تاریخ نشر :دوشنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۸۶مشاهده : 66رسانهRSSاشتراک:

کیانیان: هیچ مشکلی با حاتمی کیا و پرستویی ندارم

کیانیان: هیچ مشکلی با حاتمی کیا و پرستویی ندارم
به گزارش خبرنگار سینمایی فارس، کیانیان در برنامه پنجشنبه «شب شیشه‌ای» گفت: چرا ذهن‌مان را پر می‌کنیم از حرف‌های بد و بدگویی و چرا ذهن‌مان را پر از چیزهای خوب نکنیم؟ شایعه چیز مخربی است چون لقلقه دهان کسانی است که غیبت کردن را دوست دارند و چه به لحاظ دینی و چه عرفی و […]

به گزارش خبرنگار سینمایی فارس، کیانیان در برنامه پنجشنبه «شب شیشه‌ای» گفت: چرا ذهن‌مان را پر می‌کنیم از حرف‌های بد و بدگویی و چرا ذهن‌مان را پر از چیزهای خوب نکنیم؟ شایعه چیز مخربی است چون لقلقه دهان کسانی است که غیبت کردن را دوست دارند و چه به لحاظ دینی و چه عرفی و فیزیکی چیز مذمومی است.
او درباره عدم همکاری‌اش با آثار ابراهیم حاتمی کیا پس از دو همکاری موفق در آژانس شیشه‌ای و روبان قرمز، گفت: سینما قواعد خود را دارد، آقای حاتمی کیا تمام فیلمنامه‌هایی را که می‌نوشت، می‌داد تا من بخوانم و حتی به‌نام پدر هنوز نسخه اولیه‌اش در کامپیوتر من موجود هست. من در این سال‌ها بارها به ایشان مشاوره ‌داده‌ام اما بعد از دو فیلمی که برای من هم خاطره‌انگیز بودند فرصت همکاری پیش نیامد. شاید اگر به من هم بگویند که در فیلمنامه «به‌نام پدر»، رضا کیانیان کجا قرار دارد، من بگویم هیچ جا!
وی افزود: حاتمی‌کیا موقع بازی در فیلم آژانس شیشه ای، قصه به رنگ ارغوان را تعریف کرد و فیلمنامه آن را هم خواندم که به نظرم خیلی نزدیک به «حاتمی کیا» است اما برای من جایی برای بازی در آن وجود نداشت.
وی همچنین ضمن رد هرگونه مشکل با پرویز پرستویی گفت: الان دارم با پرستویی فیلمی بازی می‌کنم و اصلا قهر و آشتی به ما نمی‌آید.
کیانیان تاکید کرد: من تا اینجا که در زندگی حرفه‌ای پیش رفته‌ام، با هیچکس در سینما، به خصوص بازیگران مشکلی نداشته‌ام. حتی با بازیگری که برای اولین‌بار همکاری می‌کنم، رفیق شش دانگ می‌شوم. من در سینما یک قافله رفیق دارم، به همه‌شان می‌بالم و همه را هم دوست دارم. من معتقدم وقتی شما نقشی را می‌پذیرید، روح و جسم خود ر ابه آن نقش می‌سپارید حال اگر قرار باشد من با شما، در یک فیلم رفیق باشم، رفاقت موجود بین ما می‌تواند بازی‌ها را بیشتر در قلب و روح تماشاگر بنشاند.
وی در مورد قرار گرفتن نام او بالاتراز جمشید مشایخی در فیلم یک بوس کوچولو، گفت: فکر نمی‌کنم در هیچ فیلمی، به کارگردانی گفته باشم که اسم من اول باشد. در نهایت هم تهیه‌کننده هم تایید می‌کند که کارگردان باید در این زمینه نظر ‌دهد. قاعدتا تیتراژ را کارگردان تایید می‌کند و من به این قضایا فکر نکرده‌ام.
وی گفت: دوست دارم پله پله بالا بروم، دوست ندارم به بالا پرت شوم. اینگونه آدم معقول‌تری هستم و جوگیر نخواهم شد. من نه می‌خواهم به عرش برسم نه به فرش و می‌خواهم همین که هستم، باشم. برای همین هم هست که از ابتدا به فکر این بودم که در صورت موفقیت، ابتدا جایزه نقش دوم را بگیرم و بعد به جایزه نقش اول فکر کنم.
