دوشنبه, ۲۷ فروردین , ۱۴۰۳
درخواست تبلیغات

هنرمندان مشهور در مراسم یادبود علی معلم در روز تولدش!

اشتراک:
یادبود علی معلم سینمای ایران و جهان
به مناسبت 56 مین سال روز تولد استاد علی معلم ، مراسم یادبودی در فرهنگسرای ارسباران برگزار شد که در آن هنرمندان و چهره های مشهور بسیاری حضور داشتند.

دیشب در فرهنگسرای ارسباران مراسم یادبودی به مناسبت پنجاه و ششمین جشن تولد زنده یاد علی معلم برگزار شد. در ادامه تصاویری از حضور هنرمندان در مراسم یادبود علی معلم را ببینید.

جشن تولد و مراسم یادبود علی معلم

جالب است بخوانید :

دلتنگی علی اوجی برای حافظ سینمای ایران

علی اوجی با انتشار این عکس در اینستاگرامش نوشت: روز حافظ گرامی باد
در کنار حافظ سینمای ایران، رفیق عزیزم علی جان معلم که بسیار زیاد جایش خالیست دلم برای علی جان به اندازه تمام غزل های حافظ تنگ است، دلم برای روزهای خوبی که با هم داشتیم تنگ است، چقدر دلم برای حافظ خواندنت تنگ است، اگر بودی….

شنیده‌ام سخنی خوش که پیر کنعان گفت فراق یار نه آن می‌کند که بتوان گفت حدیث هول قیامت که گفت واعظ شهر کنایتیست که از روزگار هجران گفت نشان یار سفرکرده از که پرسم باز که هر چه گفت برید صبا پریشان گفت فغان که آن مه نامهربان مهرگسل به ترک صحبت یاران خود چه آسان گفت من و مقام رضا بعد از این و شکر رقیب که دل به درد تو خو کرد و ترک درمان

گفت غم کهن به می سالخورده دفع کنید که تخم خوشدلی این است پیر دهقان گفت گره به باد مزن گر چه بر مراد رود که این سخن به مثل باد با سلیمان گفت به مهلتی که سپهرت دهد ز راه مرو تو را که گفت که این زال ترک دستان گفت مزن ز چون و چرا دم که بنده مقبل قبول کرد به جان هر سخن که جانان گفت که گفت حافظ از اندیشه تو آمد باز من این نگفته‌ام آن کس که گفت بهتان گفت.

یادبود علی معلمعلی اوجی و علی معلم

تصاویر جشن تولد علی معلم

یادبود علی معلمکمند امیرسلیمانی
هنرمندان مشهور در مراسم یادبود علی معلم در روز تولدش!همایون ارشادی
یادبود علی معلمهلیا امامی
یادبود علی معلمبهروز افخمی

یادبود علی معلم

گلاب آدینه

یادبود علی معلم

مونا فرجاد

یادبود علی معلم

امید معلم

آخرین خبر / سینما تیکت

گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آرون گروپ
آرون گروپس