سه شنبه, ۱۶ خرداد , ۱۴۰۲
درخواست تبلیغات

اگر عاشق دکوراسیون با رنگ قرمزپر انرژی هستیداین مطلب را از دست ندهید

اشتراک:
طراحی داخلی با ترکیب رنگ قرمز دکوراسیون منزل
برخی از رنگ ها جذابیت خاصی دارند . و باعث زیبایی منزل میشود . یکی از این نوع رنگ ها، رنگ قرمز می باشد که از استفاده ان جذابیت خاصی به منزل میدهد, البته توصیه می شود همراه با آن از رنگ های دیگر و مکمل آن استفاده کنید.

رنگ قرمز جذابیت زیادی دارد و زیبایی خاص خودش را دارد. این رنگ در دکوراسیون منزل باعث افزایش تمرکز و جذابیت در منزل میشود. رنگ قرمز به دلیل گرم بودن نوع رنگ در فصل زمستان بسیار مفید است. چه بسا بهتر است در انتخاب از این نوع رنگ از مکمل ان استفاده شود. قطعا می توانید تاثیران ان را در طراحی منزل مشاهده کنید. طراحی داخلی با ترکیب رنگ قرمز را در پرشین وی ببینید.

طراحی داخلی با ترکیب رنگ قرمز

یاقوت یا قلقل قرمز، کافی است انسان به این مواد و اشیای نیرومند فکر کند تا قدرت قرمز را به خاطر آورد.

نکات قابل توجه این رنگ:

۱: از نظر روانشناسی، قرمز ضربان قلب و متابولیسم را افزایش میدهد، پس آن را در غذا خوری یا اتاقی که به سرگرمی اختصاص یافته به کار بگیرید.

۲: برای تعدیل حرارت، قرمز را با سفید همراه کنید و تضاد شادی ایجاد کنید که ثابت شده جلب توجه می کند.

طراحی داخلی با ترکیب رنگ قرمزدکوراسیون قرمز

۳: در فنگ شویی، قرمز با عنصر آتش مرتبط است، پس هر جا که انرژی و محرک بیشتری برای تخیل خواستید مثل دفتر کار خانگی یا آشپزخانه از آن استفاده کنید.

۴: قرمز، کهن ترین رنگ است، در هر زبانی بعد از کشف لغات سیاه و سفید، لغتی به نام قرمز را یاد می گیرند.

۵: از جذابیت های طبیعی این رنگ توانایی آن در خلق کانون توجه روی دیوار است.

اگر عاشق دکوراسیون با رنگ قرمزپر انرژی هستیداین مطلب را از دست ندهیدروانشناسی رنگ قرمز

۶: تاکید های سفید همیشه با مبلمان قرمز خوب از کار در می آیند.برای ایجاد جذابیت مدرن و جامع، به علامت های ایست و کاربرد قرمز در پرچم های ملی توجه کنید(dot)

یاقوت یا قلقل قرمز، کافی است انسان به این مواد و اشیای نیرومند فکر کند تا قدرت قرمز را به خاطر آورد .قرمز و تقریبا همه ی سایه ها و مظاهر آن رنگی است درخشان، روشن و بسیار مهیج.با این وجود، قرمز انگار همیشه فرهیخته، پیچیده و احساساتی است.قرمز می تواندهم صمیمی و هم رعب آور باشد: افسونگر و بی تکلف، شیک و آرام بخش است و تاثیر
روحی دیر پایی بر جا می گذارد.

اگر عاشق دکوراسیون با رنگ قرمزپر انرژی هستیداین مطلب را از دست ندهیدفضای داخلی با رنگ قرمز

این نخستین رنگ از رنگ های روشن است که فراوان هم در مُد لباس و هم در خانه از آن استفاده شده است.زیرا کاربرد آن در بسیاری از سنت های فرهنگی ریشه دارد.قرمز رنگی است درخشان و خیره کننده، روشن و پر فروغ و کلاسیک است که هیچگاه نیروی خود را از دست نخواهد داد.

بر سر استفاده از رنگ قرمز همیشه نوعی افراط وجود دارد: آدم عادت دارد هنگام استفاده از آن دچار هیجان شود و هر چه می تواند از آن استفاده کند.و خود را در سایه های مختلف آن غرق کند.اگر می خواهید رنگ درخشان را بدون عدم تحمل اضافه کنید، مقدار کمی از سایه های آن را در بالش،آثار هنری یا در کفپوش اتاق در نظر بگیرید.

ارال

گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
فرادرس