یکشنبه, ۳ تیر , ۱۴۰۳
درخواست تبلیغات

چطور از میوه بلوط در دکوراسیون استفاده کنیم؟

اشتراک:
دکوراسیون اتاق غذاخوری با میوه بلوط دکوراسیون منزل
میوه بلوط دارای خواص و فواید بی شماری است،با استفاده ازبلوط وبرگهای پائیزی طرحهای تزئینی بسیار زیبا و در عین حال ساده ای می توان ایجاد کرد. با ما همراه باشید.

دکوراسیون خانه را می توانیم با میوه ها و المان های هر فصل تزیین کنیم. با سردتر شدن هوا در پاییز، مردم بیشتر در خانه می مانند. اما در کنار آن می توانیم از زیبایی های تغییر فصل هم استفاده کنیم. دکوراسیون منزل با میوه بلوط را در پرشین وی ببینید.

دکوراسیون منزل با میوه بلوط

با سرد شدن هوا و تغییر رنگ برگ‌ها، درختان بلوط صدها میوه خود را هدیه خواهند داد.این هدایا را بپذیرید و از آن‌ها برای ساخت وسایل تزیینی مختلف و دکوراسیون پاییزی استفاده کنید.۱- شمع‌سازی از کلاه میوه بلوط برای ساختن شمع استفاده کنید.نخ شمع را وسط قرار دهید و موم را داخل کلاهک بریزید.شمع‌های زیادی را که به این طریق ساخته‌اید، برای نگه‌داری و تزیین داخل سبد چوبی بگذارید.این نوع شمع به دلیل سبک بودن راحت روی آب می‌ماند.

دکوراسیون منزل با میوه بلوطدکورپائیزی

دکوراسیون منزل با میوه بلوط رایگان و تکمیل‌کننده میز شما خواهد بود.برای مناسبت‌ها، از میوه بلوط برای ساخت حلقه دستمال سفره استفاده و میز غذا را با آن تزیین کنید.یک سیم نرم و قابل انعطاف را انتخاب کنید.میوه‌های بلوط را از وسط از دو جا با مته سوراخ کنید.سیم را از داخل میوه‌ها رد کنید و به شکل حلقه درآورید.رنگ قرمز دستمال سفره در برابر این حلقه‌های قهوه‌ای گرمای خاصی به میز غذای شما خواهد داد.- آینه و قاب‌عکس با توجه به اندازه قاب، تعداد کافی کلاه میوه بلوط جمع‌آ‌‌وری کنید.

دکوراسیون منزل با میوه بلوطتزیین خانه برای فصل پاییز

گردوخاک و کثیفی روی آن‌ها را با یک برس نرم پاک و تمیز کنید.کلاهک‌ها را بر اساس اندازه دسته‌بندی کنید.از داخل قاب با چسب داغ شروع به چسباندن آن‌ها کنید.
این کار را به صورت ردیفی انجام دهید.بگذارید چسب قبل از آویختن قاب کاملا خشک شود.روی آن‌ها اسپری براق‌کننده بزنید و از داشتن قابی بادوام لذت ببرید.
۴- مگنت از میوه بلوط به عنوان مگنت یخچال استفاده کنید.کافیست تعدادی میوه بلوط را به صورت خوشه‌ای از قسمت کلاهک با چسب داغ به یک مهره بچسبانید.

دکوراسیون دیوار فصلی

با زدن یک آهن‌ربای باریک به پشت آن، یادداشت‌ها و عکس‌هایی را که در پاییز با خانواده یا دوستان خودانداخته‌اید، به یخچال بزنید.می‌توانید با زدن برش طولی و چسباندن آهن‌ربا، از میوه بلوط به صورت تک نیز استفاده کنید.- آدمک با کلاهک و بیضی بودن میوه بلوط شکل آدمک را در ذهن خود مجسم و اشکال فانتزی را
روی آن پیاده کنید.از ماژیک سیاه و اسپری براق‌کننده استفاده کنید.برای زیباتر شدن کار، می‌توانید ابتدا  دکوراسیون منزل با میوه بلوط را به دلخواه رنگ کنید.سبز یا نارنجی رنگهایی هستند که کار به زیبایی روی آن‌ها می‌نشیند.از آدمک‌ها برای تزیین اتاق کودک استفاده کنید.

دکوراسیون منزل با میوه بلوطتزیین خانه برای فصل پاییز

یک راه آسان برای اینکه ظاهر خانه را متناسب با فصل درست کنیم، تزیین دیوار است. با تزیین دیوار با الهام از فصل پاییز، می توانیم مبلمان موجود و دکور اتاق را بهتر کنیم. تاج گل را خودتان با شاخه های توت درست کنید. گل های خشک و برگ ها را در یک پایه فوم قرار دهید. در اطراف تاج گل از روبان های نارنجی و طلایی استفاده کنید تا به اتاق طراوت بدهد. قفسه های دیواری، طاقچه ها، میز و بوفه مکان های ایده آلی برای قرار دادن شیشه های پر از مخروط کاج های طلایی رنگ شده هستند

دکوراسیون منزل با میوه بلوطدکوراسیون خانه با رنگ و بوی پاییز

  پارچه هایی با رنگ های پاییزی

گل ها فقط مخصوص فصل بهار و تابستان نیستند. رنگ های پاییزی را با گل های طبیعی یا مصنوعی به خانه خود بیاورید. در یک جعبه چوبی گل هایی که ساقه آنها را در یک فوم فرو کرده اید، برگ های مصنوعی پاییزی و رزهای قرمز و نارنجی و زرد بگذارید. اگر ترجیح می دهید از گل های تازه استفاده کنید، قبل از اینکه گل ها را درون فوم قرار دهید، فوم را در آب قرار دهید تا خیس بخورد. برای اینکه یک میز خلاقانه پاییزی داشته باشید، از یک کدو تنبل به جای جعبه چوبی استفاده کنید.

دکوراسیون منزل با میوه بلوطتزیین اویز در با میوه بلوط

برای اینکه در طول روزها و شب های سرد پاییزی به خانه خود گرما ببخشید، از تزیین اتاق با پارچه استفاده کنید. یک صندلی با رنگ خنثی را با پارچه های قرمز، نارنجی و شطرنجی زرد و سبز بپوشانید. از یک پتو با طرح های قرمز و نارنجی و طرحهای پاییزی استفاده کنید و کوسن های تابستانی خود را با کوسن هایی با طرح های کاج، برگ های پاییزی و سیب های قرمز و سبز، عوض کنید. اگر روی دیوار یک فضای بزرگ برای پر کردن دارید، آن را با یک لحاف با طرح برگ های پاییزی پرکنید. میز ناهار خوری را با یک رومیزی یا حصیر به شکل برگ بپوشانید.

همشهری – خبرگزاری صدا و سیما

گردآوری:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آرون گروپ
آرون گروپس