تاریخ نشر :پنج شنبه ۲۹ فروردین ۱۳۸۷مشاهده : 77رسانهRSSاشتراک:

گفت‌وگو با نیکی کریمی درباره بازی در «زن دوم»:

گفت‌وگو با نیکی کریمی درباره بازی در «زن دوم»:
اگر کارگردان «زن دوم» می‌شدم دیگر در فیلم بازی نمی‌کردم سینمای ما- بازیگران شکوه و جلا‌ل نمایشند. انگیزه همیشه زنده رویارویی با زندگی. بهانه‌ای تازه برای گریه و خنده. در حالی که اکران نوروز را، بازیگران جوان با خنده و شوخی در دست گرفته‌اند و سردر سینماها از انبوه عکس بازیگران جای خالی ندارد، نیکی […]

اگر کارگردان «زن دوم» می‌شدم دیگر در فیلم بازی نمی‌کردم

سینمای ما- بازیگران شکوه و جلا‌ل نمایشند. انگیزه همیشه زنده رویارویی با زندگی. بهانه‌ای تازه برای گریه و خنده. در حالی که اکران نوروز را، بازیگران جوان با خنده و شوخی در دست گرفته‌اند و سردر سینماها از انبوه عکس بازیگران جای خالی ندارد، نیکی کریمی در فیلمی ظاهر شده که ملودرامی تاثیرگذار از عشقی عمیق را روایت می‌کند. گفت‌وگو با نیکی کریمی با هر بهانه‌ای می‌تواند فرصت مناسبی برای بحث همیشه تازه بازیگری در سینمای ایران باشد. تحولا‌ت اخیر اجتماعی و اقتصادی، هنر بازیگری را در جامعه در حال تغییر ایران، به شکل و شمایل متفاوتی درآورده است. این گفت‌وگو به بهانه آخرین فیلم نیکی کریمی بر پرده سینماهای تهران انجام شده است. فیلمی که برای کارنامه نیکی کریمی، هم تازه است و هم تجربه شده. او اینک یک بازیگر کامل است.

<زن دوم> اولین تجربه همکاری شما با سیروس الوند بود. برای شروع از این همکاری بگویید؟

تقریبا ۱۰ سال پیش بود که فرشته طائرپور کتاب <زن دوم> را به من داد تا بخوانم. گفته بود که با حضور من این فیلم را خواهد ساخت. در این مدت با کارگردان‌های زیادی صحبت کرد که با هر کدام یا به توافق نمی‌رسید یا نمی‌توانست ذهنیت خود را به آنها منتقل کند. تا اینکه سیروس الوند وارد این جریان شد. بعد هم من فیلمنامه نهایی را خواندم و کار را شروع کردم.

نه، منظور همکاری شما و سیروس الوند بود. می‌خواهم بدانم نیکی کریمی برای بازی در نقش مهتاب، انتخاب فرشته طائرپور بود یا سیروس الوند؟

من بی‌نهایت قصه را دوست داشتم. از همان ابتدا هم قرار بود که فیلم با حضور من در این نقش ساخته شود. الوند هم از این انتخاب بسیار استقبال کرد. چون مدت‌ها بود دلش می‌خواست با من در یک فیلم کار کند.

یعنی اگر هر کارگردان دیگری هم بود کار می‌کردید؟

من به فرشته طائرپور اطمینان داشتم و مطمئن بودم با هر کارگردانی کار نمی‌کند، اگرچه برای انتخاب کارگردان و دیگر عوامل فیلم همیشه نظر مرا هم می‌پرسید. به هر حال الوند کارگردان باتجربه‌ای است. او وقتی کاری را شروع می‌کند به شدت درگیر پروژه می‌شود. فکر می‌کنم این خصیصه بیشتر، در فیلمسازان نسل الوند وجود دارد. او تمام وقتش را برای پروژه صرف می‌کرد. مدام به قصه و آدم‌های آن فکر می‌کرد. در واقع خودش را در اختیار فیلم می‌گذارد. یادم هست اوایل فیلمبرداری در شمال، هر روز صبح که با محمدرضا فروتن برای گریم می‌رفتیم، می‌دیدم که الوند بیدار است و در حال کار کردن بود. او از اول وقت کار می‌کرد و همه چیز را به دقت بررسی می‌کرد.

