تزیین پنجره بدون پرده

اشتراک:
تزیین پنجره بدون پرده دکوراسیون منزل
یکی از راههای زیباتر کردن منزل تزیین پنجره آن است که با روش هایی ساده و ارزان امکان پذیر است. روش هایی برای تزیین پنجره بدون پرده وجود دارد که ان را به نمایش گذاشته ایم با ما همراه باشید .

یکی از ساده ترین و رایج ترین مدل های پوشاندن پنجره ها استفاده از پرده است برای پوشاندن پنجره ها همیشه لازم نیست از پرده استفاده کنید. گزینه های دیگری هم برای این امر وجود دارند.تزیین پنجره بدون پرده را در پرشین وی ببینید.

تزیین پنجره بدون پرده

البته همچنان پرده هم در میان آنها هست اما پیشنهاد ما استفاده از طرح یا جنس های متفاوت است.. پردهیکی از ساده ترین و رایج ترین مدل های پوشاندن پنجره ها استفاده از پرده است.اما پرده ها را لازم نیست بسیار پیچیده و مدل‌دار انتخاب کنید.البته نوع پرده دقیقا با نوع چیدمان اتاق رابطه مستقیم دارد.مثلا در خانه هایی که مبلمان و دکوراسیون کاملا رسمی است، نمی توان از پرده های ساده استفاده کرد.اما در اتاق نشیمن یک اتاق ساده، می توانید از پرده هایی که با رنگ و طرح وسایل خانه تناسب دارند، استفاده کنید.

تزیین پنجره بدون پردهتزیین پنجره پذیرایی

به طور مثال، در این خانه قالی، مبلمان و پرده ها همه ترکیبی از آبی، سورمه ای و سفیدهستند و هر کدام نقش و طرح مخصوص خود را دارند.برای اینکه پرده ها نیز در این همه طرح و شکل دیده شوند، طراح از یک طرح و رنگ بزرگو بولد برای پرده استفاده کرده است.. پرده های داخلیدر این اتاق همان طور که می بینید برای پنجره های کوچک نیز پرده های پارچه ای در نظر گرفته شده اند.

 ایده ناب دکوراسیون پنجره خوابتزئین شیک و جدید پنجره

مدل های تزیینات پنجره

این پرده ها بسیار ساده چین‌دار و به اندازه قاب پنجره دوخته شده اند و با میله باریکی روی شیشهار گذاشته شده اند. اصولا این مدل پرده را در پنجره های کوچک آشپزخانه می توان دید.. توری های فلزی زیبابرای اینکه دید بیرون به داخل خانه را بگیرید و در ضمن، موجب زیبایی پنجره نیز بشوید، می توانید ازتوری های فلزی که طرح های بسیار زیبایی هم دارند، استفاده کنید.. شیشه های مات و رنگیدر طراحی پنجره های خانه می توانید برای اینکه از بیرون دید نداشته باشد از شیشه های مات و طرح‌دار و حتی انواع رنگی استفاده کنید.

تزیین پنجرهایده های جدید برای تزیین پنجره

همان طور که در خانه های سنتی شاهد هستیم، می توان از شیشه های رنگی برای زیباسازی پنجره ها بهره گرفت.البته به صورت قدیمی و رنگ های بسیار تند و عمیق.با بهره از سبک ها و رنگ های مدرن می توانید به خوبی پنجره های خانه را زینت ببخشید.. کرکرهمنظورمان آن کرکره های سبز و قدیمی نیست.البته آنها نیز در حال حاضر به‌روزرسانی شده اند و در طرح و رنگ های متنوع و زیبا موجود هستند.اما در اینجا منظورمان پنجره‌پوش های پارچه ای با بافت طرح‌دار و زیبا است که خود پارچه طراحی‌اش قاب‌بندی شده است.همان طور که در عکس می بینید این کرکره ها زیبایی خوبی به فضا می بخشند و به طور کامل نیز می توانند دید بیرون را بگیرند.

چند ایده برای تزئین پنجره ها

.تابلو روی پنجره این گزینه شاید کمی موجب تعجب شما شود.اما در خانه هایی که شیشه های سراسری دارند و بیشتر در اداره ها و سازمان ها که به این سبک، معماری می شوند، می توانید از تابلوهای نقاشی بزرگ بر روی پنجره ها بهره بگیرید.پنجره کرکره ای یکی از ایده های بسیار جالب برای پنجره های خانه، استفاده از شیشه های کرکره ای وتاشو است.پنجره هایی که همچون آکاردئون قابلیت تا شدن دارند و در ضمن، خودشان نیز فرم کرکره ای دارند.

مدل های جدید تزیین پنجرهپرده در دکوراسیون منزل

پرده حریر پارچه های موهر و حریر بسیار لطیف و نازک هستند.در رنگ ها و طرح های متنوعی نیز می توان آنها را پیدا کرد.این پارچه ها گزینه های خوبی برای پنجره هایی هستند که پنجره های قدی دارند. می توانید رنگ آنها را بر اساس رنگ مبلمان و کوسن ها انتخاب کنید.

راویان  – چیدانه

گردآوری:

دکتر طاهری

اخبار مرتبط:
جراحی بواسیر ، سرپایی
فیلم پرشین وی
بچه های کایلی جنر و دکوراسیون اتاق آنها و محتویات لاکچری کمد دخترش بچه های کایلی جنر و دکوراسیون اتاق آنها و محتویات لاکچری کمد دخترش

تصاویری از دکوراسیون مینیمالیست اتاق بچه های کایلی جنر جوانترین میلیاردر دنیا و همچنین محتویات لاکچری و گرانقیمت کمد لباس دخترش استورمی را تماشا کنید.

با این طرح ها اتاق نشیمنی مدرن داشته باشید
اهمیت ورودی و طبقه همکف در نمای بیرون
ظروف چینی غذاخوری شیک با طراحی بازیگر معروف پریانکا چوپرا
با این ایده ها خانه های کوچک خود را جادو کنید و دکوراسیونی شیک بسازید
عوض کردن حال و هوای خانه، با تغییرات جسورانه
تزئین و استفاده کاربردی ستون در طراحی داخلی
دکوراسیون مناسب برای رفع افسردگی
۱۲ نکته برای طراحی اتاق خواب بر اساس فنگ شویی
بهترین کفپوش برای دکوراسیون شیک اتاق خواب انتخاب کنید
هماهنگی جالب کاغذ دیواری و روتختی اتاق کودک
با این رنگ های جذاب دکوراسیون آشپزخانه خود را متفاوت تر ازهمیشه کنید
خانه جنیفر لوپز و همسرش بن افلک بعد ازدواج ، شیک و لاکچری
خانه ابری شکل، اوج خلاقیت استرالیایی ها
دکوراسیون داخلی خانه ای که از طبیعت آفریقا الهام گرفته است
قواعد فنگ ‌شویی در حمام
دکوراسیون آرامش دهنده و ضد استرس با ۷ راه کار عالی طراحان داخلی
دکوراسیون فوق مدرن و زیبایی کاخ سلن دیون که تا کنون ندیده اید
با این روش دستمال سفره ای زیبا با قلبهایی سرخ و آتشین داشته باشید
چطور از پرده‌ به جای کابینت استفاده کنیم؟