وی در مورد کم حاشیه بودن خود گفت: وقتی کاری به کار کسی نداشته باشی کاری به کارت ندارند به همین سادگی! زیاد به زندگی خصوصی کسی، کاری ندارم و فکر می‌کنم که زندگی خصوصی همه مال خودشان است. دوست هم ندارم به حریم خصوصی خودم سرک کشیده شود.
کیانیان در این برنامه، گفت: کلی نگاه کردن من را عصبی می کند چرا که برایم معنی خاصی ندارد. من در زندگی فکر می‌کنم کلی دیدن و کلی حرف‌زدن به هیچ جا نمی‌رسد ولی وقتی به جزئیات و به مورد مشخص اشاره می‌کنیم و راجع به آن بحث می‌کنیم، آن موقع در واقع می‌توانیم چیزی بفهمیم و می‌توانیم پیشرفت کنیم. وقتی یک پله را ببینیم می‌رویم پله بعدی و از پلکان بالا می‌رویم اما وقتی راجع به پلکان صحبت می‌کنیم به صعود نمی‌رسیم. به نظر من باید در همه زمینه‌ها جزئی‌نگری را پیش خود کنیم. مثلا وقتی یک فیلم فروش می کند بلافاصله تهیه کنندگان، اهالی سینما، معاونت سینمایی، خانه سینما، کارشناسان، تلویزیون وهمه رسانه‌‌های مربوط باید در این مورد جستجو کنند. مثلا نشست بگذارند و ببینند که چرا این فیلم فروش کرده و اینگونه به جزئیاتی خواهیم رسید که بعدا می‌تواینم آنها را رعایت کنیم تا فیلم‌هیامان پرفروش شود.
در این برنامه، کیانیان با اشاره به تاریخچه ایفای نقش متفاوت در سینما گفت:در سینمای قبل از انقلاب در کشور ما موجی درست شد که به موج نوی سینمای ایران معروف بود. قبل از آن، در دهه چهل وپنجاه تولیدات سینمای ایران، شامل موضوعات تکراری بود که در آن موضوعات تکراری، شخصیت‌های تکراری و تیپ‌های تکراری هم وجود داشت و برای همین، برخی از بازیگران آن موقع در فیلم‌های متعددی همان نقش یا تیپ را تکرار می‌کردند، اما از یک زمانی، داستان‌ها تکرار نشد، سینماگران موج نو مقداری وارد زندگی روزمره شدند، روابط جدیدی را شروع کردند و با جستجو و کاوش در زندگی، نقش‌های جدیدی وارد سینمای ایران شد اما این نقش‌هایی بود که یا آن بازیگران نمی‌توانستد بازی کنند یا مردم باورشان نمی‌شد که بازیگری در نقش‌هایی که بازی نکرده، بازی کند، در نتیجه کارگردانانی مثل آقایان فرمان آرا، مهرجویی، تقوایی، کیمیایی و کیارستمی که مربوط به این موج می‌شدند، رفتند سراغ بازیگران تئاتر چرا که این بازیگران توانایی ایفای نقش‌های متفاوت را داشتند.
وی در عین حال گفت: در سینما قاعدتا خیلی از بازیگران در یک نقش ماندگار می شوند و می مانند و به طور مرتب این نقش را تکرار می‌کنند، اما من شخصا دوست ندارم یک نقش را تکرار کنم چرا که دفعه دوم هیچ لذتی برای من ندارد.
کیانیان گفت: سینما یک پایه‌اش تجارت است و تجارت، قاعدتا محافظه کار است. برای همین است که سازندگان یک فیلم ترجیح می‌دهند که بازیگر پایش را جایی بگذارد که قبلا جواب داده تا سرمایه‌ای که گذاشته شده، برگردد پس نقش را می‌دهند به کسی که قبلا در آن نقش امتحانش را پس داده باشد اما سینماگرانی مثل بهمن فرمان‌آرا اینگونه نیست و به عنوان مثال در «یک بوس کوچولو» کار او در استفاده از من یک اقدام آوانگارد و پیشرو بود.
