یکشنبه, ۳۱ تیر , ۱۴۰۳
درخواست تبلیغات

ایده های جدید برای چیدمان روشنایی و آینه سرویس های بهداشتی

اشتراک:
آینه سرویس های بهداشتی دکوراسیون منزل
 چیدمان روشنایی و آینه سرویس های بهداشتی اگر به درستی انجام  شود می‌تواند استفاده روزانه را آسان‌تر کند و ظاهری زیبا با احساس راحتی کلی  را در سرویس بهداشتی ایجاد کند.

برای دیدن بهترین ایده‌ها در مورد روشنایی و طراحی آینه روشویی سرویس بهداشتی در سال ۲۰۲۴ که به زیبایی در کنار هم قرار گرفته اند می توانید طیفی از سبک‌های آینه و نورپردازی را در ادامه در پرشین وی ببینید.

ایده های چیدمان روشنایی و آینه سرویس های بهداشتی

یکی از موارد بسیار مهم در دکوراسیون سرویس های بهداشتی، وجود یک نورپردازی و آینه کاری مناسب و کاربردی است. چیدمان روشنایی و آینه سرویس های بهداشتی اگر به درستی انجام  شود می‌تواند استفاده روزانه را آسان‌تر کند و ظاهری زیبا با، احساس راحتی کلی  را در سرویس بهداشتی را ایجاد کند.

۱- استفاده از رنگ برنز

در تصویر زیر دو جفت دیوارکوب یک لامپ با روکش برنزی و سایه‌های طبیعی کاغذی در کنار آینه‌های قوسی شکل با قاب برنزی در این سرویس بهداشتی نوسازی شده توسط Kirby Home Designs و Stewart Carpentry & Home Repair قرار دارند.

طراحی آینه ها جلوه‌ای کلاسیک و شیک به سرویس بهداشتی بخشیده و دیوارکوب‌ها دارای سایه‌های طبیعی کاغذی هستند که نور را به طور ملایمی پخش می‌کنند و فضا را دلپذیر می‌کنند.

این روکش به زیبایی با رنگ گرم و خاکی کمد روشویی و کانتر کوارتزیت تاج محل هماهنگ شده که فضای سرویس بهداشتی را گرم و دعوت‌کننده نشان می دهد. چراغ‌ها دارای دیمر هستند و به صاحبان خانه اجازه می‌دهند که میزان روشنایی را به دلخواه تنظیم کنند.

آینه سرویس های بهداشتی

۲- رنگ آبی-خاکستری همه کاره

در این چیدمان آینه سرویس های بهداشتی اختصاصی توسط Heidi Arwine Interiors دارای آینه‌هایی با نور LED یک پارچه است که نورپردازی مدرن و کم‌مصرف آن به ویژه برای حمام‌هایی با طراحی معاصر و مینیمال، انتخابی ایده‌آل است و به فضای اطراف دو کمد روشویی آبی-خاکستری که رنگ آن با نام “Foggy Day” از برند Sherwin-Williams شناخته می‌شود به اتاق ظاهری تمیزتر می بخشد.

صاحبان خانه می‌توانند نورپردازی را کم یا زیاد کرده و همچنین رنگ آن را تغییر دهند. این ویژگی برای ایجاد نورهای مختلف در سرویس بهداشتی، از نور ملایم و آرامش‌بخش تا نور روشن برای مراقبت‌های روزانه، بسیار مفید است.

رنگ آبی خاکستری در حمام

۳- چراغ های آویز بتنی

در این سرویس بهداشتی با طراحی Align Design در کارولینای شمالی، دو چراغ آویز بتنی بالای یک کمد روشویی انعطاف‌پذیر سفارشی قرار دارد. چراغ های آویز در کنار یک آینه بزرگ گرد با یک قفسه چوبی قرار گرفته اند و به همراه چراغ سایه بافته شده (که در آینه بازتاب دارد) .

نورپردازی‌های LED نهفته در منطقه حمام و توالت، یک طرح نورپردازی لایه‌ای ایجاد می‌کنند که در طراحی روشنایی و استفاده از انواع آینه سرویس بهداشتی تاثیر گذار است و نورپردازی سرویس بهداشتی را متفاوت می کند. تمامی چراغ‌ها دارای دیمر هستند تا به حمام حس گرم و راحتی ببخشند.

چراغ آویز بتنی در حمام

۴- رنگ طلایی

این سرویس بهداشتی در ماساچوست، توسط J.P. Hoffman Design Build طراحی شده دارای دو دیوارکوب دو لامپی به سبک قرن میانی با روکش برنجی قدیمی است که با قاب‌ آینه‌ طلایی، شیرآلات طلایی به طور خاص بر روی کمد روشویی آبی-خاکستری طراحی شده‌اند و با جزئیات طلایی آن هماهنگی دارد. سایه های شیشه ای کانتور روی چراغ ها با دسته های شیشه ای روی روشویی هماهنگی دارد.

این نوع آینه و شیر آلات طلایی ممکن است در قیمت ست آینه و باکس سرویس بهداشتی تاثیر گذار باشد.

