تاریخ نشر :دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۸۶مشاهده : 199رسانهRSSاشتراک:

نقدی بر فیلم “صحنه جرم ورود ممنوع”

نقدی بر فیلم “صحنه جرم ورود ممنوع”
همیشه یک احتمال دیگر هم وجود دارد؛ نقد فیلم “صحنه جرم ورود ممنوع” به کارگردانی ابراهیم شیبانی ابراهیم شیبانی در دومین فیلم بلند سینمایی خود رویکرد حرفه‌ای به سینما را با قصه‌ای پلیسی معمایی درهم می‌آمیزد و حاصل کار اثری است قابل قبول که می‌توانست فراتر از این هم باشد. شیبانی پس از دستیاری کارگردانانی […]

همیشه یک احتمال دیگر هم وجود دارد؛ نقد فیلم “صحنه جرم ورود ممنوع” به کارگردانی ابراهیم شیبانی

ابراهیم شیبانی در دومین فیلم بلند سینمایی خود رویکرد حرفه‌ای به سینما را با قصه‌ای پلیسی معمایی درهم می‌آمیزد و حاصل کار اثری است قابل قبول که می‌توانست فراتر از این هم باشد.

شیبانی پس از دستیاری کارگردانانی صاحب نام چون داریوش مهرجویی، رخشان بنی اعتماد و بازیگری در فیلم های “زیر پوست شهر” ،”باران و بومی” و اپیزودی از مجموعه تلویزیونی “زیر آسمان شهر”، اولین فیلم بلند سینمایی خود را با نام “زهر عسل” ساخت .فیلمی که با وجود همه انتقاداتی که می توان در موردش مطرح کرد، نگاه حرفه ای او را به تخصص های مختلف برجسته می کرد. هر چند فیلمنامه کاستی هایی داشت، ولی از مشاوره و نگاه فرید مصطفوی بهره برده بود.

شیبانی با انتخاب بازیگر حرفه ای مثل فریماه فرجامی در کنار بازیگران مشهور چون محمدرضا گلزار و مهناز افشار و حضور عوامل حرفه ای دیگر، چهره خود را به عنوان فیلمسازی با نگاه حرفه ای تثبیت کرد. تجربه چند تله فیلم و دومین فیلم بلند سینمایی در ادامه کارنامه سینمایی شیبانی قرار گرفته است. او نگارش فیلمنامه “صحنه جرم ورود ممنوع” را از مرحله ای همراه با علیرضا معتمدی آغاز و وقت زیادی صرف کرد تا فیلمنامه به آنچه در ذهن داشت نزدیک شود و سپس آن را کلید بزند. فیلمی که واجد همان نگاه از یک فیلمساز جوان است.

فیلم قصه ای پلیسی معمایی دارد که مانند الگوی آشنای اینگونه فیلم ها با پیگیری سلسله قتل های زنجیره ای و برجسته کردن نقش مأمور پلیس و دستیارش دنبال می شود. مهمانی جشن تولد آیدا (شقایق فراهانی) سکانسی برجسته است که برخی شخصیت ها را معرفی می کند و به واسطه اتفاقات بعدی می تواند جایگاهی خاص پیدا کند. روابط به گونه ای چیده شده که ارتباط میان آیدا و نگین (مرجان شیرمحمدی) و پیمان (حمیدرضا پگاه) و حامد (سام درخشانی) در فضایی میان ابهام و قطعیت شکل می گیرد. وقتی حامد مقابل همه خبر نامزدی خود و آیدا و اهدا سهم خود از برج را به او اعلام می کند، دلخوری نگین و ترک کردن مهمانی که با واکنش پیمان مواجه می شود، چیدمان اولیه این رابطه چهار نفره است.

در این سکانس به واسطه نوع فضاسازی، حرکت سیال دوربین و زوایایی که برای نزدیک شدن به سوژه مورد نظر انتخاب شده، فضایی مبهم و ناامن شکل می گیرد که به کلیت فیلم منتقل شده و زیرلایه و اصل وجودی فیلم است. فیلم تا انتها سعی می کند این زوایای پیدا و پنهان را مقابل چشم مخاطب قرار دهد و با توجه به دیالوگ کلیدی مأموران پلیس (همیشه یک احتمال دیگر هم وجود دارد)، اصل عدم قطعیت را بدل به تم اصلی فیلم کند.

