چهارشنبه, ۲ اسفند , ۱۴۰۲
درخواست تبلیغات

با ایده های ارزان ، ظاهر خانه تان را برای عید امسال متحول کنید!!

اشتراک:
ایده های برای تغییر ظاهر خانه دکوراسیون منزل
در این مجموعه با چند ایده شیک و زیبا و در عین حال کم هزینه برای تغییر نمای منزل و دکوراسیون اشنا خواهید شد با ما همراه باشید .

برای تغییر دکوراسیون همیشه احتیاجی به هزینه‌های زیاد نیست ایده های خلاقانه برای تغییر دکوراسیون منزل ویژه عید نوروز وجود دارد که می تواند هر خانه ای را به شدت تغییر دهد.  جهت ایده های برای تغییر ظاهر خانه با ما در پرشین وی همراه باشید .

ایده های برای تغییر ظاهر خانه

سنجاقک و پروانه سرویس قاشق و چنگالی را برای پذیرایی از مهمانان انتخاب کنید که طرح های جالبی داشته باشند.به طور مثال، طرح سنجاقک یا پروانه ایده بسیار جالبی است- نور روشنطرح گل و گیاه در خانه حس طبیعت را به بیننده القا می کند.به طور مثال، می توانید از آباژورهایی استفاده کنید که کاسه آنها رنگ روشن دارد و روی آن طرحی از
گل های مختلف با رنگ های سبز و آبی ملایم دارد.برای این آباژور را می توانید لامپ های آبی بسیار کمرنگ انتخاب کنید تا زیبایی بیشتری را به نمایش بگذارند.

شکوفه های بهاریبرای پادری یا قالی خانه می توانید از طرح های گل‌دار استفاده کنید.گل ها و برگ هایی که روی این نوع قالی ها به طور برجسته کار شده اند، علاوه بر زیباییبه نرم تر راه رفتن شما در خانه نیز کمک می کنند.- نوارهای رنگیبرای پرده حمام می توانید از طرح های راه‌راه استفاده کنید که ترکیبی از رنگ های شاد هستند و تنوعو شادابی خاصی به فضای حمام می بخشند.

ایده های برای تغییر ظاهر خانهایده های برای تغییر ظاهر خانه

روش تغییر‌ دکوراسیون ساده

بهره گرفتن از رنگ سبرنگ سبز سدری یا زیتونی برای استفاده در وسایل دکوری گزینه بسیار خوبی است.می توانید از این رنگ برای آباژور روی میز یا شمع های تزئینی استفاده کنید.- صندلی رنگیبرای صندلی های بیرون از خانه خوب است از رنگ هایی استفاده کنید که رنگ به چشم‌بیاو پررنگی داشته باشد.به طور مثال، زردی که عمق دارد یکی از بهترین گزینه ها است.

ایده های برای تغییر ظاهر خانهایده های برای تغییر ظاهر خانه

– شخصی سازی حوله هامی توانید حوله های دستی هر کدام از اعضای خانواده را برای آنها شخصی سازیکنید.چگونه؟ سرنام او را با رنگی شاد و ملهم از طبیعت، همچون سبز روی حوله تکه دوزی کنید.- تجمع بالشتک هبرای ایجاد تنوع در تخت و اتاق خواب خود، می توانید انواع بالشت و بالشتک هارا روی آن جمع کنید.کوسن های مربعی کوچک، بالش مربعی، گرد و … نوع بالشت ها به سلیقه شما بستگی دارد.اما هرچه تعدادشان بیشتر باشد، بهتر است.

ایده های برای تغییر ظاهر خانهایده های برای تغییر ظاهر خانه

تغییر دکوراسیون منزل با هزینه کم

طعم بهاربرای اینکه طعم و بوی بهار را به داخل خانه بیاورید و از زندگی دوباره درختان لذتببرید، درختچه های کوچکی از درخت لیمو یا هر میوه دلخواه دیگری را در گلدانی کوچک روی کانتر آشپزخانه قراردهید.- رنگین کمانی از طرحمی توانید میز ساده و چوبی غذاخوری در آشپزخانه یا فضای بالکن را با رنگهای شاد و متنوع رنگ آمیزی کنید و از هیجان این رنگین کمان لذت ببرید.

ایده های برای تغییر ظاهر خانهایده های برای تغییر ظاهر خانه

. داخل کمد لباس نقاشی بکشید. کمد لباس هم به تنوع نیاز دارد! با رنگ‌های شاد داخل کمد‌ لباس‌تان را رنگ‌آمیزی کنید یا نقاشی بکشید تا هر بار در آن را باز می‌کنید هیجان‌زده شوید.. به دیوارهای منزلتان توجه کنید.با تغییرات کوچک روی دیوار‌ها می‌توان فضا را کاملا تغییر داد. مثلا می‌توانید روی دیوار‌ها خطوط راه‌راه پهن یا باریک بکشید.. با رنگ‌آمیزی خلاقیت به خرج دهید.رنگ دیوار‌ها تم اتاق را مشخص می‌کند. اگر می‌خواهید ظاهر اتاق را عوض کنید درها را با رنگ سیاه و دیوارها را با رنگ سفید رنگ‌آمیزی کنید.

ایده های خلاقانه برای تغییر دکوراسیونایده های خلاقانه برای تغییر دکوراسیون

. روی دیوارها سایه بیاندازید.به جای این‌که دیوار‌ها را یک‌دست رنگ آمیزی کنید، می‌توانید پایین دیوار را تیره و بالای آن را روشن کنید و به این ترتیب سایه‌روشن ایجاد کنید. این یک تغییر ساده اما بزرگ و چشم‌گیر است.. با استفاده از سینی به وسایل نظم بدهید.برای ایجاد تنوع، کنترل تلویزیون و ضبط صوت و … را به جای خود میز روی یک سینی زیبا قرار داده و سینی را روی میز بگذارید.

آسمونی  –   ویستا

گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آرون گروپ
آرون گروپس
تالارکده