تاریخ نشر :پنج شنبه ۱۶ اسفند ۱۳۸۶مشاهده : 77رسانهRSSاشتراک:

گفت و گو با حیوان‌گردان! سریال نوروزی مدیری

گفت و گو با حیوان‌گردان! سریال نوروزی مدیری
متن و حاشیه سریال نوروزی مهران مدیری سینمای ما – شبکه سوم یکی از موفق‌ترین شبکه‌های تلویزیون در عرصه ساخت سریال‌های مناسبتی است. معمولا سریال‌های مناسبتی این شبکه چه در ایام نوروز و چه در ماه رمضان از لحاظ میزان رضایت‌مندی مخاطبان جزو سریال‌های اول یا دوم بوده‌اند. اما آنها برای نوروز ۸۷ خواسته‌اند تا […]

متن و حاشیه سریال نوروزی مهران مدیری

سینمای ما – شبکه سوم یکی از موفق‌ترین شبکه‌های تلویزیون در عرصه ساخت سریال‌های مناسبتی است. معمولا سریال‌های مناسبتی این شبکه چه در ایام نوروز و چه در ماه رمضان از لحاظ میزان رضایت‌مندی مخاطبان جزو سریال‌های اول یا دوم بوده‌اند. اما آنها برای نوروز ۸۷ خواسته‌اند تا یک برگ برنده رو کنند. آنها می‌خواهند با مهران مدیری و مرد هزارچهره‌اش بهترین شوند.
۱- مهران مدیری معمولا کار بد و ضعیف ندارد. بعضی از کارهایش شاید انتظارات را برآورده نکرده باشد؛ اما غیرقابل دیدن نبوده. مثل «جایزه بزرگ» که کار چندان موفقی در قیاس با کارهای اخیر او به حساب نمی‌آید. این مجموعه نوروزی با وجود بهره‌بردن از بازیگرانی مثل رضویان و شفیعی‌جم نتوانست آن طور که باید و شاید طرفداران سریال‌های مدیری را راضی کند.
جایزه بزرگ به نوعی اولین مجموعه مدیری بود که در آن داستانی دنباله‌دار روایت می‌شد و او حالا پس از چند سال بار دیگر سریالی با داستانی دنباله‌دار را برای نوروز شبکه سوم می‌سازد. سریالی با نام «مرد هزارچهره» که خودش در آن در ۱۴ نقش متفاوت ظاهر شده است. سریالی که از ظواهرش پیداست که کاری متفاوت و جذاب خواهد شد، به خصوص آنکه او در این مجموعه از چند چهره شناخته شده نیز استفاده کرده است.
۲- مدیری تقریبا از اوایل دی‌ماه درگیر پروژه نوروزی خود شد. در همان ایام فقط خبری منتشر شد مبنی بر ساخت سریالی از سوی او برای نوروز شبکه سوم و تنها اطلاعات موجود از کار هم همکاری او با حمید و مجید آقاگلیان به عنوان تهیه‌کننده در مطبوعات منتشر شد. چند روز بعد یکی از خبرگزاری‌ها ترکیب بازیگران مجموعه را که در آن زمان هنوز نامی برایش انتخاب نشده بود اعلام کرد که در واقع بازیگران نام برده شده، همان تیم بازیگری چند کار اخیر بودند. مثل سیامک انصاری، سحر جعفری‌جوزانی، محمدرضا هدایتی، سعید پیردوست، هادی کاظمی، نادر سلیمانی، نصرالله رادش و … در پی این خبر، خبرگزاری دیگری اعلام کرد که مهران مدیری در این مجموعه از بازیگران شناخته شده و مطرح سینما استفاده می‌کند که در پی همین خبر از حضور امین حیایی و خسرو شکیبایی در چند قسمت از این مجموعه خبر داد. این اخبار هیچ‌گاه نه از سوی تولیدکنندگان مجموعه به شکل صددرصد تایید شد و نه آن را تکذیب کردند. بعدها از گوشه و کنار خبر رسید که علاوه بر امین حیایی، همسرش نیلوفر خوش‌خلق نیز در این مجموعه بازی دارد. حامد بهداد و حتی پرویز پرستویی دیگر بازیگران سرشناسی بودند که از آنها برای حضور یکی، دو قسمتی در این مجموعه خبر داده می‌شد، نکته جالب دیگر در میان اسامی بازیگران حضور سیدجواد رضویان بود، کسی که در دو کار قبلی مدیری یعنی «شب‌های برره» و «باغ مظفر» همکاریش در آخرین دقایق با این پروژه‌ها منتفی شده بود و امسال هم خودش به عنوان کارگردان مجموعه «قرارگاه مسکونی» را برای نوروز شبکه تهران آماده داشت، به همین دلیل حضور او در این مجموعه کمی عجیب به نظر می‌رسید. در هر حال مدیری با وجود همه این شایعات کارش را ادامه داد.