“صحنه جرم ورود ممنوع” می کوشد مولفه هایی چون دوربین فیلمبرداری خانگی، فیلم ویدئویی و … را به گونه ای وارد اتفاقات کند که در ادامه به بازی و طراحی اتفاقات موجود منتهی شود. دوربین فیلمبرداری که در سکانس مهمانی در دست نگین است و از همه فیلمبرداری می کند و حامد در مورد آن با پیمان شوخی می کند، فرستاده شدن فیلم سوزاندن حامد به آیدا، تحت فشار قرار گرفتن خانم دکتر از سوی سرگرد پارسا به واسطه فیلمی که از او در مهمانی گرفته شده و … همه به منظور انتقال فضایی نمایشی و ناامن بر موقعیت طراحی شده در فیلم حرکت می کنند.

با قتل حامد در همان شب نامزدی، خیلی سریع پای پلیس و دو مأمور تیپیک آن به فیلم باز می شود. سرگرد پارسا (حمید فرخ نژاد) و دستیارش رضایی (پولاد کیمیایی) از زوج هایی هستند که نحوه حضور آنها می تواند یادآور اندک نقش های ماندگار این دو کاراکتر باشد. با توجه به اینکه این رابطه در فیلم های ایرانی بیشتر مطابق الگوهای خارجی پیش رفته، شاید کمتر نمونه ماندگاری بتوان برای آن مثال زد. به همین جهت ایرانی کردن رابطه است که می تواند این زوج را تبدیل به کاراکترهایی تازه و ویژه کند.

فیلمنامه نویس “صحنه جرم ورود ممنوع” سعی کرده با وجهی کمرنگ از طنز (انتخابی هوشمندانه به جهت فضای کلی قصه)، غالب شدن خصوصیات تیپیک بازیگران این دو نقش و البته حرکت طبق الگویی آشنا این دو کاراکتر را برجسته کند. درآمدن و به نوعی باورپذیری این رابطه علاوه بر وجوه اشاره شده نیاز به تداوم و تمرکز حضور و مانور روی جنس خاص این رابطه دارد که در ادامه کمتر اتفاق افتاده است. رضایی دستیار کم هوش، سر به هوا، ظاهربین و … است که نمی تواند زوج کامل کننده پارسا محسوب شود و اندک لحظات حضور شیرین او مخاطب را در انتظار چیزی بیش از آنچه می بیند باقی می گذارد. اما همان عدم تمرکز باعث می شود این کاراکتر به نوعی پا در هوا و رابطه خاص او با پارسا هم عقیم جلوه کند.

به این ترتیب بده بستان اطلاعاتی که می تواند تنها نتیجه کارآمد حضور رضایی محسوب شود (از نظر فیلمنامه ای) به این ترتیب رو و آشکار است و تک لحظاتی چون سردر آوردن او از خانه فامیلش در لواسان که برای مأموریت رفته، نمایشی که برای فهماندن حرفش به پارسا که پای تلفن است اجرا می کند، اهمیت دادن به شیکپوشی، تکیه کلام او پس از هر خرابکاری (من می خوام استعفا بدم) و … بی نتیجه می ماند. در کنار رضایی حضور مافوق او سرگرد پارسا هم در چیدمان و درآمدن این رابطه نقشی مهم دارد. اما پارسا هم جز بخشی که به پیگیری پرونده قتل ها می پردازد، خط فرعی کمرنگی دارد که به خوبی از آن استفاده نمی شود.

ناموفق بودن زندگی خانوادگی پارسا، برخورد او با زن سابقش در پارک، وضع اقتصادی نامناسب او که با خودرو قدیمی برجسته می شود و … کارکرد خود را جایی نشان می دهند که آیدا می خواهد روی او تأثیر بگذارد. این دو بخش هر چند در امتداد هم قرار می گیرند، ولی در ادامه روی بسط این رابطه کمتر کار شده، رابطه بین آیدا و پارسا که به نوعی موجب شود سرگرد از دنبال کردن خط اصلی پرونده قتل ها و پی بردن به نقش اصلی آیدا دور شود. هر چند سکانسی که زن در یک گفتگوی تلفنی وجهی از اغواگری خود را به نمایش می گذارد چهره معصوم او را تا حدی تعدیل می کند.

