دکوراسیون بهاری

اشتراک:
دکوراسیون بهاری دکوراسیون منزل
فصل بهار یکی از زیباترین فصول سال است با شروع فصل بهار می توانید دکوراسیون منزلتان را به سبک بهاری و زیبا طراحی و چیدمان نمایید، با ما همراه باشید .

اگر قصد تغییر دکوراسیون منزل برای سال جدید را دارید می توانید با این ایده های جدید و به روز، دکوراسیون بهاری زیبایی برای خانه تان ایجاد کنید. بهاری کردن دکوراسیون منزل را در پرشین وی ببینید.

بهاری کردن دکوراسیون منزل

با توجه به این امر که با تغییر فصل، تغییراتی در بهاری کردن دکوراسیون منزل و شیوه چیدمان خانه ها صورت می گیرد،در ستون این هفته به چند نکته درباره دکوراسیون بهاری خانه ها می پردازیم.از نکات مهم دکوراسیون در فصل بهار، به وجود آوردن فضایی است که نشاط و آرامش فصل بهار را درخانه ها منعکس کند.فضایی روشن خلق کنیدبهتر است با آغاز فصل بهار، روکش مبلمان، پرده ها و آن دسته از پارچه هایی را که بافت ضخیم(مانند:پشم، مخمل و…) دارند، تغییر دهید و از بافت های نازک و به رنگ روشن استفاده کنید تا فضایی بهاری و روشن خلق شود.

بهاری کردن دکوراسیون منزلمدل دکوراسیون بهاری منزل

استفاده از بافت هایی به رنگ روشن و با طرح های گلدار در این فصل بسیار مناسب است.پرده ها، روکش مبلمان و رومیزی ها را از بافت های بسیار نازک انتخاب کنید تا فضای وسیع و روشنیبه وجود آورید.کفپوش ها را دوباره بررسی کنیدبسیاری از کفپوش ها تنها مناسب فصل سرد زمستان هستند و تنها در این فصل کاربرد دارند.
با جمع آوری بسیاری از فرش ها و قالیچه ها می توانید فضای مناسبی را به وجود آورید.با آغاز فصل گرما و تجدید نظر در مورد کفپوش ها، می توانید دمای متعادلی را برای هوای اتاق فراهم کنید،

بهاری کردن دکوراسیون منزلدکوراسیون منزل عید

چیدمان بهاری

چرا که بسیاری از کفپوش ها تنها در فصل سرد مورد نیاز هستند و در فصول گرم مورداستفاده قرار نمی گیرند.با افزایش دما می توانید بسیاری از کفپوش ها را جمع آوری و به جای آنها از کفپوش های نازک که به رنگ روشن هستند، استفاده کنید.تغییری در چیدمان مبلماناگر مبلمان خانه تان به گونه ای چیده شده است که حول محور شومینه قرار گرفته، بهتر است به سمت دیگری آن را بچینید.

برای مثال جایی قرار دهید که دور از نمای شومینه قرار گیرد، مثلا به سمتی که روبه منظره حیاط باشد.اگر فضای کافی برای این کار ندارید، بهتر است که شومینه را تمیز کرده و داخل آن گلهای خشک قراردهید.فضای بیرونی را به داخل خانه دعوت کنیدبهتر است که در فصل بهار، گل های خشک مخملی را برای فصل زمستان انبار کنید و گل های تازه را جایگزین آنها کنید.

بهاری کردن دکوراسیون منزلدکوراسیون بهاری

استفاده از گل و گیاه زنده در فضای داخلی در فصو ل  بهاری کردن دکوراسیون منزل، حس مساعدی را به انسان ها منتقل میکند و باعث می شود که این احساس را داشته باشید که بیرون از فضای خانه هستید.اضافه کردن گل ها و گیاهان به دکور خانه باعث افزایش روحیه اعضای خانواده و ایجاد حس نشاط و شادمانیدر فضای داخلی منزل می شود.با افزودن فضای سبز به دکور منزل تان، می توانید احساس راحتی و شادمانی را به محیط منزل بیافزایید وهمچنین باعث تکمیل دکوراسیون داخلی خانه تان شوید.