گفتید که فرشته طائرپور با شما در انتخاب عوامل همفکری می‌کرد. آیا در انتخاب محمدرضا فروتن هم شما نقش داشتید؟

تا حدودی. من همیشه با فرشته طائرپور همفکری می‌کردم. همانطور که گفتم من از ۱۰ سال پیش مدام با او درباره این فیلم صحبت می‌کردم. بنابراین در تمام جریانات تولید فیلم حضور داشتم.

‌ به نظر شما انتخاب سیروس الوند برای کارگردانی این فیلم، چطور بود؟

الوند از کارگردان‌هایی است که کار خودش را به خوبی بلد است. در ژانرهایی که کار می‌کند یک حرفه‌ای به تمام معناست. حاشیه ندارد و تمرکزش را روی کار می‌گذارد. این خصیصه برای ساخت فیلم‌هایی مثل <زن دوم> بسیار مهم است. الوند یکی از مناسب‌ترین گزینه‌های کارگردانی <زن دوم> بود.

الوند در یکی از مصاحبه‌هایش گفته بود که به شدت دلبسته <زن دوم> است.

به هر حال الوند برای فیلم خیلی زحمت کشید و مطمئنا از نتیجه کار هم راضی است.

با توجه به این که نویسنده فیلمنامه زن است و همچنین حضور خودت در فیلم، چقدر با نگاه فیلم به زن موافق هستید؟

من سال گذشته دو فیلم کار کردم که کاراکترهای اصلی هر دو فیلم ، زن بودند. یکی <سه زن> ساخته منیژه حکمت و دیگری هم <زن دوم.> نگاهی که <زن دوم> به زن دارد بسیار محترم است و همین نگاه برای من خیلی اهمیت داشت. یعنی زنی هست که جسارت دارد و در برابر مشکلا‌ت به اصطلا‌ح کم نمی‌آورد. متاسفانه در فیلم‌هایی که ساخته می‌شود تصویر نادرستی از زن ارائه می‌شود. عموما زنان در تصویر بیرونی سینمای ایران بسیار ضعیف نشان داده می‌شوند. زنان همیشه قربانی شرایط هستند. چیزی که برای من اهمیت دارد این است که آدم‌ها وقتی در موقعیتی هستند که می‌خواهند انتخاب کنند، چگونه انتخاب می‌کنند.نگاه من در فیلم‌هایی که ساختم و حتی کتابی که ترجمه کردم براساس چنین دیدگاهی است. در <زن دوم> هم به همین صورت بود. زن در موقعیتی است که باید تصمیم بگیرد و انتخاب کند. او از خودش می‌گذرد. من نمی‌خواهم قضاوت کنم کاری که می‌کند درست است یا نه. اما انتخاب او را دوست دارم.

اساسا مبنایش برای زندگی با آن مرد هم همین است. یعنی بعد از سه سال ارتباط با مرد، از حق خودش می‌گذرد.

دقیقا این همان چیزی است که تا به حال در سینمای ایران ندیده‌ایم. یک زن پای حرفش می‌ایستد حتی به این قیمت که خیلی چیزها را از دست بدهد.

به قول خودت در سینمای ایران چنین زنانی نداشته‌ایم چون در جامعه نیز مثل آنها کمتر دیده می‌شود.

درست است.

به نظرت چنین زنی می‌تواند با مخاطبی ارتباط برقرار کند که کمتر چنین شخصیتی را دیده است.

ارتباط برقرار می‌شود. از آنجایی که خیلی از زن‌ها در وجودشان می‌خواهند که چنین رفتاری داشته باشند. به خاطر هزاران ضد و نقیضی که در درون‌مان وجود دارد همیشه تن به احساساتمان می‌دهیم اما شاید خیلی از تماشاگرانی که فیلم را می‌بینند همذات‌پنداری کنند و بگویند ‌ای کاش ما هم می‌توانستیم چنین مقتدرانه تصمیم بگیریم، شخصیت زن دوم زجر زیادی می‌کشد ولی شرایط را درست می‌کند.

