انتخاب سینک مناسب برای دکوراسیون آشپزخانه

اشتراک:
انتخاب سینک مناسب برای دکوراسیون آشپزخانه دکوراسیون منزل
یکی از بهترین و مقاومترین انواع سینک‌ ظرفشویی، استیل است ولی در انتخاب ان باید نکاتی را رعایت کرد برای راهنمای کامل خرید انواع سینک ظرفشویی با ما همراه باشید .

آشپزخانه قلب خانه است و سینک ظرفشویی یکی از مهم‌ترین و پراستفاده‌ترین عناصر در آشپزخانه محسوب می‌شود. بنابراین نوع آن مهم است نکات مهم در انتخاب سینک ظرفشویی وجود دارد راهنمای انتخاب سینک ظرفشویی را در پرشین وی ببینید.

راهنمای انتخاب سینک ظرفشویی

سینک مناسب برای دکوراسیون آشپزخانه پس انتخاب سینک مناسب یک چالش بزرگ برای هر کسی است که قصد ساختن خانه یا تغییر دکوراسیون آن را دارد.پیشنهاد می کنیم به توصیه های ساده و کاربردی زیر توجه کنید تا انتخاب برای شما آسان تر شود.در سینک های تک لگن، انجام دو کار همزمان مشکل هستانواع سینک آشپزخانه. سینک با یک لگن بزرگ مزایا: یک سینک تک عمیق به شما اجازه می دهد به راحتی یک ماهی تابه ی بزرگ را بخیسانید یا بشویید یا مقدار زیادی ازمواد غذایی را آماده کنید.

راهنمای انتخاب سینک ظرفشوییانتخاب سینک مناسب

معایب: شستشوی سبزی در این نوع سینک ها در حالی که ظروف کثیف در حال خیس خوردن هستند، نیاز به مهارت دارد.البته بعضی از تولید کنندگان برای حل این مشکل لوازم اضافی مانند سبد سینک برای این نوع سینک ها تولیدکرده اند که امکان انجام هم زمان شستشو و آماده سازی را فراهم می کند.در سینک های دوقلو با لگن های متفاوت، برای انجام دو کار مجزا طراحی شده اند. سینک با دو لگن در اندازه های متفاوت مزایا: سینک های دوقلو به شما این امکان را می دهند که کارهایتان مانند شستن ظروف و آماده سازی مواد غذایی را جدا انجام
دهید.

طراحان داخلی دکوراسیون آشپزخانهراهنمای خرید سینک ظرفشویی

انتخاب سینک ظرفشویی

سینک هایی که اندازه ی لگن آنها متفاوت است به این منظور تولید شده اند که شما کارهایی از قبیل شستن ظروف را در لگن بزرگتر و کارهای دیگر مانند آماده سازی مواد غذایی را در لگن کوچکتر انجام دهید.سینک های دوقلو در صورتی که نخواهید از ماشین ظرفشویی استفاده کنید نیز کارآمد هستند، می توانید در یک لگن آب صابون بریزید و در لگن دیگر آب برای شستشو.معایب: شستن و آب کشیدن ماهی تابه های بزرگ در لگن کوچکتر مشکل است. راهنمای انتخاب سینک ظرفشویی های دوقلو با لگن های هم اندازه ، مناسب افرادی است که قرینگی در طراحی را دوست دارند

۳. سینک با دو لگن هم اندازه مزایا: این نوع سینک مناسب افرادی است که قرینگی در طراحی را دوست دارند.این سینک همچنین امکان انجام فعالیت های هم زمان (شستشو، آماده سازی و…) را به صورت جدا فراهم می کند.معایب: این سینک ها ممکن است برای ماهی تابه های بزرگ، کوچک باشند.سینک سه قلو برای افرادی که می خواهند زباله را از غذا دور نگه دارند، گزینه ی خوبی است..سینک با سه لگن (دو لگن بزرگ و یک لگن کوچک با امکان دفع زباله)مزایا: شما می توانید ازلگن دفع زباله به صورت مستقل از سینک استفاده کنید.

