جمعه, ۳۱ فروردین , ۱۴۰۳
درخواست تبلیغات

ترفندهایی برای شاد و جذاب کردن خانه های بی پنجره

اشتراک:
ترفندهایی برای شاد کردن خانه دکوراسیون منزل
خانه های بدون پنجره یا کم نور بسیار دلگیر و خسته کننده هستند اما با ترفندهای ساده میتوان از کم نور و دلگیر بودن خانه رها شد.ترفندهای دلباز شدن خانه کم نور را در این مقاله مشاهده کنید.

اتاق بدون پنجره می تواند تاریک، خسته کننده و حتی غم انگیز به نظر بیاید اولین چیزی که باید در اینگونه اتاقها مد نظر قرار دهیدایجاد یک نقطه کانونی است.
ترفندهایی برای شاد کردن خانه ، این مجموعه بیان کرده ایم مطالب ما را دنبال کنید. با ما در پرشین وی همراه باشید .

ترفندهایی برای شاد کردن خانه

اصول دکوراسیون خانه های بی پنجره نقطه کانونی در دکوراسیون یک اتاق دقیقا همان قسمتی است که کانون توجه وجذابیت دکوراسیون را به خود اختصاص می دهد.
شما می تواند شومینه، تابلوی نقاشی، قفسه کتاب یا هر چیز دیگری را به عنوان نقطه کانونی در نظر بگیرید.در این صورت توجه میهمان ها در وهله اول به آن جذب می شوند و دیگر متوجه نبود پنجره نمی شوند.با مشخص کردن نقطه کانونی، چیدمان مبل ها نیز برایتان آسان تر خواهد شد.

ترفندهایی برای شاد کردن خانهدکوراسیون داخلی منزل

رنگ

تاثیرگذارترین راه برای ایجاد فضایی باز و روشن در خانه های بدون پنجرهتاثیرگذارترین راه برای ایجاد فضایی باز وروشن در خانه، رنگ دیوار، سقف و زمین است.طراحان دکوراسیون نیز معتقدند که استفاده از رنگ های روشن در بزرگ نشان دادن فضا موثر است، در حالی که رنگ های تیره فضا را کوچک تر از آن چیزی که هست، نشان می دهند.منظور از رنگ های روشن تنها سفید نیست بلکه رنگ های گرم خنثی مانند زرد کم رنگ یا زرد -سبز نیز موجب روشنی، بزرگی و گرمی اتاق های بدون پنجره می شوند.

اتاق های بدون پنجرهنقطه کانونی در دکوراسیون

از رنگ هایی با تونالیته مشابه و طرح هایی ساده استفاده کنید تا در عین جذابیت، فضا را شلوغ وخفه نشان ندهند.رنگ های روشن تر را برای فضای بالای خانه به کار برید به عنوان مثال سقف را سفید کنید.

شاد زندگی کردن

نور

نورپردازی خانه های بدون پنجره نور می تواند در بزرگ و روشن تر کردن اتاق های بدون پنجره تاثیرگذار باشد.طبق نظرات کارشناسان ۳ نوع نور وجود دارد که برای فضای خانه نیز مناسب است.نور کلی (ملایم، سراسری) نور کاربردی (روشن، متمرکز) و نور دکوراتیو (قوی، نمایشی).با به کار بردن این ۳ نوع نور در مکان های مختلف خانه، علاوه بر زیبایی فضا، فعالیت های مختلف را در مکان های مختلف خانه آسان تر انجام خواهید داد.

دکوراسیون خانه های بی پنجره جذاب کردن خانه های بی پنجره

انعکاس

کارکردن سطوح شیشه ای و آینه خانه های بدون پنجره به کار بردن سطوح شیشه ای و آینه، به خصوصدر مکان هایی که نور را منعکس می کند، موجب بزرگ تر و روشن تر شدن فضا می شود لوازمتزیینی شیشه ای و فلزی و رنگ های روغنی براق برای کف پوش و دیوارها نیز انتخاب خوبی هستند.

 چیدمان خانه های کم نورایده های نورپردازی خانه

اتاق بدون پنجره

مبلمان

مبلمان مناسب خانه های بدون پنجره انتخاب مبل هایی با طرح های ساده، از شلوغی فضا جلوگیری می کند.به جای کاناپه های بزرگ و جاگیر از مبل های چوبی ساده استفاده کنید.

تزیینات

شیک ترین تزیینات خانه های بدون پنجره اگر می خواهید فضای خانه تان را بزرگ تر نشان دهید، ازتزیینات کمتری استفاده کنید.یک لوستر، مجسمه، تابلو نقاشی، یا معرق کوچک، بدون بهم ریختگی فضای خانه شما را گرم و دوستانه می کند.برای تازه کردن هوای خانه، یک گلدان بزرگ بهتر از چند گلدان کوچک است.

برترینها – راسخون

گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آرون گروپ
آرون گروپس