سیروس الوند بیشتر در دو گونه سینمایی فیلم ساخته که البته در نهایت یک نوع نگاه دارند. دسته اول فیلم‌های او که با موضوعات اجتماعی محض ساخته می‌شوند و خانواده حضور دارد. دسته دوم هم فیلم‌های حادثه‌ای هستند که باز هم ته‌نگاه اجتماعی دارند. به این مساله فکر نکردید که الوند در سال‌های اخیر به‌عنوان کارگردان فیلم‌های حادثه شناخته می‌شود. در صورتی که شما مدتی است که از سینمای بدنه فاصله گرفته‌اید. ‌

شاید اوایل من هم همین‌طور فکر می‌کردم. اما آنچه مسلم است این که الوند نشان داده که ظرفیت لا‌زم برای ساخت فیلم‌های خوبی از جنس زن دوم را دارد. زمانی بنابر موضوعات متوسطی که الوند در اختیار داشته و شاید حتی بر حسب ضرورت‌هایی به سمت فیلم‌های متوسط رفته. اما به هر حال الوند کارگردانی است که فیلم‌های خوبی مثل <یک بار برای همیشه> را در کارنامه‌اش دارد که یکی از مهم‌ترین فیلم‌های سینمایی ما است. خیلی مسائل به ساخت فیلم خوب کمک می‌کند. مثلا‌ آدم‌هایی که در تولید فیلم حضور دارند. عوامل فیلم <زن دوم> همه حرفه‌ای بودند، از بازیگران، کارگردان، تهیه کننده تا سایر عوامل فنی و تولید. این حرفه‌ای بودن عوامل خیلی مهم است. سینما اصلا‌ کاری انفرادی نیست. کافی است تنها یک نفر با جمع سنخیت نداشته باشد تا کل ماجرا به هم بریزد.

‌ ده سال پیش که پیشنهاد بازی در فیلم زن دوم از طرف طائرپور به شما داده شد، هنوز کارگردان نشده بودید. اما وقتی که قضیه ساخت فیلم جدی شد شما ساخت فیلم دوم خودتان را هم به پایان برده بودید. این دغدغه را نداشتید که این فیلم را خودتان کارگردانی کنید.

اتفاقا فرشته طائرپور پیشنهاد کارگردانی این فیلم را به من هم داد. تقریبا از همان اول که ماجرای تولید قطعی شد به من گفت که فیلم را من کارگردانی کنم. البته این پیشنهاد دقیقا همزمان بود با اتمام فیلمبرداری <چند روز بعد.>آن روزها واقعا خسته بودم. در عین حال که مونتا‌‌ژ فیلم تازه داشت شروع می‌شد. واقعا تمرکز لا‌زم را برای کارگردانی یک فیلم دیگر نداشتم. شاید اگر این پیشنهاد چند ماه بعد به من می‌شد آن را می‌پذیرفتم. البته اگر کارگردان می‌شدم دیگر در فیلم بازی نمی‌کردم. کارگردانی این فیلم خیلی تمرکز می‌خواست. بازی‌های این فیلم خیلی سخت بود.

‌ شما اول رمان را خوانده بودید و بعد از آن فیلمنامه را. به نظر شما اقتباس خوبی از رمان صورت گرفته است؟

به هر حال اگر من بخواهم از دیدگاه سینمایی به ماجرا نگاه کنم قطعا یک‌سری نظرات و پیشنهاداتی دارم، ولی همه ما سعی کردیم کاری را که فرشته طائرپور می‌خواهد انجام دهیم. به این خاطر که او کتاب را نوشته بود و عاشقانه به آن علا‌قه داشت.

‌ پس بیشتر همکاری با طائرپور برای شما اهمیت داشت.‌

بله، همه ما همینطور فکر می‌کردیم. برای ما مهم بود که <زن دوم> به همین شکل ساخته شود. چون اعتقاد به داستان و کتاب داشتیم.

این مساله چقدر به فیلم کمک کرد و چقدر به ضرر فیلم بود.

این فکر برای ما یک انرژی مثبت ایجاد می‌کرد که بتوانیم فیلم خوبی داشته باشیم.

‌ این مساله باعث عدم استقلا‌ل کارگردان نمی‌شد؟

خب این را باید از سیروس الوند بپرسید. قطعا با توجه به اینکه بخشی از کار به سلیقه شخصی برمی‌گردد مطمئنا شاید او خیلی دلش می‌خواسته یک جاهایی از داستان را کم کند یا یک جاهایی را تغییر یا اضافه کند. اما نباید فراموش کرد که در نهایت سلیقه کارگردان در فیلم وجود دارد.

خود شما به‌عنوان کسی که خیلی با این پروژه درگیر بوده، رمان را ترجیح می‌دهید یا فیلمنامه را؟

چندان از لحاظ نحوه روایت با هم فرقی ندارند. هر دو خیلی به هم شبیه هستند.

