یکشنبه, ۳۱ تیر , ۱۴۰۳
درخواست تبلیغات

رنگ های ترند ۲۰۲۴ برای طراحی داخلی کدام ها هستند؟

اشتراک:
رنگ سال 2024 در طراحی داخلی دکوراسیون منزل
یکی از قابل توجه ترین موارد در مورد رنگ های ترند در سال 2024 این است که ما به سمت رنگ های دراماتیک تر در خانه های خود حرکت می کنیم. رنگ‌هایی که زندگی را به خانه‌های ما می‌بخشند و دکور خنثی‌ای که چند سالی است داشته‌ایم را می‌شکنند.

رنگ تاثیر قابل توجهی بر خلق و خو و رفاه ما دارد و در سال ۲۰۲۴ ما می خواهیم انرژی بیشتر، شادی بیشتر و آرامش بیشتری در خانه های خود داشته باشیم. رنگ های ترند ۲۰۲۴ و آخرین گرایش های طراحی داخلی در سال ۲۰۲۴ همگی به یک چیز اشاره دارند، و ما به طور فزاینده ای به سمت رنگ بیشتر در فضای داخلی خود حرکت می کنیم.  در اینجا ترند رنگ های ترند۲۰۲۴ را برای طراحی داخلی و دکوراسیون می توانید در پرشین وی ببینید:

رنگ های ترند ۲۰۲۴ برای طراحی داخلی

یکی از قابل توجه ترین موارد در مورد رنگ های ترند در سال ۲۰۲۴ این است که ما به سمت رنگ های دراماتیک تر در خانه های خود حرکت می کنیم. رنگ‌هایی که زندگی را به خانه‌های ما می‌بخشند و دکور خنثی‌ای که چند سالی است داشته‌ایم را می‌شکنند.

اگر به دنبال الهام گرفتن از رنگ برای کمک به رنگ آمیزی مجدد هستید یا فقط می خواهید با کمک جزئیات جذاب داخلی، رنگ بیشتری را به داخل خانه خود وارد کنید، اینها ترندهای رنگی هستند که باید در سال ۲۰۲۴ به آنها توجه کنید:

قرمز پر جنب و جوش – یک رنگ اصلی در رنگ های ترند ۲۰۲۴

یکی از قوی ترین رنگ های سال در ترندهای رنگ داخلی ۲۰۲۴ قرمز بسیار پر رنگ است. ما اغلب رنگ قرمز را با انرژی، قدرت و احساسات قوی مرتبط می‌دانیم – این دقیقا همان چیزی است که می‌خواهیم در سال ۲۰۲۴ وارد فضای داخلی خود کنیم. می‌توانیم این رنگ را با کمک جزئیات داخلی کوچک‌تر مانند نورپردازی و حتی مبلمان به فضا اضافه کنیم.

ترندهای رنگی 2024

رنگ آبی در دکوراسیون داخلی ۲۰۲۴

سایه های مختلف آبی در ترندهای رنگ داخلی برای سال ۲۰۲۴ قوی است. ما همه چیز را از آبی آسمانی گرفته تا کبالت و سایه آبی پر رنگ می بینیم. اگر قرمز احساسات را برمی انگیزد، آبی ما را آرام می کند.

بنابراین، آبی و قرمز رنگ‌های متضاد هستند، هم از نظر جایگاهی که در چرخه رنگ قرار دارند و هم از نظر احساسی که به ما می‌دهند. دقیقاً همین تضادها هستند که در بین ترندهای رنگ داخلی در سال ۲۰۲۴ و طراحی داخلی ما انتخاب می‌شوند، پس با خیال راحت با این دو رنگ طراحی کنید.

رنگ آبی در دکوراسیون داخلی

رنگ صورتی در بین رنگ های ترند ۲۰۲۴

گونه‌های مختلفی از صورتی در سال‌های اخیر در میان ترندهای رنگ داخلی بازگشتی قابل توجه داشته‌اند، از سرخابی سال‌های گذشته گرفته تا صورتی ملایم‌تر امسال با رنگ مشکی که آن را تا حدودی گرد و خاکی می‌کند. صورتی کلاسیک پاستلی به خصوص در فصل بهار همچنان قوی است.

رنگ هلویی – رنگ سال پنتون ۲۰۲۴

مقابل رنگ شاداب ویوا مگنتا از سال گذشته، پنتون رنگ هلویی را به عنوان رنگ سال ۲۰۲۴ انتخاب کرده است. این رنگ نرم‌تر،تمایل ما به مراقبت از خود و با هم بودن را در بر می گیرد. این یک سایه آرام و ملایم است که برای کسانی که می‌خواهند رنگ بیشتری به خانه‌هایشان اضافه کنند اما به اندازه کافی جرات ندارند که رنگ‌های شاداب‌تر انتخاب کنند، کاملاً مناسب است.