۳- سکوت خبری سریال‌های مدیری توسط عوامل آن معمولا در آستانه پخش مجموعه شکسته می‌شود و درهمین ایام است که صحت و سقم شایعات پیرامونی مجموعه مشخص می‌شود. شاید اولین نکته‌ای که همگان بخواهند از آن مطلع شوند، ترکیب بازیگران مجموعه باشد. همین ابتدا خیالتان را راحت کنیم. از خسرو شکیبایی، امین حیایی و همسرش، حامد بهداد و جواد رضویان در این مجموعه خبری نیست. البته شاید در آن زمان توافقاتی میان این بازیگران و مدیری برای بازی در «مرد هزار چهره» انجام شده بود؛ اما همگی آنها به استثنای رضویان به ترتیب درگیر پروژه‌های «حیران»، «کلاه پهلوی» و «زخم‌های رویا» هستند و شاید تداخل فیلمبرداری این آثار با کار مدیری مانع از همکاری‌شان شده است. در هر حال اینها در مجموعه مدیری بازی ندارند. اما پژمان بازغی، علیرضا خمسه، نگار فروزنده و بهاره رهنما از جمله بازیگران جدید این سریال هستند. از میان بازیگران ثابت کارهای مدیری هم می‌توان به بازی سیامک انصاری، ساعد هدایتی، شقایق دهقان، الیکا عبدالرزاقی، شایان احدی‌فر، نادر سلیمانی، روشنک عجمیان و سحر جعفری‌جوزانی اشاره کرد. همان‌طوری که قبلا هم گفته شد خود مهران مدیری ایفاگر نقش اصلی مجموعه است.
۴- از میان بازیگرانی که از آنها نام بردیم، حضور یکی بیش از بقیه جلب توجه می‌کند شاید فکر کنید آن یک نفر پژمان بازغی است. نه آن یک نفر علیرضا خمسه است. خمسه که پس از سال‌ها این اواخر با یک «مشت پر عقاب» در نقش گروهبان «شه‌پرست» خوش درخشید، حالا به جمع بازیگران سریال‌های مدیری آمده تا با توجه به شرایطی که در این مجموعه برایش مهیا می‌شود بتواند گوشه‌ای دیگر از هنر طنزش را رو کند. قطعاً رودررویی مدیری و خمسه که هر کدام در عرصه کمدی سبک و سیاق خاص خودشان را دارند جالب باشد. نکته‌ای که خود خمسه به خوبی به آن اشاره می‌کند: «وقتی از طرف مهران مدیری برای این کار دعوت شدم، آن را به فال نیک گرفتم و بسیار خوشحال شدم؛ چون او کارگردانی آگاه به کمدی است و تسلط منحصربه‌فردی روی این ژانر دارد. مطمئن هستم با تسلط و دقت نظری که او روی کار و اجرای نقش‌ها دارد، بازیگرها می‌توانند بازی خوبی در این مجموعه ارائه دهند. در هر حال برای من این سریال در کارنامه کاری‌ام، اثری تأثیرگذار و متفاوت خواهد بود و فکر می‌کنم بتواند جزء سریال‌های پرمخاطب نوروز امسال شود.»