‌ در بیشتر مواردی که فیلمی از روی یک اثر ادبی ساخته می‌شود عموما نظر بر این است که فیلم دینش را به اثر ادبی ادا نکرده است و اثری که مورد اقتباس قرار گرفته بر فیلم غالب است.

<زن دوم> یک فیلم عاشقانه خیلی متفاوت است که اقتباس سینمایی خیلی خوبی هم از آن شده است. به نظرم فیلم و رمان در یک سطح قرار دارند. فیلم به شدت به رمان وفادار است.

‌ بازی شما در فیلم به نسبت دیگر بازی‌هایت خیلی متفاوت است. در عین حالی که زجر می‌کشی اما قدرت و اقتدار خودت را هم حفظ می‌کنی.

به نظر من یک زن واقعی همین گونه است. من دیدگاهم را نسبت به زن و مهتاب بازی کردم.

درباره بازیگران نقش مقابلت هم برایمان بگویید؟

به هر حال این گونه فیلم‌ها که مبنایش بازی احساسی است، احتیاج به همکاری دارد. بچه‌ها همه خوب و حرفه‌ای بودند.

‌ عنصر اتفاق در فیلم خیلی مهم است. به نظرت این اتفاقات باورپذیر هستند؟

عنصر اتفاق یکی از مولف‌های سینمای داستانگو است و این‌گونه سینمایی، این ماجرا را می‌پذیرد. وقتی من فیلمنامه را خواندم احساس می‌کردم که مهتاب در یک برزخ قرار گرفته و ناگهان معجزه‌ای برای او صورت می‌گیرد. این اتفاقات عنصر پیش برنده فیلم هستند. این اتفاقات هر کدام نشانه‌ای هستند در زندگی و امکان دارد برای هر کسی در زندگی واقعی هم صورت بگیرد. زندگی واقعی ما هم پر است از اتفاقاتی که شاید قابل باور نباشند.

زن دوم را در کدام بخش از کارنامه‌ات قرار می‌دهی؟

برای خودم در بخشی قرار می‌گیرد که مثلا‌ فیلم <سارا> هم در آن بخش قرار گرفته است. البته این مساله را هم در نظر بگیرید که در سال‌های اخیر دیگر فیلم‌های درخشانی در سینمای ما تولید نشده است. ما با سال‌های اوج‌مان فاصله زیادی گرفته‌ایم. <زن دوم> برای من یک وضعیت میانه دارد. من این فیلم را البته خیلی دوست دارم. نقشم را هم خیلی دوست دارم. <زن دوم> نکات بسیار زیادی دارد که مخاطب را مجاب می‌کند که به فیلم توجه کند. این فیلم از فیلم‌هایی نیست که زود فراموش شود و این مساله بیش از هر چیزی برای من اهمیت دارد.

سال گذشته در چند فیلم بازی کردی که هر کدام به دلا‌یلی در جشنواره حضور پیدا نکردند. فکر می‌کنید حضور در جشنواره چقدر برای یک فیلم اهمیت دارد؟

دیگر زمانه مثل قبل نیست که حضور در جشنواره فجر برای یک فیلم خیلی اهمیت داشته باشد. اما به نظرم خیلی خوب بود که فیلم <زن دوم> در جشنواره حضور پیدا می‌کرد. هم یک محکی توسط منتقدان جدی سینما می‌خورد و هم اینکه به هر حال خیلی‌ها برای فیلم زحمت کشیده بودند و به دیده شدن بیشتر و بهتر فیلم هم کمک می‌کرد. به نظرم این فیلم در جشنواره می‌توانست مورد توجه قرار بگیرد.

