تاریخ نشر :یکشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۸۶مشاهده : 69رسانهRSSاشتراک:

پوراحمد: از آشنایی نسل آینده با گذشته سینمای ایران خوشحالم

پوراحمد: از آشنایی نسل آینده با گذشته سینمای ایران خوشحالم
به گزارش خبرگزاری فارس، در ادامه نشست‌های موسسه تصویرشهر، آئین سپاس از کیومرث پوراحمد، چهارشنبه شب (۲۶ اردیبهشت) برپا شد و در این مراسم، فیلم مستندی درباره کیومرث پوراحمد با نام «کودکی ناتمام» ساخته مهدی اسدی و به تهیه‌کنندگی رضا میرکریمی به نمایش درآمد. * گلمکانی: عشق و علاقه‌ای که پوراحمد نثار سینما کرد، ثمر […]

به گزارش خبرگزاری فارس، در ادامه نشست‌های موسسه تصویرشهر، آئین سپاس از کیومرث پوراحمد، چهارشنبه شب (۲۶ اردیبهشت) برپا شد و در این مراسم، فیلم مستندی درباره کیومرث پوراحمد با نام «کودکی ناتمام» ساخته مهدی اسدی و به تهیه‌کنندگی رضا میرکریمی به نمایش درآمد.

* گلمکانی: عشق و علاقه‌ای که پوراحمد نثار سینما کرد، ثمر داد
———————————————————————————
بنابراین گزارش، در ابتدای این مراسم کامران ملکی منتقد سینما و مجری مراسم، از هوشنگ گلمکانی دعوت کرد تا به عنوان نخستین سخنران، پشت تریبون قرار گیرد.
این سردبیر و منتقد سینمایی در ابتدای سخنان خود، گفت: من امشب می‌خواهم درباره کیومرث پوراحمد قبل از سینما صحبت کنم.
وی ادامه داد: من پوراحمد را قبل از فیلم‌سازی می‌شناختم. البته او را ندیده بودم اما او را از طریق صفحات نقد خوانندگان یکی از نشریات سینمایی آن زمان می‌شناختم. آن زمان افراد زیادی نقد می‌فرستادند که از آن بین نام خسرو دهقان، حسین گیتی، تورج زاهدی و کیومرث پوراحمد به یادم مانده است و بین همه کسانی که نقد فیلم می‌فرستادند، نام کیومرث پوراحمد، برایم از همه مشخص‌تر بود و با خواندن آن مطالب، حس می‌کردم که این آدم را دوست دارم.
وی ادامه داد: من و کیومرث پوراحمد در یک زمان به تهران آمدیم. او از اصفهان آمد و من از مشهد. همزمان هم وارد کار حرفه‌ای روزنامه‌نگاری شدیم. پوراحمد به یک مجله سینمایی رفت و من به یک مجله اقتصادی. و من چه خوشحال شدم که دیدم او یک منتقد حرفه‌‌ای شده است.
گلمکانی در مورد آن سال‌ها افزود: من در آن دوران دغدغه انجام کار سینمایی داشتم و این کار را نکردم اما وقتی که اسم کیومرث پوراحمد را در تیتراژ سریال «آتش بدون دود»(نادر ابراهیمی) دیدم، بسیار خوشحال شدم و احساس کردم که این موفقیت خود من است.
وی ادامه داد: اولین فیلم کوتاه کیومرث پوراحمد را من ندیدم اما در سال ۱۳۵۸ دومین فیلمش با نام آوازه‌خوان را در اولین جشنواره فیلم‌های کودک دیدم.
گلمکانی گفت: آن روز با شوق و ذوق رفته بودم که ببینم این همزاد و البته همذات من چه کرده است. در انتهای فیلم، وقتی همه دست می‌زدند، من هم یک دست ویژه برای او زدم و گفتم که این عشق و علاقه که پوراحمد این سال‌ها نثار سینما کرده، ثمر داده است.
