دکوراسیون خانه تان را با ۱۰ رنگ برتر پنتون

اشتراک:
استفاده از رنگ های پنتون دکوراسیون منزل
یکی از چیزهایی که رنگهای بهار را خاص کرده توجه پنتون به طبیعت بوده به صورتی که از گرمای آفتاب تا آرامش دریا و سبزی درختان را می توان در این رنگ ها ببینید. با ما همراه باشید .

انتخاب رنگ یکی از مهمترین تصمیمات در هنگام طراحی، برندسازی، تولید پوشاک و انتخاب دکوراسیون منزل است. اگر چه بریا سال ۲۰۲۳ رنگ قرمز به عنوان رنگ سال توسط این موسسه اعلام شده است اما خالی از لطف نیست با برخی رنگ های شاخص معرفی شده این موسسه اشنا شویم. نحوه استفاده از رنگ های پنتون را در پرشین وی ببینید.

استفاده از رنگ های پنتون

۱۰ رنگ برتر پنتون برای سال ۲۰۱۶قدرت رنگ ها تاثیر بسیاری در زیباتر کردن و حتی زشت کردن دکوراسیون خانه تان دارد.اگر می خواهید در سال یک دکوراسیون زیبا و متفاوت داشته باشید بهتر است خانه تان را به ۱۰رنگ برتر موسسه پینتون  بچینید.رنگ زرد پر رنگ یکی از بهترین رنگ ها برای روشن کردن یک اتاق دلگیر و خسته کننده است

استفاده از رنگ های پنتونرنگ سبز یکی از بهترین رنگ

رنگ زرد مایل به خردلی رنگزرد پر رنگ یکی از بهترین رنگ ها برای روشن کردن یک اتاق دلگیر و خسته کننده است.بهترین رنگ برای ترکیب با رنگ زرد رنگ بنفش است.مانند این اتاق زیبا که دیوارها،پرده و رو تختی ترکیب رنگ زرد و بنفش است.رنگ قرمز آتشین یک انتخاب عالی برای داشتن یک آشپزخانه مدرن و خاص استرنگ قرمز مرجانیرنگ قرمز آتشین یک انتخاب عالی برای داشتن یک آشپزخانه مدرن، خاص و در عین حال زیباست.

رنگ سبز یکی از بهترین رنگ ها برای راهروی ورودی خانه است رنگ سبزموسسه پنتون می گوید این رنگ سبز یکیاز بهترین رنگ ها برای راهروی ورودی خانه است.این رنگ باعث می شود در بدو ورود به این راهرو شما حسی مانند قدم زدن در طبیعت را داشته باشید.رنگ قهوه ای روشن یکی از بهترین رنگ ها برای رنگ زمینه است

 طراحی داخلیرنگ قرمز آتشین

فرایند رنگی پنتون

رنگ قهوه ای روشن رنگ قهوه ای روشن یکی از بهترینرنگ ها برای رنگ زمینه است.شما می توانید رنگ زمینه آشپزخانه تان را قهوه ای روشن انتخاب کرده و آن را با رنگ هایی مانندبنفش و سفید ترکیب کنید.رنگ خاکستری یکی از بهترین انتخاب ها برای یک دکوراسیون خاص و زیباسترنگ خاکستری رنگ خاکستری یکی از بهترین انتخاب هابرای یک دکوراسیون خاص و زیباست.بهترین رنگ برای کامل کردن رنگ خاکستری رنگ بنفش ر.وشن یا یاسی است.

رنگ آبی فیروزه ای یکی از بهترین رنگ ها برای داشتن یک دکوراسیون آرام، زیبا و منحصر به فرد است رنگ آبی فیروزه ای روشن رنگ آبی فیروزه ای روشن یکی از بهترین رنگ ها برای داشتن یک دکوراسیون آرام، زیبا و منحصر به فرد است.این رنگ را می توانید با رنگ سورمه ای و مشکی کامل کنید.رنگ هلوییرنگ هلویی یا مرجانی یکی از بهترین انتخاب ها برای کسانی است که می خواهند دکوراسیون رنگی ولی در عین حال بدون رنگ داشته باشند.می توانید این رنگ را با رنگ فیروزه ای و سفید کامل کنید.

