یکشنبه, ۳ تیر , ۱۴۰۳
درخواست تبلیغات

دکوراسیون بهاری با ۶ نکته کلیدی

اشتراک:
دکوراسیون بهاری با رنگ ها دکوراسیون منزل
تناسب رنگ در دکور خانه بسیار در روحیه افراد خانه تاثیر دارد با ایده گرفتن از فصل بهار می‌توان رنگ‌ها و ترکیب رنگی زیادی به کار گرفت با ما همراه باشید .

بهار با طبیعت پر از زیبایی و تازگی اش یکی از زیباترین و دل انگیزترین فصل های سال است. تناسب رنگ در دکور خانه بسیار در روحیه افراد خانه تاثیر دار . دکوراسیون بهاری با رنگ ها و تنوع فضا را در پرشین وی ببینید.

دکوراسیون بهاری با رنگ ها

از نقوش گل گلی استفاده کنیدکدام باغ را دیده اید که گل هایش “زیادی” باشند؟! خیالتان راحت باشد.دکور خانه هم به همان شکل است.تا می توانید از لوازم و اکسسوری گل گلی استفاده کنید. لوازمی مثل بشقاب و ظروف، سینی و کوسن های گل گلی.

خودتان را در شکوفه و گل های رنگارنگ بهاری احاطه کنید.. از رنگ های شاد و درخشان استفاده کنید.براستی که بهار، جشن رنگ هاست.

پس از سرما و حال و هوای گرفته ی زمستان، با بکار گرفتن این رنگ ها در هر وسیله ای که فکرش را کنید (از پتو و بالش گرفته تا آثار هنری) حال و هوایی شاد و تازه به خانه تان می دهید.

رنگ های زیبای بهاریبهترین رنگ های دکوراسیون بهاری

نماهای بهاری خلق کنید.با قرار دادن گل و شکوفه های طبیعی یا مصنوعی در گلدان هایی بلوری، منظره ای بهاری در تاقچه وکنج های خالی خانه ایجاد کنید.سلیقه شخصی شما در این کار نقش قابل توجهی دارد.. از گل و گیاهان خانگی استفاده کنیدگل و گیاه، به هر شکل (طبیعی، مصنوعی، گل تازه در گلدان بلوری پر از آب و یا گیاهی درخاک گلدان سفالی) ساده ترین شیوه برای آوردن حس بهار به داخل خانه است.

هر چه گل ها تازه تر و شاداب تر و بیشتر، خانه تان زیباتر و خوشایندتر و بهاری تر!

دکوراسیون بهاری با رنگ هاطراحی دکوراسیون داخلی

دکوراسیون بهاری منزل

بافت ها را تغییر دهید.درمورد پرده های سنگین و ضخیمی می گوییم که در زمستان استفاده می کردید.وقتش رسیده آن ها را با پرده های نازک و حریری عوض کنید و اجازه دهید آفتاب بهاری بهداخل خانه های تان بتابد..خانه تکانی کنیداین مورد را که بخوبی می شناسیم.

انگار بدون تمیزکاری اساسیِ خانه سال مان جدید نمی شود! شستشوی فرش، مبلمان و پرده ها، تمیز کردن شیشه وپنجره و گاز و یخچال و هر گوشه ای از خانه و نظم دادن به آن از ضروری ترین موارددر بهاری کردن خانه است.

صندلی‌های تیره می‌توانند یادآور زمستان باشند، بنابراین بهتر است رنگ آن را برای استقبال از بهار تغییر دهید. می توانید صندلی ها را رنگ کنید یا از بالش هایی با روکش های پارچه ای رنگی استفاده کنید. همچنین می توانید از پارچه های رنگارنگ یا پارچه های گلدار برای میز تحریر استفاده کنید. با این تغییرات، علاوه بر افزایش فضا، میز و صندلی ها را نیز به روز می کنید.

استفاده از تنوع رنگ ها در دکور خانهطراحی داخلی دکوراسیون بهاری

یکی از زیباترین رنگ هایی که می‌توان آن‌ها را شکوفه‌های بهاری دید، طیف رنگی صورتی است. رنگ‌های صورتی مایل به قرمز و مایل به آبی در فصل بهار بسیار دیده می‌شوند که به صورت‌های مختلفی می‌توان آن را در دکوراسیون بهاری به کار گرفت. از نظر روانشناسی رنگ صورتی؛ نرم و لطیف، دوستانه، صلح آمیز و آرام است، در عین حال جسورانه و پر جنب‌و جوش و تحریک کننده احساسات عاطفی نیز هست.

دکوراسیون بهاری با رنگ هارنگ های دکوراسیون

دکوراسیون بهاری

از طرفی هم به طور کلی رنگ صورتی برای دکوراسیون داخلی رنگ آسایش و آرامش است. این رنگ حس مشترک بودن و به اشتراک گذاشتن را منتقل می‌کند. نور صورتی رنگ، آرامش‌بخش و سرگرم کننده، برای یک روز پر استرس است. رنگ صورتی انرژی فوق‌العاده‌ای دارد که شبیه نوری در تاریکی رسوخ می‌کند.

باید به طور یکنواخت و خیلی ساکن از این رنگ استفاده کرد چرا که تأثیرات منفی هم ممکن است داشته باشد و بهتر است در ترکیب با طیف‌های رنگی از آن استفاده کرد.

تغییر دکوراسیوندکوراسیون بهاری منزل

دکوراسیون بهاری با رنگ ها

در اتاقی که تمام وسایل و مبلمان را با رنگ سفید و طیف‌‌های روشن رنگی انتخاب کرده‌ایم، به کارگیری رگه‌هایی از رنگ صورتی می‌تواند انرژی بسیار زیادی را در محیط آن ایجاد کند و زیبایی بسیاری به دکوراسیون اتاق ببخشد. استفاده از رنگ صورتی نباید تنها به طیف‌های روشن و ملایم محدود شود. می‌توانید از صورتی تیره و متمایل به سرخابی، برای ایجاد یک نقطه کانونی ایده آل بهره بگیرید و به این ترتیب تمرکز بصری مناسبی در فضای اتاق ایجاد کنید.

برترینها  – چیدانه

گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آرون گروپ
آرون گروپس