وی راجع به سینمای پوراحمد گفت: همه فیلم‌هایی که پوراحمد تاحالا ساخته، حتی آنهایی که دوستشان ندارم، نشان می‌دهند که عاشقانه و صادقانه هستند، چون پوراحمد عاشق صادق سینما است.
گلمکانی گفت: من همیشه پی‌گیر آثار او بوده‌ام و حتی نگرانی‌هایی هم درمورد آخرین فیلم او (اتوبوس شب) داشتم که وقتی آن را دیدم به این نتیجه رسیدم که آن فیلم هم یک فیلم کاملا پوراحمدی است.
وی در پایان گفت: معمولا در اینگونه مراسم سکه می‌دهند اما من چیزی ندارم که به پوراحمد بدهم. تنها کاری که می‌توانم بکنم، این است که یک نسخه از کتاب تنگنا را که عشق مشترک هر دوی ما بوده، به این سینماگر تقدیم کنم.
در ادامه، گلمکانی در هنگام پائین آمدن از سن، نزد پوراحمد رفت و کتاب خود را به او اهدا کرد.

* عسگرپور: زمینه‌ای ایجاد شد تا جوان‌ها به شناسایی مفاخر شهر خودش بپردازند
————————————————————————————————–
سپس کامران ملکی پس از برشمردن ویژگی‌های سینمای کیومرث پوراحمد، از محمدمهدی عسگرپور معاون هنری سازمان فرهنگی و هنری شهرداری تهران و بانی این مراسم، به روی صحنه رفت و گفت: وقتی ما این کار را شروع کردیم هرگز فکر نمی‌کردم این پروژه سینمایی با این وسعت و بزرگی ادامه پیدا کند، اما حالا با دیدن این آثار از اینکه توانسته‌ایم در این راه قدمی برداریم، خرسند هستیم.
وی گفت: روز اولی که رضا میرکریمی ایده ساخت پروژه‌هایی در مورد مفاخر فرهنگی و چهره‌های برجسته سینمای ایران را مطرح کردند، فکر نمی کردم این کار به شکل فعلی گسترده شود چون ما داشتیم وظیفه عادی خودمان را انجام می دادیم و عقیده داشتیم که در حوزه شهر تهران و فضای فرهنگی و هنری آن، انجام چنین کارهایی، یک کار فرهنگی است و نباید راحتی از گنجینه های کشور غفلت کنیم.
وی ادامه داد: حداقل کاری که می‌تواند انجام بدهد، این است که برای شهروند زمینه‌ای ایجاد کند تابه شناسایی مفاخر شهر خودش بپردازد.
معاون هنری سازمان فرهنگی و هنری شهرداری تهران تصریح کرد: ساخت این فیلم‌ها از زمانی که بحث آن شروع شد تا به امروز، اثرات زیادی داشته است که البته این تنها آغاز مسیر محسوب می‌شود و امیدوارم ایجاد این فضاها به ادامه این پروژه کمک کند و البته تشویق شما هم در ادامه این پروه موثر است.
عسگرپور در ادامه صحبت‌های خود درباره پوراحمد گفت: هم سن و سالان پوراحمد ایشان را خیلی خوب می شناسند. من هم ایشان را از زمان قدیم تاکنون خیلی خوب می‌شناسم و خیلی به ایشان غبطه می‌خورم چرا که معتقدم آنچه در سینمای ما هر روز کم‌رنگ‌تر می‌شود، این است که زندگی و فیلم کارگردانان عین هم باشد و متاسفانه بسیاری از فیلمسازان شبیه آثارشان نیستند که در مورد کیومرث پوراحمد چنین چیزی وجود ندارد و ایشان شبیه فیلم‌هایش است و صداقتی که در آثارش است، در خودش هم وجود دارد.

* پوراحمد: از این بزرگداشت‌ها آدم کیف می‌کند!