خمسه در این مجموعه نقش رئیس باند مافیا با نام «قداره بندیان» را برعهده دارد. شخصیتی که در قسمت‌های دوازدهم تا چهاردهم در مجموعه حضور خواهد داشت.
۵- زوج مهران مدیری و پیمان قاسم‌خانی را بی‌شک باید زوج طلایی طنز تلویزیون نامید. مطمئن هستم همه روی این مسئله اتفاق نظر دارند و حالا این زوج هنری بار دیگر در کنار یکدیگر قرار گرفته‌اند تا اثری متفاوت در عرصه طنز تلویزیون خلق کنند.
پیمان در «مرد هزار چهره» به سراغ اقتباس رفته و شاید همین عامل کار آنها را بیش از پیش متمایز کند او می‌گوید: «ساختمان اولیه مجموعه براساس رمان «پخمه» نوشته عظیم نسیم شکل گرفت و فیلمنامه برداشتی است آزاد از این کتاب.»
محراب قاسم‌خانی، سروش صحت، امیرمهدی زوله و خشایار الوند گروه نویسندگان مجموعه «مرد هزار چهره» را تشکیل می‌دهند که به سرپرستی پیمان قاسم‌خانی فیلمنامه را می‌نویسند قطعاً نگارش فیلمنامه اثری دنباله‌دار که ساختاری اپیزودیک ندارد توسط تیمی ۴ نفره کمی مشکل به نظر می‌رسد نکته‌ای که پیمان هم به آن اشاره می‌کند: «حضور ۴ نویسنده، قطعاً کار را سخت‌تر می‌کند و با توجه به شکل داستانی مجموعه طراحی داستان و نگارش فیلمنامه هم متفاوت‌تر از کارهای قبلی است، اما با توجه به اینکه ما با یکدیگر راحت هستیم، خیلی زودتر به نتیجه دلخواه می‌رسیم، آنها فیلمنامه را می‌نویسند و در پایان من نظارت نهایی را انجام می‌دهم، اگر حس کنم کار احتیاج به بازنویسی دارد، قطعاً آن را بازنویسی می‌کنم.»
قاسم‌خانی هم به این سریال خیلی امیدوار است: «مرد هزار چهره چون شکل داستانی دارد تجربه متفاوتی در بین کارهای مهران مدیری محسوب می‌شود و من به آن خیلی امیدوارم.»

جانورانی که به سریال مدیری آمده‌اند
تا به حال شده حتی از فکر کردن به اینکه یک‌ مار به دور گردنتان حلقه زده به وحشت بیافتید؟امیر توحید رهبر، کسی است که به راحتی با حیواناتش بازی می‌کند و اکثر اوقات مارش به دور گردنش حلقه زده و یا آفتاب‌پرستش (که تنها آفتاب‌پرست در ایران است) به روی پاهایش نشسته و یا اینکه سوسمارش را را بغل کرده است! او به راحتی از این حیوانات بازی می‌گیرد و خود را بازیگردان حیوانات در فیلم‌های سینمایی و یا سریال‌ها می‌داند، که تازه‌ترین کار او بازیگردانی این حیوانات در سریال مهران مدیری است.

در طی چند سال این حیوانات زیبا را گردآوری کردید؟
بعد از سال ۷۲ که با طنزنویسی وارد عرصه سینما و تئاتر شدم، سال ۷۶ برای تحصیلات به هندوستان رفتم اما در آنجا به دنبال کار خودم رفتم و چیزهای زیادی را یاد گرفتم که در هیچ دانشگاهی این درس‌ها تدریس نمی‌شد، به جنگل‌ها رفتم و تعدادی از این حیوانات را در آنجا گردآوری و بقیه را هم از سایر نقاط جهان وارد کرده‌ام.