وی تاکید کرد: من هیچ وقت نمی گویم ستاره شدن بد است. یکسری از بازیگران ستاره هستند و یکسری، بازیگران دراماتیک. بعضی از بازیگران تک‌نقش هستند و برخی چند نقش. ستاره‌ها در سینما بازیگران تک نقش هستند و دوست دارند همیشه نقشی را بازی کنند که خودشان دیده شوند اما بازیگران دراماتیک، برایشان نقش زیاد مهم نیست.
کیانیان اظهار داشت: مخاطب سینما به ستاره نیاز دارد و چهره، فیزیک ، صدا نگاه ، بدن ابزار خدادادی ستاره است که برای بیننده جذاب است و او کم می‌تواند چنین چیزهایی را یک جا در یک آدم ببیند و دوست دارد این زیبایی‌ها را راوی پرده سینما ببیند، پس ستاره برای سینما لازم است اما من می‌گویم وقتی بازیگری این ابزار را ندارد لزومی ندارد اصرار بر ستاره شدن داشته باشد.
وی در مورد کوتاهی و بلندی نقش‌هایی که در آن بازی می‌کند و اهمیت این قضیه، گفت: در سریال کیف انگلیسی، من نقش یک روحانی را بازی کردم که ۱۳ دقیقه در ۱۳ قسمت بود یا نقش قاضی در سریال ۲۶ قسمتی دوران سرکشی اما همه این نقش ها را به خاطر دارند.
جوی در جامعه موجود است که می‌گوید نقش اول مهم است اما من همیشه می‌گویم کوشش کن بازیگر شوی و بازیگر خوبی باشی.

2007-05-14
امتیاز بدهید
امتیاز : 4 تعداد رای : 1
ماهی های آکواریومی و نحوه جابه جایی آن هاماهی های آکواریومی و نحوه جابه جایی آن ها
ستاره های معروف در اکران فیلم سینمایی کاتیوشا | از لیلا اوتادی تا محسن افشانی و همسرش و فرزاد حسنیستاره های معروف در اکران فیلم سینمایی کاتیوشا | از لیلا اوتادی تا محسن افشانی و همسرش و فرزاد حسنی
۵ روش استفاده از جوش شیرین در زیبایی برای سفید و روشن کردن پوست۵ روش استفاده از جوش شیرین در زیبایی برای سفید و روشن کردن پوست
غبغب صورت را چگونه میتوان برطرف نمود؟غبغب صورت را چگونه میتوان برطرف نمود؟
چرا در اسلام خواندن فاتحه برای اموات توصیه شده است؟چرا در اسلام خواندن فاتحه برای اموات توصیه شده است؟
زیبا و کم هزینه برای دکوراسیونزیبا و کم هزینه برای دکوراسیون
آشنایی با فواید رژیم غذایی حجمیآشنایی با فواید رژیم غذایی حجمی
مبارزه باحشرات موذی درمنزلمبارزه باحشرات موذی درمنزل
اینترنت ۵G و باورهای غلط درباره ی آن!اینترنت ۵G و باورهای غلط درباره ی آن!
تبلیغات بهاره رهنما برای برند جواهرات دوستشتبلیغات بهاره رهنما برای برند جواهرات دوستش
شیرینی دانمارکی دسر بسیار خوشمزهشیرینی دانمارکی دسر بسیار خوشمزه
تصویری از سقوط خودروی عروس و داماد آملی هنگام فیلمبرداری!!تصویری از سقوط خودروی عروس و داماد آملی هنگام فیلمبرداری!!
تزریق هورمون ضدبارداری برای مردان چه عوارضی دارد؟تزریق هورمون ضدبارداری برای مردان چه عوارضی دارد؟
گوش درد شایع ترین بیماری های کودکانگوش درد شایع ترین بیماری های کودکان
زندگی جالب و اعیانی ایرج میرزا، شاعرِ باحال و صریح الهجه مشروطهزندگی جالب و اعیانی ایرج میرزا، شاعرِ باحال و صریح الهجه مشروطه
مروری بسیار مختصر بر خواص کاکائومروری بسیار مختصر بر خواص کاکائو
خواهرزاده های بهنوش طباطبایی که به او لذت مادر بودن می دهند!خواهرزاده های بهنوش طباطبایی که به او لذت مادر بودن می دهند!