———————————————————
دربخش بعدی مراسم، کیومرث پوراحمد ضمن تشکر از اهالی سینما برای شرکت در این مراسم گفت: بزرگداشت و نکوداشت و این حرف‌ها که خیلی خوب است، بزرگداشت که می‌گیرند آدم کیف می‌کند اما این بزرگداشت‌ها فقط به یک نفر مربوط نیست. خانواده و دوستان و همراهانی هم هستند که به ما کمک می‌کنند و باید بگویم نزدیک‌ترین یار من در این سال‌‌ها همسر من «مهرانه ربی» است که سال‌ها با همه چیز من و بداخلاقی های من و خوشی‌های من ساخته است و همیشه همراه و یاور و همکار من بوده است.
تشکر بعدی من از مهدی اسدی سازنده فیلم کودکی ناتمام است و همچنین از هومن شکیبا و دوست و مشاورم در این پروژه، احمد طالبی‌نژاد نیز سپاسگزاری می‌کنم و خوشحالم از این بایت که سازمان فرهنگی هنری شهرداری کاری کرده که قبل از مردن، از زنده‌های سینما قدردانی شود و اتهام مرده‌پرستی از ایرانیان دور شود!
وی گفت: سینمای ایران از دهه ۴۰ تاکنون سند زیادی ندارد و سازمان فرهنگی هنری با این کار اسناد خوبی را از سینمای ایران برای نسل آینده فراهم می‌کند.
وی در پایان حرف‌هایش گفت: یادی از نادر ابراهیمی می‌کنم که در ابتدای حضورم در سینما از او آموختم و امروز بیمار است. از همه حاضران می‌‌خواهم تا برایش دعا کنند.

* شرف الدین: هنرمندان ما همیشه زنده هستند
———————————————————
در بخش دیگری از مراسم، محمدرضا شرف الدین مدیرعامل انجمن سینمای انقلاب و دفاع مقدس نیز از طرف این انجمن و به پاس ساخت فیلم «اتوبوس شب» با اعطای هدیه‌ای از کیومرث پوراحمد تشکر و قدردانی کرد.
شرف‌الدین درباره این مراسم، گفت: پوراحمد حرف زیبایی زد. این که تجلیل یا نکوداشت یک هنرمند را زمانی بگیرند که او زنده است و این امری شایسته است، گرچه باید بگویم هنرمندان ما همیشه زنده هستند.
وی ادامه داد: همه این عزیزان متعلق به این تمدن و فرهنگ هستند و وجودشان همانند همین تمدن و فرهنگ برای ما ارزشمند و زنده است. اگر این مملکت و تمدن تا به امروز دوام آورده، به خاطر این بوده که به ارزش‌های اصیل خود مثل ادب و هنر احترام گذاشته است.جاودانی ارزش‌ها به این تمدن متعلق است و کیومرث پوراحمد هم یکی از این مفاخر فرهنگی است.
وی در پایان به شوخی گفت: واقعا حیفم آمد هنگام جایزه دادن، از همشهری‌ام تعریف نکنم!
در پایان، مهدی اسدی سازنده فیلم «کودکی ناتمام» نیز به روی صحنه آمد و از همه دست اندرکاران فیلم،تشکر بود.
سپس با حضور محمد مهدی عسگرپور، هوشنگ گلمکانی، رضا کیانیان و جمشید ارجمند از کیومرث پوراحمد، مهدی اسدی کارگردان فیلم کودکی ناتمام، احمد طالبی نژاد مشاور این پروژه، فرشاد محمدی تصویربردار این مستند تقدیر به عمل آمد که مهدی گنجی جایزه محمدی را گرفت.
در پایان مراسم فیلم کودکی نا تمام درباره زندگی و دوران فیلمسازی کیومرث پوراحمد برای حاضرین به نمایش در آمد.
درمراسم آیین سپاس کیومرث پوراحمد، افرادی چون بهمن فرمان آرا، تهمینه میلانی، حمید فرخ نژاد، رضا کیانیان ، محسن امیریوسفی، اصغر فرهادی، رضا ارحام صدر، حبیب رضایی، بیوک میرزایی، اصغر نعیمی، علیرضا شجاع نوری، بهرام دهقانی، فردین خلعتبری، مهتاب کرامتی، سعید پیردوست، هوشنگ گلمکانی، علیرضا شجاع نوری و گروهی از خبرنگاران و اهالی رسانه‌ها حضور داشتند.