تمامی این حیوانات را در خانه نگه‌داری می‌کنید؟
همه‌ آنها را نه! برای مثال من ۳۰ سگ دارم ولی هیچ‌کدام را به خانه نمی‌برم چرا که هم به دلیل مذهبی و هم به دلیل علمی اعتقاد دارم که نمی‌توان آنها را در خانه نگه داشت. یا مثلاً مارهای سمی یا پرندگان که احتیاج به پرواز دارند را نمی‌توان در یک محیط بسته حفظ کرد.

از این حیوانات هیچ‌وقت نترسیدید؟
* نه! ببینید من علمی را در ایران آوردم به نام
animal fobia ، که در عرض ۱۵ تا ۳۰ دقیقه ترس شما را از حیوانات از بین می‌برم و کاری می‌کنم که تمام عمر بتوانید راحت در کنار آنها زندگی کنید و از همین طریق هم به بازیگران چگونگی برخورد با آنها را آموزش می‌دهم، مثل صحنه‌ای که رویا نونهالی در سریال خواب و بیدار وارد قفس سگ‌ها شد یا لیلا حاتمی، بهرام رادان، امین حیایی و مریلا زارعی که در کارهای مختلف با حیوانات سروکار داشتند. شما باید بدانید که درنده‌ترین حیوانات نیز خطرشان از انسان‌ها کمتر است، چون یک حیوان از همان لحظه اول اگر از کسی یا چیزی خوشش نیاید آن را نشان می‌د‌هد ولی آدمیزاد بعد از چند سال تازه خمیر وجودی خود را به شکل‌های وحشتناکی آشکار می‌کند که همان سبب جنایات می‌شود.

چگونه به سریال مدیری دعوت شدید؟
ایشان به حیوانات علاقه زیادی دارند، بعد از فیلم همیشه پای یک‌زن در میان است که با یک مار سروکار داشتند به منزل من آمدند و با هم تبادل مار داشتیم و برای این کار نیز از من دعوت کردند تا بتوانند از حیوانات بازی بگیرند.
در این کار بازی هم می‌کنید؟
* بله، به واسطه آقای مدیری در این سریال نقشی را نیز برعهده دارم.
منبع: همشهری امارات عربی متحده

منبع خبر : همشهری امارات

2008-03-06 / گردآوری:
/
امتیاز : 4 تعداد رای : 1
گل بامبو و پرورش آن / اگر بی رویه رشد کرد چه کنیم؟گل بامبو و پرورش آن / اگر بی رویه رشد کرد چه کنیم؟
اکران خصوصی فیلم هشتگ با حضور نیوشا ضیغمی و بهاره رهنمااکران خصوصی فیلم هشتگ با حضور نیوشا ضیغمی و بهاره رهنما
پوست خشک با روغن‌ گیاهی شاداب کنیدپوست خشک با روغن‌ گیاهی شاداب کنید
نوع پوست شما چیست؟(توصیف و شرح انواع مختلف پوست )نوع پوست شما چیست؟(توصیف و شرح انواع مختلف پوست )
درباره اسراف و حکم دور ریختن غذا چه می دانید؟درباره اسراف و حکم دور ریختن غذا چه می دانید؟
دکوراسیون خانه را با عناصر طبیعی پاییز بچینید+ تصاویردکوراسیون خانه را با عناصر طبیعی پاییز بچینید+ تصاویر
درباره خواص شربت سرکه انگبین بیشتر بدانیددرباره خواص شربت سرکه انگبین بیشتر بدانید
کندن‌ کاغذ از سطوح‌ چوبی‌کندن‌ کاغذ از سطوح‌ چوبی‌
آموزش قفل کردن کامپیوتر برای حفاظت از آنآموزش قفل کردن کامپیوتر برای حفاظت از آن
تبلیغات بهاره رهنما برای برند جواهرات دوستشتبلیغات بهاره رهنما برای برند جواهرات دوستش
طرز تهیه ذرت بو داده طعم دار در خانهطرز تهیه ذرت بو داده طعم دار در خانه
ماجرای تجاوز به دختر کنکوری به بهانه انتخاب رشته در پاسداران!!ماجرای تجاوز به دختر کنکوری به بهانه انتخاب رشته در پاسداران!!