“متولد برج سرطان” هر چند نام قبلی فیلم و معرفی آیدا به عنوان یک زن تیرماهی است، کارکرد دوگانه دیگری هم در فیلم دارد، وقتی همه راهها به یک برج ختم می شود. برج سرطان که شراکت و جاه طلبی بر سر تصاحب آن شکل دهنده ماجرای اصلی فیلم است. هر چند فیلم می کوشد با چنین مولفه هایی اهمیت برج را فراگیر و به طالع و تقدیر آدم ها مرتبط کند، ولی به نظر می آید برجسته شدن برج نیاز به پرداخت و تمرکز بیشتری دارد.

فیلم از نحوه توزیع اطلاعات که به نوعی مشکل گره گشایی را به همراه دارد رنج می برد. جایی که قرار است همه اشاره های غیرمستقیم به سوختن و سوختگی، زیرزمین خانه آیدا و نام بردن از یک فرد همیشه غایب (نادر) به یک معرفی جدید از رابطه های ساخته شده در فیلم ختم شود. در این میان هر چند حضور پیمان به عنوان عاملی برای بیراهه رفتن شراکت در برج و لو رفتن رابطه های پنهان کنونی نقش دارد، ولی نحوه گره گشایی که با اعترافات او شکل می گیرد در امتداد سایر اتفاقات قرار نمی گیرد. در ادامه هم طرح و توطئه پارسا برای به دام انداختن مهره پنهان این بازی یعنی نادر و بیرون کشیدن او از زیرزمین خانه آیدا دومین رویکردی است که تعاریف فیلم را به گونه ای تغییر می دهد که به ابهام دامن می زند.

“صحنه جرم ورود ممنوع” از جهت نحوه پرداخت به زن مخرب (فم فتال) ایرانی می تواند مورد توجه قرار گیرد. معرفی لازم و کافی، کدهای شخصیتی بطئی و دوگانگی جسورانه ای که نویسنده، فیلمساز و بازیگر در ترسیم چهره آیدا به کار برده اند موجب شده این کاراکتر ملموس شود و هنگامی که تعاریف قصه در گره گشایی عوض می شود، با وجود هجوم اطلاعات جدید و ابهامی که شکل می گیرد، این کاراکتر باورپذیرترین آنها باشد. کاراکتری که با بسته شدن پرونده فیلم، تکلیف مخاطب را با خود روشن کرده، ولی این اتفاق در مورد کاراکترهای دیگر نمی افتد.