منبع خبر : روزنا-اعتماد ملی

2008-04-17
امتیاز بدهید
امتیاز : 4 تعداد رای : 1
پرنده‌ای زیبا و عجیب توراکو در آفریقا را ببینیدپرنده‌ای زیبا و عجیب توراکو در آفریقا را ببینید
افتتاحیه اکران داش آکل با حضور چهره های مشهور | از مهران غفوریان تا عروس و پسر سفیر دانمارک!افتتاحیه اکران داش آکل با حضور چهره های مشهور | از مهران غفوریان تا عروس و پسر سفیر دانمارک!
مدل مو های ساده و شیک مخصوص مهمانی +تصاویرمدل مو های ساده و شیک مخصوص مهمانی +تصاویر
پوسته شدن لب ها را چگونه میتوان برطرف نمود؟پوسته شدن لب ها را چگونه میتوان برطرف نمود؟
آشنایی با فضایل اعمال شب و روز عرفهآشنایی با فضایل اعمال شب و روز عرفه
آیا از فرم یک‏نواخت وسایل منزل خود خسته شده‏اید؟آیا از فرم یک‏نواخت وسایل منزل خود خسته شده‏اید؟
روماتیسم مفصلی | مواد غذایی ضد روماتیسم مفصلی را بشناسیدروماتیسم مفصلی | مواد غذایی ضد روماتیسم مفصلی را بشناسید
مبارزه باحشرات موذی درمنزلمبارزه باحشرات موذی درمنزل
بازی موبایل برای ترک کردن سیگار!بازی موبایل برای ترک کردن سیگار!
تبلیغات بهاره رهنما برای برند جواهرات دوستشتبلیغات بهاره رهنما برای برند جواهرات دوستش
شامی لپه یک غذای خوشمزه سنتی با مواد مغذیشامی لپه یک غذای خوشمزه سنتی با مواد مغذی
خودکشی لاکچری پسر جوان در جشن تولدش!!خودکشی لاکچری پسر جوان در جشن تولدش!!
دیابت دوران بارداری برای مادر و کودک چه خطراتی دارد؟دیابت دوران بارداری برای مادر و کودک چه خطراتی دارد؟
گوش درد شایع ترین بیماری های کودکانگوش درد شایع ترین بیماری های کودکان
زندگی عبدالله رئیسی؛ آقازده واقعی که قله کنکور را فتح کرد!زندگی عبدالله رئیسی؛ آقازده واقعی که قله کنکور را فتح کرد!
کمربند لاغری تاثیری در کاهش وزن ندارد !!کمربند لاغری تاثیری در کاهش وزن ندارد !!
خواهرزاده های بهنوش طباطبایی که به او لذت مادر بودن می دهند!خواهرزاده های بهنوش طباطبایی که به او لذت مادر بودن می دهند!
عواقب دیدن فیلم ترسناک و مخاطراتی که در پی داردعواقب دیدن فیلم ترسناک و مخاطراتی که در پی دارد
فعالیت‌های زیرپوستی بی‌بی‌سی هنگام اغتشاشات در ایرانفعالیت‌های زیرپوستی بی‌بی‌سی هنگام اغتشاشات در ایران
مردان چاق چگونه لاغر به نظر آیند!مردان چاق چگونه لاغر به نظر آیند!
بیوگرافی کامل مریم بوبانی ( بازیگر سینما و تلویزیون ) +عکس های جدید ایشانبیوگرافی کامل مریم بوبانی ( بازیگر سینما و تلویزیون ) +عکس های جدید ایشان
خواستگاری عاشقانه مرد جوان از دختر مورد علاقه اش در هلیکوپترخواستگاری عاشقانه مرد جوان از دختر مورد علاقه اش در هلیکوپتر
مرسدس بنز E43 AMG، سدان چموش اشتوتگارتی چگونه خودرویی است؟+تصاویرمرسدس بنز E43 AMG، سدان چموش اشتوتگارتی چگونه خودرویی است؟+تصاویر
سفر به مدرن ترین شهر چین+تصاویرسفر به مدرن ترین شهر چین+تصاویر
اس ام اس عید سعید قربان (۴)اس ام اس عید سعید قربان (۴)
عکس های خنده دار ۴۲۶ | از تفاوت دید زدن خانم ها و آقایون تا مدل ناخن دندانی!!!عکس های خنده دار ۴۲۶ | از تفاوت دید زدن خانم ها و آقایون تا مدل ناخن دندانی!!!
سبد کاغذی | آموزش درست کردن سبد با کاغذسبد کاغذی | آموزش درست کردن سبد با کاغذ
سرقت موبایل و نحوه شکایت از آنسرقت موبایل و نحوه شکایت از آن
