۸ روش زیبا برای بکار بردن شیشه در کابینت آشپزخانه

اشتراک:
۸ روش زیبا برای بکار بردن شیشه در کابینت آشپزخانه دکوراسیون منزل
آشپزخانه قلب خانه است پس باید همیشه زیبا باشد. خلاقیت در تزیین آشپزخانه می تواند دکوراسیون خانه را زیبا تر کند با ما همراه باشید تا جذاب ترین و زیباترین مدل های کابینت را ببینید .

تزیین درب کابینت ها روشی بسیار آسان است که با کم‌ترین هزینه و وقت می‌توانید ظاهر آشپزخانه را از این رو به آن رو کنید.  کابینت هایی که درب های شیشه ای دارند نقطه کانونی زیبایی ایجاد می کنند تزیین کابینت را در پرشین وی ببینید.

تزیین کابینت

کابینت هایی که درب های شیشه ای دارند اغلب در قسمت های فوقانی آشپزخانه استفاده می شوند و نقطه کانونیزیبایی ایجاد می کنند.این کابینت های شفاف را می توان برای زیباسازی فضا، نشان دادن ظروف و اشیای تزئینی و قرار دادن لوازمآشپزخانه استفاده کرد.

تزیین کابینتکابینت جزیره شیشه ای

۱٫ کابینت جزیره شیشه ایبعضی از آشپزخانه جزیره ای (اوپن) دارند که فضای آشپزخانه را از فضای مجاور (اغلب اتاق غذاخوری) جدا می کند.معمولاً به سه طرف این جزیره دسترسی وجود دارد.با آنکه کابینت جزیره خیلی کاربردی است، ولی صاحبخانه اغلب حس می کند که جزیره فضای آشپزخانه را خفه میکند.اگر کابینت های جزیره را شیشه ای کنید، نور بیشتری به داخل راه می یابد و حس جاداری می دهد۲٫کابینت های شیشه ای بدون قاب کابینت های شیشه ای سنتی به دو شیشه یک قاب چوبی دارند.ولی کابینت های شیشه ای بدون قاب فقط از شیشه ساخته شده اند و سبک مدرن و معاصر دارند ولولاهای آنها بطور شیک و زیبایی نصب شده است و در کل ظاهر زیباتری دارند.

خلاقیت در تزیین آشپزخانه کابینت های شیشه ای بدون قاب

مدل درب کابینت

۳٫ کابینت بجای پنجرهدر آشپزخانه ای که بیشتر از دیوار پنجره دارد چه می کنید؟ سعی کنید کابینت های دیواری را مانند شکلزیر در قسمت پنجره قرار دهید.کابینت های پنجره ای پانل پشتی ندارند و درنتیجه نور را به داخل راه می دهند.. شیشه کشوییاین شیشه ها که در دهه هفتاد رایج بودند، درهای کشویی داشته و اخیراً دوباره محبوب شده اند.در این نوع تزیین کابینت درهای شیشه ای روی ریلی در کنار هم سر می خورند.در بعضی از آنها لوله و دستگیره داخل شیشه کار شده است و در اکثر آنها فقط یک دایره بهاندازه یک انگشت بریده شده تا بتوان شیشه را باز و بسته کرد.

مدل درب کابینت کابینت بجای پنجره

۵٫ شیشه های تزئینیدرب های شیشه ای، با قاب یا بدون قاب، با طرح ها و نقش های مختلفی موجودند.در این تصویر یک شیشه دکوراتیو را می بینید که در بافت آن حباب هایی وجود دارد و به آننمای جالبی داده است.البته طرح های این نوع تزیین کابینت متفاوت است و می توانید انتخاب های زیادی داشته باشید.شیشه مات، شیشه حکاکی شده، شیشه رنگی و شیشه طرح دار هم انواع مختلف شیشه برای کابینت آشپزخانه است.

دکوراسیون اشپزخانهشیشه کشویی

چیدمان و تزیین کابینت

۶٫ کابینت های زیرین شیشه ایبسیاری ازتزیین کابینت ها فقط کابینت فوقانی دارند، ولی کابینت زیرین هم به درد می خورد.درب های شیشه ای کابینت های زیرین نقطه کانونی برای جلب توجه و بخشی برای قرار دادن لوازم تزئینی بهشمار می روند.ولی خانواده های بچه دار نباید از درب های شیشه ای برای کابینت های جلویی استفاده کنند.زیرا وقتی بچه ها روی صندلی و در کنار پیشخوان نشسته اند، ممکن است با پا به شیشه ضربه بزنند

۷٫کابینت های درب شیشه ای بلند کابینت های بلند برای جا دادن لوازم بلند مثل جاروها، زمین شوها، لوازم نظافتو بعضی چیزهای دیگر به درد می خورند.اگر درب آنها را شیشه ای کنید، می توانید داخل آنها ظروف تزئینی یا اشیای شخصی قرار دهید..کابینت های شیشه ای رنگ شده این درب ها بدون قاب هستند و شیشه آنها از داخل رنگ شده واز بیرون جلای زیبایی دارد.این کاربرد خاص با نام جلای کارخانه ای شناخته می شود.رنگ اپوکسی در محیطی کنترل شده بطور یکنواخت به پشت شیشه زده می شود تا نقصی در آن نباشد.نتیجه نهایی یک جلای عالی است که از آن طرف شیشه دیده می شود.

برترینها  – چیدانه

گردآوری:

دکتر طاهری

اخبار مرتبط:
جراحی بواسیر ، سرپاییفیلم پرشین وی
بچه های کایلی جنر و دکوراسیون اتاق آنها و محتویات لاکچری کمد دخترش بچه های کایلی جنر و دکوراسیون اتاق آنها و محتویات لاکچری کمد دخترش

تصاویری از دکوراسیون مینیمالیست اتاق بچه های کایلی جنر جوانترین میلیاردر دنیا و همچنین محتویات لاکچری و گرانقیمت کمد لباس دخترش استورمی را تماشا کنید.

آینه در اتاق خواب
ترفندهای دکوراسیون داخلی برای ایجاد نمای لاکچری در اتاق
مبلمان سفید را با چه پرده ای ست کنم؟
ایده های ناب برای چیدمان اتاق کودک
با این طرح ها اتاق نشیمنی مدرن داشته باشید
اهمیت ورودی و طبقه همکف در نمای بیرون
ظروف چینی غذاخوری شیک با طراحی بازیگر معروف پریانکا چوپرا
با این ایده ها خانه های کوچک خود را جادو کنید و دکوراسیونی شیک بسازید
عوض کردن حال و هوای خانه، با تغییرات جسورانه
تزئین و استفاده کاربردی ستون در طراحی داخلی
دکوراسیون مناسب برای رفع افسردگی
۱۲ نکته برای طراحی اتاق خواب بر اساس فنگ شویی
بهترین کفپوش برای دکوراسیون شیک اتاق خواب انتخاب کنید
هماهنگی جالب کاغذ دیواری و روتختی اتاق کودک
با این رنگ های جذاب دکوراسیون آشپزخانه خود را متفاوت تر ازهمیشه کنید
خانه جنیفر لوپز و همسرش بن افلک بعد ازدواج ، شیک و لاکچری
خانه ابری شکل، اوج خلاقیت استرالیایی ها
دکوراسیون داخلی خانه ای که از طبیعت آفریقا الهام گرفته است
قواعد فنگ ‌شویی در حمام