منبع : خبرگزاری مهر

2007-05-21
امتیاز بدهید
امتیاز : 4 تعداد رای : 5
رشته عکاسی و هرآنچه که درباره این رشته باید بدانیدرشته عکاسی و هرآنچه که درباره این رشته باید بدانید
ستاره های معروف در اکران فیلم سینمایی کاتیوشا | از لیلا اوتادی تا محسن افشانی و همسرش و فرزاد حسنیستاره های معروف در اکران فیلم سینمایی کاتیوشا | از لیلا اوتادی تا محسن افشانی و همسرش و فرزاد حسنی
۵ روش استفاده از جوش شیرین در زیبایی برای سفید و روشن کردن پوست۵ روش استفاده از جوش شیرین در زیبایی برای سفید و روشن کردن پوست
غبغب صورت را چگونه میتوان برطرف نمود؟غبغب صورت را چگونه میتوان برطرف نمود؟
چرا در اسلام خواندن فاتحه برای اموات توصیه شده است؟چرا در اسلام خواندن فاتحه برای اموات توصیه شده است؟
زیبا و کم هزینه برای دکوراسیونزیبا و کم هزینه برای دکوراسیون
تخم مرغ بخورید تا استرس نداشته باشید | ده فایده مهم تخم مرغتخم مرغ بخورید تا استرس نداشته باشید | ده فایده مهم تخم مرغ
مبارزه باحشرات موذی درمنزلمبارزه باحشرات موذی درمنزل
اینترنت ۵G و باورهای غلط درباره ی آن!اینترنت ۵G و باورهای غلط درباره ی آن!
تبلیغات بهاره رهنما برای برند جواهرات دوستشتبلیغات بهاره رهنما برای برند جواهرات دوستش
شیرینی دانمارکی دسر بسیار خوشمزهشیرینی دانمارکی دسر بسیار خوشمزه
جزئیات خودکشی جوان تویسرکانی با شلیک گلوله !!جزئیات خودکشی جوان تویسرکانی با شلیک گلوله !!
تزریق هورمون ضدبارداری برای مردان چه عوارضی دارد؟تزریق هورمون ضدبارداری برای مردان چه عوارضی دارد؟
گوش درد شایع ترین بیماری های کودکانگوش درد شایع ترین بیماری های کودکان
زندگی جالب و اعیانی ایرج میرزا، شاعرِ باحال و صریح الهجه مشروطهزندگی جالب و اعیانی ایرج میرزا، شاعرِ باحال و صریح الهجه مشروطه
مروری بسیار مختصر بر خواص کاکائومروری بسیار مختصر بر خواص کاکائو
خواهرزاده های بهنوش طباطبایی که به او لذت مادر بودن می دهند!خواهرزاده های بهنوش طباطبایی که به او لذت مادر بودن می دهند!
فواید خشم از دیدگاه روانشناسیفواید خشم از دیدگاه روانشناسی
خرید ملک در خارج از کشور و ایجاد شغل برای جوانان خارجیخرید ملک در خارج از کشور و ایجاد شغل برای جوانان خارجی
راهنمای انتخاب لباس برای زنان که شکم شان بزرگ استراهنمای انتخاب لباس برای زنان که شکم شان بزرگ است
بیوگرافی کامل جانی دپ (هنرپیشه معروف آمریکایی)بیوگرافی کامل جانی دپ (هنرپیشه معروف آمریکایی)
استایل جنیفر لوپز و نامزدش الکس رودریگز برای صرف صبحانهاستایل جنیفر لوپز و نامزدش الکس رودریگز برای صرف صبحانه
طراحی حیرت انگیز خودروی کانسپت مرسدس-مایباخ ویژن ۶+تصاویرطراحی حیرت انگیز خودروی کانسپت مرسدس-مایباخ ویژن ۶+تصاویر
بهترین و معروف ترین مراکز خرید در چین +تصاویربهترین و معروف ترین مراکز خرید در چین +تصاویر
اس ام اس عاشقانه (۹۴)اس ام اس عاشقانه (۹۴)
عکس های خنده دار ۴۲۷ | از وقتی یه دهه نودی میره کربلا تا آن سوی عکس های اینستاگرام!!!عکس های خنده دار ۴۲۷ | از وقتی یه دهه نودی میره کربلا تا آن سوی عکس های اینستاگرام!!!
هنر سازسازی |ظریف ترین هنرهای ایرانیهنر سازسازی |ظریف ترین هنرهای ایرانی
فروختن مال وقفی چه شرایطی دارد؟فروختن مال وقفی چه شرایطی دارد؟