هاتف اصفهانی | شعر زیبای سوی خود خوان یک رهم تا تحفه جان آرم تو راهاتف اصفهانی | شعر زیبای سوی خود خوان یک رهم تا تحفه جان آرم تو را
واکنش تند علی کریمی به اظهارات جنجالی ساشا سبحانی!واکنش تند علی کریمی به اظهارات جنجالی ساشا سبحانی!
کاریکاتور پیدا شدن مسبب اصلی بدبختی موسسات مالیکاریکاتور پیدا شدن مسبب اصلی بدبختی موسسات مالی
بازی محلی جذاب ، تله پاتی با سکهبازی محلی جذاب ، تله پاتی با سکه
جزئیات کامل چک جدید صیاد را بخوانید!جزئیات کامل چک جدید صیاد را بخوانید!
نظر خود را بنویسید-نظرات کاربران (۰)
رایانمهر
مبلغ نجومی که محسن چاوشی برای تیتراژ سایه بان دریافت کردمبلغ نجومی که محسن چاوشی برای تیتراژ سایه بان دریافت کرد
داغ‌ترین اخبار جشنواره فجر/ آغاز رسمی بزرگترین مارتن سینمای ایرانداغ‌ترین اخبار جشنواره فجر/ آغاز رسمی بزرگترین مارتن سینمای ایران
همه چیز از اسکار ۲۰۱۸ و برگزیدگان آن /ایرانی‌ها باز هم برنده اسکار شدند!همه چیز از اسکار ۲۰۱۸ و برگزیدگان آن /ایرانی‌ها باز هم برنده اسکار شدند!
مهدی طارمی و سحر قریشی قربانی فتوشاپ!مهدی طارمی و سحر قریشی قربانی فتوشاپ!
جشن خداحافظی خندوانه با حضور نگار جواهریان/ چالش لب خوانی رامبد و همسرشجشن خداحافظی خندوانه با حضور نگار جواهریان/ چالش لب خوانی رامبد و همسرش
ظاهر ساده و احساسات رقیق آنجلینا جولی در سفر به عراقظاهر ساده و احساسات رقیق آنجلینا جولی در سفر به عراق
جنجال کپی‌ کاری رضا نظری در خنداننده شو و انکار اشکان خطیبیجنجال کپی‌ کاری رضا نظری در خنداننده شو و انکار اشکان خطیبی
وقتی دوستان ریحانه پارسا به انتخاب او برای نقش لیلای پدر واکنش بد نشان دادندوقتی دوستان ریحانه پارسا به انتخاب او برای نقش لیلای پدر واکنش بد نشان دادند
منتشرکننده فیلم ناصر ملک مطیعی در دورهمی شناسایی شد ؛ پشت‌پرده این ماجرا چه بود؟منتشرکننده فیلم ناصر ملک مطیعی در دورهمی شناسایی شد ؛ پشت‌پرده این ماجرا چه بود؟
دعوای مهناز افشار و سحر قریشی جنجالی شد!دعوای مهناز افشار و سحر قریشی جنجالی شد!
عمل جراحی امیر کاظمی بازیگر لیسانسه ها ! +فیلمعمل جراحی امیر کاظمی بازیگر لیسانسه ها ! +فیلم
ساخت سریال ستایش ۳ با همکاری نرگس محمدی و داریوش ارجمندساخت سریال ستایش ۳ با همکاری نرگس محمدی و داریوش ارجمند
حاشیه های هجدهمین جشن حافظ | از شوخی مهدی سلطانی با پسر و عروس هایش تا حرف هایی که مدیری نگفت!حاشیه های هجدهمین جشن حافظ | از شوخی مهدی سلطانی با پسر و عروس هایش تا حرف هایی که مدیری نگفت!
سید مصطفی موسوی ، مجری سرشناس تلویزیون درگذشتسید مصطفی موسوی ، مجری سرشناس تلویزیون درگذشت
چرا پرستو صالحی از بازیگری کنار گذاشته شد؟چرا پرستو صالحی از بازیگری کنار گذاشته شد؟
شیوه جدید شبکه «جم» برای تبلیغ فیلم‌های ایرانیشیوه جدید شبکه «جم» برای تبلیغ فیلم‌های ایرانی
«شهرزاد ۳» در نوروز ۹۷ به ایستگاه پایانی می‌رسد«شهرزاد ۳» در نوروز ۹۷ به ایستگاه پایانی می‌رسد
ادعای سازندگان: “گلشیفته” پربازیگرترین سریال نمایش خانگی استادعای سازندگان: “گلشیفته” پربازیگرترین سریال نمایش خانگی است
داستان عجیب مهمانان شب دوازدهم ماه عسل از آفریقای جنوبی ایران!داستان عجیب مهمانان شب دوازدهم ماه عسل از آفریقای جنوبی ایران!
