یکشنبه, ۹ بهمن , ۱۴۰۱

دکوراسیون مناسب برای متولدین ماه های مختلف

اشتراک:
تاثیر ماه تولد بر دکوراسیون دکوراسیون منزل
پیدا کردن چیدمان مناسب برای خانه، گاهی اوقات سخت به نظر می رسد. تعجب خواهید کرد اگر بدانید که طالع ماه تولد شما چقدر میتواند در سلیقه و ایده های شما درباره چیدمان خانه رویاهای خود تاثیر بگذارد.

ماه های تولد و ویزگی های اخلاقی و رفتاری متولدین آنها همیشه برای ما جالب بوده است. شاید تا بحال نمی دانستید که طالع ماه تولدتان در سلیقه دکوراسیون منزل شما تاثیر گذار است و با توجه به ماه تولدتان چیدمان خانه رویاهای خود را انتخاب می کنید. تاثیر ماه تولد بر دکوراسیون را در پرشین وی ببینید.

تاثیر ماه تولد بر دکوراسیون

دکوراسیون خانه متولدین ماههای مختلف هر کس با توجه به ماه تولدش خصوصیات روحی، عاطفی و اخلاقی خاصی دارد.اگر چه باید و نبایدهایی برای چیدمان خانه وجود دارد اما هر فرد دکوراسیون خانه خود را با توجهبه علایق خود انتخاب می کند.اگر شما هم دوست دارید که خانه ای منطبق با شخصیت و نوع زندگی تان داشته باشید، با ما همراهشوید.

فروردین شما فردی پر از انرژی، مهربان و خوش بین هستید.همیشه اولین قدم ها را بر می دارید که مورد تحسین دیگران نیز قرار می گیرد.شما دید وسیعی نسبت به جهان دارید که در مورد خانه تان نیز صادق است.به روحیه خلاقانه و ماجراجویانه خود اجازه دهید تا خود را در محیط خانه نیز نشان دهد.اشیا فلزی و رنگ های قرمز که شما را به هیجان وا می دارند و لوازم عتیقه و قدیمی برای زیبا کردن خانه تان مناسب اند.هنگام تزیین خانه، عشق زندگی و افرادی را که به آنها علاقه دارید، از یاد نبرید.شما فرد قوی و مستقلی هستید اما اگر اطراف خود را با اشیای نوستالژیک کوچکی که شما را یاد عزیزترین های زندگی تان می اندازند تزیین کنید، شادتر از قبل خواهید شد.

اردیبهشت شما فردی صبور، با اراده و مهربان هستید و از آنجا که به دارایی های خود وابسته اید، از تغییرچندان خوشتان نمی آید.خانه خود را با هر چه که بیشترین لذت را از آن می برید، تزیین کنید.شما عاشق نظم و ترتیب هستید به همین دلیل ویترین خانه تان همیشه چشمگیر است.اشیا عتیقه انتخاب خوبی برای شما هستند.شما حتی می توانید یک آپارتمان مدرن را به سبک یک خانه روستایی تزیین کنید.سعی نکنید خانه خود را کاملا زنانه یا مردانه تزیین کنید.تعادل اصلی مهم است که شما نیز باید به آن پایبند باشید.به عنوان مثال ظروف چینی ظریف خود را در کنار یک لامپ مسی یا صندلی چرمی قرار دهید.

تاثیر ماه تولد بر دکوراسیونطراحی دکوراسیون منزل

نماد ماه در فنگ شویی

خرداد باهوشی، شور و نشاط و اجتماعی بودن شما همیشه مورد تحسین اطرافیان تان است.شما برای آزادی خود ارزش زیادی قائلید و دوست دارید فرصتی فراهم شود تا بتوانید خودتان را بیان کنید.سعی کنید فضایی در خانه تان ایجاد کنید که هم زیبا و خلاقانه باشد و هم هیجان را به زندگیتان راه دهد.از آنجا که خانه تان همیشه پر از میهمان است، سعی کنید به اندازه کافی مبل و صندلی و میزهایعسلی در خانه تان داشته باشید.رنگ های آبی و زرد بهترین رنگ ها برای ایجاد فضایی گرم و متناسب با روحیه شما هستند.اگر بخواهید تمام وسایلی که دارید را در معرض دید قرار دهید بدون آنکه به آنها فکر کرده باشید، خانهتان نه تنها زیبا نخواهد شد بلکه به شما احساس خفگی نیز دست خواهد داد.

ویژگی‌های خانه مناسب ایده های مناسب برای دکوراسیون

تیر برای شما خانه همان جایی است که قلب تان است.خانواده، سنت، نوستالژی برایتان اهمیت زیادی دارند.شما زمان و انرژی زیادی را در آشپزخانه می گذرانید.آشپزخانه شما همان مکانی است که همیشه میهمان هایتان در آنجا حضور دارند.اگر تمییز و مرتب باشد، محبوب ترین جای خانه شماست پس سعی کنید آن را با اشیا دکوری مانند صدف،ماسه یا اشیایی با رنگ آبی اقیانوس تزیین کنید.اگر می خواهید به خانه تان تعادل دهید، از اشیا فلزی و نقره ای برای خنثی کردن رنگ های دیگراستفاده کنید.

مرداد شما فردی پر از شور و شوق، خلاق و پادشاه زندگی تان هستید.بد نیست کمی هم به فضاهای لوکس و مدرن فکر کنید.برای ایجاد چنین فضایی حتما لازم نیست پول زیادی خرج کنید، شما به سادگی می توانید این کار را بهکمک افراد با تجربه یا سایت های مختلف انجام دهید.رنگ های آبی، سفید و خاکستری را برای دیوارهای خانه و رنگ های شادتر مانند بنفش را برای تزییات خانه مانند فرش و کوسن به شما پیشنهاد می دهیم.