 مدل های سینک ظرفشویی توکارانواع سینک ظرفشویی جدید

دکوراسیون آشپزخانه

معایب: در بعضی از مدل های سینک مانند این مدل، شما نمی توانید باقی مانده های غذا را از کانتربه لگن دفع زباله منتقل کنید.این نوع سینک ها چون عریض تر هستند، فضای بیشتری را اشغال می کنند.برای افرادی که می خواهند زباله را از غذا دور نگه دارند، این نوع سینک گزینه ی خوبی است.اگر تغییر را دوست دارید، سینک روستایی گزینه ی مناسبی برای شما نخواهد بودانتخاب شکل سینک آشپزخانه. سینک روستایی مزایا: بسیاریاز راهنمای انتخاب سینک ظرفشویی های روستایی، سینک های تک لگنه ی بزرگ و ساده هستند.تفاوت آنها قسمت جلوی متمایز آنها است که بسیاری از مالکان خانه ها می پسندند.

جدیدترین سینک ظرفشویی سنگیبهترین سینک ظرفشویی
 راهنمای انتخاب سینک انواع سینک

سینک های معمولی مقداری عقب تر از لبه ی کانتر هستند اما سینک روستایی خیلی کمتر عقب نشسته است وباعث می شود افراد کوتاه قد تر و کودکان دسترسی راحت تری به آن داشته باشند.اگر راهنمای انتخاب سینک ظرفشویی روستایی سرامیکی یا چینی انتخاب کنید، برای انتخاب رنگ گزینه های زیادی پیش روی شما است.معایب: سینک روستایی نوع طراحی دکوراسیون منزل شما را تعریف می کند و قابل تعویض نخواهد بود.اگر تغییر را دوست دارید، گزینه ی مناسبی برای شما نخواهد بود.

چیدانه  – راسخون

گردآوری:

دکتر طاهری

اخبار مرتبط:
جراحی بواسیر ، سرپایی
فیلم پرشین وی
بچه های کایلی جنر و دکوراسیون اتاق آنها و محتویات لاکچری کمد دخترش بچه های کایلی جنر و دکوراسیون اتاق آنها و محتویات لاکچری کمد دخترش

تصاویری از دکوراسیون مینیمالیست اتاق بچه های کایلی جنر جوانترین میلیاردر دنیا و همچنین محتویات لاکچری و گرانقیمت کمد لباس دخترش استورمی را تماشا کنید.

عوض کردن حال و هوای خانه، با تغییرات جسورانه
تزئین و استفاده کاربردی ستون در طراحی داخلی
دکوراسیون مناسب برای رفع افسردگی
۱۲ نکته برای طراحی اتاق خواب بر اساس فنگ شویی
بهترین کفپوش برای دکوراسیون شیک اتاق خواب انتخاب کنید
هماهنگی جالب کاغذ دیواری و روتختی اتاق کودک
با این رنگ های جذاب دکوراسیون آشپزخانه خود را متفاوت تر ازهمیشه کنید
خانه جنیفر لوپز و همسرش بن افلک بعد ازدواج ، شیک و لاکچری
خانه ابری شکل، اوج خلاقیت استرالیایی ها
دکوراسیون داخلی خانه ای که از طبیعت آفریقا الهام گرفته است
قواعد فنگ ‌شویی در حمام
دکوراسیون آرامش دهنده و ضد استرس با ۷ راه کار عالی طراحان داخلی
دکوراسیون فوق مدرن و زیبایی کاخ سلن دیون که تا کنون ندیده اید
با این روش دستمال سفره ای زیبا با قلبهایی سرخ و آتشین داشته باشید
چطور از پرده‌ به جای کابینت استفاده کنیم؟
استفاده از سنگ های مرمر و گرانیت در دکوراسیون آشپزخانه
دکوراسیون مونوکروم و قوانین کاربرد این سبک محبوب از زبان یک طراح حرفه ای
رازهای دکوراسیونی که زیبایی خانه را چند برابر می کند
ترفندهای تغییر دکوراسیون کم هزینه در دکوراسیون منزل