نقاط ضعف لاله و ستاره اسکندری در دورهمی برملا شد!نقاط ضعف لاله و ستاره اسکندری در دورهمی برملا شد!
اختلاف مهران مدیری و رامبد جوان با اکبر عبدی و برنامه اش!اختلاف مهران مدیری و رامبد جوان با اکبر عبدی و برنامه اش!
مرجان محتشم پس از ۱۱ سال غیبت امشب مهمان دورهمی می‌شودمرجان محتشم پس از ۱۱ سال غیبت امشب مهمان دورهمی می‌شود
آگهی فروش ویلای حسن جوهرچی توسط دخترش!آگهی فروش ویلای حسن جوهرچی توسط دخترش!
ماجرای پدر شدن علیرام نورایی در دورهمی فاش شد!ماجرای پدر شدن علیرام نورایی در دورهمی فاش شد!
نظر جالب مهناز افشار درباره مرضیه ابراهیمی: او زندگی را انتخاب کرد!نظر جالب مهناز افشار درباره مرضیه ابراهیمی: او زندگی را انتخاب کرد!
«مهناز آمریکایی» چه صیغه ای است؟«مهناز آمریکایی» چه صیغه ای است؟
اولین اکران دارکوب در جشنواره فجر با حضور مهناز افشاراولین اکران دارکوب در جشنواره فجر با حضور مهناز افشار
گلایه الناز شاکردوست از عوامل فیلمی که در صحنه‌اش آسیب دیدگلایه الناز شاکردوست از عوامل فیلمی که در صحنه‌اش آسیب دید
هنرمندان مشهور در اکران مردمی فیلم آستیگمات در جشنواره جهانی فجرهنرمندان مشهور در اکران مردمی فیلم آستیگمات در جشنواره جهانی فجر
اعترافِ شهاب حسینی در شبکه نمایش خانگیاعترافِ شهاب حسینی در شبکه نمایش خانگی
افتتاحیه اکران داش آکل با حضور چهره های مشهور | از مهران غفوریان تا عروس و پسر سفیر دانمارک!افتتاحیه اکران داش آکل با حضور چهره های مشهور | از مهران غفوریان تا عروس و پسر سفیر دانمارک!
مراسم افتتاحیه اکران فیلم داش آکل شب گذشته با حضور عوامل فیلم در باغ کتاب برگزار شد. در این مراسم چهره هایی مانند سیده آناشید حسینی و همسرش ، مهران غفوریان و همسرش ، فاطمه گودرزی و پسرش و بسیاری از چهره های معروف حضور داشتند.
به آسانی و فوری پولدار شوید ! بدون نیاز به صرف زمان و هزینه
هدیه ایی ویژه برای خوشحال کردن همسرتان
دیگر جشن عروسی نگیرید، بدون عروسی ساز !!!
شیک ترین و جدیدترین مدل های لباس عروس , سفره عقد , آرایش عروس و ...
علت مرگ سید ضیا الدین دری هم قصور پزشکی است؟
اکران فیلم سینمایی شعله ور با حضور امین حیایی و همسرش نیلوفر و پسرش دارا!
عروس شدن سحر قریشی در کیش !
ستاره های معروف در اکران فیلم سینمایی کاتیوشا | از لیلا اوتادی تا محسن افشانی و همسرش و فرزاد حسنی
اعتراف نویسنده سریال پدر به شیطنت در صحنه جنجالی این سریال!
هنرمندان مشهور در مراسم رونمایی آلبوم ایران من همایون شجریان | از سحر دولتشاهی تا مهدی پاکدل!
توهین‌ به علی صبوری و خراب شدن حال او!
استوری های تسلیت چهره ها برای درگذشت ضیاءالدین دری | از لیلا اوتادی تا کوروش تهامی !
تشییع پیکر ضیاءالدین دری در شیراز و ۶ نکته جالب درباره کارنامه زنده‌یاد سیدضیاءالدین دری
ازدواج امیر کاظمی و حاشیه هایی مربوط به هزینه این مراسم که آن هارا تکذیب کرد!
حمید گودرزی در پنج ستاره جانشین اشکان خطیبی شد!
وقتی دوستان ریحانه پارسا به انتخاب او برای نقش لیلای پدر واکنش بد نشان دادند
چرا پرستو صالحی از بازیگری کنار گذاشته شد؟
حاشیه های هجدهمین جشن حافظ | از شوخی مهدی سلطانی با پسر و عروس هایش تا حرف هایی که مدیری نگفت!