نماد ماه در فنگ شوییبهترین ایده های دکوراسیون

جذابیت در دکوراسیون ماه تولد

شهریور منطقی، خاکی، سخت کوشی و کمال گرایی از خصوصیات اخلاقی شما است.به کارهایی که علاقه دارید فکر کنید، سپس اشیا مرتبط با آنها را جمع کنید و در جایی دور هم
بچینید.به عنوان مثال اگر به باغبانی علاقه دارید، شیشه های رنگی را به همراه گل های خشک روی یک میزقرار دهید.خانه شما باید پر از وسایلی باشد که شما با نگاه کردن به آنها شاد می شوید.یادتان باشد که سادگی، زیبایی است پس از ازدحام وسایل تزیینی در خانه تان خودداری کنید.شما می توانید با چند عدد چراغ کم نور، گرما را به خانه تان هدیه دهید.

مهر شما فردی هنرمند، تاثیر ماه تولد بر دکوراسیون  سیاستمدار و مبادی آداب هستید که هارمونی، هنر و زیبایی را می ستایید.بهتر است به دنبال خواسته دل خود بروید.شما ذاتا به هنر علاقه دارید و تماشای اشیایی چون کریستال، گل یا نماد شهرها و کشورهای مختلف شادتان خواهدکرد.آثار هنری چینی، ژاپنی و تبتی می تواند به خانه سرد و بی روح شما گرما دهد.یادتان باشد که یک گوشه از خانه را به خودتان اختصاص دهید و آن را به گونه ای که میخواهید تزیین کنید.درست است که در کنار شریک زندگی تان شاد هستید اما هر کسی باید برای خود فضایی برای تنهایی ورویاپردازی داشته باشد.

آبان خلاقیت و شور و شوق شما برای خلق آثار هنری بسیار زیاد است.شما عاشق فضاهای باز و خنک هستید اما یادتان باشد که در زمان ناراحتی و افسردگی این فضا برای شما مناسب نخواهد بود.اگر می خواهید از رنگ های سرد استفاده کنید حواس تان باشد که از رنگ های پر رنگ نیز برایاشیا کوچک استفاده کنید و به خانه تان تعادل دهید.رنگ های قرمز و کبود با روحیه شما سازگاری بیشتری دارند.به جای قرار دادن یک چراغ پر نور در بالای سرتان، از چندین چراغ کم نور استفاده کنید.

دکوراسیون خانهایده های مناسب برای دکوراسیون

آذر پر از انرژی، بخشنده و سرشار از ایده های بزرگ هستید، همیشه آمادگی تجربه کارهای بزرگ را دارید وبالاتر از همه برای آزادی خود ارزش زیادی قائلید.فکر می کنید که خانه شما به دکوراسیونی منحصر بفرد احتیاجی ندارد زیرا عاشق فضاهای بیرون هستید.به نظرتان برای داشتن خانه ای زیبا، احتیاجی به روش های پیچیده نیست به همین دلیل به دنبال وسایلی کههم زیبا و هم کاربردی باشند، هستید.اگر پروژه یا کار هنری نصفه ای در دست دارید، آن را از معرض دید دور کنید تا بر زیباییدکوراسیون شما تاثیر منفی نگذارد.

طراحی خاص و منحصر به فرد

دی شما فردی آرام اما بلند پرواز هستید.اگر چه پاهایتان روز زمین قرار دارد اما ذهن تان در حال پرواز است.برای تزیین خانه تان از عناصر طبیعی کمک بگیرید.به عنوان مثال طرح های چوب، گیاه بامبو، ظروف آهنی یا رنگ های سبز و قهوه ای می تواند باروحیه شما تاثیر ماه تولد بر دکوراسیون  سازگار باشند.لوازم دست ساز هندی هم گزینه های مناسبی هستند.سعی کنید خیلی به سبک های دهه ۱۹۵۰ پایبند نباشید، کمی هم در زمان حال زندگی و به سبک هایمدرن فکر کنید.به عنوان مثال توستر خود را با مایکروویوهای جدید جایگزین کنید تا بر زیبایی خانه تان بیافزاید.

بهمن افکاری که در سر دارید کاملا متعلق به خودتان است، برای انجام کارهایتان مستقل رفتار می کنید و تجربه دیگران برایتان هیچ اهمیتی ندارد.از این خصوصیت مستقل خود استفاده کنید و برای دکوراسیون خانه تان از آن کمک بگیرید.به چه چیزی علاقه دارید؟ از آن استفاده کنید و آن را در معرض نمایش میهمان هایتان قرار دهید.اهمیت نور خانه خود را نیز از یاد نبرید.اگر به اندازه کافی نور طبیعی دارید، رنگ سفید برای دیوارها گزینه خوبی خواهند بود.اگر نگران رنگ خانه خود هستید و احساس می کنید که خانه تان بی روح شده، از رنگ های نارنجی
و زرد کمک بگیرید تا تعادل را به خانه شما باز گردانند.

اسفند شما خلاق و به شدت رمانتیک هستید.خودتان را به دست امواج می دهید تا شما را به هر جا که می خواهند ببرند.بنابراین خانه شما باید پناهگاهی امن برایتان باشد.سعی کنید از طرح ها و رنگ های مختلف برای دکوراسیون خانه تان استفاده کنید.اشیا تزیینی را هدفمند انتخاب کنید.اگر وسایلی که به کار می برید، علاوه بر زیبایی، کاربردی نیز باشند، بهتر است.

ایده ال – ستاره

گردآوری:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
دکوراسیون منزل
بیشتر >
فرادرس