هاتف اصفهانی | شعر زیبای سوی خود خوان یک رهم تا تحفه جان آرم تو راهاتف اصفهانی | شعر زیبای سوی خود خوان یک رهم تا تحفه جان آرم تو را
واکنش حسین کعبی به اتهامات سنگین خداداد عزیزی!واکنش حسین کعبی به اتهامات سنگین خداداد عزیزی!
کاریکاتور پیدا شدن مسبب اصلی بدبختی موسسات مالیکاریکاتور پیدا شدن مسبب اصلی بدبختی موسسات مالی
بازی های محلی ، معرفی بازی محلی جالب التریشبازی های محلی ، معرفی بازی محلی جالب التریش
تذکر شجریان به یک خانم بی‌حجاب در حاشیه یک مراسم!تذکر شجریان به یک خانم بی‌حجاب در حاشیه یک مراسم!
نظر خود را بنویسید-نظرات کاربران (۰)
رایانمهر
تازه‌ترین بیانات مهناز افشار که هم همسر یک آقازاده است و هم مشغول بازی در فیلم یک آقازادهتازه‌ترین بیانات مهناز افشار که هم همسر یک آقازاده است و هم مشغول بازی در فیلم یک آقازاده
حرکت غیراخلاقی نوید محمدزاده در جشنواره ونیزحرکت غیراخلاقی نوید محمدزاده در جشنواره ونیز
لو رفتن قسمت بعدی شهرزاد!!!؟لو رفتن قسمت بعدی شهرزاد!!!؟
عذرخواهی رضا رشیدپور بابت انتشار گزارش دروغ | حیثیت شبکه ۳ را دست رشیدپور ندهیدعذرخواهی رضا رشیدپور بابت انتشار گزارش دروغ | حیثیت شبکه ۳ را دست رشیدپور ندهید
محسن کیایی، پرکارترین نقش مکمل سینمای ایرانمحسن کیایی، پرکارترین نقش مکمل سینمای ایران
اعتراف عجیب کامبیز دیرباز به ترس از پسردار شدن!اعتراف عجیب کامبیز دیرباز به ترس از پسردار شدن!
چرا پیوند مغز استخوان حسین محب اهری انجام نشد؟!چرا پیوند مغز استخوان حسین محب اهری انجام نشد؟!
اکران خصوصی فیلم انزوا با حضور چهره های مشهوراکران خصوصی فیلم انزوا با حضور چهره های مشهور
شایعه ازدواج میترا حجار و سینا حجازی از کجا شکل گرفت؟!شایعه ازدواج میترا حجار و سینا حجازی از کجا شکل گرفت؟!
رابعه اسکویی به ایران بازگشت!رابعه اسکویی به ایران بازگشت!
آخرین خبر از وضعیت سلامتی مهدی فخیم‌زاده | سلبریتی‌ ها مواظب باشید!آخرین خبر از وضعیت سلامتی مهدی فخیم‌زاده | سلبریتی‌ ها مواظب باشید!
تصمیمی پرهزینه برای پیشگیری از لو رفتن پایان قصه بازی تاج و تختتصمیمی پرهزینه برای پیشگیری از لو رفتن پایان قصه بازی تاج و تخت
مهناز افشار ممنوع التصویر شدمهناز افشار ممنوع التصویر شد
تصاویر اکران مردمی فیلم سینمایی صفر تا سکوتصاویر اکران مردمی فیلم سینمایی صفر تا سکو
خاطره رضا عطاران از سختی‌ های کار در شهرستان‌ ها در اکران مصادره در تبریزخاطره رضا عطاران از سختی‌ های کار در شهرستان‌ ها در اکران مصادره در تبریز
پانته‌ آ بهرام در من و شما : چرا پانته‌ آ بهرام پیشنهاد مهران مدیری را رد کرد؟پانته‌ آ بهرام در من و شما : چرا پانته‌ آ بهرام پیشنهاد مهران مدیری را رد کرد؟
کارگردان «مادر قلب اتمی»: کسی برایم تره خرد نمی‌کند!!!کارگردان «مادر قلب اتمی»: کسی برایم تره خرد نمی‌کند!!!
اختلاف خشایار الوند با مهران مدیری برای فیلم نامه فیلم ساعت ۵ عصر علنی شد!اختلاف خشایار الوند با مهران مدیری برای فیلم نامه فیلم ساعت ۵ عصر علنی شد!
بازیگر شب‌های برره : دورهمی باعث شد بیکار شومبازیگر شب‌های برره : دورهمی باعث شد بیکار شوم
بازیگرانی که معروفیتشان با سریال پایتخت رقم خوردبازیگرانی که معروفیتشان با سریال پایتخت رقم خورد
پریچهر قنبری ، همسر شهاب حسینی ، به سوگ پدر نشستپریچهر قنبری ، همسر شهاب حسینی ، به سوگ پدر نشست
شهرزادی که هر دوشنبه سقوط کرد !شهرزادی که هر دوشنبه سقوط کرد !