نفیسه روشن در کهنوج با این دلیل عجیب از حضور در بین مردم منع شد!
شوخی مهران مدیری در جشن حافظ درباره سیگار کشیدن
اکران فیلم های کوتاه تابستانه با حضور چهره های بسیار مشهور | از ریحانه پارسا تا آزاده صمدی و حامد بهداد
صیغه شدن بازیگر و فوتبالیست معروف به دلیل مخالفت خانواده با عقد دائم!
از استنداپ وحید رحیمیان و جنجالی که درست کرد تا شوخی آیت بی غم با فرهاد آئیش در مرحله سوم خنداننده شو
پرونده همسر مهناز افشار بازهم خبرساز شد ؛ واکنش مهناز افشار پس از دیدن خبری درباره آن
اکران خصوصی فیلم راه رفتن روی سیم | از استایل زیبای احمد مهرانفر و همسرش تا تیپ عجیب اندیشه فولادوند
جشن تولد پژمان بازغی در اکران همه چی عادیه با حضور چهره های مشهور
انگشتر سحر قریشی و مهدی طارمی ؛ سوژه داغ این هفته
جنجالی که ماجرای ممنوع الکاری محسن چاوشی درست کرده!!!
موفق‌ترین زوج سینمای ایران : شهاب حسینی و ترانه علیدوستی یا رضا گلزار و مهناز افشار
بازیگران مشهور در اکران مردمی فیلم خجالت نکش در پردیس مگامال
از ممنوع التصویری حمید استیلی و آزاده صمدی تا مائده هژبری، همه جنجال‌ های صدا و سیما!
مراسم بزرگداشت فریدون جیرانی با حضور چهره های بسیار مشهور
اکران فیلم کاتیوشا با حضور هادی حجازی فر و لیلا اوتادیِ همیشه خوشتیپ
مجری گری اکبر عبدی و ۵ دلیل برای اینکه عمو اکبر مجری خوبی نیست
شکایت آنجلینا جولی از برد پیت ؛ جنجال جدید هالیوود!
تبریک تولد پریا قاسمخانی توسط پدرش ، سوژه جدید مهراب قاسمخانی شد!
افسردگی الناز حبیبی و ماجرای غمناک درگیر شدن با این بیماری
واکنش عجیب و غریب و فوق العاده خنده دار شیلا خداداد به قیمت دلار
الناز شاکردوست و مهناز افشار و مسیر مشترکی که در آن قدم گذاشتند!
با پارتیشن اداری چگونه محیط کار دوستانه خلق کنیم ؟
بهترین محصولات مراقبت از پوست تالگو مخصوص خانمها و آقایون
در سال جدید نگران کسب درآمد نباشید | کسب درآمد عالی
ویژه تابستان 97 | امسال را متفاوت تجربه کنید
افتتاحیه اکران داش آکل با حضور چهره های مشهور | از مهران غفوریان تا عروس و پسر سفیر دانمارک!
افتتاحیه اکران داش آکل با حضور چهره های مشهور | از مهران غفوریان تا عروس و پسر سفیر دانمارک!
علت مرگ سید ضیا الدین دری هم قصور پزشکی است؟
علت مرگ سید ضیا الدین دری هم قصور پزشکی است؟
اکران فیلم سینمایی شعله ور با حضور امین حیایی و همسرش نیلوفر و پسرش دارا!
اکران فیلم سینمایی شعله ور با حضور امین حیایی و همسرش نیلوفر و پسرش دارا!
عروس شدن سحر قریشی در کیش !
عروس شدن سحر قریشی در کیش !
ستاره های معروف در اکران فیلم سینمایی کاتیوشا | از لیلا اوتادی تا محسن افشانی و همسرش و فرزاد حسنی
ستاره های معروف در اکران فیلم سینمایی کاتیوشا | از لیلا اوتادی تا محسن افشانی و همسرش و فرزاد حسنی
اعتراف نویسنده سریال پدر به شیطنت در صحنه جنجالی این سریال!
اعتراف نویسنده سریال پدر به شیطنت در صحنه جنجالی این سریال!
هنرمندان مشهور در مراسم رونمایی آلبوم ایران من همایون شجریان | از سحر دولتشاهی تا مهدی پاکدل!
هنرمندان مشهور در مراسم رونمایی آلبوم ایران من همایون شجریان | از سحر دولتشاهی تا مهدی پاکدل!
توهین‌ به علی صبوری و خراب شدن حال او!
توهین‌ به علی صبوری و خراب شدن حال او!
رایانمهرامیران پرواز