جمعه, ۳۱ فروردین , ۱۴۰۳
درخواست تبلیغات

ایده جالب برای فضاسازی اتاق نشیمن

اشتراک:
مبله کردن اتاق نشیمن دکوراسیون منزل
اتاق نشمین به مرکز خانه معروف است زیرا که اعضای خانواده بیشتر وقت خود را در این قسمت خانه میگذرانند پس باید در طراحی و دکوراسیون ان بسیار حساسیت نشان داد.

یکی از مهمترین اتاق های خانه اتاق نشیمن است .که بعضی ها در طراحی و دکوراسیون ان وقت زیادی نمیگذارند و این بزرگترین اشتباه در ساخت آن است . این قسمت از خانه باید طوری طراحی شود که باعث ایجاد ارامش برای اعضای خانواده شود . رنگ هم در فضاسازی اتاق نشیمن تاثیر به سزایی میگذارد و جلوه ی بهتری به خانه میدهد با ما در پرشین وی همراه باشید .

فضاسازی اتاق نشیمن

اگر در ورودی منزل شما مستقیم به نشیمن باز میشود و میخواهید فضای نشیمن خانه شما حالت محفوظ تری داشته باشد میتوانید خودتان با استفاده از کمدهای داخل منزلتان فضاسازی انجام دهید . با ما همراه باشید.فضا سازی یک هال بزرگ با استفاده از کمدهای بزرگ اگر در ورودی منزل شما مستقیم به نشیمن باز میشودو میخواهید فضای نشیمن خانه شما حالت محفوظ تری داشته باشد میتوانید خودتان با استفاده از کمدهای داخل منزلتان فضاسازی انجام دهید .با ما همراه باشید.

فضاسازی اتاق نشیمندکوراسیون اتاق نشیمن

۱-قراردادن کمدها به شیوه پشت و رو عکس ایده جالب فضاسازی اتاق نشیمن با استفاده ازکمد ! کمدهایی که رو به فضای نشیمن دارند چیدمان مرتب تری باید داشته باشند.میتوانید به پشت انها چوب لباسی نصب کنید تا در قسمت ورودی از انها استفاده شود .کمد لباس هم که رو به سمت در ورودی قرار میدهیم و به پشت آن چند قاب کوچک نصب میکنیم.

اصول چیدمان اتاق اصول چیدمان اتاق

۲- فضاسازی نشیمن عکس ایده جالب فضاسازی اتاق نشیمن با استفاده از کمد ! اگر بعد از مدتی از این چیدمان خسته شدید میتوانید از فضای کمد وسطی که رو به سمت در ورودی دارد یک استفاده بهینه بکنید و تلویزیون خود را در آن قسمت قرار دهید .

فضاسازی اتاق نشیمنچیدمان اتاق

۳-چیدمان داخل کمدها عکس ایده جالب فضاسازی اتاق نشیمن با استفاده ازکمد ! برای مرتب به نظر رسیدن داخل کمدها میتوانید از سبدهای حصیری استفاده کنید و یک سری وسایل را
داخل آن قرار دهید .در این صورت وقتی جلوی مهمان در کمدتان را باز میکنید داخل کمد شلوغ و بد نما نیست.

ایده جالب برای فضاسازی اتاق نشیمنچند ایده جالب برای دکوراسیون اتاق

نکته: میتوانید داخل کمدها را سیم کشی برق رد کنید و کمدهای سمت هال را نور بدهید که دراین صورتخیلی زیبا تر میشود ملاحظه نمودید که برای فضاسازی همیشه نیاز به دیوار نیست .
میتوانید ایده های بهتری پیاده کنید و از نتیجه کارتان لذت ببرید

سایت دمساز

گردآوری:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آرون گروپ
آرون گروپس