فواید خشم از دیدگاه روانشناسیفواید خشم از دیدگاه روانشناسی
خرید ملک در خارج از کشور و ایجاد شغل برای جوانان خارجیخرید ملک در خارج از کشور و ایجاد شغل برای جوانان خارجی
راهنمای انتخاب لباس برای زنان که شکم شان بزرگ استراهنمای انتخاب لباس برای زنان که شکم شان بزرگ است
بیوگرافی کامل جانی دپ (هنرپیشه معروف آمریکایی)بیوگرافی کامل جانی دپ (هنرپیشه معروف آمریکایی)
استایل جنیفر لوپز و نامزدش الکس رودریگز برای صرف صبحانهاستایل جنیفر لوپز و نامزدش الکس رودریگز برای صرف صبحانه
طراحی حیرت انگیز خودروی کانسپت مرسدس-مایباخ ویژن ۶+تصاویرطراحی حیرت انگیز خودروی کانسپت مرسدس-مایباخ ویژن ۶+تصاویر
سفر به چین و فرهنگ چینیسفر به چین و فرهنگ چینی
اس ام اس عاشقانه (۹۴)اس ام اس عاشقانه (۹۴)
عکس های خنده دار ۴۲۷ | از وقتی یه دهه نودی میره کربلا تا آن سوی عکس های اینستاگرام!!!عکس های خنده دار ۴۲۷ | از وقتی یه دهه نودی میره کربلا تا آن سوی عکس های اینستاگرام!!!
هنر سازسازی |ظریف ترین هنرهای ایرانیهنر سازسازی |ظریف ترین هنرهای ایرانی
فروختن مال وقفی چه شرایطی دارد؟فروختن مال وقفی چه شرایطی دارد؟
هاتف اصفهانی | شعر زیبای سوی خود خوان یک رهم تا تحفه جان آرم تو راهاتف اصفهانی | شعر زیبای سوی خود خوان یک رهم تا تحفه جان آرم تو را
علیرضا منصوریان سرمربی سابق استقلال عزادار شد!علیرضا منصوریان سرمربی سابق استقلال عزادار شد!
کاریکاتور پیدا شدن مسبب اصلی بدبختی موسسات مالیکاریکاتور پیدا شدن مسبب اصلی بدبختی موسسات مالی
ویژگی های شخصیتی خود را با تست روان شناسی حیوانات بشناسیدویژگی های شخصیتی خود را با تست روان شناسی حیوانات بشناسید
تصاویری از مراسم تشییع پیکر ضیاءالدین دری در شاهچراغ شیراز!تصاویری از مراسم تشییع پیکر ضیاءالدین دری در شاهچراغ شیراز!
نظر خود را بنویسید-نظرات کاربران (۰)
رایانمهر
از استنداپ وحید رحیمیان و جنجالی که درست کرد تا شوخی آیت بی غم با فرهاد آئیش در مرحله سوم خنداننده شواز استنداپ وحید رحیمیان و جنجالی که درست کرد تا شوخی آیت بی غم با فرهاد آئیش در مرحله سوم خنداننده شو
عکس لیلا اوتادی سر سفره عقد؟!عکس لیلا اوتادی سر سفره عقد؟!
نفیسه روشن در کهنوج با این دلیل عجیب از حضور در بین مردم منع شد!نفیسه روشن در کهنوج با این دلیل عجیب از حضور در بین مردم منع شد!
از واکنش های چهره های معروف به عروسی پسر سفیر تا ماجرای برندهای لوکس عروسش!از واکنش های چهره های معروف به عروسی پسر سفیر تا ماجرای برندهای لوکس عروسش!
مدلینگ الناز حبیبی در هیبت عروس!مدلینگ الناز حبیبی در هیبت عروس!
