جمعه, ۳۱ فروردین , ۱۴۰۳
درخواست تبلیغات

زشت ترین رنگ های دنیا برای دکوراسیون خانه / این رنگ ها را انتخاب نکنید

اشتراک:
زشت ترین رنگ دکوراسیون دکوراسیون منزل
این رنگ های نازیبا دکوراسیون منزل را هم نازیبا میکنند پس سعی کنید با شناخت این رنگ ها هرگز از آن ها در دکوراسیون منزل استفاده نکنید. برای دیدن زشت ترین رنگ دکوراسیون با ما همراه باشید .

اگر چه انتخاب رنگ ها سلیقه ای است اما از نظر مهندسان دکوراسیون برخی رنگ ها مناسب دکوراسیون نیستند. در این مطلب با زشت ترین رنگ های دنیا برای دکوراسیون داخلی آشنا میشوید که بهتر است برای طراحی و دیزاین منزل تان سراغ این رنگ های زشت نروید. زشت ترین رنگ دکوراسیون را در پرشین وی ببینید.

زشت ترین رنگ دکوراسیون

شاید انتخاب یک رنگ و یا محبوب بودن آن نسبت به رنگ های دیگر کمی سلیقه ای باشد و مشخص کردن یک رنگ به عنوان زشت ترین رنگ جهان کمی دور از ذهن و اغراق آمیز باشد، امامحققان استرالیایی به تازگی تحقیقی علمی در زمینه معرفی بدترین رنگ های دنیا از دید مردم ارائه داده اند که امروزدر اینجا به معرفی این رنگ ها می پردازیم با ما همراه باشید تا با هم زشت ترین رنگ های دنیا را بشناسیم.

زشت ترین رنگ دکوراسیونزشت ترین رنگ ها

قهوه ای لجنی این رنگ به عنوان پرچم دار زشت ترین رنگ دنیا در جهان معروف شده است.البته علت این انتخاب به معنای بی استفاده بودن این رنگ نیست.این رنگ به خاطر احساس دلمردگی و دلسردی که برای مصرف کنندگانش به وجود می آورد به عنوان زشت ترین رنگ دنیا انتخاب شده است که از آن برای بسته بندی های پاکت سیگار استفاده می شود تا حالت بازدارنده
و تاسف باری برای مصرف کنندگان سیگار ایجاد نماید و آن ها را وادار به فکر ترک سیگار کند.

محبوب ترین سبک های دکوراسیون داخلیمشهور ترین گرافیست دکوراسیون

رنگ های نامناسب برای دکوراسیون داخلی

صورتی هلویی شاید در نگاه اول انتخاب رنگ صورتی هلویی به عنوان زشت ترین رنگ دنیا کمی شوکه کنندهباشد، اما باید گفت استفاده از این رنگ برای بخش هایی از دکوراسیون منزل بسیار زیبا هم خواهد بود، امابه لحاظ روانشناسی رنگ ها، پوشیدن لباس هایی با این رنگ و یا استفاده از این رنگ برای بخش اعظمیاز دکوراسیون مانند رنگ دیوارها سبب ایجاد تاثیر منفی بر خلق و خوی افراد می شود به همین دلیل لقب زشت ترین رنگ دنیا را از آن خود کرده است.

انواع سبک دکوراسیوننارنجی بسنتی ای

نارنجی بسنتی ای این رنگ نارنجی که عمومابرای بستنی های یخی از آن استفاده می شود به سبب تحریک بیش از حد اشتها و به خطر انداختنسلامت معده به عنوان بدترین رنگ دنیا مطرح می شود علاوه بر آن استفاده از این رنگ برای بخش وسیعی از دکوراسیون سبب ایجاد حالت خستگی می شودزرد روغنیزرد روغنی در کل به عنوان یک رنگ پرهیجان در بین عوام شناخته می شود.اما استفاده ی بیش از حد از این رنگ روشن و شاد سبب ایجاد تنش و اضطراب می گردد به همین دلیل است که همواره به عنوان زشت ترین رنگ دنیا شناخته شده است.

دکوراسیون داخلی

قرمز خشخاشی این طیف از رنگ قرمزتمایل به خشم را در افراد تحریک می کند به همین علت است که روانشناسان رنگ لقب بدترین رنگ دنیارا به آن داده و دور ماندن از آن را متذکر می شوندصورتی یخیاین رنگ صورتی که غالبا بانام صورتی خاموش از آن یاد می شود.به علت حالت کدر و مرده ای که دارد به عنوان بدترین رنگ دنیا لقب گرفته است.اما ترکیب این رنگ با رنگ های مکمل اش می تواند بسیار چشم نواز و انرژی بخش نیز باشد.

انواع سبک دکوراسیونزشت ترین رنگ های دنیا

نارنجی جیغ جزو رنگ هایی است که کاربرد زیادی ندارد، مثلا تصور کنید مبلمان یا رنگ دیوارها نارنجی جیغ باشد واقعا زشت و خسته کننده است. نارنجی اشتها آور است و برای تناسب اندام تان هم که شده از این رنگ در دکوراسیون منزل استفاده نکنید.صورتی رنگ زیبا و پرطرفداری است اما در صورتی که براق باشد نه مات و کدر، صورتی مات و ملایم جزو رنگ های زشتی معرفی شده است که برای دکوراسیون منزل مناسب نیست.

چیدانه  –  ویستا

گردآوری:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آرون گروپ
آرون گروپس