مؤسسه توسعه تصویر شهر، طبق برنامه‌ریزی‌های انجام شده مراسم نکوداشت مجتبی راعی، عباس گنجوی، بهمن فرمان‌آرا، کامبوزیا پرتوی، فریدون جیرانی، کمال تبریزی، مسعود جعفری جوزانی، بهروز افخمی و ابراهیم فروزش نیز در برنامه دارد و این بزرگداشت‌ها از سوی این مؤسسه و با حمایت معاونت هنری سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران تا پایان آبان‌ماه امسال برگزار خواهد شد.
این برنامه، باهدف تکریم و معرفی هنرمندان برجسته سینمای ایران شکل گرفته و در هر برنامه فیلم ساخته شده درباره زندگی هر یک از این هنرمندان (به تهیه‌کنندگی رضا میرکریمی) به نمایش درمی‌آید

2007-05-20
امتیاز بدهید
امتیاز : 4 تعداد رای : 1
پرنده‌ای زیبا و عجیب توراکو در آفریقا را ببینیدپرنده‌ای زیبا و عجیب توراکو در آفریقا را ببینید
افتتاحیه اکران داش آکل با حضور چهره های مشهور | از مهران غفوریان تا عروس و پسر سفیر دانمارک!افتتاحیه اکران داش آکل با حضور چهره های مشهور | از مهران غفوریان تا عروس و پسر سفیر دانمارک!
ریزش موها را با کمک این خوراکیها متوقف نمائیدریزش موها را با کمک این خوراکیها متوقف نمائید
پوسته شدن لب ها را چگونه میتوان برطرف نمود؟پوسته شدن لب ها را چگونه میتوان برطرف نمود؟
آشنایی با فضایل اعمال شب و روز عرفهآشنایی با فضایل اعمال شب و روز عرفه
دکوراسیون زیبا و لوکس سیسمونی دختر کلویی کارداشیاندکوراسیون زیبا و لوکس سیسمونی دختر کلویی کارداشیان
قهوه چه تاثیراتی در حملات آسم دارد؟قهوه چه تاثیراتی در حملات آسم دارد؟
مبارزه باحشرات موذی درمنزلمبارزه باحشرات موذی درمنزل
بازی موبایل برای ترک کردن سیگار!بازی موبایل برای ترک کردن سیگار!
تبلیغات بهاره رهنما برای برند جواهرات دوستشتبلیغات بهاره رهنما برای برند جواهرات دوستش
شامی لپه یک غذای خوشمزه سنتی با مواد مغذیشامی لپه یک غذای خوشمزه سنتی با مواد مغذی
خودکشی لاکچری پسر جوان در جشن تولدش!!خودکشی لاکچری پسر جوان در جشن تولدش!!
دیابت دوران بارداری برای مادر و کودک چه خطراتی دارد؟دیابت دوران بارداری برای مادر و کودک چه خطراتی دارد؟
گوش درد شایع ترین بیماری های کودکانگوش درد شایع ترین بیماری های کودکان
۱۶ نکته جالب از زندگی رابرت دنیرو که از آن ها بی خبرید!۱۶ نکته جالب از زندگی رابرت دنیرو که از آن ها بی خبرید!
آشنایی با داروی زوپیکلون از دسته داروهای آرامبخشآشنایی با داروی زوپیکلون از دسته داروهای آرامبخش
خواهرزاده های بهنوش طباطبایی که به او لذت مادر بودن می دهند!خواهرزاده های بهنوش طباطبایی که به او لذت مادر بودن می دهند!