از ماجرای عاشق شدن تا تهدید به مرگ علیرضا فغانی در دورهمیاز ماجرای عاشق شدن تا تهدید به مرگ علیرضا فغانی در دورهمی
عکس دیدنی از ترانه علیدوستی در کنار بازیگر زنی که مرد شد!عکس دیدنی از ترانه علیدوستی در کنار بازیگر زنی که مرد شد!
جناب خان هم صاحب جدید پیدا کرد / زمان پخش خندوانه مشخص شدجناب خان هم صاحب جدید پیدا کرد / زمان پخش خندوانه مشخص شد
ماجرای دلخوری مهمانِ توان یاب رضا رشیدپور از برنامه حالا خورشید و پس دادن چک ده میلیونی چه بود؟ماجرای دلخوری مهمانِ توان یاب رضا رشیدپور از برنامه حالا خورشید و پس دادن چک ده میلیونی چه بود؟
فرزند «ملکه رنجبر»: مادرم ۴۸ ساعت حیاتی پیش‌رو داردفرزند «ملکه رنجبر»: مادرم ۴۸ ساعت حیاتی پیش‌رو دارد
شب جذاب دورهمی با حضور مصطفی زمانی و امیرعباس گلابشب جذاب دورهمی با حضور مصطفی زمانی و امیرعباس گلاب
رازی که مهران غفوریان در یک برنامه تلویزیونی فاش کردرازی که مهران غفوریان در یک برنامه تلویزیونی فاش کرد
ظاهر موجه بهناز جعفری و پوشش عجیب بازیگر نقش دوم سه رخ در جشنواره کنظاهر موجه بهناز جعفری و پوشش عجیب بازیگر نقش دوم سه رخ در جشنواره کن
ستاره های معروف در اکران فیلم سینمایی کاتیوشا | از لیلا اوتادی تا محسن افشانی و همسرش و فرزاد حسنیستاره های معروف در اکران فیلم سینمایی کاتیوشا | از لیلا اوتادی تا محسن افشانی و همسرش و فرزاد حسنی
مراسم اکران خصوصی فیلم سینمایی کاتیوشا در پردیس سینمایی باغ کتاب برگزار شد. در این مراسم چهره هایی مانند لیلا اوتادی، هادی حجازی فر، محسن افشانی و همسرش ، شهره سلطانی ، امین تارخ ، محسن قاضی مرادی و همسرش و... حضور داشتند.
به آسانی و فوری پولدار شوید ! بدون نیاز به صرف زمان و هزینه
هدیه ایی ویژه برای خوشحال کردن همسرتان
دیگر جشن عروسی نگیرید، بدون عروسی ساز !!!
شیک ترین و جدیدترین مدل های لباس عروس , سفره عقد , آرایش عروس و ...
حمید گودرزی در پنج ستاره جانشین اشکان خطیبی شد!
هنرمندان مشهور در مراسم رونمایی آلبوم ایران من همایون شجریان | از سحر دولتشاهی تا مهدی پاکدل!
حاشیه های هجدهمین جشن حافظ | از شوخی مهدی سلطانی با پسر و عروس هایش تا حرف هایی که مدیری نگفت!
وقتی دوستان ریحانه پارسا به انتخاب او برای نقش لیلای پدر واکنش بد نشان دادند
شوخی مهران مدیری در جشن حافظ درباره سیگار کشیدن
ازدواج امیر کاظمی و حاشیه هایی مربوط به هزینه این مراسم که آن هارا تکذیب کرد!
اکران فیلم های کوتاه تابستانه با حضور چهره های بسیار مشهور | از ریحانه پارسا تا آزاده صمدی و حامد بهداد
پرونده همسر مهناز افشار بازهم خبرساز شد ؛ واکنش مهناز افشار پس از دیدن خبری درباره آن
اکران خصوصی فیلم راه رفتن روی سیم | از استایل زیبای احمد مهرانفر و همسرش تا تیپ عجیب اندیشه فولادوند
جشن تولد پژمان بازغی در اکران همه چی عادیه با حضور چهره های مشهور
انگشتر سحر قریشی و مهدی طارمی ؛ سوژه داغ این هفته
نفیسه روشن در کهنوج با این دلیل عجیب از حضور در بین مردم منع شد!
از استنداپ وحید رحیمیان و جنجالی که درست کرد تا شوخی آیت بی غم با فرهاد آئیش در مرحله سوم خنداننده شو
موفق‌ترین زوج سینمای ایران : شهاب حسینی و ترانه علیدوستی یا رضا گلزار و مهناز افشار
بازیگران مشهور در اکران مردمی فیلم خجالت نکش در پردیس مگامال