رنگ برتر پنتونبهترین رنگ ها برای روشن کردن یک اتاق

طراحی بسیار زیبای دکوراسیون منزل

رنگ صورتی کوارتز این رنگ یکی از بهترین رنگ ها برای دکوراسیون اتاق خواب دخترانه و زیباست.این رنگ را می توانید با رنگ خردلی روشن و سفید کامل کنید.رنگ آبیروشن و آرام این رنگ اتاق تان را به یک اتاق آرامش بخش و رنگی تبدیل می کند.همچنین این رنگ آبی یکی از بهترین رنگ ها برای داشتن یک اتاق خواب پسرانه و زیباست.رنگ آبی پررنگ وعمیقاین رنگ یکی از بهترین رنگ ها برای داشتن یک اتاق رسمی و در عین حال رنگی است. بهترین رنگ برای تکمیل این رنگ، رنگ طوسی تیره است.

راهنمای استفاده از سیستم رنگی پنتونرنگ برتر پنتون

پنتون شرکتی است که بیشتر به خاطر توسعه سیستم انطباق پنتون (PMS)، فضای رنگی محبوب و پرکاربرد و سیستم مدیریتی مورد استفاده در صنایعی مانند طراحی گرافیک، مد، طراحی محصول، منسوجات و چاپ تجاری معروف است. در دهه ۱۹۵۰، دو برادر در نیوجرسی که صاحب شرکتی به نام M & J Levine Advertising بودند؛ فردی به نام لارنس هربرت (Lawrence Herbert) را استخدام کردند تا مدیریت امور چاپی کسب و کارشان را برعهده بگیرد.

او دانش شیمی خود را به میان آورد و روند تولید جوهر در این شرکت را سیستماتیک کرد. هربرت در سال ۱۹۶۲، فناوری این شرکت را خرید و نام آن را به پنتون تغییر داد. این شرکت در حال حاضر یک استاندارد جهانی برای تطبیق و انطباق رنگ است که در کنار آن در زمینه پیش بینی روند رنگ و ارائه مشاوره رنگ نیز فعالیت می کند.

سیمرغ  –  بی کلک

گردآوری:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
دکوراسیون منزلبیشتر >
دکوراسیون خانه مدرن و ۱۵ میلیون دلاری جانی دپ دکوراسیون خانه مدرن و ۱۵ میلیون دلاری جانی دپ

جانی دپ ویلای مجلل خود در لس آنجلس را فروخت تا بتواند پنت هاوسی 12.7 میلیون دلاری در شرق کلمبیا خریداری کند برای دیدن دکوراسیون خانه مدرن و ۱۵ میلیون دلاری جانی دپ با ما همراه باشید .

طبیعت را با دکوراسیون تان در هم آمیزید!
دکوراسیون خانه تان را با ۱۰ رنگ برتر پنتون
دکوراسیون فوق العاده برای آپارتمان ۲۷متری
مناسب‌ترین رنگها برای اتاق خواب چه رنگهایی هستند ؟
ایده هایی زیبا برای رنگ پردازی دیوار اتاق نشیمن
چطور آشپزخانه سبز داشته ‌باشیم؟
دکوراسیون منزل با رنگ های سیاه و سفید فضایی گرم و مدرن
نکاتی برای چیدمان انواع میز
استفاده از رنگ گرم برای اتاق غذا خوری
دکوراسیون خانه به رنگ طوسی
ایده هایی برای نظم بخشیدن به دکوراسیون اتاق کودک
رمانتیک ترین خانه جهان مخصوص ماه عسل زوج های جوان!
دکوراسیون خانه ۴۵ میلیون دلاری سلنا گومز!
مبلمان ابری، جدیدترین طراحی مبلمان در دنیای دکوراسیون
تصاویری از زیباترین طراحی های میزکار در منزل
عکسهای دیدنی کاشیکاریهای اعجاب انگیز در خانه های لوکس
راه حل های آسان برای تغییر رنگ اتاق خواب
دکوراسیون کمد لباسی
جدیدترین نمونه‌های نقاشی دیوار
فرادرس