آینه سرویس های بهداشتی

۵- آینه های خمیده در سرویس های بهداشتی

در این سرویس بهداشتی شاداب در واشینگتن، که توسط Heiser Designs طراحی شده ، سه دیوارکوب خمیده با دو آینه قوسی و شیرآلات قوسی همخوانی دارند.

روکش‌های مشکی مات که در سرتاسر اتاق استفاده شده، حس درام را به آن اضافه کرده است. کمد روشویی بلوط سفید برش خورده باعث ایجاد گرمی در محیط شده  و کاشی‌های سبز آبی بخاری، سبک ساحلی تازه‌ای را به همراه می‌آورند و آینه سرویس های بهداشتی با اشکال هندسی مختلف زیبایی خاصی دارند.

آینه های خمیده در حمام

۶- آینه دیواری با روکش سیاه

این سرویس بهداشتی در برتون، تگزاس، طراحی شده توسط Studio Fain، دو آینه دیواری با پوشش پودری سیاه به پر کردن فضا و افزودن یک عنصر گرافیکی به دیوارهای سفید کمک می کند.

چراغ‌های مشکی و شیشه‌ای بالای آینه‌ها و دستگیره های سیاه تکمیل کننده جزئیات مشکی دیگری هستند که در مقابل روکش‌های روشن ظاهر می‌شوند.

آینه دیواری در حمام

۷- نمایش شیشه ها با آینه سرویس های بهداشتی

در این سرویس بهداشتی طراحی شده توسط Crystal Kitchen Bath، سه چراغ آویز از شیشه آبی بازیافتی با یک نوار تزئینی از کاشی شش‌ضلعی شیشه‌ای آبی-سبز یک اینچی در حمامی با دوش کم‌ارتفاع جدید قرار دارند که با هم هماهنگ شده اند.

یک آینه بزرگ با قاب چوبی تکمیل کننده کمد روشویی دوتایی از جنس گردو است و قیمت آینه سرویس بهداشتی را متفاوت می کند.

این ترکیب از نورپردازی روشویی و طراحی مدرن و مواد با کیفیت، یک حمام زیبا و کاربردی ایجاد کرده که هم زیبایی بصری دارد و هم از نظر عملکردی احتیاجات روزانه را برطرف می‌کند.

آینه کاری در حمام

۸- سفر به ساحل

یک دستگاه دو لامپ با روکش برنجی به این حمام حس ساحلی بودن اضافه کرده است. آینه ای با قاب چوبی بازتاب کمد روشویی سفارشی از جنس چوب سفید بلوط را تکرار می‌کند که دارای جزئیات مشبک هستند و  به کاشی دیواری با بافت مشابه اطراف وان اشاره می کند.

در این طراحی نکات مهمی مانند نوع نورپرداز، استفاده از آینه سرویس های بهداشتی با قاب چوبی، جزئیات کمد روشویی، و اشاره به کاشی دیواری مطرح شده تماماً به زیبایی و طراحی داخلی حمام اشاره دارد.

نورچردازی حمام

۹- اتاق پودر

این اتاق پودری در ماساچوست، توسط Eleven Interiors و Vin Gadoury Construction طراحی شده، دارای سبکی دراماتیک با کاشی‌های آبی رنگ به شکل سکه‌های پنی و دیوارپوش مختلط آبی و طلایی استفاده شده که که یک پوشش زیبا و جذاب به سرویس بهداشتی می‌بخشد.

آینه گرد با قاب برنجی رنگ‌های طلایی دیوارپوش را بازتاب می‌دهد و به نرم‌تر کردن نگاه سنگین کانترتاپ کوارتز کمک می‌کند. سه چراغ آویز شیشه‌ای که در ارتفاع‌های مختلف تنظیم شده‌اند، به اتاق عنصر خیره‌کننده و جذابیت اضافه می‌کنند.

اتاق پودر در حمام

۱۰- آینه با ابعاد بزرگ در سرویس بهداشتی

این حمام در تگزاس، که توسط طراح کاترین میلجور برای Huntington Remodeling طراحی شده است، یک آینه با قاب مشکی سفارشی بزرگ بالای یک روشویی توسکای سفارشی آویزان شده است. این آینه با ابعاد بزرگی که دارد احساس فضایی باز و روشن را ارائه می‌دهد. دیوارکوب‌های برنجی قدیمی با سایه‌های ابریشمی سفید براق در کنار آینه قرار گرفته و با شیرهای برنزی شامپاین، وسایل حمام و سایر جزئیات همخوانی دارند.

این ترکیب از آینه بزرگ در سرویس های بهداشتی، دیوارکوب‌های مدرن و نورپردازی با طراحی مینیمال و لوکس که در آن هر جزئی به دقت برای ایجاد جذابیت و کارکرد خاصی ایجاد شده در بین طراحی‌های داخلی مدرن بسیار پرطرفدار است.

آینه بزرگ در حمام

گردآوری:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آرون گروپ
آرون گروپس