با این ایده ها خانه های کوچک خود را جادو کنید و دکوراسیونی شیک بسازید

اشتراک:
با این ایده ها خانه های کوچک خود را جادو کنید و دکوراسیونی شیک بسازید دکوراسیون منزل
دکور کردن خانه‌های کوچک اغلب کار دشواری است. چرا که در این خانه‌ها فضای کافی برای تغییر دکوراسیون یا قرار دادن وسایل اضافی نخواهید داشت برای اصول دکوراسیون منزل کوچک ا ما همراه باشید.

در خانه های کوچک یکی از دغدغه های دکوراسیون داخلی ، چیدمان وسایل است  ، طراحی و چیدمان منازل کوچک نیاز به رعایت کردن بعضی از قوانین و نکات خاص دارد .
اصول دکوراسیون منزل کوچک را در پرشین وی ببینید.

 اصول دکوراسیون منزل کوچک

با ایده هایی که ما در این مطلب ذکر کرده ایم، می توانید از فضاهای کوچک آپارتمان ها نهایت استفاده را ببرید.هیچ کاری نشد ندارد.اگر باوری غیر از این دارید، باید این مطلب را بخوانید تامتوجه شوید در آپارتمان ها و فضاهای کوچکنیز می توان همه چیز را مرتب و تمیز در کنار یکدیگر چید و از این هنرنمایی خود لذت همبرد مبلمانمشکل: مبلمان بزرگ در اتاق های کوچک ئراه‌حل:دکوراسیون اتاق نشیمن را هنگامی که مهمان زیاد دارید تغییر دهید: دکوراسیون اتاق نشیمن باید برای استفاده روزانه ساکن خانه مناسب باشد اما می توانید با یک حقه ساده، فضا را برای مهمانان بیشتر باز کنید.

 اصول دکوراسیون منزل کوچکاصول و مراحل طراحی

برای این منظور مبلمان کوسنی جدا شونده خریداری کنید و هنگامی که مهمانان وارد شدند، آنها را در اطراف مبلها یا شومینه قرار دهید تا به جای ۴ نفر، ۸ نفر صمیمانه در کنار یکدگر جمع شوند و ازبا هم بودن لذت ببرند.. رنگمشکل: دیوارهای تیره و اتاق های کوچکراه‌حل : رنگ های تیره فضا را با وسایل روشن و سفید خنثی کنید.به طور مثال، این اتاق به رنگ آبی تیره نقاشی شده است اما شما می توانید با استفاده از وسایلقرمز یا سفید، میزان خودنمایی آبی را از بین ببرید و بیشتر توجه ها را به قرمز یا دیگر رنگ های روشن جلب کنید.

چیدمان منزل کوچکقوانینی برای طراحی دکوراسیون

دکوراسیون داخلی منزل

اتاق خواب مشکل: اتاق خواب های کوچک جاذبه ندارند راه‌حل: برای اینکه اتاق خواب کوچک نورانی و زیباتر دیدهشود، می توانید از لوستر بهره بگیرید.یک لوستر چند شاخه که اندازه متناسب با اتاق دارد را از سقف آویزان کنید.پرده های اتاق را نیز از سقف تا زمین و بلند انتخاب کنید تا باعث بلندتر دیده شدن سقف بشود.این کار این توهم را نیز به وجود می آورد که گویا پنجره اتاق قدی است.

چیدمان خانه های کوچکنکات دکوراسیون خانه کوچک

انباری مشکل: نداشتن کابینت کافی در آشپزخانه راه‌حل : برای این منظور می توانید از جزیره های متحرک وچرخ دارد برای قرار دادن تابه و قابلمه های آشپزخانه و ظرف و ظروف دم‌دستی استفاده کنید. چرخ‌دار بودن آن نیز این مزیت را دارد که می توانید از جایی به جای دیگر منتقلش کنید تا هنگامآشپزی جلوی دست و پای شما را نگیرد.دستشوی مشکل: دستشویی کسل کننده و ساده ‌راه‌حل : برای اینکه بی رنگ و روح بودن دستشویی خانه خودرا از بین ببرید، می توانید از کاغد دیواری گل‌دار با رنگ های شاد استفاده کنید.کف، دیوار و وسایلی که برای این فضا خریداری می کنید را طوری انتخاب کنید تا دوباره پس از مدتی باعث دلزدگی شما نشوند.

دکوراسیون خانه چیدمان خانه های کوچک

طراحی دکوراسیون

راه‌حل : برای اینکه هزینه ای برای خود نتراشید، با آن چه در خانه دارید برای فضاهای بی استفاده خانه، کابینت و میز درست کنید.به طور مثال، در زیر پنجره می توان یک میز باریک قرار دارد و برای پوشاندن آن، از پارچه همرنگ پرده استفاده کرد.باریک بودن این میز پوشیده شده فضای اتاق نشیمن را اشغال نمی کند، بلکه باعث می شود انواع وسایل و کتاب را روی آن قرار دهید.آشپزخانه کوچک مشکل: کمبود فضا در آشپزخانهراه‌حل : کابینت های بالای کانتر آشپزخانه را بردارید تا آشپزخانه خیلیخفه و تنگ و تاریک دیده نشود.با این کار شاید فضای ذخیره وسایل خود را از دست بدهید اما باعث می شود تا نور در خانه جریان داشته باشد و آشپزخانه همچون قوطی کبریت دیده نشود

زیبایی خانه  –  چیدانه

گردآوری:
برچسب ها:

دکتر طاهری

اخبار مرتبط:
جراحی بواسیر ، سرپایی
فیلم پرشین وی
بچه های کایلی جنر و دکوراسیون اتاق آنها و محتویات لاکچری کمد دخترش بچه های کایلی جنر و دکوراسیون اتاق آنها و محتویات لاکچری کمد دخترش

تصاویری از دکوراسیون مینیمالیست اتاق بچه های کایلی جنر جوانترین میلیاردر دنیا و همچنین محتویات لاکچری و گرانقیمت کمد لباس دخترش استورمی را تماشا کنید.

با این طرح ها اتاق نشیمنی مدرن داشته باشید
اهمیت ورودی و طبقه همکف در نمای بیرون
ظروف چینی غذاخوری شیک با طراحی بازیگر معروف پریانکا چوپرا
با این ایده ها خانه های کوچک خود را جادو کنید و دکوراسیونی شیک بسازید
عوض کردن حال و هوای خانه، با تغییرات جسورانه
تزئین و استفاده کاربردی ستون در طراحی داخلی
دکوراسیون مناسب برای رفع افسردگی
۱۲ نکته برای طراحی اتاق خواب بر اساس فنگ شویی
بهترین کفپوش برای دکوراسیون شیک اتاق خواب انتخاب کنید
هماهنگی جالب کاغذ دیواری و روتختی اتاق کودک
با این رنگ های جذاب دکوراسیون آشپزخانه خود را متفاوت تر ازهمیشه کنید
خانه جنیفر لوپز و همسرش بن افلک بعد ازدواج ، شیک و لاکچری
خانه ابری شکل، اوج خلاقیت استرالیایی ها
دکوراسیون داخلی خانه ای که از طبیعت آفریقا الهام گرفته است
قواعد فنگ ‌شویی در حمام
دکوراسیون آرامش دهنده و ضد استرس با ۷ راه کار عالی طراحان داخلی
دکوراسیون فوق مدرن و زیبایی کاخ سلن دیون که تا کنون ندیده اید
با این روش دستمال سفره ای زیبا با قلبهایی سرخ و آتشین داشته باشید
چطور از پرده‌ به جای کابینت استفاده کنیم؟