استراحت مطلق در بارداریاستراحت مطلق در بارداری
ماده بیزوفنول به کار رفته در شیشه شیرماده بیزوفنول به کار رفته در شیشه شیر
زندگی پرویز یاحقی؛ از عشق به ویولون تا مصاحبه پرویز یاحقی با یک قاتل زنجیره ای!زندگی پرویز یاحقی؛ از عشق به ویولون تا مصاحبه پرویز یاحقی با یک قاتل زنجیره ای!
بهترین چای برای کاهش وزن موثر و سم زدایی بدنبهترین چای برای کاهش وزن موثر و سم زدایی بدن
خواهرزاده های بهنوش طباطبایی که به او لذت مادر بودن می دهند!خواهرزاده های بهنوش طباطبایی که به او لذت مادر بودن می دهند!
۶ نکته برای داشتن یک ازدواج موفق۶ نکته برای داشتن یک ازدواج موفق
اشتراک گذاری زندگی خصوصی‌ در اینستاگرام به چه قیمتی؟اشتراک گذاری زندگی خصوصی‌ در اینستاگرام به چه قیمتی؟
پاییز امسال با کیف های فندی شیک و متفاوت باشید!+عکسپاییز امسال با کیف های فندی شیک و متفاوت باشید!+عکس
بیوگرافی کامل امین حیایی + عکسبیوگرافی کامل امین حیایی + عکس
گریم شخصیت های کارتونی دیدنی روی صورت دختر ۲۳ سالهگریم شخصیت های کارتونی دیدنی روی صورت دختر ۲۳ ساله
کیا پروو کوچک،تند و تیز!+ تصاویرکیا پروو کوچک،تند و تیز!+ تصاویر
ترس از سفر و راه های مقابله با آنهاترس از سفر و راه های مقابله با آنها
اس ام اس فصل پاییز (۱۴)اس ام اس فصل پاییز (۱۴)
عکس های خنده دار ۴۳۹ | از تزئینات عجیب جهاز تا خشونت علیه مردان در سرزمین پارس!عکس های خنده دار ۴۳۹ | از تزئینات عجیب جهاز تا خشونت علیه مردان در سرزمین پارس!
کجاوه بافی چیست و کاربرد کجاوه ترکمنکجاوه بافی چیست و کاربرد کجاوه ترکمن
قرارداد قرض چیست و چگونه تنظیم می شود؟قرارداد قرض چیست و چگونه تنظیم می شود؟
هاتف اصفهانی | شعر زیبای سوی خود خوان یک رهم تا تحفه جان آرم تو راهاتف اصفهانی | شعر زیبای سوی خود خوان یک رهم تا تحفه جان آرم تو را
توهین بزرگ به شفر به خاطر شوخی کوچک با پرسپولیس!توهین بزرگ به شفر به خاطر شوخی کوچک با پرسپولیس!
کاریکاتور پیدا شدن مسبب اصلی بدبختی موسسات مالیکاریکاتور پیدا شدن مسبب اصلی بدبختی موسسات مالی
طالع بینی هندی زن متولد مهرطالع بینی هندی زن متولد مهر
عکس های خانواده دونالد ترامپ هنگام سخنرانی او در سازمان ملل!عکس های خانواده دونالد ترامپ هنگام سخنرانی او در سازمان ملل!