افسردگی بعد از زایمان و علت و درمان آنافسردگی بعد از زایمان و علت و درمان آن
فعالیت‌های زیرپوستی بی‌بی‌سی هنگام اغتشاشات در ایرانفعالیت‌های زیرپوستی بی‌بی‌سی هنگام اغتشاشات در ایران
مردان چاق چگونه لاغر به نظر آیند!مردان چاق چگونه لاغر به نظر آیند!
بیوگرافی کامل مریم بوبانی ( بازیگر سینما و تلویزیون ) +عکس های جدید ایشانبیوگرافی کامل مریم بوبانی ( بازیگر سینما و تلویزیون ) +عکس های جدید ایشان
ایوانا همسر سابق دونالد ترامپ در شهر سن تروپه فرانسهایوانا همسر سابق دونالد ترامپ در شهر سن تروپه فرانسه
خودروی تمام اتوماتیک چانگان بنی به زودی از سوی سایپا روانه بازار خواهد شد+تصاویرخودروی تمام اتوماتیک چانگان بنی به زودی از سوی سایپا روانه بازار خواهد شد+تصاویر
کامل ترین بانک گردشگری و مکان های گردشگریکامل ترین بانک گردشگری و مکان های گردشگری
اس ام اس روز عرفه (۲)اس ام اس روز عرفه (۲)
عکس های خنده دار ۴۲۶ | از لیست اسامی مفسدین اقتصادی تا بستنی عروسکی اونا و ما!!!عکس های خنده دار ۴۲۶ | از لیست اسامی مفسدین اقتصادی تا بستنی عروسکی اونا و ما!!!
جاجیم قشقاییجاجیم قشقایی
شکایت از واحد صنفی مزاحمشکایت از واحد صنفی مزاحم
هاتف اصفهانی | شعر زیبای سوی خود خوان یک رهم تا تحفه جان آرم تو راهاتف اصفهانی | شعر زیبای سوی خود خوان یک رهم تا تحفه جان آرم تو را
واکنش تند علی کریمی به اظهارات جنجالی ساشا سبحانی!واکنش تند علی کریمی به اظهارات جنجالی ساشا سبحانی!
کاریکاتور پیدا شدن مسبب اصلی بدبختی موسسات مالیکاریکاتور پیدا شدن مسبب اصلی بدبختی موسسات مالی
بازی محلی جذاب ، تله پاتی با سکهبازی محلی جذاب ، تله پاتی با سکه
ادامه جنجال ژن خوب | واکنش تند چهره ها به اظهارات ساشا سبحانی!ادامه جنجال ژن خوب | واکنش تند چهره ها به اظهارات ساشا سبحانی!
نظر خود را بنویسید-نظرات کاربران (۰)
رایانمهر
افتتاحیه اکران داش آکل با حضور چهره های مشهور | از مهران غفوریان تا عروس و پسر سفیر دانمارک!افتتاحیه اکران داش آکل با حضور چهره های مشهور | از مهران غفوریان تا عروس و پسر سفیر دانمارک!
اکران فیلم سینمایی شعله ور با حضور امین حیایی و همسرش نیلوفر و پسرش دارا!اکران فیلم سینمایی شعله ور با حضور امین حیایی و همسرش نیلوفر و پسرش دارا!
علت مرگ سید ضیا الدین دری هم قصور پزشکی است؟علت مرگ سید ضیا الدین دری هم قصور پزشکی است؟
ازدواج امیر کاظمی و حاشیه هایی مربوط به هزینه این مراسم که آن هارا تکذیب کرد!ازدواج امیر کاظمی و حاشیه هایی مربوط به هزینه این مراسم که آن هارا تکذیب کرد!
کشف حجاب لادن طباطبایی در شبکه من و تو!کشف حجاب لادن طباطبایی در شبکه من و تو!
اولین عکس از دختر فریبا نادری در کنار استخر منتشر شد!اولین عکس از دختر فریبا نادری در کنار استخر منتشر شد!
آن‌ها چرا سحر دولتشاهی را برای همایون شجریان انتخاب کردند؟آن‌ها چرا سحر دولتشاهی را برای همایون شجریان انتخاب کردند؟
واکنش ترلان پروانه به صحبت های ارسلان قاسمی در مورد ازدواج!واکنش ترلان پروانه به صحبت های ارسلان قاسمی در مورد ازدواج!