بازگشت همسر شهاب حسینی به تئاتر پس از ٢٠ سالبازگشت همسر شهاب حسینی به تئاتر پس از ٢٠ سال
روسری هانیه غلامی و واکنش‌ های جنجالی به قیمت چهار میلیونی آن!روسری هانیه غلامی و واکنش‌ های جنجالی به قیمت چهار میلیونی آن!
انگشتر سحر قریشی و مهدی طارمی ؛ سوژه داغ این هفتهانگشتر سحر قریشی و مهدی طارمی ؛ سوژه داغ این هفته
سلبریتی هایی که از آنجلینا جولی بیزارندسلبریتی هایی که از آنجلینا جولی بیزارند
خداحافظی بهنوش بختیاری با سینما بعداز چاقوکشی بازیگر زن برای شوهر و مادرشوهرش!خداحافظی بهنوش بختیاری با سینما بعداز چاقوکشی بازیگر زن برای شوهر و مادرشوهرش!
ادعای عجیب بازیگر «کلاه پهلوی»: استایل من از «بهرام رادان» بهتر است!ادعای عجیب بازیگر «کلاه پهلوی»: استایل من از «بهرام رادان» بهتر است!
ویشکا آسایش: نوید محمدزاده را خیلی دوست دارم ، شهرزاد را نگاه نمی کنم!ویشکا آسایش: نوید محمدزاده را خیلی دوست دارم ، شهرزاد را نگاه نمی کنم!
اکران خیریه فیلم سینمایی دارکوب باحضور بازیگران بسیار مشهوراکران خیریه فیلم سینمایی دارکوب باحضور بازیگران بسیار مشهور
استقبال عجیب از همه می‌دانند در جشنواره کن و اعتراض کریستن استوارت به پوشیدن کفش پاشنه بلنداستقبال عجیب از همه می‌دانند در جشنواره کن و اعتراض کریستن استوارت به پوشیدن کفش پاشنه بلند
جزئیات دلیل مرگ بازیگر مطرح سینمای هالیوودجزئیات دلیل مرگ بازیگر مطرح سینمای هالیوود
مدیری بدون تغییری! نگاهی به سری جدید دورهمیمدیری بدون تغییری! نگاهی به سری جدید دورهمی
افتتاحیه مستند بسیار زیبای چاووش از درآمد تا فرود در پردیس چارسو با حضور میترا حجار با موهای بنفش!افتتاحیه مستند بسیار زیبای چاووش از درآمد تا فرود در پردیس چارسو با حضور میترا حجار با موهای بنفش!
انتقاد شراره رخام از بی‌عدالتی شدید در سینمای ایرانانتقاد شراره رخام از بی‌عدالتی شدید در سینمای ایران
واکنش حمید نعمت الله به شایعه اوتیسم مژگان صابریواکنش حمید نعمت الله به شایعه اوتیسم مژگان صابری
تصاویر اکران خصوصی فیلم سینمایی سد معبرتصاویر اکران خصوصی فیلم سینمایی سد معبر
جوابیه تند لیلا اوتادی درباره حضور فیگو در برنامه فردوسی پورجوابیه تند لیلا اوتادی درباره حضور فیگو در برنامه فردوسی پور
مراسم فوتوکال همه میدانند در فستیوال کن /سکوت فرهادی درباره رفتار آمریکامراسم فوتوکال همه میدانند در فستیوال کن /سکوت فرهادی درباره رفتار آمریکا
ملکه رنجبر پس از جراحی سنگین قادر به راه رفتن نیستملکه رنجبر پس از جراحی سنگین قادر به راه رفتن نیست
سریال شهرزاد ۳ کلید خورد!سریال شهرزاد ۳ کلید خورد!
