پنج شنبه, ۲۰ بهمن , ۱۴۰۱

بهترین رنگ های پیشنهادی برای دکوراسیون

اشتراک:
ترکیب رنگ دکوراسیون منزل دکوراسیون منزل
اگر کمی با روانشناسی رنگ‌ها آشنا باشید قطعاً این موضوع را به‌خوبی می­دانید که رنگ‌ها چه تأثیرات شگفت و معجزه‌آسایی بر روح و روان و خلق و خوی انسان‌ها دارند.انتخاب رنگ اولین قدم برای داشتن دکوراسیونی زیبا است.

بهترین و لوکس‌ترین لوازم در بزرگ‌ترین خانه‌ها اگر ترکیب رنگ متناسبی نداشته باشند جلوه و زیبایی خود را به‌کل از دست خواهند داد.در این مطلب راهکارهای جدیدتری برای چیدمان هرچه بهتر دکوراسیون خانه مطرح می­شود. راهنمای ترکیب رنگ دکوراسیون منزل را در پرشین وی ببینید.

ترکیب رنگ دکوراسیون منزل

بهترین رنگ های پیشنهادی برای یک دکوراسیون داخلی زیبا در بر اساس تصمیم گیرهایی که کمپانی های رنگ مانند behr انجام داده اند در  رنگ های عجیب درمرکز توجه ها هستند.این کمپانی تقسیم بندی رنگ های خود را بر سه اصل تنظیم کرده:

دلگرم کننده، آرامش بخش، راحت این رنگها در واقع همان رنگ های آبی، سبز، خاکستری، زرد و صورتی خودمان هستند اما در طیف هایی خاص.

اگر می خواهید زودتر از هر کسی بفهمید در چه رنگ هایی بیشتر در مرکز توجه هستند ومد به حساب می آیند با بدونیم همراه شوید.

دکوراسیون داخلی دلگرم کننده : آبی گرگ و میشی

استفاده از این طیف آبی در دکوراسیون داخلی نشان داد آبی رنگ غمگینی نیست.با استفاده از طیف رنگ ساحلی در کنار این آبی ذهن به سمت منظره ای از اقیانوس و ساحل میرود. ترکیب رنگی فوق العاده که توانسته معنای آبی را تغییر دهد.

ترکیب رنگ دکوراسیون منزلدکوراسیون داخلی

ترکیب رنگ

استفاده از این طیف آبی در دکوراسیون داخلی نشان داد آبی رنگ غمگینی نیستدکوراسیون داخلی دلگرم کننده : آبی – سبزترکیب فوق العاده سبز، مشکی، ونارنجی آنقدر خوب کنار هم جفت شده اند که جایی برای توضیح بیشتر نگذاشته فقط باید استفاده اش کرد.ترکیب فوق العاده سبز، مشکی، و نارنجی آنقدر خوب کنار هم جفت شده اند

دکوراسیون داخلی دلگرم کننده : زرد آفتابی

بله لیمویی رنگ کردن یک اتاق ریسک حساب می شود. اما با نگاه کردن به رنگ این اتاق حس خوبی پیدا نمی کنید؟ از این رنگ می توانید در فضایاتاق غذاخوری بهره بگیرید.از رنگ لیمویی می توانید در فضای اتاق غذاخوری استفاده کنیددکوراسیون داخلی آرامش بخش : خاکستری معدنیبهترین راه ایجاد یک تغییر بزرگ چیست؟ اتاق خودرا با رنگی غنی مانند خاکستری تیره رنگ آمیزی کنید.در این مورد می بینید که خاکستری چقدر خوب با طیف های مختلف نارنجی ترکیب شده و اتاق خوابی آرامش بخش را پدید آورده اند.

 ترکیب رنگ مناسب برای دکوراسیون منزلقوانین ترکیب رنگ در دکوراسیون

اتاق خود را با رنگی غنی مانند خاکستری تیره رنگ آمیزی کنید

دکوراسیون داخلی آرامش بخش : آبی –سبز روشن این رنگ آرامش بخش را وقتی با وسائل مشکی و سفید ترکیب می کنید فضایی رویایی را پدیدمی آورند.در تصویر زیر می بینید که چگونه از این رنگ ها برای ایجاد جوی آرام در حمام و روشویی استفاده شده.رنگ آبی و سبز روشن را با وسائل مشکی و سفید ترکیب کنید فضایی رویایی را پدید می آورند

انتخاب بهترین رنگزرد گردی

طراحی داخلی مدرن خانه

دکوراسیون داخلی آرامش بخش : سبز زمینی این طیف از رنگ سبز به سادگی فضایی آرامش بخش و تابستانی درفضای نشیمن و ناهارخوری خانه ایجاد می کند.این طیف از رنگ سبز فضایی آرامش بخش و تابستانی در فضای نشیمن و ناهارخوری ایجاد می کند

دکوراسیون داخلی راحت : آبی پودری می خواهید اولین ریسک بزرگ خود در رنگ ها را انجام دهید؟ این طیف از آبی بیشتر در رنگ های تابستانی دیده می شود و مانند تصویر زیر ترکیبش با قهوه ای سوخته بسیار زیبا ودلنشین است.

 دکوراسیون داخلیآبی گرگ و میشی

این طیف از آبی بیشتر در رنگ های تابستانی دیده می شوددکوراسیون داخلی راحت : صورتی خمیری مانندرنگ رز کوارتز این رنگ نیز همه جا استفاده ندارد.این طیف صورتی بسیار زنانه است و در اتاقی که از نور طبیعی برخوردار است بسیار زیبا جلوه می کند.این طیف صورتی زنانه است و در اتاقی که از نور طبیعی برخوردار است بسیار زیبا جلوه می کند

بدونیم – چیدانه

گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
دکوراسیون منزل
بیشتر >
فرادرس