از ممنوع التصویری حمید استیلی و آزاده صمدی تا مائده هژبری، همه جنجال‌ های صدا و سیما!
مراسم بزرگداشت فریدون جیرانی با حضور چهره های بسیار مشهور
اکران فیلم کاتیوشا با حضور هادی حجازی فر و لیلا اوتادیِ همیشه خوشتیپ
مجری گری اکبر عبدی و ۵ دلیل برای اینکه عمو اکبر مجری خوبی نیست
شکایت آنجلینا جولی از برد پیت ؛ جنجال جدید هالیوود!
تبریک تولد پریا قاسمخانی توسط پدرش ، سوژه جدید مهراب قاسمخانی شد!
افسردگی الناز حبیبی و ماجرای غمناک درگیر شدن با این بیماری
واکنش عجیب و غریب و فوق العاده خنده دار شیلا خداداد به قیمت دلار
الناز شاکردوست و مهناز افشار و مسیر مشترکی که در آن قدم گذاشتند!
ریحانه پارسا در تلویزیون | مجری تلویزیون من هم ۶ ماه از همسرم خواستگاری کردم!
اکران فیلم سینمایی دشمن زن با حضور چهره های مشهور | از الناز حبیبی تا امیرحسین آرمان
۱۰ فیلم برتر عاشقانه سینمای ایران
روسری هانیه غلامی و واکنش‌ های جنجالی به قیمت چهار میلیونی آن!
اکران خیریه فیلم سینمایی دارکوب باحضور بازیگران بسیار مشهور
مدلینگ الناز حبیبی در هیبت عروس!
خداحافظی بهنوش بختیاری با سینما بعداز چاقوکشی بازیگر زن برای شوهر و مادرشوهرش!
از رضا گلزار تا رامبد جوان | بازیگران درخشانی که مجری شدند
افشاگری رامسین کبریتی علیه شریفی نیا/ ممنوع‌الفعالیت نباشم به‌ ایران می‌آیم
تصاویر دیدنی اکران فیلم سینمایی دارکوب با حضور گلشیفته ای ها!
عیادت ارسلان قاسمی از جمشید مشایخی | شیوه جالب ارسلان برای پیشگیری از حواشی !
با پارتیشن اداری چگونه محیط کار دوستانه خلق کنیم ؟
بهترین محصولات مراقبت از پوست تالگو مخصوص خانمها و آقایون
در سال جدید نگران کسب درآمد نباشید | کسب درآمد عالی
ویژه تابستان 97 | امسال را متفاوت تجربه کنید
ستاره های معروف در اکران فیلم سینمایی کاتیوشا | از لیلا اوتادی تا محسن افشانی و همسرش و فرزاد حسنی
ستاره های معروف در اکران فیلم سینمایی کاتیوشا | از لیلا اوتادی تا محسن افشانی و همسرش و فرزاد حسنی
حمید گودرزی در پنج ستاره جانشین اشکان خطیبی شد!
حمید گودرزی در پنج ستاره جانشین اشکان خطیبی شد!
هنرمندان مشهور در مراسم رونمایی آلبوم ایران من همایون شجریان | از سحر دولتشاهی تا مهدی پاکدل!
هنرمندان مشهور در مراسم رونمایی آلبوم ایران من همایون شجریان | از سحر دولتشاهی تا مهدی پاکدل!
حاشیه های هجدهمین جشن حافظ | از شوخی مهدی سلطانی با پسر و عروس هایش تا حرف هایی که مدیری نگفت!
حاشیه های هجدهمین جشن حافظ | از شوخی مهدی سلطانی با پسر و عروس هایش تا حرف هایی که مدیری نگفت!
وقتی دوستان ریحانه پارسا به انتخاب او برای نقش لیلای پدر واکنش بد نشان دادند
وقتی دوستان ریحانه پارسا به انتخاب او برای نقش لیلای پدر واکنش بد نشان دادند
شوخی مهران مدیری در جشن حافظ درباره سیگار کشیدن
شوخی مهران مدیری در جشن حافظ درباره سیگار کشیدن
ازدواج امیر کاظمی و حاشیه هایی مربوط به هزینه این مراسم که آن هارا تکذیب کرد!
ازدواج امیر کاظمی و حاشیه هایی مربوط به هزینه این مراسم که آن هارا تکذیب کرد!
اکران فیلم های کوتاه تابستانه با حضور چهره های بسیار مشهور | از ریحانه پارسا تا آزاده صمدی و حامد بهداد
اکران فیلم های کوتاه تابستانه با حضور چهره های بسیار مشهور | از ریحانه پارسا تا آزاده صمدی و حامد بهداد
رایانمهرامیران پرواز