نظر خود را بنویسید-نظرات کاربران (۰)
فیلم پرشین وی
اکران خصوصی فیلم هشتگ با حضور نیوشا ضیغمی و بهاره رهنمااکران خصوصی فیلم هشتگ با حضور نیوشا ضیغمی و بهاره رهنما
استایل دیدنی لیدی گاکا در اکران فیلم سینمایی ستاره ای متولد شداستایل دیدنی لیدی گاکا در اکران فیلم سینمایی ستاره ای متولد شد
عکسی که ماجراهای سریال دلدادگان را لو داد!عکسی که ماجراهای سریال دلدادگان را لو داد!
شهاب حسینی به آمریکا مهاجرت می‌کندشهاب حسینی به آمریکا مهاجرت می‌کند
آگهی فروش ویلای حسن جوهرچی توسط دخترش!آگهی فروش ویلای حسن جوهرچی توسط دخترش!
دعوای مهناز افشار و سحر قریشی جنجالی شد!دعوای مهناز افشار و سحر قریشی جنجالی شد!
قیافه آنجلینا جولی لحظه جایزه گرفتن هوویش در گلدن گلوبقیافه آنجلینا جولی لحظه جایزه گرفتن هوویش در گلدن گلوب
نامزد جدید برد پیت که ۳۲ سال از وی جوان تر است!نامزد جدید برد پیت که ۳۲ سال از وی جوان تر است!
شکایت آنجلینا جولی از برد پیت ؛ جنجال جدید هالیوود!شکایت آنجلینا جولی از برد پیت ؛ جنجال جدید هالیوود!
تبریک تولد پریا قاسمخانی توسط پدرش ، سوژه جدید مهراب قاسمخانی شد!تبریک تولد پریا قاسمخانی توسط پدرش ، سوژه جدید مهراب قاسمخانی شد!
«مهناز آمریکایی» چه صیغه ای است؟«مهناز آمریکایی» چه صیغه ای است؟
مهدی طارمی و سحر قریشی قربانی فتوشاپ!مهدی طارمی و سحر قریشی قربانی فتوشاپ!
وقتی همکاری با بازیگر زن ترکیه‌ ای دردسرساز می‌شودوقتی همکاری با بازیگر زن ترکیه‌ ای دردسرساز می‌شود
کامنت پرویز پرستویی برای شادمهر عقیلی و پاسخ شادمهرکامنت پرویز پرستویی برای شادمهر عقیلی و پاسخ شادمهر
بدترین خاطره زندگی شهاب حسینی در جاده تهران-رشت!بدترین خاطره زندگی شهاب حسینی در جاده تهران-رشت!
سید مصطفی موسوی ، مجری سرشناس تلویزیون درگذشتسید مصطفی موسوی ، مجری سرشناس تلویزیون درگذشت
واکنش تند یک روزنامه به عکس ساره بیات و قوچان‌نژادواکنش تند یک روزنامه به عکس ساره بیات و قوچان‌نژاد
انتقاد شدید سیروان خسروی از احسان علیخانی و پاسخ دندان شکن آزاده نامداری!انتقاد شدید سیروان خسروی از احسان علیخانی و پاسخ دندان شکن آزاده نامداری!
واکنش بهاره رهنما به اختلاف رخ داده میان مهراب قاسم خانی و بهنوش بختیاریواکنش بهاره رهنما به اختلاف رخ داده میان مهراب قاسم خانی و بهنوش بختیاری
تصاویر جدید از هنرمندانی که به عیادت الناز شاکردوست رفتندتصاویر جدید از هنرمندانی که به عیادت الناز شاکردوست رفتند
چهره های مشهور در اکران خصوصی فیلم سینمایی لونه زنبورچهره های مشهور در اکران خصوصی فیلم سینمایی لونه زنبور
پژمان جمشیدی فوتبالیست و بازیگر مهمان امشب دورهمیپژمان جمشیدی فوتبالیست و بازیگر مهمان امشب دورهمی
عمل جراحی امیر کاظمی بازیگر لیسانسه ها ! +فیلمعمل جراحی امیر کاظمی بازیگر لیسانسه ها ! +فیلم
زمانی که احمد ایراندوست (غول برره) بادیگارد جنیفر لوپز بود!زمانی که احمد ایراندوست (غول برره) بادیگارد جنیفر لوپز بود!
