دوشنبه, ۷ اسفند , ۱۴۰۲
درخواست تبلیغات

آپارتمان الکترونیکی درهلند ترکیب شده با آکواریوم

اشتراک:
آپارتمان الکترونیکی دکوراسیون منزل
نورپردازی و استفاده از شن‌های تزیینی آکواریوم در زیبایی خانه نقش مهمی دارد. این زیبایی و کار خلاقانه از گروه سنتریک دیزاین از کشور هلند می باشد. طراحی داخلی درخشان و شادی بخش این آپارتمان را در این بخش ببینید.

همانطور که میدانید آکواریوم جایی است که ابزیان را نگهداری میکنند . و شکل ظرفی بزرگی است که گیاهان و جانوران آبزی در ان وجود دارد .در کشور هلند از آکواریوم به شکلی جدید و خلاقانه استفاده کرده‌اند. ترکیب اپارتمان با اکواریوم یک طراحی خلاقانه ای است که هلندی ها ان را انجام داده اند. آپارتمان الکترونیکی درهلند ترکیب شده با آکواریوم را د ر پرشین وی ببینید.

آپارتمان الکترونیکی

طراحی ویلا های ویژه و خلاقانه با آکواریوم کاری از گروه سنتریک دیزاین از کشور هلند می باشد.یکی از ویژگی های موجود در این آپارتمان وجود یک آکواریوم غیر معمول در سطحی بالا به عنوان یک دکور الکتریکی می باشد.طراحی داخلی درخشان و شادی بخش این آپارتمان بدون شک نتیجه یک طرای تجربی است که آیتم های لوکس رابا دنیای رنگارنگ زیر آب ترکیب می کند. اتاق نشیمن سقف بسیار بلندی دارد که رویکرد منحصر بفردی در خانه های مدرن محسوب میشود.

آپارتمان الکترونیکیدستگیره‌های دیجیتال

برای کسانی که عاشق رنگ های دریایی و همین طور رقص رمز آلود و نرم ماهیان هستند، این خانه یک بهشت استویلا و آکواریوم با آن ویژگی های خاص و آرامش بخش، یکی از خانه هایی است که به طور عجیبی خلاقانه و متفاوت از خانه های معمولی است.ستون مرکزی اتاق نشیمن جایی برای شومینه زیبایی را فراهم می کند که احساسی از یک خانه دنج و راحت
به ما می دهد.

طراحی ویلا های ویژهپیدا کردن خانه در هلند
 اقامت هلندهزینه زندگی در هلند
دستگیره الکترونیکیپیدا کردن خانه در هلند

سیستم روشنایی نیز بسیار زیبا و ماهرانه است که شامل نور های چشمک زن یا پر تلألو می باشد.این خانه شیک و خوش آب و رنگ مرز های سنتی طراحی داخلی را در می نوردد و موجب میشود شما وارد بخشی از یک دنیای زنده و پر نشاط شوید.

ایران ویج

گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آرون گروپ
آرون گروپس
تالارکده