!
دستمزد مهران مدیری برای برنامه دورهمی چقدر است؟دستمزد مهران مدیری برای برنامه دورهمی چقدر است؟
زمان پخش خندوانه در سال ۹۷ مشخص شد|جزئیات سری جدید خندوانه و شبی با عبدیزمان پخش خندوانه در سال ۹۷ مشخص شد|جزئیات سری جدید خندوانه و شبی با عبدی
همسر جرج کلونی هم قربانی آزار جنسی شده استهمسر جرج کلونی هم قربانی آزار جنسی شده است
استوری های باحال بهاره رهنما پس از جراحی و خانه نشینی!استوری های باحال بهاره رهنما پس از جراحی و خانه نشینی!
پاسخ لادن طباطبایی به ادعاهای جنجالی همسر سابقشپاسخ لادن طباطبایی به ادعاهای جنجالی همسر سابقش
ماجرای تخلف در قرعه کشی خندوانه و پایان مرحله اول خنداننده شوماجرای تخلف در قرعه کشی خندوانه و پایان مرحله اول خنداننده شو
مهمانی سریال پاهای بیقرار با حضور همه اعضای خانواده شریفی نیا!مهمانی سریال پاهای بیقرار با حضور همه اعضای خانواده شریفی نیا!
شوخی مهران مدیری در جشن حافظ درباره سیگار کشیدنشوخی مهران مدیری در جشن حافظ درباره سیگار کشیدن
مهران مدیری دیشب در جشن حافظ برای گرفتن جایزه بهترین چهره تلویزیونی سال وقتی روی صحنه رفت، گفت به او تاکید کرده‌‌اند در این مراسم حرف تلخ نزند.
به آسانی و فوری پولدار شوید ! بدون نیاز به صرف زمان و هزینه
هدیه ایی ویژه برای خوشحال کردن همسرتان
دیگر جشن عروسی نگیرید، بدون عروسی ساز !!!
شیک ترین و جدیدترین مدل های لباس عروس , سفره عقد , آرایش عروس و ...
ازدواج امیر کاظمی و حاشیه هایی مربوط به هزینه این مراسم که آن هارا تکذیب کرد!
پرونده همسر مهناز افشار بازهم خبرساز شد ؛ واکنش مهناز افشار پس از دیدن خبری درباره آن
اکران خصوصی فیلم راه رفتن روی سیم | از استایل زیبای احمد مهرانفر و همسرش تا تیپ عجیب اندیشه فولادوند
جشن تولد پژمان بازغی در اکران همه چی عادیه با حضور چهره های مشهور
اکران فیلم های کوتاه تابستانه با حضور چهره های بسیار مشهور | از ریحانه پارسا تا آزاده صمدی و حامد بهداد
انگشتر سحر قریشی و مهدی طارمی ؛ سوژه داغ این هفته
نفیسه روشن در کهنوج با این دلیل عجیب از حضور در بین مردم منع شد!
از استنداپ وحید رحیمیان و جنجالی که درست کرد تا شوخی آیت بی غم با فرهاد آئیش در مرحله سوم خنداننده شو
مراسم بزرگداشت فریدون جیرانی با حضور چهره های بسیار مشهور
اکران فیلم کاتیوشا با حضور هادی حجازی فر و لیلا اوتادیِ همیشه خوشتیپ
مجری گری اکبر عبدی و ۵ دلیل برای اینکه عمو اکبر مجری خوبی نیست
شکایت آنجلینا جولی از برد پیت ؛ جنجال جدید هالیوود!
تبریک تولد پریا قاسمخانی توسط پدرش ، سوژه جدید مهراب قاسمخانی شد!
افسردگی الناز حبیبی و ماجرای غمناک درگیر شدن با این بیماری
واکنش عجیب و غریب و فوق العاده خنده دار شیلا خداداد به قیمت دلار
الناز شاکردوست و مهناز افشار و مسیر مشترکی که در آن قدم گذاشتند!
ریحانه پارسا در تلویزیون | مجری تلویزیون من هم ۶ ماه از همسرم خواستگاری کردم!