رهایی سلمان خان از ۵ سال زندان به جرم کشتن دو حیوان کمیاب!رهایی سلمان خان از ۵ سال زندان به جرم کشتن دو حیوان کمیاب!
مراسم جشن تولد استاد محمد علی کشاورز با حضور چهره های بسیار مشهورمراسم جشن تولد استاد محمد علی کشاورز با حضور چهره های بسیار مشهور
ظاهر ساده و احساسات رقیق آنجلینا جولی در سفر به عراقظاهر ساده و احساسات رقیق آنجلینا جولی در سفر به عراق
وقتی دوستان ریحانه پارسا به انتخاب او برای نقش لیلای پدر واکنش بد نشان دادندوقتی دوستان ریحانه پارسا به انتخاب او برای نقش لیلای پدر واکنش بد نشان دادند
محمد پورستار ، بازیگر «مختارنامه» درگذشتمحمد پورستار ، بازیگر «مختارنامه» درگذشت
پُست جنجالی اینستاگرام آناهیتا همتی ، او را وادار به عذرخواهی کردپُست جنجالی اینستاگرام آناهیتا همتی ، او را وادار به عذرخواهی کرد
اکران خصوصی فیلم هشتگ با حضور نیوشا ضیغمی و بهاره رهنمااکران خصوصی فیلم هشتگ با حضور نیوشا ضیغمی و بهاره رهنما
مراسم اکران خصوصی فیلم سینمایی هشتگدیروز ۳ مهر ماه ۱۳۹۷ با حضور بهاره رهنما، نیوشا ضیغمی، ارسلان قاسمی، محسن ملکی، محسن مسافرچی و میثم محمدی در پردیس سینمایی زندگی برگزار شد.
سوژه های روز رو این جا ببینید !
هدیه ایی ویژه برای خوشحال کردن همسرتان
دیگر جشن عروسی نگیرید، بدون عروسی ساز !!!
شیک ترین و جدیدترین مدل های لباس عروس , سفره عقد , آرایش عروس و ...
منابع مالی شبکه من‌ و تو در دست دشمنان امیرکبیر
استایل دیدنی لیدی گاکا در اکران فیلم سینمایی ستاره ای متولد شد
حواشی جنجالی توقیف ممنوعه ادامه دار شد!
خداحافظی و پایان بازی یکتا ناصر در رحمان ۱۴۰۰
هدیه بهاره رهنما که برادر دکترش برای او گرفت!
بهترین و ماندگار‌ترین سریال‌ های محرمی تلویزیون
نوشته های جالب و فرزندان هنرمندان برای اولین روز مدرسه! | از مهراوه شریفی نیا تا همسر شهاب حسینی!
الناز شاکردوست و مهناز افشار و مسیر مشترکی که در آن قدم گذاشتند!
علت فحاشی به لاله صبوری توسط کاربران اینستاگرام!
سریال جدید ریحانه پارسا | حمله کیهان به خاطر بازی کردن دوباره او در تلویزیون
توضیحاتی درباره حواشی سریال ممنوعه پس از حمله ۲۰:۱۰ به آن!
موفق‌ترین زوج سینمای ایران : شهاب حسینی و ترانه علیدوستی یا رضا گلزار و مهناز افشار
تبریک تولد پریا قاسمخانی توسط پدرش ، سوژه جدید مهراب قاسمخانی شد!
علت توقیف سریال ممنوعه و واکنش جالب نیما شعبان نژاد به این ماجرا!
علت جالب بایکوت مراسم تشییع سعید کنگرانی توسط سینماگران از نظر کیهان
سوپراستارها در تلویزیون؛ هنرمندان مشهوری که از تلویزیون فراری‌اند! | از ترانه علیدوستی تا بهرام رادان!