آیا دورهمی به تلویزیون باز میگردد؟آیا دورهمی به تلویزیون باز میگردد؟
قاسم افشار ؛ گوینده دوست داشتنی و محبوب تلویزیون درگذشتقاسم افشار ؛ گوینده دوست داشتنی و محبوب تلویزیون درگذشت
کتایون ریاحی امروز مهمان برنامه علی ضیاء می‌شودکتایون ریاحی امروز مهمان برنامه علی ضیاء می‌شود
راز زندگی نازنین بیاتی و هدیه عجیب جناب خان به اوراز زندگی نازنین بیاتی و هدیه عجیب جناب خان به او
آنونس برنامه جدید آزاده نامداری در مورد تربیت!!! +فیلمآنونس برنامه جدید آزاده نامداری در مورد تربیت!!! +فیلم
افتتاحیه خندوانه با هدیه جالب دورهمی به این برنامه و بازگشت جناب خانافتتاحیه خندوانه با هدیه جالب دورهمی به این برنامه و بازگشت جناب خان
ستاره های معروف در اکران فیلم سینمایی کاتیوشا | از لیلا اوتادی تا محسن افشانی و همسرش و فرزاد حسنیستاره های معروف در اکران فیلم سینمایی کاتیوشا | از لیلا اوتادی تا محسن افشانی و همسرش و فرزاد حسنی
مراسم اکران خصوصی فیلم سینمایی کاتیوشا در پردیس سینمایی باغ کتاب برگزار شد. در این مراسم چهره هایی مانند لیلا اوتادی، هادی حجازی فر، محسن افشانی و همسرش ، شهره سلطانی ، امین تارخ ، محسن قاضی مرادی و همسرش و... حضور داشتند.
به آسانی و فوری پولدار شوید ! بدون نیاز به صرف زمان و هزینه
هدیه ایی ویژه برای خوشحال کردن همسرتان
دیگر جشن عروسی نگیرید، بدون عروسی ساز !!!
شیک ترین و جدیدترین مدل های لباس عروس , سفره عقد , آرایش عروس و ...
حمید گودرزی در پنج ستاره جانشین اشکان خطیبی شد!
هنرمندان مشهور در مراسم رونمایی آلبوم ایران من همایون شجریان | از سحر دولتشاهی تا مهدی پاکدل!
حاشیه های هجدهمین جشن حافظ | از شوخی مهدی سلطانی با پسر و عروس هایش تا حرف هایی که مدیری نگفت!
وقتی دوستان ریحانه پارسا به انتخاب او برای نقش لیلای پدر واکنش بد نشان دادند
شوخی مهران مدیری در جشن حافظ درباره سیگار کشیدن
ازدواج امیر کاظمی و حاشیه هایی مربوط به هزینه این مراسم که آن هارا تکذیب کرد!
اکران فیلم های کوتاه تابستانه با حضور چهره های بسیار مشهور | از ریحانه پارسا تا آزاده صمدی و حامد بهداد
پرونده همسر مهناز افشار بازهم خبرساز شد ؛ واکنش مهناز افشار پس از دیدن خبری درباره آن
اکران خصوصی فیلم راه رفتن روی سیم | از استایل زیبای احمد مهرانفر و همسرش تا تیپ عجیب اندیشه فولادوند
جشن تولد پژمان بازغی در اکران همه چی عادیه با حضور چهره های مشهور
انگشتر سحر قریشی و مهدی طارمی ؛ سوژه داغ این هفته
نفیسه روشن در کهنوج با این دلیل عجیب از حضور در بین مردم منع شد!
از استنداپ وحید رحیمیان و جنجالی که درست کرد تا شوخی آیت بی غم با فرهاد آئیش در مرحله سوم خنداننده شو
موفق‌ترین زوج سینمای ایران : شهاب حسینی و ترانه علیدوستی یا رضا گلزار و مهناز افشار
بازیگران مشهور در اکران مردمی فیلم خجالت نکش در پردیس مگامال
از ممنوع التصویری حمید استیلی و آزاده صمدی تا مائده هژبری، همه جنجال‌ های صدا و سیما!
مراسم بزرگداشت فریدون جیرانی با حضور چهره های بسیار مشهور
اکران فیلم کاتیوشا با حضور هادی حجازی فر و لیلا اوتادیِ همیشه خوشتیپ
مجری گری اکبر عبدی و ۵ دلیل برای اینکه عمو اکبر مجری خوبی نیست
شکایت آنجلینا جولی از برد پیت ؛ جنجال جدید هالیوود!