بهاره رهنما: اون جنین عشقتو سقط کردم …!بهاره رهنما: اون جنین عشقتو سقط کردم …!
عکسی که رابطه سحر قریشی با مهدی طارمی را لو داد!عکسی که رابطه سحر قریشی با مهدی طارمی را لو داد!
ماجرای پیوستن امید آهنگر (علی کوچولو) و همسرش به من و توماجرای پیوستن امید آهنگر (علی کوچولو) و همسرش به من و تو
ابعاد تازه‌ای از ویدئوی جنجالی سحر قریشی با مهدی طارمی در قطر! +فیلمابعاد تازه‌ای از ویدئوی جنجالی سحر قریشی با مهدی طارمی در قطر! +فیلم
پردرآمدترین بازیگران زن تلویزیونی معرفی شدندپردرآمدترین بازیگران زن تلویزیونی معرفی شدند
بهنوش طباطبایی از تاثیر طلاق بر زندگی حرفه‌ای‌اش در سینما گفتبهنوش طباطبایی از تاثیر طلاق بر زندگی حرفه‌ای‌اش در سینما گفت
بدآموزی در کودک شو و اتفاقی عجیب و خارج از عرف در این برنامه +فیلمبدآموزی در کودک شو و اتفاقی عجیب و خارج از عرف در این برنامه +فیلم
نیوشا ضیغمی و مادر شدن پُر حاشیه اشنیوشا ضیغمی و مادر شدن پُر حاشیه اش
توضیح ریحانه پارسا درباره سکانس جنجالی سریال پدر | اگر خط قرمزها کمتر بود بهتر نشان می دادیمتوضیح ریحانه پارسا درباره سکانس جنجالی سریال پدر | اگر خط قرمزها کمتر بود بهتر نشان می دادیم
پاسخ لادن طباطبایی به ادعاهای جنجالی همسر سابقشپاسخ لادن طباطبایی به ادعاهای جنجالی همسر سابقش
زمان پخش خندوانه در سال ۹۷ مشخص شد|جزئیات سری جدید خندوانه و شبی با عبدیزمان پخش خندوانه در سال ۹۷ مشخص شد|جزئیات سری جدید خندوانه و شبی با عبدی
مهمانی سریال پاهای بیقرار با حضور همه اعضای خانواده شریفی نیا!مهمانی سریال پاهای بیقرار با حضور همه اعضای خانواده شریفی نیا!
درگیری لفظی بین مهران مدیری و اکبر عبدی و کنسل شدن برنامه «شبی با عبدی»درگیری لفظی بین مهران مدیری و اکبر عبدی و کنسل شدن برنامه «شبی با عبدی»
درآمد میلیاردی سلبریتی‌ ها از سکونت در ویلاهای شمال ایران!درآمد میلیاردی سلبریتی‌ ها از سکونت در ویلاهای شمال ایران!
ماجرای تخلف در قرعه کشی خندوانه و پایان مرحله اول خنداننده شوماجرای تخلف در قرعه کشی خندوانه و پایان مرحله اول خنداننده شو
جایگزین رامسین کبریتی که به جم پیوست در سریال ستایش | لاله مرزبان هم دختر ستایش شد!جایگزین رامسین کبریتی که به جم پیوست در سریال ستایش | لاله مرزبان هم دختر ستایش شد!
بازیگران مشهور در اکران مردمی فیلم خجالت نکش در پردیس مگامالبازیگران مشهور در اکران مردمی فیلم خجالت نکش در پردیس مگامال
واکنش جالب سحر دولتشاهی به سوال عاشق شدی در دورهمی!واکنش جالب سحر دولتشاهی به سوال عاشق شدی در دورهمی!
