سه شنبه, ۸ اسفند , ۱۴۰۲
درخواست تبلیغات

خانه خود را به سبک مکزیکی دکور کنید

اشتراک:
سبک مکزیکی در منزل دکوراسیون منزل
در این مطلب مجموعه ای دوست داشتنی و منحصر به فرد از دکوراسیون مکزیکی ارائه داده ایم، اگر علاقه مند به منزلی دیزاین شده با رنگ های شاد و زنده هستید با ما همراه باشید .

سبک طراحی مکزیکی شباهت‌های جالبی با خانه‌های ایرانی دارد. شاید شما هم دوست داشته باشید با الهام از این سبک رنگ را به خانه‌تان بیاورید.چیدمان به سبک مکزیکی پر از سمبل، شکل و رنگ است. سبک مکزیکی در منزل  را در پرشین وی ببینید.

سبک مکزیکی در منزل

یک خانه مکزیکی چه بزرگ باشد و چه کوچک گرم و ‌مهمان‌نوازانه است.اگر می‌خواهید خانه را به سبک مکزیکی تزیین کنید، با ما همراه باشید تا درباره مهم‌ترین المان‌های این سبکبدانید.ترکیب رنگ ها در سبک مکزیکیاگر می‌خواهید خانه‌تان با رنگ‌های آرام و کم جنب‌و جوش تزیین شود، سبک مکزیکی مناسب شما نیست.یک خانه مکزیکی در اصل یک پالت پر از رنگ است؛ ترکیبی از رنگ‌های سرد و گرم.رنگ‌های غالب این سبک قرمز، نارنجی، آبی و سبز است

پارچه‌بافی روی مبل‌این سبک سرشار از صنایع دستی بافتنی و گلدوزیاست.بافت‌هایی با رنگ‌های شاد و متضاد را می‌توانید به عنوان پتو یا رومبلی در خانه استفاده کنید.کوسن‌های رنگی و فرش‌های دستباف با رنگ‌های جیغ مهم‌ترین بخش یک خانه مکزیکی اصیل است.هندسه در کاشی‌های مکزیکیاگر خانه‌تان دوبلکس است یا داخل آن چند پله وجود دارد، بهتر است فاصله‌میان‌پله‌ها رابا کاشی‌های مکزیکی پر کنید.

سبک مکزیکی در منزلادغام رنگ ها در دیزاین مکزیکی

دکوراسیون به سبک مکزیکی

نقش‌های روی این کاشی‌ها با دست نقاشی شده است این نقش‌ها معمولا اشکال هندسی درم هستند که داخل هم مدام تکرار می‌شوند.اگر پله‌ای در خانه ندارید، کافی است از این کاشی‌ها در میان کاشی‌های آشپزخانه استفاده کنید تا روح مکزیک در خانه‌تان جاری شود.گیاهان استوایی در طراحی به سبک مکزیکی هرچند استفاده از گیاهان استوایی یا گرمسیری در فضای داخلی خانه امکان‌پذیر نیستاما اگر حیاط یا بالکن بزرگی دارید، حسابی دست‌تان برای گلکاری باز است.می‌توانید درختچه‌های کوچک را در حیاط بکارید و فضایی استوایی بسازید.

استفاده از رنگ‌های‌تر و تازه وابسته به طبیعت یکی از المان‌های دکوراسیون با حال و هوای مکزیکی است.اگر هم در آپارتمان زندگی می‌کنید و چندان امکان نگهداری گلدان‌های طبیعی را ندارید، می‌توانید با گیاهان مصنوعی رنگ و لعاب دکوراسیون مکزیکی را به خانه‌تان بیاورید. تزیین دیوار، اصالت سبک مکزیکی تزیینات دیواری نشان‌دهنده اصالت یک خانه مکزیکی است.یک آینه در قاب دست‌ساز و کارشده، کلاه‌های قدیمی، نقاشی‌های مکزیکی و…چیزهایی است که همیشه در یک خانه مکزیکی روی دیوار می‌بینید

خونه ای شاد با سبک مکزیکیچیدمان به سبک مکزیکی

تغییر دکوراسیون

حتی گاهی از گلیم‌های زیبا هم برای تزیین دیوارخانه استفاده می‌شود.به خاطر داشته باشید آنچه برای تزیین دیوار خانه‌تان در نظر می‌گیرد باید خاص‌تر باشد و پشت هر چیزی کهبه دیوار خانه‌تان می‌زنید باید فکری داشته باشید.درهای چوبی قلم زنی در سبک مکزیکی درهای چوبی قلم‌زنی شده خانه‌تان را به یک خانه مکزیکی تمام‌عیار تبدیل می‌کند.این در می‌تواند به‌عنوان در ورودی یا در اتاق‌خواب‌ها استفاده شود حتی می‌توانید برای تزیین گوشه خانه‌تان را با ایندر جذاب کنید.

 دکوراسیون داخلی خونه ای شاد با سبک مکزیکی

تزیینات دیواری نشان دهنده اصالت یک خانه مکزیکی است. یک آینه در قاب دست‌ساز و کارشده، کلاه‌های قدیمی، نقاشی‌های مکزیکی و… چیزهایی است که همیشه در یک خانه مکزیکی روی دیوار می‌بینید حتی گاهی از گلیم‌های زیبا هم برای تزیین دیوار خانه استفاده می‌شود. به خاطر داشته باشید آنچه برای تزیین دیوار خانه‌تان در نظر می‌گیرد باید خاص‌تر باشد و پشت هر چیزی که به دیوار خانه‌تان می‌زنید باید فکری داشته باشید.

چیدانه  – جله دلتا

گردآوری:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آرون گروپ
آرون گروپس
تالارکده