تبریک تولد پریا قاسمخانی توسط پدرش ، سوژه جدید مهراب قاسمخانی شد!
افسردگی الناز حبیبی و ماجرای غمناک درگیر شدن با این بیماری
واکنش عجیب و غریب و فوق العاده خنده دار شیلا خداداد به قیمت دلار
الناز شاکردوست و مهناز افشار و مسیر مشترکی که در آن قدم گذاشتند!
ریحانه پارسا در تلویزیون | مجری تلویزیون من هم ۶ ماه از همسرم خواستگاری کردم!
اکران فیلم سینمایی دشمن زن با حضور چهره های مشهور | از الناز حبیبی تا امیرحسین آرمان
۱۰ فیلم برتر عاشقانه سینمای ایران
روسری هانیه غلامی و واکنش‌ های جنجالی به قیمت چهار میلیونی آن!
اکران خیریه فیلم سینمایی دارکوب باحضور بازیگران بسیار مشهور
مدلینگ الناز حبیبی در هیبت عروس!
خداحافظی بهنوش بختیاری با سینما بعداز چاقوکشی بازیگر زن برای شوهر و مادرشوهرش!
از رضا گلزار تا رامبد جوان | بازیگران درخشانی که مجری شدند
افشاگری رامسین کبریتی علیه شریفی نیا/ ممنوع‌الفعالیت نباشم به‌ ایران می‌آیم
تصاویر دیدنی اکران فیلم سینمایی دارکوب با حضور گلشیفته ای ها!
عیادت ارسلان قاسمی از جمشید مشایخی | شیوه جالب ارسلان برای پیشگیری از حواشی !
با پارتیشن اداری چگونه محیط کار دوستانه خلق کنیم ؟
بهترین محصولات مراقبت از پوست تالگو مخصوص خانمها و آقایون
در سال جدید نگران کسب درآمد نباشید | کسب درآمد عالی
ویژه تابستان 97 | امسال را متفاوت تجربه کنید
ستاره های معروف در اکران فیلم سینمایی کاتیوشا | از لیلا اوتادی تا محسن افشانی و همسرش و فرزاد حسنی
ستاره های معروف در اکران فیلم سینمایی کاتیوشا | از لیلا اوتادی تا محسن افشانی و همسرش و فرزاد حسنی
حمید گودرزی در پنج ستاره جانشین اشکان خطیبی شد!
حمید گودرزی در پنج ستاره جانشین اشکان خطیبی شد!
هنرمندان مشهور در مراسم رونمایی آلبوم ایران من همایون شجریان | از سحر دولتشاهی تا مهدی پاکدل!
هنرمندان مشهور در مراسم رونمایی آلبوم ایران من همایون شجریان | از سحر دولتشاهی تا مهدی پاکدل!
حاشیه های هجدهمین جشن حافظ | از شوخی مهدی سلطانی با پسر و عروس هایش تا حرف هایی که مدیری نگفت!
حاشیه های هجدهمین جشن حافظ | از شوخی مهدی سلطانی با پسر و عروس هایش تا حرف هایی که مدیری نگفت!
وقتی دوستان ریحانه پارسا به انتخاب او برای نقش لیلای پدر واکنش بد نشان دادند
وقتی دوستان ریحانه پارسا به انتخاب او برای نقش لیلای پدر واکنش بد نشان دادند
شوخی مهران مدیری در جشن حافظ درباره سیگار کشیدن
شوخی مهران مدیری در جشن حافظ درباره سیگار کشیدن
ازدواج امیر کاظمی و حاشیه هایی مربوط به هزینه این مراسم که آن هارا تکذیب کرد!
ازدواج امیر کاظمی و حاشیه هایی مربوط به هزینه این مراسم که آن هارا تکذیب کرد!
اکران فیلم های کوتاه تابستانه با حضور چهره های بسیار مشهور | از ریحانه پارسا تا آزاده صمدی و حامد بهداد
اکران فیلم های کوتاه تابستانه با حضور چهره های بسیار مشهور | از ریحانه پارسا تا آزاده صمدی و حامد بهداد
رایانمهرامیران پرواز