واکنش عجیب و غریب و فوق العاده خنده دار شیلا خداداد به قیمت دلار
بالاخره علت درگذشت ناگهانی سعید کنگرانی مشخص شد
بالاخره زمان تشییع پیکر سعید کنگرانی مشخص شد
روسری هانیه غلامی و واکنش‌ های جنجالی به قیمت چهار میلیونی آن!
مراسم ختم حسین عرفانی با حضور چهره های مشهور
عکسی که ماجراهای سریال دلدادگان را لو داد!
مراسم تشییع پیکر حسین عرفانی با حضور چهره های مشهور
وقتی حاشیه های شهرت شهاب حسینی باعث دل شکستگی اش شد!
علت درگذشت ناگهانی حسین عرفانی از زبان دوست صمیمی اش!
حواشی ریحانه پارسا در فضای مجازی از زبان خودش و آنچه در این مدت بر او گذشت!
رقابت جنجالی محمدرضا گلزار و حمید گودرزی
پُست جنجالی اینستاگرام آناهیتا همتی ، او را وادار به عذرخواهی کرد
واکنش تند بهنوش بختیاری به بازداشت دو هنرمند تئاتر | پشت پرده این ماجرا چه بود؟
شکایت آنجلینا جولی از برد پیت ؛ جنجال جدید هالیوود!
ازدواج امیر کاظمی و حاشیه هایی مربوط به هزینه این مراسم که آن هارا تکذیب کرد!
رونمایی از پوستر فیلم جاده قدیم با حضور چهره های بسیار مشهور | از ترلان پروانه تا پگاه آهنگرانی!
هنرمندان مشهور در اکران خصوصی فیلم سینمایی آخرین بار کی سحر را دیدی؟
چهارمین جشن عکاسان سینمای ایران با حضور چهره های مشهور | از نیکی کریمی تا ابوالفضل پورعرب
مراسم بزرگداشت فریدون جیرانی با حضور چهره های بسیار مشهور
گالری آرایش عروس
خرید اینترنتی بلیط هواپیما ( ارزان تر از همه جا )
در سال جدید نگران کسب درآمد نباشید | کسب درآمد عالی
ویژه تابستان 97 | امسال را متفاوت تجربه کنید
اکران خصوصی فیلم هشتگ با حضور نیوشا ضیغمی و بهاره رهنما
اکران خصوصی فیلم هشتگ با حضور نیوشا ضیغمی و بهاره رهنما
منابع مالی شبکه من‌ و تو در دست دشمنان امیرکبیر
منابع مالی شبکه من‌ و تو در دست دشمنان امیرکبیر
استایل دیدنی لیدی گاکا در اکران فیلم سینمایی ستاره ای متولد شد
استایل دیدنی لیدی گاکا در اکران فیلم سینمایی ستاره ای متولد شد
حواشی جنجالی توقیف ممنوعه ادامه دار شد!
حواشی جنجالی توقیف ممنوعه ادامه دار شد!
خداحافظی و پایان بازی یکتا ناصر در رحمان ۱۴۰۰
خداحافظی و پایان بازی یکتا ناصر در رحمان ۱۴۰۰
هدیه بهاره رهنما که برادر دکترش برای او گرفت!
هدیه بهاره رهنما که برادر دکترش برای او گرفت!
بهترین و ماندگار‌ترین سریال‌ های محرمی تلویزیون
بهترین و ماندگار‌ترین سریال‌ های محرمی تلویزیون
نوشته های جالب و فرزندان هنرمندان برای اولین روز مدرسه! | از مهراوه شریفی نیا تا همسر شهاب حسینی!
نوشته های جالب و فرزندان هنرمندان برای اولین روز مدرسه! | از مهراوه شریفی نیا تا همسر شهاب حسینی!
فیلم پرشین ویامیران پرواز