دكوراسیون بهاریدکوراسون بهاری

تغییر دکوراسیون منزل

تجدید نظر در چیدمان وسایل تزئینی با به پایان رسیدن فصل زمستان و شروع فصل بهار، بهتر است در نوعچیدمان وسایل تزئینی هم تجدید نظر کنید و بسیاری از آنها را که تنها مخصوص فصل زمستان هستند، در داخل کمد ها انبار کنید.به هنگام  بهاری کردن دکوراسیون منزلدوباره وسایل تزئینی بهتر است آن دسته ای که رنگ روشن دارند و کریستالی هستند استفاده کنیدو از رنگ های تیره اجتناب کنید.استفاده از رنگ های شاد و تند در این فصل، حال و هوایی دیگری را به خانه منتقل می کند.

بهاری کردن دکوراسیون منزلطراحی دکوراسیون

الگوهای تیره را حذف کنیدبا تغییر رنگ عناصر دکوراتیو تیره ای مانند وسایل تزئینی، روکش مبلمان و بافت پارچهای پرده ها، می توانید فضایی کاملا شاد و بهاری به وجود آورید.با اضافه کردن بافت های طرح دار و روشن مانند استفاده از کوسن هایی با رنگ روشن و شاد، استفادهاز گلدان های شیشه ای و کریستال و استفاده از وسایل تزئینی که رنگی روشن دارند، می توانید فضایی مناسب با فصل بهار را به وجود آورید.

روزنامه سلامت  –  چیدانه

گردآوری:

دکتر طاهری

اخبار مرتبط:
جراحی بواسیر ، سرپایی
فیلم پرشین وی
بچه های کایلی جنر و دکوراسیون اتاق آنها و محتویات لاکچری کمد دخترش بچه های کایلی جنر و دکوراسیون اتاق آنها و محتویات لاکچری کمد دخترش

تصاویری از دکوراسیون مینیمالیست اتاق بچه های کایلی جنر جوانترین میلیاردر دنیا و همچنین محتویات لاکچری و گرانقیمت کمد لباس دخترش استورمی را تماشا کنید.

ایده های ناب برای چیدمان اتاق کودک
با این طرح ها اتاق نشیمنی مدرن داشته باشید
اهمیت ورودی و طبقه همکف در نمای بیرون
ظروف چینی غذاخوری شیک با طراحی بازیگر معروف پریانکا چوپرا
با این ایده ها خانه های کوچک خود را جادو کنید و دکوراسیونی شیک بسازید
عوض کردن حال و هوای خانه، با تغییرات جسورانه
تزئین و استفاده کاربردی ستون در طراحی داخلی
دکوراسیون مناسب برای رفع افسردگی
۱۲ نکته برای طراحی اتاق خواب بر اساس فنگ شویی
بهترین کفپوش برای دکوراسیون شیک اتاق خواب انتخاب کنید
هماهنگی جالب کاغذ دیواری و روتختی اتاق کودک
با این رنگ های جذاب دکوراسیون آشپزخانه خود را متفاوت تر ازهمیشه کنید
خانه جنیفر لوپز و همسرش بن افلک بعد ازدواج ، شیک و لاکچری
خانه ابری شکل، اوج خلاقیت استرالیایی ها
دکوراسیون داخلی خانه ای که از طبیعت آفریقا الهام گرفته است
قواعد فنگ ‌شویی در حمام
دکوراسیون آرامش دهنده و ضد استرس با ۷ راه کار عالی طراحان داخلی
دکوراسیون فوق مدرن و زیبایی کاخ سلن دیون که تا کنون ندیده اید
با این روش دستمال سفره ای زیبا با قلبهایی سرخ و آتشین داشته باشید