اکران فیلم سینمایی دشمن زن با حضور چهره های مشهور | از الناز حبیبی تا امیرحسین آرمان
۱۰ فیلم برتر عاشقانه سینمای ایران
روسری هانیه غلامی و واکنش‌ های جنجالی به قیمت چهار میلیونی آن!
اکران خیریه فیلم سینمایی دارکوب باحضور بازیگران بسیار مشهور
مدلینگ الناز حبیبی در هیبت عروس!
خداحافظی بهنوش بختیاری با سینما بعداز چاقوکشی بازیگر زن برای شوهر و مادرشوهرش!
از رضا گلزار تا رامبد جوان | بازیگران درخشانی که مجری شدند
افشاگری رامسین کبریتی علیه شریفی نیا/ ممنوع‌الفعالیت نباشم به‌ ایران می‌آیم
تصاویر دیدنی اکران فیلم سینمایی دارکوب با حضور گلشیفته ای ها!
عیادت ارسلان قاسمی از جمشید مشایخی | شیوه جالب ارسلان برای پیشگیری از حواشی !
جنجال کپی‌ کاری رضا نظری در خنداننده شو و انکار اشکان خطیبی
بهروز بقایی: مرگ پوپک گلدره تلخ‌ترین اتفاق زندگی من بود
شهاب حسینی در نقش سلمان فارسی
گران‌ترین دستمزد تلویزیون به رضا گلزار در مسابقه پنج ستاره
زیبا بروفه از ماجرای جنجالی لو رفتن فیلم عروسی اش پرده برداری کرد!
از واکنش های چهره های معروف به عروسی پسر سفیر تا ماجرای برندهای لوکس عروسش!
افتتاحیه مستند بسیار زیبای چاووش از درآمد تا فرود در پردیس چارسو با حضور میترا حجار با موهای بنفش!
بهاره رهنما: اون جنین عشقتو سقط کردم …!
با پارتیشن اداری چگونه محیط کار دوستانه خلق کنیم ؟
بهترین محصولات مراقبت از پوست تالگو مخصوص خانمها و آقایون
در سال جدید نگران کسب درآمد نباشید | کسب درآمد عالی
ویژه تابستان 97 | امسال را متفاوت تجربه کنید
شوخی مهران مدیری در جشن حافظ درباره سیگار کشیدن
شوخی مهران مدیری در جشن حافظ درباره سیگار کشیدن
ازدواج امیر کاظمی و حاشیه هایی مربوط به هزینه این مراسم که آن هارا تکذیب کرد!
ازدواج امیر کاظمی و حاشیه هایی مربوط به هزینه این مراسم که آن هارا تکذیب کرد!
پرونده همسر مهناز افشار بازهم خبرساز شد ؛ واکنش مهناز افشار پس از دیدن خبری درباره آن
پرونده همسر مهناز افشار بازهم خبرساز شد ؛ واکنش مهناز افشار پس از دیدن خبری درباره آن
اکران خصوصی فیلم راه رفتن روی سیم | از استایل زیبای احمد مهرانفر و همسرش تا تیپ عجیب اندیشه فولادوند
اکران خصوصی فیلم راه رفتن روی سیم | از استایل زیبای احمد مهرانفر و همسرش تا تیپ عجیب اندیشه فولادوند
جشن تولد پژمان بازغی در اکران همه چی عادیه با حضور چهره های مشهور
جشن تولد پژمان بازغی در اکران همه چی عادیه با حضور چهره های مشهور
اکران فیلم های کوتاه تابستانه با حضور چهره های بسیار مشهور | از ریحانه پارسا تا آزاده صمدی و حامد بهداد
اکران فیلم های کوتاه تابستانه با حضور چهره های بسیار مشهور | از ریحانه پارسا تا آزاده صمدی و حامد بهداد
انگشتر سحر قریشی و مهدی طارمی ؛ سوژه داغ این هفته
انگشتر سحر قریشی و مهدی طارمی ؛ سوژه داغ این هفته
نفیسه روشن در کهنوج با این دلیل عجیب از حضور در بین مردم منع شد!
نفیسه روشن در کهنوج با این دلیل عجیب از حضور در بین مردم منع شد!
رایانمهرامیران پرواز