اعتراف همسر سری دیوی درباره نحوه مرگ سری دیوی و علت دیر خبر دادن به پلیساعتراف همسر سری دیوی درباره نحوه مرگ سری دیوی و علت دیر خبر دادن به پلیس
اولین حضور ترلان پروانه در یک مراسم پس از جنجال های اخیر در اکران مردمی فیلم سینمایی فراریاولین حضور ترلان پروانه در یک مراسم پس از جنجال های اخیر در اکران مردمی فیلم سینمایی فراری
پاسخ جالب ترلان پروانه به رامبد جوان درباره شایعات فضای مجازی در مورد او!پاسخ جالب ترلان پروانه به رامبد جوان درباره شایعات فضای مجازی در مورد او!
اکران مردمی فیلم دلم میخواد برقصم با حضور مهناز افشار نسخه نیو استایل!!!اکران مردمی فیلم دلم میخواد برقصم با حضور مهناز افشار نسخه نیو استایل!!!
افتتاحیه اکران داش آکل با حضور چهره های مشهور | از مهران غفوریان تا عروس و پسر سفیر دانمارک!افتتاحیه اکران داش آکل با حضور چهره های مشهور | از مهران غفوریان تا عروس و پسر سفیر دانمارک!
مراسم افتتاحیه اکران فیلم داش آکل شب گذشته با حضور عوامل فیلم در باغ کتاب برگزار شد. در این مراسم چهره هایی مانند سیده آناشید حسینی و همسرش ، مهران غفوریان و همسرش ، فاطمه گودرزی و پسرش و بسیاری از چهره های معروف حضور داشتند.
به آسانی و فوری پولدار شوید ! بدون نیاز به صرف زمان و هزینه
هدیه ایی ویژه برای خوشحال کردن همسرتان
دیگر جشن عروسی نگیرید، بدون عروسی ساز !!!
شیک ترین و جدیدترین مدل های لباس عروس , سفره عقد , آرایش عروس و ...
علت مرگ سید ضیا الدین دری هم قصور پزشکی است؟
اکران فیلم سینمایی شعله ور با حضور امین حیایی و همسرش نیلوفر و پسرش دارا!
عروس شدن سحر قریشی در کیش !
ستاره های معروف در اکران فیلم سینمایی کاتیوشا | از لیلا اوتادی تا محسن افشانی و همسرش و فرزاد حسنی
اعتراف نویسنده سریال پدر به شیطنت در صحنه جنجالی این سریال!
هنرمندان مشهور در مراسم رونمایی آلبوم ایران من همایون شجریان | از سحر دولتشاهی تا مهدی پاکدل!
توهین‌ به علی صبوری و خراب شدن حال او!
استوری های تسلیت چهره ها برای درگذشت ضیاءالدین دری | از لیلا اوتادی تا کوروش تهامی !
تشییع پیکر ضیاءالدین دری در شیراز و ۶ نکته جالب درباره کارنامه زنده‌یاد سیدضیاءالدین دری
ازدواج امیر کاظمی و حاشیه هایی مربوط به هزینه این مراسم که آن هارا تکذیب کرد!
حمید گودرزی در پنج ستاره جانشین اشکان خطیبی شد!
وقتی دوستان ریحانه پارسا به انتخاب او برای نقش لیلای پدر واکنش بد نشان دادند
چرا پرستو صالحی از بازیگری کنار گذاشته شد؟
حاشیه های هجدهمین جشن حافظ | از شوخی مهدی سلطانی با پسر و عروس هایش تا حرف هایی که مدیری نگفت!
نفیسه روشن در کهنوج با این دلیل عجیب از حضور در بین مردم منع شد!
شوخی مهران مدیری در جشن حافظ درباره سیگار کشیدن
اکران فیلم های کوتاه تابستانه با حضور چهره های بسیار مشهور | از ریحانه پارسا تا آزاده صمدی و حامد بهداد
صیغه شدن بازیگر و فوتبالیست معروف به دلیل مخالفت خانواده با عقد دائم!
