دوشنبه, ۷ اسفند , ۱۴۰۲
درخواست تبلیغات

اگر می خواهید به صورت حرفه ای مبلمان تان را انتخاب به این نکات دقت کنید

اشتراک:
اصول خرید یک مبلمان دکوراسیون منزل
از آن جا که مبل راحتی تنوع بسیار زیادی دارد در بیشتر خانه ها در قسمت پذیرایی از این مبل ها استفاده می شود و افراد با توجه به متراژ خانه خود و دکوراسیونی که مد نظر دارند مبلمان مخصوص و مناسب منزل خود را خریداری می کنند.با ما همراه باشید .

مبلمان یکی از قسمت های مهم دکوراسیون هر خانه است که باید در خرید آن دقت بسیاری داشته باشید. اگر می خواهید به صورت حرفه ای مبلمان تان را انتخاب و خریداری کنید بهتر است این مقاله را از دست ندهید.اصول خرید یک مبلمانرا در پرشین وی ببینید.

اصول خرید یک مبلمان

مبلمان یکی از قسمت های مهم دکوراسیون هر خانه است که باید در خرید آن دقت بسیاری داشته باشید.اگر می خواهید به صورت حرفه ای مبلمان تان را انتخاب و خریداری کنید بهتر است این مقاله رااز دست ندهید.اصول خرید یک مبلمان حرفه ای را بدانیدانتخاب و خرید یک مبل می تواند نکته بسیار مهمی در زندگی هر خانواده ای باشد، با استفاده از اصول زیر شما به راحتی می توانید مبل مورد نظر خود را انتخاب کنید.

یکی از لذت های زندگی این است که روی یک مبل راحت دراز بکشیم و استراحت کنیم.ولی خریدن مبلی که در گذر زمان آزمون خود را بتواند پس بدهد نیاز به دقت فراوانی دارد. مهم ترین چیزی که باید در نظر داشت این است که برای خرید عجولانه تصمیم گیری نکنید.

مبلی که طراحی ساخت بی نظیری داشته باشید و به همراه آن راحتی و تکیه گاه فراهم کند چیزی استکه بهترین گزینه به شمار می رود.و همچنین چیزهای دیگری نیز وجود دارد که باید در نظر گرفت نظیر شیکی، شکل، رویه دوزی و دوام آن.راهنمای خرید زیر مهم ترین نکات را برای شما لیست می کند، تا زمانی که می خواهید خرید کنید، نه تنها خرید شما یک تجربه ی فوق العاده راحت بلکه با دوام نیز باشد.

اصول خرید یک مبلماناصول خرید یک مبلمان

راهنمای انتخاب مبل مناسب

هنگام خرید مبل اندازه و شکل اتاق را در نظر بگیریدبه اندازه مبلی که انتخاب می کنید دقت کنیدمحلی که برای مبل خود در نظر گرفتهاید را اندازه گیری کنید، هنگام خرید اندازه و شکل اتاق را در نظر بگیرید.مبلی که فکر می کنید متناسب با فضای اتاق شما است را انتخاب کنید، اندازه های مبل را یادداشت کنیدو اندازه ی آن ها را با استفاده از نخ روی کف اتاق شبیه سازی کنید.

به این صورت شما مطمئن می شوید که مبل مورد نظر شما در اتاق جا خواهد شد یا نه واینکه فضای اضافی در اتاق برای قدم زدن یا عبور از آن وجود دارد.

توصیه مهم در خرید مبلمانهمچنین مهم است که چطور قصد داشته باشید مبل خود را وارد اتاق کنید.اگر راهروهای باریکی دارید، یا در مجتمع آپارتمانی زندگی می کنید که از آسانسور یا پله استفاده می کنید، درنظر بگیرید که آیا قادر خواهید بود که به راحتی مبل را وارد خانه ی خود کنید یا خیر.هنگام خرید مبل سعی کنید متوجه شوید زیر رویه دوزی مبل چه چیزی قرار داردهنگام خرید مبلمان به راحتی آن دقت کنیددر رابطه با یک مبلتازه، آنچه که شما می بینید و آنچه که حس می کنید تا حد زیادی آن چیزی است که درنهایت گیرتان می آید.

نکاتی در مورد خرید ست مبلمانویژگی مبلمان حرفه ای

نکاتی در مورد خرید ست مبلمان

با توجه به این حرف، حواستان باشد مبلی که فوق العاده از نظر راحتی و داشتن تکیه گاه عالی بهنظر می آید ممکن است با گذشت زمان قدرت خود را از دست بدهد.به همین دلیل، سعی کنید متوجه شوید زیر رویه دوزی آن مبل چه چیزی قرار دارد.متناسب با عرض اتاق تان مبل را انتخاب کنید.

شکل و اندازه مبلمان در انتخاب آن مهم است اگر یک اتاق نشیمن کوچک یا با عرض کم دارید، حتما شما این را نمی خواهید که با قرار دادن یک مبلبزرگ جایی برای چیزهای دیگر باقی نگذارید.با قرار دادن مبلمان بزرگ مسیر رفت و آمد هم بسیار سخت و دشوار می شود.متناسب با عرض اتاق تان مبل را انتخاب کنید.

روش خرید مبلمانراهنمای انتخاب مبلمان

خانواده دارها مبلی را انتخاب کنند که کنار همدیگر به شکل L یا U قرار بگیرند تا همه بتوانند روی آن بنشینندعملکرد مبلمان در انتخاب مبل بسیار مهم است اگر شما خانواده دار هستید، دو مبلی را در نظربگیرید که در کنار همدیگر به شکل L یا U قرار بگیرند تا همه بتوانند روی آن در کنار همبنشینند.

این نوع سبک‎ ها، که هم چنین با نام مبل های مدولار (modular) یا چند تکه (sectional) شناخته می شوند،باید برای رو دوزی از یک پارچه بادوام استفاده شده باشد، به ویژه اگر حیوان خانگی نیز در خانه خوددارید.در این رابطه چرم، میکرو فیبر محکم سنتزی و مخملی و پرز دار موارد خوبی به شمار می روند.مبل های راحتی چند تکه گزینه های خوبی برای استراحت به شمار می روند و مخصوصا برای سینماهای خانگی ایده آل می باشند.

چیدانه – همشهری انلاین

گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آرون گروپ
آرون گروپس
تالارکده