رنگ سال پنتون

رنگ نارنجی یکی از رنگ های ترند ۲۰۲۴

با رنگ نارنجی به سال ۲۰۲۴ انرژی بدهید. این رنگ شاد و گرم یکی از اصلی ترین رنگ های برجسته ای است که در رنگ های ترند ۲۰۲۴ می بینیم و اگر واقعاً می خواهید پیشرو باشید، آن را با صورتی ترکیب کنید! این رنگ برای جزئیات کوچک و پارچه‌ها عالی است و واقعاً به چشم می‌خورد.

رنگ سال 2024 در طراحی داخلی

رنگ کهربایی

رنگ‌های گرم ، غروب آفتاب زرد و کهربایی را در سال ۲۰۲۴ در خانه‌های ما ظاهر می کنند. بسیاری از سایه‌های زردی که می‌بینیم از روند یکپارچه‌سازی‌شده انتخاب شده‌اند که بازگشتی فزاینده داشته است و ما همچنان از آن چیزهای زیادی می‌کشیم. رنگ های زرد گرما و دلچسبی را به خانه می‌آورند و مانند رنگ های نارنجی، انرژی و شادی زیادی را فراهم می‌آورند ، چیزی که ما را بیش از حد خوشحال می کند و از آن استقبال می کنیم.

رنگ سبز تیره

یکی دیگر از ترندهای رنگ داخلی که در سال ۲۰۲۴ باید حتما به آن توجه کنید سبز و به طور خاص تر، سبز تیره است. سبز رنگی است که نشان دهنده زندگی است و افکار ما را به سلامت و شادی منتقل می کند. بنابراین طبیعی است که ما بخواهیم در سال ۲۰۲۴ خود را با این رنگ احاطه کنیم. اگر جرات دارید این سایه پر جنب و جوش را با کمک مبلمان به خانه خود وارد کنید، یا چرا روی چراغی شیک مانند گلدان به رنگ سبز سرمایه گذاری نمی کنید؟

رنگ سبز در طراحی داخلی

رنگ های نئونی

رنگ‌های مختلف نئونی نیز در سال ۲۰۲۴ فضای بیشتری را در فضای داخلی ما اشغال می‌کنند. بسیاری از این رنگ‌ها ناشی از تأثیرات دنیای مجازی هستند و برای افزودن انرژی به دکوراسیون استفاده می‌شوند. یاسی، صورتی، زرد و مهمتر از همه نعنایی رنگ های معروف این ترند هستند. این سایه های بازیگوش را ترکیب کنید تا زندگی را به خانه خود بیاورید.

رنگ نئونی در دکوراسیون 2024

رنگ یاسی

در سال‌های اخیر رنگ‌های بنفش زیادی دیده‌ایم، مخصوصاً اسطوخودوس و یاسی، اما رنگ آن در سال ۲۰۲۴ همچنان قوی باقی می‌ماند. رنگ‌های روشن‌تر بنفش غالب‌ترین رنگ‌ها هستند که الهام گرفته از یاسی‌های شکوفه‌دار تابستانی و اسطوخودوس معطر است.

اما بنفش تیره و سایه‌های بنفش نیز در جدول رنگ‌های ترند ۲۰۲۴، رنگی مجلل با رنگی از رمز و راز و شکوه سلطنتی ظاهر می‌شوند. رنگ‌های تازه و خنک‌تر بنفش به راحتی در خانه گنجانده می‌شوند و با پایه‌های روشن‌تر و تیره‌تر به خوبی ست می‌شوند.

رنگ یاسی در طراحی 2024

رنگ فلزی

برای تضاد و طعم، فلزاتی مانند کروم، نقره، طلا یا “فلز” چیزی است که در سال ۲۰۲۴ بسیار شاهد آن خواهیم بود. . تزیین با فلزات در مکان‌های غیرمنتظره به خانه‌های ما حس لوکس می‌دهد، اما آن را در حداقل نگه دارید ، یک لامپ، یک گلدان یا شمع‌دان، کافی است و حس را به خانه شما وارد می کند.

رنگ های قهوه ای و خاکی

برای کسانی از شما که مشتاق رنگ‌های خنثی‌تر هستید، خوشحالیم که بگوییم که رنگ‌های خاکی در میان ترندهای رنگ داخلی در سال ۲۰۲۴ باقی خواهند ماند. سایه‌های قهوه‌ای، سایه‌های کم‌تر سبز (به تفاوت‌های ظریف خاکی فکر کنید) و همچنین شنی سایه های بژ، برجسته ترین رنگ هایی هستند که می توانید روی آنها تمرکز کنید.

رنگ های ترند 2024

گردآوری:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آرون گروپ
آرون گروپس