از استنداپ وحید رحیمیان و جنجالی که درست کرد تا شوخی آیت بی غم با فرهاد آئیش در مرحله سوم خنداننده شو
پرونده همسر مهناز افشار بازهم خبرساز شد ؛ واکنش مهناز افشار پس از دیدن خبری درباره آن
اکران خصوصی فیلم راه رفتن روی سیم | از استایل زیبای احمد مهرانفر و همسرش تا تیپ عجیب اندیشه فولادوند
جشن تولد پژمان بازغی در اکران همه چی عادیه با حضور چهره های مشهور
انگشتر سحر قریشی و مهدی طارمی ؛ سوژه داغ این هفته
جنجالی که ماجرای ممنوع الکاری محسن چاوشی درست کرده!!!
موفق‌ترین زوج سینمای ایران : شهاب حسینی و ترانه علیدوستی یا رضا گلزار و مهناز افشار
بازیگران مشهور در اکران مردمی فیلم خجالت نکش در پردیس مگامال
از ممنوع التصویری حمید استیلی و آزاده صمدی تا مائده هژبری، همه جنجال‌ های صدا و سیما!
مراسم بزرگداشت فریدون جیرانی با حضور چهره های بسیار مشهور
اکران فیلم کاتیوشا با حضور هادی حجازی فر و لیلا اوتادیِ همیشه خوشتیپ
مجری گری اکبر عبدی و ۵ دلیل برای اینکه عمو اکبر مجری خوبی نیست
شکایت آنجلینا جولی از برد پیت ؛ جنجال جدید هالیوود!
تبریک تولد پریا قاسمخانی توسط پدرش ، سوژه جدید مهراب قاسمخانی شد!
افسردگی الناز حبیبی و ماجرای غمناک درگیر شدن با این بیماری
واکنش عجیب و غریب و فوق العاده خنده دار شیلا خداداد به قیمت دلار
الناز شاکردوست و مهناز افشار و مسیر مشترکی که در آن قدم گذاشتند!
با پارتیشن اداری چگونه محیط کار دوستانه خلق کنیم ؟
بهترین محصولات مراقبت از پوست تالگو مخصوص خانمها و آقایون
در سال جدید نگران کسب درآمد نباشید | کسب درآمد عالی
ویژه تابستان 97 | امسال را متفاوت تجربه کنید
افتتاحیه اکران داش آکل با حضور چهره های مشهور | از مهران غفوریان تا عروس و پسر سفیر دانمارک!
افتتاحیه اکران داش آکل با حضور چهره های مشهور | از مهران غفوریان تا عروس و پسر سفیر دانمارک!
علت مرگ سید ضیا الدین دری هم قصور پزشکی است؟
علت مرگ سید ضیا الدین دری هم قصور پزشکی است؟
اکران فیلم سینمایی شعله ور با حضور امین حیایی و همسرش نیلوفر و پسرش دارا!
اکران فیلم سینمایی شعله ور با حضور امین حیایی و همسرش نیلوفر و پسرش دارا!
عروس شدن سحر قریشی در کیش !
عروس شدن سحر قریشی در کیش !
ستاره های معروف در اکران فیلم سینمایی کاتیوشا | از لیلا اوتادی تا محسن افشانی و همسرش و فرزاد حسنی
ستاره های معروف در اکران فیلم سینمایی کاتیوشا | از لیلا اوتادی تا محسن افشانی و همسرش و فرزاد حسنی
اعتراف نویسنده سریال پدر به شیطنت در صحنه جنجالی این سریال!
اعتراف نویسنده سریال پدر به شیطنت در صحنه جنجالی این سریال!
هنرمندان مشهور در مراسم رونمایی آلبوم ایران من همایون شجریان | از سحر دولتشاهی تا مهدی پاکدل!
هنرمندان مشهور در مراسم رونمایی آلبوم ایران من همایون شجریان | از سحر دولتشاهی تا مهدی پاکدل!
توهین‌ به علی صبوری و خراب شدن حال او!
توهین‌ به علی صبوری و خراب شدن حال او!
رایانمهرامیران پرواز